Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Politika : Tuzlanska buna
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
yugi
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 20-12-2006
Lokacija: NORVEŠKA
Odgovori: 35281
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Tuzlanska buna

citat:
sunce wrote:


Pa kad ste toliko ponosni sto ste stavili maske? Sto niste dozvolili da vas slikaju?

Borbeni, posto si bio na licu mjesta zanima me jesi li ti bacao kamenje, palio i rusio?

Jucer kod Opcine jako sam se bojala, da si bio tamo, sigurna sam da bi i ti. Mogao si da lupas s njima ili da ides kuci, sta bi izabrao?

Nikada u zivotu nisam bila politicki angazovana, nikada na budzetu, nikada u drzavnoj firmi, uvijek i za pravdu i narod ali ne za rusenje, niti cu kad biti. Oni koji ovdje mene spominju, neka se prvo malo bolje informisu, slab im izvor.

A tek ce da se cuje koliko je bilo friziranja i lafina, kao jucer prvi red demonstranata ljubi Ajanovica, koji je 20 godina na vlasti i sve mu bolje i bolje.

Mislim "odusevljena" sam necijim rezonima i zaista se ne cudim sto se ovdje stalno ratuje, mi smo takav narod, i mnogo smo sta zasluzili.

Jedino se nadam da ce bar oduzeti imovinu onima koji su se preko noci obogatili.






De mi reci molim te sunèana jel ti misliš da se sve moglo rješiti mirnim putem  


<br /><br /><br /><br />

09-02-2014 at 00:13 | Ukljuèi u odgovor
amigo
Nivo: Forumas sa iskustvom

Registriran(a): 29-11-2002
Lokacija: Viva Zapata
Odgovori: 90
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Tuzlanska buna

Kao covjek koji je zivio u Tuzli 20 godina mislim da je sve ovo jadno i tuzno, Tuzla ovu propast nije zasluzila. Ja sam godinama stanovao na Slatini i zgradu Soda-So sam gledao sa terase kao svetionik. Sada je to rusevina…

Nije ni ovaj iz Kantona direktno kkriv, on je kratko na vlasti. Na zalost, Sarajevo Tuzlu muze godinama. Poslednja osoba koja se usprotivila Sarajevskoj diktaturi bio je pokojni Pasaga Mandzic i zato su ga skinuli preko noci. Sjecam se da sam tada bio u vojsci (u Sarajevu) te da su nam zabranili izlaz u grad zbog vanredne situacije. Na zalost, poslije Pasage na vlasti u Tuzli su bili sve sami vazali koji su se ‘podmetali’ Sarajevu kada god je trebalo! Mirko Simic, Smiljka Milojevic, i ostali cijih se imena vise ne sjecam dali su silne pare (Soda So, tonjenje itd..) za finansiranje Olimpijade i za uzvrat dobili stanove na Ciglanama! Prodali su Tuzlu za 100 kvadrata! To je problem Tuzle, politicari i dan danas klece pred Sarajevom! Evo citam i da je Jasmin u Sarajevu!!?

Evo vidite, kompletna industrija Tuzle je unistena sa izuzetkom Rudnika i Termoelektrane koji rade iskljucivo za potrebe Sarajeva i onako usput zagadjuju Tuzlu!

Mozda i rata u Tuzli ne bi bilo da Ejup Ganic, Sandzacki Sarajlija, nije u Februaru 1992 to naredio. Sticajem okolnosti sreo sam ga tada u Opstini i odmah mi je bilo jasno da Tuzlu cekaju crni dani. Gdje god se cuveni ‘Jugosloven’ pojavio izbio je rat!

Nesto i o ovim demonstracijama. Vidite, rusioci su ucinili sve da se prica o postenim demonstracijama pretvori u pricu o vandalima? Da li je to slucajno? Sigurno nije. Oni koji su rusili i palili ubaceni su sa strane da bi ugusili postene ideje demonstranata. Ako pogledate sta je sve napadnuto na listi su objekti kantona (ne samo Tuzle) i Predsjednistva BiH. Nema ni jednog objekta Federacije? U Tuzli su razruseni svi Vladini objekti osim MUP-a?? Da li je to slucajno? Ne znam, ali znam da i ‘Anarhija ima svoja pravila’.

Sa ove daljine nisam pametan da kazem kako ce se sve ovo zavrsiti? Imam osjecaj (i samo osjecaj!) da ovo vodi u ukidanje kantona (osim onih hrvatskih) i ozivljavanje HercegBosne i Fildzan Drzave. Tuzla je tome prepreka i treba je ukrotiti. Nadam se da mi je pogresan osjecaj.

I na kraju pitam se sta bi se desilo da je Selim prihvatio ponudu onog komandanta sa Dubrava (zaboravio sam mu ime)? Da li je autonomija Tuzle bila bolje rjesenje nego ovo sto se desava u poslednjih 20+ godina? Ne znam a vise nije ni vazno…

Historia magistra vitae est!

09-02-2014 at 02:06 | Ukljuèi u odgovor
Indijanac
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 24-01-2014
Lokacija: Tz
Odgovori: 176
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Tuzlanska buna

citat:
sunce wrote:


Pa kad ste toliko ponosni sto ste stavili maske? Sto niste dozvolili da vas slikaju?

Borbeni, posto si bio na licu mjesta zanima me jesi li ti bacao kamenje, palio i rusio?

Jucer kod Opcine jako sam se bojala, da si bio tamo, sigurna sam da bi i ti. Mogao si da lupas s njima ili da ides kuci, sta bi izabrao?

Nikada u zivotu nisam bila politicki angazovana, nikada na budzetu, nikada u drzavnoj firmi, uvijek i za pravdu i narod ali ne za rusenje, niti cu kad biti. Oni koji ovdje mene spominju, neka se prvo malo bolje informisu, slab im izvor.

A tek ce da se cuje koliko je bilo friziranja i lafina, kao jucer prvi red demonstranata ljubi Ajanovica, koji je 20 godina na vlasti i sve mu bolje i bolje.

Mislim "odusevljena" sam necijim rezonima i zaista se ne cudim sto se ovdje stalno ratuje, mi smo takav narod, i mnogo smo sta zasluzili.

Jedino se nadam da ce bar oduzeti imovinu onima koji su se preko noci obogatili.






Ja sam sada definitivno misljenja da si ti jedna extremno naivna osoba. Savrsen si uzorak ljudi koji se pale na Jasminovu lafinu i vjeruju ljudima poput njega i njegove jalije. Zbog takvih poput tebe ovi su uspjeli da vladaju nad nama 20 godina!

1. Ja sam bio na protestima ali nisam bacao kamenje i nisam palio, jer nisam taj tip osobe. Valjda nemam tu smjelost.

2. Do sada je odrzano bezbroj mirnih i kulturnih protesta i nikada se nista nije promijenilo niti su politicari uopste marili za tim protestantima.

3. Pravi protesti i revolucija se mogu desiti samo kada gradjani krenu da ravnjaju sve pred sobom. To su arapi skontali i uspjeli su skinuti diktatore sa vlasti. Sada to rade i Ukrainci. Dok se ne pokazu zubi i sila, promjena nema!

4. Danas su Nermin Niksic, Jasmin Imamovic, Bakir Izetbegovic i dr. na sva zvona zvonili da oni nisu nista krivi i da se ne osjecaju odgovornim za lose ekonomsko stanje gradjana. Zar ti Sunce zaista mislis da takvi (ne)ljudi koji bez ikakvog ustezanja bezobrazno lazu narodu u oci i koji bukvalno misle da su Bogom dati da vladaju drzavom i narodom bi ikada otisli sa vlasti da obespravljeni narod napokon nije ustao na noge i poceo da rusi i pali sve pred sobom kao jedini preostao nacin borbe protiv kriminalne vlasti?? Ne bi nikada!

5. Dakle, mi sada trebamo da zalimo za zapaljenim zgradama, i da zaboravimo zasto je sve ovo krenulo? NE! Sve je krenulo zbog lopova koji nas pljackaju i ponizavaju 20 godina i oni su jedini i glavni krivci za sve ono sto se desilo ovih dana!

6. A ja ako trebam da biram izmedju zapaljenih zgrada (politicara) i napacenog naroda koji se napokon probudio iz letargije, moje srce i moje simpatije ipak idu prema tom narodu! A ti do besvijesti cmizdri za *ebenim zgradama i svojim omiljenim nacelnikom koji je pobjegao u Sarajevo u kriznom momentu za Tuzlu, a ja cu svoju tugu da sacuvam za svoj narod i njegovu svakodnevnu patnju!!

Zgrade se mogu obnoviti i guzone ce opet zasjeti u svoje kancelarije, a ko ce nadoknaditi nasih izgubljenih 20 godina?? Je li Sunce??
09-02-2014 at 04:03 | Ukljuèi u odgovor
amigo
Nivo: Forumas sa iskustvom

Registriran(a): 29-11-2002
Lokacija: Viva Zapata
Odgovori: 90
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Tuzlanska buna

citat:
Indijanac wrote:


Ja sam sada definitivno misljenja da si ti jedna extremno naivna osoba. Savrsen si uzorak ljudi koji se pale na Jasminovu lafinu i vjeruju ljudima poput njega i njegove jalije. Zbog takvih poput tebe ovi su uspjeli da vladaju nad nama 20 godina!

1. Ja sam bio na protestima ali nisam bacao kamenje i nisam palio, jer nisam taj tip osobe. Valjda nemam tu smjelost.

2. Do sada je odrzano bezbroj mirnih i kulturnih protesta i nikada se nista nije promijenilo niti su politicari uopste marili za tim protestantima.

3. Pravi protesti i revolucija se mogu desiti samo kada gradjani krenu da ravnjaju sve pred sobom. To su arapi skontali i uspjeli su skinuti diktatore sa vlasti. Sada to rade i Ukrainci. Dok se ne pokazu zubi i sila, promjena nema!

4. Danas su Nermin Niksic, Jasmin Imamovic, Bakir Izetbegovic i dr. na sva zvona zvonili da oni nisu nista krivi i da se ne osjecaju odgovornim za lose ekonomsko stanje gradjana. Zar ti Sunce zaista mislis da takvi (ne)ljudi koji bez ikakvog ustezanja bezobrazno lazu narodu u oci i koji bukvalno misle da su Bogom dati da vladaju drzavom i narodom bi ikada otisli sa vlasti da obespravljeni narod napokon nije ustao na noge i poceo da rusi i pali sve pred sobom kao jedini preostao nacin borbe protiv kriminalne vlasti?? Ne bi nikada!

5. Dakle, mi sada trebamo da zalimo za zapaljenim zgradama, i da zaboravimo zasto je sve ovo krenulo? NE! Sve je krenulo zbog lopova koji nas pljackaju i ponizavaju 20 godina i oni su jedini i glavni krivci za sve ono sto se desilo ovih dana!

6. A ja ako trebam da biram izmedju zapaljenih zgrada (politicara) i napacenog naroda koji se napokon probudio iz letargije, moje srce i moje simpatije ipak idu prema tom narodu! A ti do besvijesti cmizdri za *ebenim zgradama i svojim omiljenim nacelnikom koji je pobjegao u Sarajevo u kriznom momentu za Tuzlu, a ja cu svoju tugu da sacuvam za svoj narod i njegovu svakodnevnu patnju!!

Zgrade se mogu obnoviti i guzone ce opet zasjeti u svoje kancelarije, a ko ce nadoknaditi nasih izgubljenih 20 godina?? Je li Sunce??



Ne zelim i ne trebam da branim Sunce (ili Frau Sonne kako sam je nekada zvao iz ‘miloste’) ali moram da kazem da su Tuzlarije pa i Frau Sonne u veoma teskoj situaciji pokusavajuci da nama u svijetu docaraju sta se stvarno desava na tuzlanskim ulicama. Po meni rizikuju i zivote sto se granici sa gluposcu.

U principu mislim da su nas pravilno izvijestili rekavsi da:

1. Demonstracije su opravdane;
2. Razbijanje i paljenje je divljastvo i barbarizam;

Nesreca u svemu tome je da su oni pod (2) unistili ideju i ciljeve onih pod (1). Primjera radi protiv koga ce nezaposleni i neplaceni demostrirati u ponedjeljak? Nemaju protiv koga jer su zgrade Kantona i Opstine zapaljene! Niko nece biti tamo osim cistacica.

Ostala im je samo Uprava Vodovoda da se zale do mile volje. Nazalost…

Treba se zapitati za koga rade oni pod (2). Ne za one pod (1) sigurno…

Historia magistra vitae est!
09-02-2014 at 04:57 | Ukljuèi u odgovor
daleko
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 28-11-2009
Odgovori: 328
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Tuzlanska buna

citat:
Pa kad ste toliko ponosni sto ste stavili maske? Sto niste dozvolili da vas slikaju?

Borbeni, posto si bio na licu mjesta zanima me jesi li ti bacao kamenje, palio i rusio?

Jucer kod Opcine jako sam se bojala, da si bio tamo, sigurna sam da bi i ti. Mogao si da lupas s njima ili da ides kuci, sta bi izabrao?


Šta si ti oèekivala od njih, da rade selfie s tobom? Zna i dijete svako ovdje da æe se krenuti u hajku i oplesti po njima èim se malo slegne prašina, a jedan od izvora gdje æe pronalaziti informacije o "huliganima" je i internet i ti se kao ono naivno pitaš što su stavljali maske i nisu ti dozvoljavali da ih slikaš?!
I èega te to bilo strah? Šta dramiš bezveze? Novinar si nisi cvjeæar ni vajar, isto ko ona što brani muža policajca pa sve druge zove bagrom jer su ga umjesto baklavama i hurmašicama èastili povkama i uvredama, moš mislit.

citat:
Ne zelim i ne trebam da branim Sunce (ili Frau Sonne kako sam je nekada zvao iz ‘miloste’) ali moram da kazem da su Tuzlarije pa i Frau Sonne u veoma teskoj situaciji pokusavajuci da nama u svijetu docaraju sta se stvarno desava na tuzlanskim ulicama. Po meni rizikuju i zivote sto se granici sa gluposcu.


Da si živ i zdrav, kakva panika, kakav rizik kakva teška situacija, èiji ugroženi životi? Jest tako sve kad proèitaš sa jednog izvora ali evo ti proèitaj i drugi šta misle i pišu.

Sad kao ono mi smo svi hare krišna, aleluja, bude, mesije, osuðujemo nasilje a smijem se životom zakleti da smo svi imali problema i poteškoæa zadnjih 20 godina u periodu vladavine svih stranaka. I pokušalo se i razgovaaaarati, "dijalogom" i prièati, ali nije išlo i siguran sam da je svaki puta kad bi neko od nas naj***o i imao problem sa vlastima barem u sebi poželio da se desi ovo što se i desilo.
Ne morališite i ne budite toliko ljigavi.
Izjava Baketova "Ja sam zaslužan što nije još gore" je u istom rangu kao i Nikšiæeva Demonstranti su bili da speedu ili Zeljkoviæeva u Sarajevu se dobro živi. Juèer kad je Jasmin dao izjavu da je Tuzla napala samu sebe i naokn onih izjava glasnogovornika MUP o uništavanju i pljaèki Omege, i drugih objekata po gradu životno ugroženih specijalca ja sam se zapitao da li možda ima istine u optužbama Nikšiæa vezano za speed, samo sam ostao u dilemi ko ga je koristio ;hanka
09-02-2014 at 06:08 | Ukljuèi u odgovor
borbeni
Nivo: Forumski doajen
ko je dir'o djeda mraza

Registriran(a): 31-01-2009
Lokacija: dunjaluk
Odgovori: 8575
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Tuzlanska buna

citat:
amigo wrote:


Mozda i rata u Tuzli ne bi bilo





baš lijepo citiraš latinski. djeluješ stvarno elitno. onako, intelektualno.


ja sam mislio da kad je rat u sarajevu, brèkom, zvorniku, srebrenici et cetera (malo i ja latinskog) da je i u tuzli. jerbo, kad napadnu jedan dio države, napali su u stvari cijelu, al' opet, možda ja obièni graðanin, bez fakultetskog obrazovanja, ne razumijem.
09-02-2014 at 07:01 | Ukljuèi u odgovor
Caliph
Nivo: Forumski doajen
Historia magistra vitae est

Registriran(a): 29-06-2012
Lokacija: Grad Tuzla
Odgovori: 1187
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Tuzlanska buna

citat:
Mozda i rata u Tuzli ne bi bilo da Ejup Ganic, Sandzacki Sarajlija, nije u Februaru 1992 to naredio. Sticajem okolnosti sreo sam ga tada u Opstini i odmah mi je bilo jasno da Tuzlu cekaju crni dani. Gdje god se cuveni ‘Jugosloven’ pojavio izbio je rat!



Koje lupanje...

Rat u BiH je poèeo još 1991. godine uništavanjem sela Ravno u Hercegovini (mo'š mislit, i Ravno je dio BiH), a uzrok tome su teritorijalne pretenzije susjedne države i želja za istrjebljenjem bošnjaèkog ali i hrvatskog naroda s odreðenog prostora. Sve ostalo je šupljiranje.
09-02-2014 at 08:42 | Ukljuèi u odgovor
Caliph
Nivo: Forumski doajen
Historia magistra vitae est

Registriran(a): 29-06-2012
Lokacija: Grad Tuzla
Odgovori: 1187
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Tuzlanska buna

Dobro kaže onaj "konceptualni umjetnik" Damir Nikšiæ, "...ako su ikakvi simboli spaljeni, spaljeni su simboli nemorala i kriminala."

09-02-2014 at 09:19 | Ukljuèi u odgovor
andjela
Nivo: Forumski doajen
Ljubav se zove imenom mojim!!

Registriran(a): 27-01-2004
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 13230
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Tuzlanska buna

citat:
yugi wrote:


De mi reci molim te sunèana jel ti misliš da se sve moglo rješiti mirnim putem


Znam da pitanje nije upuceno meni, ali komentarisem Misljenja sam da nije bilo moguce mirnim putem, sto je dokazano milion puta do sada.

Ali sad isto tako mislim, da Ajanovic kao i 20 godina do sad na vrlo mudar nacin skuplja bodove. On svih ovih godina, vrlo dobro zna sta radi, zagalami pred narodom, dovoljno da dobije glasove i udje u vlast, a u isto vrijeme nedovoljno da bi se zvao vladajuci godinama igra na sigurno.( a sve za licnu korist).

Dalje, htjela bi cuti, KO ili KOGA bi konkretno ljudi voljeli vidjeti u tuzlanskoj vladi Vlada koja je trenutno dala ostavku, stalno se branila da nisu dio onih koji su "odradili" famoznu privatizaciju..Ko ce biti ti mocnici, koji se nece opravdavati, argumentima da nisu oni ti "koji su doveli do propasti" i sl...

Iskreno prva dva dana su po meni bile spontane demonstracije, sada se vec sa svih strana uplice politika, evidentno je

Mislim da je pitanje jednostavno. Kao i to, da li ste misljenja da su Revolt i Udar dovoljno organizovani i potkovani, da djeluju u RS-u i Mostaru ??
09-02-2014 at 09:21 | Ukljuèi u odgovor
naivna
Nivo: Forumski doajen
Dr.Vejsil Hetjimitj

Registriran(a): 23-08-2008
Lokacija: andromeda
Odgovori: 1324
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Tuzlanska buna

citat:
daleko wrote:
citat:
Pa kad ste toliko ponosni sto ste stavili maske? Sto niste dozvolili da vas slikaju?

Borbeni, posto si bio na licu mjesta zanima me jesi li ti bacao kamenje, palio i rusio?

Jucer kod Opcine jako sam se bojala, da si bio tamo, sigurna sam da bi i ti. Mogao si da lupas s njima ili da ides kuci, sta bi izabrao?


Šta si ti oèekivala od njih, da rade selfie s tobom? Zna i dijete svako ovdje da æe se krenuti u hajku i oplesti po njima èim se malo slegne prašina, a jedan od izvora gdje æe pronalaziti informacije o "huliganima" je i internet i ti se kao ono naivno pitaš što su stavljali maske i nisu ti dozvoljavali da ih slikaš?!
I èega te to bilo strah? Šta dramiš bezveze? Novinar si nisi cvjeæar ni vajar, isto ko ona što brani muža policajca pa sve druge zove bagrom jer su ga umjesto baklavama i hurmašicama èastili povkama i uvredama, moš mislit.

citat:
Ne zelim i ne trebam da branim Sunce (ili Frau Sonne kako sam je nekada zvao iz ‘miloste’) ali moram da kazem da su Tuzlarije pa i Frau Sonne u veoma teskoj situaciji pokusavajuci da nama u svijetu docaraju sta se stvarno desava na tuzlanskim ulicama. Po meni rizikuju i zivote sto se granici sa gluposcu.


Da si živ i zdrav, kakva panika, kakav rizik kakva teška situacija, èiji ugroženi životi? Jest tako sve kad proèitaš sa jednog izvora ali evo ti proèitaj i drugi šta misle i pišu.

Sad kao ono mi smo svi hare krišna, aleluja, bude, mesije, osuðujemo nasilje a smijem se životom zakleti da smo svi imali problema i poteškoæa zadnjih 20 godina u periodu vladavine svih stranaka. I pokušalo se i razgovaaaarati, "dijalogom" i prièati, ali nije išlo i siguran sam da je svaki puta kad bi neko od nas naj***o i imao problem sa vlastima barem u sebi poželio da se desi ovo što se i desilo.
Ne morališite i ne budite toliko ljigavi.
Izjava Baketova "Ja sam zaslužan što nije još gore" je u istom rangu kao i Nikšiæeva Demonstranti su bili da speedu ili Zeljkoviæeva u Sarajevu se dobro živi. Juèer kad je Jasmin dao izjavu da je Tuzla napala samu sebe i naokn onih izjava glasnogovornika MUP o uništavanju i pljaèki Omege, i drugih objekata po gradu životno ugroženih specijalca ja sam se zapitao da li možda ima istine u optužbama Nikšiæa vezano za speed, samo sam ostao u dilemi ko ga je koristio ;hanka



bilo je tu i forumasha pod maskama


al ono za speed

zamisli koliko moras biti glup,kao Niksic,da javno potvrdis da je bilo ni manje ni vise nego 12,5 kg speeda
On vjerovatno misli da "ovce treba sisati" njihova omiljena terminologija "ovce,torovi i glupani" za narod koji treba da im da glasove da bi oni pljackali i sjedili u svojim foteljama bez ikakakve odgovornosti.
Hajde da je rekao 300 grama speeda al 12,5 kg

svakom imalo pametnom je bilo jasno da je informacija svjesno ubacena,da su koristili informaciju od policije koja je toliku kolicinu droge zaplijenila na sasvim drugom mjestu
09-02-2014 at 10:34 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 22
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: Adnan_, Adnan_ IRAQ, Ajvi, antepavelic, goca, Herodot.H, joskobra, Lastavica, LilyL, nele73, Pasha_car_aga, rafa, SEMY_, Tuc-Muc-SRB, zaza
FORUM : Politika : Tuzlanska buna New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice