Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Politika : 60 minuta
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
KlOn
Nivo: Forumski doajen
Bošnjator i Dr.za Reisofobiju

Registriran(a): 29-04-2003
Lokacija: Candy Shop
Odgovori: 8528
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: 60 minuta

Ekipa senzacionalisticke anti Bosnjacke emisije moze navijati koliko hoce za sdp ,ali oni nikada vise nece doci na vlast,imali su sansu i propustili su je ,poslali su nase drzavljane u Guantanamo ,tu oprosta nema ,a sad su jos poceli reketarit ,dzaba im da emisija ide svaki drugi dan ,morat ce prec na neki plan C,D ili ZLJ plan

18-11-2009 at 09:16 | Ukljuèi u odgovor
mosnik
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 07-01-2008
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 2074
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: 60 minuta

Sta ce bezveze SDP na vlasti, lijepo je sa ovima, nacionalistima na vlasti i njihovim pristalicama. U getu, siromasni, jedini (sa Albancima) bez viza, najgori u Evropi, korumpirano drusto. Bas se imamo cime ponositi. Kod ces bolje. Al' to je nebitno. Bitno je da nikad nece SDP doci na vlast. Super. Yebo sve, najveca sreca u zivotu je da se ne daj Boze, ne promijeni ova nasa sposobna vlast.

Al' naravno, to tangira ove sto zive u BiH. Ko vec zivi u EU, palamudi bezze.

[Edited by mosnik on 18-11-2009 at 09:22 GMT] 


Kume i ti ces to da radis, samo sutra.
18-11-2009 at 09:21 | Ukljuèi u odgovor
KlOn
Nivo: Forumski doajen
Bošnjator i Dr.za Reisofobiju

Registriran(a): 29-04-2003
Lokacija: Candy Shop
Odgovori: 8528
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: 60 minuta

Imal kakav plan c,d ili zlj ili cete samo kukati i olajavati Ja nista konkretno ne procitah o planu sdp-a osim klasicne socijale svima dobro poznate ,pa Fahro Radoncic ce dobit troduplo vise od sdp-a na sljedecim izborima Dzaba se placenici iz 60 minuta naprezu, bojim se da nedobiju bruh

18-11-2009 at 10:52 | Ukljuèi u odgovor
Ego
Nivo: Forumski vuk
Celav, neodoljiv, (ne)osvojiv.

Registriran(a): 23-05-2008
Lokacija: Tuzla downtown
Odgovori: 756
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: 60 minuta

citat:
KlOn wrote:
Imal kakav plan c,d ili zlj ili cete samo kukati i olajavati Ja nista konkretno ne procitah o planu sdp-a osim klasicne socijale svima dobro poznate ,pa Fahro Radoncic ce dobit troduplo vise od sdp-a na sljedecim izborima Dzaba se placenici iz 60 minuta naprezu, bojim se da nedobiju bruh

Nadam se da je ukidanje ftv na pomolu, jer je u zadnjih 5-6 godina servis djl-krnjeg sdp-a..a i hdz-ovom krdu nije mrska..
ftv, tv koju placaju Bosnjaci, a stidi se prijenosa reprezentativnih duela, boji e ramazanskog ili bajramskog programa..
mak ne treba mi takva ftv.
nadam se da je ovo pocetak kraja i biltena krnjeg sdp-a, tj. tzv emisije 60 minuta. 


Ego: "Ni bunar zelja ne funkcionise bez love."
18-11-2009 at 11:15 | Ukljuèi u odgovor
andjela
Nivo: Forumski doajen
Ljubav se zove imenom mojim!!

Registriran(a): 27-01-2004
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 13230
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: 60 minuta

U pravu ste , SDP nikad nije bila i nikada neæe biti ovdje na vlasti ..Sjeæam se ankete u Hercegovini , kada je u Hrvatskoj na vlast došao Mesiæ ...kada hercegovci kažu "ne dao bog i nama takve promjene" i tako je , ne dao bog i nama bolje ... pa zato sa albancima pod ruku , a i oni æe nas stiæi
Neka , neka Dodika , Èoviæa , Brankoviæa i sliènih kriminalaca , a vi narode zabavite se Zlatkom i SDP-om , dok vam vrhovna vlast tamani i zadnji dinar ove napaæene zemlje ...Aferim !!!! Neko reèe Staljin ovo - ono ne ovo je hitlerovska politika mrskih mi nacionalista "ZAVADI PA VLADAJ" i uspijeh im je zagarantovan godinama na vlasti ....., ma šta godinama vijekovima!!!!


stanje otišlo u pm a oni i dalje Bakir pa Bakir , pa nije vam Bakir na vlasti , pa nije vam ni Zlatko na vlasti

18-11-2009 at 11:26 | Ukljuèi u odgovor
KlOn
Nivo: Forumski doajen
Bošnjator i Dr.za Reisofobiju

Registriran(a): 29-04-2003
Lokacija: Candy Shop
Odgovori: 8528
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: 60 minuta

citat:
andjela wrote:
U pravu ste , SDP nikad nije bila i nikada neæe biti ovdje na vlasti ..Sjeæam se ankete u Hercegovini , kada je u Hrvatskoj na vlast došao Mesiæ ...kada hercegovci kažu "ne dao bog i nama takve promjene" i tako je , ne dao bog i nama bolje ... pa zato sa albancima pod ruku , a i oni æe nas stiæi
Neka , neka Dodika , Èoviæa , Brankoviæa i sliènih kriminalaca , a vi narode zabavite se Zlatkom i SDP-om , dok vam vrhovna vlast tamani i zadnji dinar ove napaæene zemlje ...Aferim !!!! Neko reèe Staljin ovo - ono ne ovo je hitlerovska politika mrskih mi nacionalista "ZAVADI PA VLADAJ" i uspijeh im je zagarantovan godinama na vlasti ....., ma šta godinama vijekovima!!!!


stanje otišlo u pm a oni i dalje Bakir pa Bakir , pa nije vam Bakir na vlasti , pa nije vam ni Zlatko na vlasti




Bravo Andjela ,o tome se ovde i radi da su Zlatko i Bakir .H na vlasti 60 minuta nebi imala svrhe,jer to joj i jeste cilj
18-11-2009 at 11:38 | Ukljuèi u odgovor
Remzi
Nivo: Forumas sa iskustvom
Dr.Vejsil Hetjimitj
Registriran(a): 01-03-2007
Odgovori: 166
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: 60 minuta

Mozete vi zabadati glavu u pjesak jos 100 godina,ali cinjenica je da je uredjivacka politika urednistva federalne televizije kriva sto je situacija ovakva i sto zapravo sada postoji ravnodusnost Bosnjaka.

Na zalost,ali je tako,a sveg zbog pojedinih politicki tendencioznih emisija.To sto su mljeli Dodika u tim emisijama,i sto su istrazivali kriminal uopste ih ne amnestira od greski u njihovim pojedinim politicki tendencioznim emisijama.

Mozda Hrvati ustanu u odbranu mada koliko znam i njima nesto nije pasalo pa su trazili svoj kanal na hrvatskom jeziku iako se po meni hrvatski uveliko prica u federalnim medijima

18-11-2009 at 11:39 | Ukljuèi u odgovor
andjela
Nivo: Forumski doajen
Ljubav se zove imenom mojim!!

Registriran(a): 27-01-2004
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 13230
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: 60 minuta

citat:
KlOn wrote:


Bravo Andjela ,o tome se ovde i radi da su Zlatko i Bakir .H na vlasti 60 minuta nebi imala svrhe,jer to joj i jeste cilj


18-11-2009 at 11:40 | Ukljuèi u odgovor
ww40
Nivo: Forumas sa iskustvom

Registriran(a): 08-08-2009
Lokacija: tuzla
Odgovori: 199
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: 60 minuta

citat:
andjela wrote:
U pravu ste , SDP nikad nije bila i nikada neæe biti ovdje na vlasti ..Sjeæam se ankete u Hercegovini , kada je u Hrvatskoj na vlast došao Mesiæ ...kada hercegovci kažu "ne dao bog i nama takve promjene" i tako je , ne dao bog i nama bolje ... pa zato sa albancima pod ruku , a i oni æe nas stiæi
Neka , neka Dodika , Èoviæa , Brankoviæa i sliènih kriminalaca , a vi narode zabavite se Zlatkom i SDP-om , dok vam vrhovna vlast tamani i zadnji dinar ove napaæene zemlje ...Aferim !!!! Neko reèe Staljin ovo - ono ne ovo je hitlerovska politika mrskih mi nacionalista "ZAVADI PA VLADAJ" i uspijeh im je zagarantovan godinama na vlasti ....., ma šta godinama vijekovima!!!!


stanje otišlo u pm a oni i dalje Bakir pa Bakir , pa nije vam Bakir na vlasti , pa nije vam ni Zlatko na vlasti




za sdp-e glasaju skoro iskljuèivo bošnjaci tako da je i sdp-e jednonacionalna stranka (po biraèkom tijelu).
istina, imaju oni par (pluseva) tj. nemuslimana u svojim redovima ali to je uglavnom njih nekolicina na rukovodeðim f-ijma, ali biraèko tijelo su balije to se zna.
bio je sdp-e na vlasti i šta su uradili... ništa. smjenjivali bošnjake gdje god su stigli (i opravdano i neopravdano) koje je sda dovodila a postavljali nekake svoje kadrove ništa bolje od ovih koji su smijenili , osim pride još da ti novi kadrovi jedu slaninu piju brlju i neidu u džamiju to je i dovoljno da budeš u sdp-e istaknuti èlan.
ako su bosansko hercegovaèka stranka nek osvoje na izborima bar 10% glasova u z. hercegovini ili RS-u, prestanite bošnjacima muda pod bubrege prodavat, a i dodik je soc demokrata, ovim je reèeno sve .....
18-11-2009 at 13:38 | Ukljuèi u odgovor
charles darwin
Nivo: Forumas sa iskustvom
evolucioni defekt

Registriran(a): 14-03-2009
Lokacija: zona sumraka
Odgovori: 207
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: 60 minuta

uhuhuhuuhuhuhuhuu, sta se sve napisa ovdje , e moj boze , nije za ovog naroda nikakva demokratija , kakve se sve gluposti mogu procitat , ja zakljucujem da je nama vako lose u drzavi nasoj zbog SDP-a i islamofobne i antibosnjacke emisije ftv-a 60 minuta to su izgleda glavni krivci za sve nedace koje nas prate , a ni u kojem slucaju nesposobni nacionalisti koji cijepaju i krcme ovo malo bijede koja je ostala , i koji su VLAST u ovoj drzavi , neznam koji vam je .. da pisete ovakve gluposti , al mi je zao sto zbog vase gluposti vec 20 godina pati ono malo razumnog i normalnog svijeta sto je ostalo da zivi u ovoj ipak lijepoj(prirodno) zemlji .  


evolucija je kriva za sve , amebe uzivaju!
18-11-2009 at 15:06 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 33
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: EminaS, meho, Mela77, mikimini, Mir$o, pljosko, strokeunit
FORUM : Politika : 60 minuta New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice