Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Politika : Tuzlanska buna
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
Caliph
Nivo: Forumski doajen
Historia magistra vitae est

Registriran(a): 29-06-2012
Lokacija: Grad Tuzla
Odgovori: 1187
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Tuzlanska buna

Ovce nek plaæaju šta hoæe, od mene može jedino æunu dobit.

08-02-2014 at 21:36 | Ukljuèi u odgovor
Caliph
Nivo: Forumski doajen
Historia magistra vitae est

Registriran(a): 29-06-2012
Lokacija: Grad Tuzla
Odgovori: 1187
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Tuzlanska buna

Ispostavilo se da vlast laže i za onu drogu pronaðenu u Sarajevu - droga nije bila meðu masom veæ na totalno drugoj lokaciji.

Jebi ga, od straha se više ni lagat ne može sa stilom, zaèas ih proèitaju.

08-02-2014 at 21:37 | Ukljuèi u odgovor
admin
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 10-09-2000
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 1966
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Tuzlanska buna

citat:
Caliph wrote:
A i Tuzlarije su se pokazale ekstremno nepristrasnim tokom protesta. j*** te, n a naslovnici k'o da je izgorjela èitava Tuzla

citat:
Indijanac wrote:
Razocaran sam Tuzlarijama...


Kud procitah ove postove nema mi nocas spavanja, zar tako divne ljude da razocaram
08-02-2014 at 21:43 | Ukljuèi u odgovor
Caliph
Nivo: Forumski doajen
Historia magistra vitae est

Registriran(a): 29-06-2012
Lokacija: Grad Tuzla
Odgovori: 1187
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Tuzlanska buna

Bez brige leæi æe na raèun lova iz Opštine, možeš mirno spavat. ;)

Al' nek si se pronaš'o, to je najbitnije.

[Edited by Caliph on 08-02-2014 at 21:46 GMT]

08-02-2014 at 21:45 | Ukljuèi u odgovor
Indijanac
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 24-01-2014
Lokacija: Tz
Odgovori: 176
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Tuzlanska buna

citat:
sunce wrote:


Ovo me podsjeti na legendarnu recenicu "napravit cemo mi stariji Dubrovnik".

Kod nas je sve gradi, rusi, i tako stalno, korak naprijed, dva nazad. Rusi Vladu, mijenjaj Ustav, sve ok, sve aferim ali sto imovinu gradjana unistavati? Zgrada SODASO je radnicka.

Da su se kojim slucajem na putu nasla tvoja kola, da su ih unistili, bi li isto mislio?

U ratu se nisam bojala hodati cestom a jucer sam se bojala onih koji su me okruzili i ispitivali za koga radim.

Demonstranti, radnici na jednu stranu, huligani na drugu.





Sunce, dosta je bilo pacifizma. Mirnim putem se kod nas nista ne moze postici, jer politicare boli ona stvar za kulturnim demonstrantima. Moralo se uraditi ono sto se uradilo. Sada ili nikada. Namjestaj je lahko zamijeniti, ali vladu vrlo tesko. Ali eto uspjeli smo ih oboriti.

Ali mene sada brine sto se pravi atmosfera kao da su politicari zrtve i oni hoce da zastite gradjane od protestanata. Jao kakav spin. A zaboravlja se da su politicari uzrok svega ovoga, jedan jedini i pravi uzrok!

I pusti nas na miru sa tim "huliganima". Ta rijec je sada jedina odbrana koju nasi politicari imaju, i vi novinari im uveliko pomazete u tome.

Tog dana svi smo bili huligani, uzdignute glave. Jer na zalost, nije bilo drugog nacina!


[Edited by Indijanac on 08-02-2014 at 21:40 GMT]
08-02-2014 at 21:45 | Ukljuèi u odgovor
yugi
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 20-12-2006
Lokacija: NORVEŠKA
Odgovori: 35281
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Tuzlanska buna

Ma kakve mirne demonstracije to ne prolazi kod ovih naših bilmeza.Pa kolko su ovi jadni ljudi iz Konjeviæ Polja dreždali pred institucijama Da ne prièamo o protestima radnika Dite,štrajkovima glaðu,pa odlazak ovih iz Konjuha pješaka u Sarajevo etc etc.Samo motkaa i to g***jiva!!! 


<br /><br /><br /><br />

08-02-2014 at 21:47 | Ukljuèi u odgovor
Caliph
Nivo: Forumski doajen
Historia magistra vitae est

Registriran(a): 29-06-2012
Lokacija: Grad Tuzla
Odgovori: 1187
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Tuzlanska buna

citat:
yugi wrote:
Ma kakve mirne demonstracije to ne prolazi kod ovih naših bilmeza.Pa kolko su ovi jadni ljudi iz Konjeviæ Polja dreždali pred institucijama Da ne prièamo o protestima radnika Dite,štrajkovima glaðu,pa odlazak ovih iz Konjuha pješaka u Sarajevo etc etc.Samo motkaa i to g***jiva!!!


Ma to su budalaštine yugi, i ptice na grani znaju da mirne demonstracije NIGDJE U SVIJETU nisu donijele ništa korisnog, a ni mi nismo izuzeti od toga. Gorilo je skoro u Grèkoj, prije par godina u Francuskoj, o onim nestabilnijim državama da ne prièam - gdje god postoje problemi tu gori prije ili kasnije. Kod nas su èitave generacije uništene i bez buduænosti, a ovi prièaju o dvije izgorjele zgrade kao o najveæim problemima poslijeratne BiH.
08-02-2014 at 21:49 | Ukljuèi u odgovor
yugi
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 20-12-2006
Lokacija: NORVEŠKA
Odgovori: 35281
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Tuzlanska buna

I još gledam veèeras Bakira Izetbegoviæa kako hajvan mrtav hladan reèe kako se ne osjeæa odgovornim nego èak šta više poèe hvalospjeve o sebi prièat  


<br /><br /><br /><br />

08-02-2014 at 21:51 | Ukljuèi u odgovor
Caliph
Nivo: Forumski doajen
Historia magistra vitae est

Registriran(a): 29-06-2012
Lokacija: Grad Tuzla
Odgovori: 1187
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Tuzlanska buna

citat:
yugi wrote:
I još gledam veèeras Bakira Izetbegoviæa kako hajvan mrtav hladan reèe kako se ne osjeæa odgovornim nego èak šta više poèe hvalospjeve o sebi prièat


Psihopate. Stvarno ne znam koju drugu rijeè da iskoristim da u najkraæem opišem te manijake u vlasti.
08-02-2014 at 21:54 | Ukljuèi u odgovor
yugi
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 20-12-2006
Lokacija: NORVEŠKA
Odgovori: 35281
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Tuzlanska buna

citat:
Caliph wrote:


Ma to su budalaštine yugi, i ptice na grani znaju da mirne demonstracije NIGDJE U SVIJETU nisu donijele ništa korisnog, a ni mi nismo izuzeti od toga. Gorilo je skoro u Grèkoj, prije par godina u Francuskoj, o onim nestabilnijim državama da ne prièam - gdje god postoje problemi tu gori prije ili kasnije. Kod nas su èitave generacije uništene i bez buduænosti, a ovi prièaju o dvije izgorjele zgrade kao o najveæim problemima poslijeratne BiH.


Ma posrale ih zgrade da ih posrale, nek ta bulumenta hohštaplera koja nas pljaèka godinama skreše svoja mjeseèna primanja na polovinu i izgradit æe se zlatne zgrade!!!!
O èemu mi ovdje prièamo Poèet æemo se za par dana kad ovi krenu u predizbornu kampanju klat ko stoka izmeðu sebe braneæi svako neku "svoju" opciju!!!!
Pokrali na desetine takvih zgrada,svi poèevši odd faraona Jasmina,preko Bakira,Zlatka,Harisa,Šæepana etc etc i sad mi treba da lamentiramo ovdje nad zlehudom sudbinom zarad dvije zapeljene zgrade.Treba marvu potjerat u barake nek tamo rade pa da vidimo hoæel se tolko otimat za te famozne fotelje!!!
 


<br /><br /><br /><br />

08-02-2014 at 21:57 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 48
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: EminaS, meho, Mela77, mikimini, Mir$o, pljosko, strokeunit
FORUM : Politika : Tuzlanska buna New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice