Info: Svi posjetioci foruma su obavezni da poštuju forumska pravila.


FORUM : Sport : Formula 1
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
Rejdžegejnstdvošmašin
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 10-10-2006
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 9414
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Formula 1

Ron Denis ode s mjesta šefa tima Mclarena, a Honda mešèini odustaje od F1.

Žao mi nešto Subaru-a, i oni napuštaju WRC

17-01-2009 at 11:05 | Ukljuèi u odgovor
lola
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 11-12-2003
Lokacija: Slo&CH
Odgovori: 9851
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Formula 1

citat:
Rejdžegejnstdvošmašin wrote:
Ron Denis ode s mjesta šefa tima Mclarena, a Honda mešèini odustaje od F1.

Žao mi nešto Subaru-a, i oni napuštaju WRC



imaš li kakve "veze" da uguramo "tomu vinkovic" da se bar broj popuni

17-01-2009 at 11:11 | Ukljuèi u odgovor
Rejdžegejnstdvošmašin
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 10-10-2006
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 9414
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Formula 1

citat:
lola wrote:



imaš li kakve "veze" da uguramo "tomu vinkovic" da se bar broj popuni





ðes lola
ima ne sikiraj se. baš sam s asmirom neki dan prièo da uguramo i radeta konèara..mislim što se tièe elektronskih dijelova
17-01-2009 at 11:17 | Ukljuèi u odgovor
lola
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 11-12-2003
Lokacija: Slo&CH
Odgovori: 9851
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Formula 1

citat:
Rejdžegejnstdvošmašin wrote:



ðes lola
ima ne sikiraj se. baš sam s asmirom neki dan prièo da uguramo i radeta konèara..mislim što se tièe elektronskih dijelova


evo Redzo vala odmaram, subota ne radi se, ustao u 10, tuširanje, doruèak i velim malo domora nije na odmet
napolju sunèano ali
šta ti radiš?
17-01-2009 at 11:24 | Ukljuèi u odgovor
Rejdžegejnstdvošmašin
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 10-10-2006
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 9414
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Formula 1

citat:
lola wrote:


evo Redzo vala odmaram, subota ne radi se, ustao u 10, tuširanje, doruèak i velim malo domora nije na odmet
napolju sunèano ali
šta ti radiš?


isto vala ko i ti. žestoka sedmica, slijedi još žešæa pa se nakupljam energije za izdržat.
17-01-2009 at 11:29 | Ukljuèi u odgovor
indijana
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 20-05-2008
Lokacija: Paradise city
Odgovori: 7483
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Formula 1

DO POÈETKA nove sezone ostalo je nešto više od dva mjeseca, a na adresu talijanske momèadi veæ stižu prigovori vezani uz novi bolid.

Novi F60 koji je momèad iz Maranella predstavila prošli tjedan za sada se pokazao kao nepresušni izvor kvarova zbog èega je vjerojatno i Ferrari odustao od testiranja u Portugalu gdje se nalazi veæina ostalih momèadi. U službenom priopæenju kao razlog je navedena loša vremenska prognoza ali mnogi smatraju da je Ferrari ostao kod kuæe jer nisu uspjeli riješiti mnoge tehnièke probleme.

Kao da im to nije bilo dovoljno, nekoliko momèadi se potužilo da novi Ferrari ne zadovoljava neke tehnièke uvjete koji su važeæi od ove sezone. Konkretno, radi se o ispušnim cijevima koje su prejako izboèene pa bi ih se moglo koristiti kao krilca.

Talijani su reagirali na pritužbe i obznanili da æe preoblikovati bolid, meðutim sve ovo pokazuje koliko je Ferrari u grdnim problemima slažuæi bolid koji æe zadovoljavati nova pravila.

 


Sve je super i sve je za 5!
20-01-2009 at 21:44 | Ukljuèi u odgovor
Rejdžegejnstdvošmašin
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 10-10-2006
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 9414
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Formula 1

Ako sam dobro vidio, a mešèini da jesam, uvodi se nova utrka, u Abu Dabiju. Zadnja u u kalendaru.
Interesting.

25-01-2009 at 08:48 | Ukljuèi u odgovor
indijana
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 20-05-2008
Lokacija: Paradise city
Odgovori: 7483
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Formula 1





AMERIÈKA vozaèica u IndyCars seriji, 26-godišnja Danica Patrick, mogla bi uskoro voziti u najelitnijem automobilistièkom natjecanju, Formuli 1.
Njeno je ime proteklih dana bilo povezivano s momèadi USF1, koja bi 2010. godine mogla pristupiti Formuli 1. Ta amerièka momèad budžeta 64 milijuna dolara, razmišlja o ulasku u F1, a svoju bi konaènu odluku trebala objaviti krajem veljaèe.
"Sve što se piše oko toga jako mi laska. Mislim da je jako laskajuæe kada se vaše ime povezuje u kontekstu Formule 1. Meðutim zasad nitko sa mnom nije razgovarao niti sam ja išta izjavljivala na tu temu", rekla je Patrick za kanadske novine Globe and Mail.
Vozeæi bolid Andretti Green Racinga, Patrick je pobijedila na utrci Indy Japan 300 u travnju prošle godine, te tako postala prva žena kojoj je uspjelo slaviti u jednoj Indy Car utrci. Ukoliko nastupi u Formuli 1, postala bi treæa žena u najprestižnijem automobilistièkom natjecanju, nakon Lelle Lombardi i Giovanne Amati.
"Nikada me nisu veselila stalna putovanja po svijetu. Vidjet æemo što æe na kraju USF1 odluèiti. Možda me nazovu", dodala je Patrick.
 


Sve je super i sve je za 5!
01-03-2009 at 21:34 | Ukljuèi u odgovor
indijana
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 20-05-2008
Lokacija: Paradise city
Odgovori: 7483
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Formula 1




IAKO su se u donedavnoj Hondinoj F1 momèadi hvalili da razmišljaju o ponudama desetak kupaca, èinjenica je da još nitko nije kupio japanski sastav.
Kako sada stvari stoje momèad koja je lani nastupala pod nazivom Honda Racing F1 Team æe se pojaviti na startu sezone u Melbourneu na Velikoj nagradi Australije 29. ožujka, a prema nekim saznanjima zagarantirani su njeni nastupi i na utrkama u Maleziji, Kini i Bahreinu.
Izvori bliski momèadi, koja još uvijek oèekuje da Hondine motore zamijeni Mercedes-Benz, potvrdili su da je u ovom trenutku sakupljeno oko 30 milijuna dolara što je dovoljno za otprilike èetiri starta u utrku. Najviše su tome pridonijeli brazilski sponzori novaka Brune Senne.

 


Sve je super i sve je za 5!
01-03-2009 at 21:36 | Ukljuèi u odgovor
indijana
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 20-05-2008
Lokacija: Paradise city
Odgovori: 7483
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Formula 1





FINSKI vozaè Formule 1 u redovima Ferrarija Kimi Räikkönen, bio je iznimno zadovoljan svojim novim F60 bolidom nakon testiranja u bahrainskom Sakhiru.
Na treninzima održanima u petak Finac je napokon iskušao novi model bolida u suhim uvjetima i kaže da se odmah stopio s novim bolidom.
"Moj prvi dojam s novim modelom jako je pozitivan. Jako sam se brzo prilagodio na njega, mada je još prerano reæi koliko je brz u usporedbi s našom konkurencijom. Svakim danom bit æemo sve brži i nema nekih kritiènih dijelova" - rekao je Räikkönen.
Ferrari, Toyota i BMW otputovali su ovog tjedna u Bahrain nadajuæi se boljim vremenskim uvjetima nego u španjolskom Jerezu, ali pješèane oluje poremetile su uvelike njihove planove.
"Staza je bila jako skliska zbog pijeska, ali nismo u zaostatku s našim programom. Šteta je što je vrijeme bilo tako loše proteklih dana, ali nismo mogli na to utjecati. Najvažnije je da se sada poboljšalo i da nismo u zaostatku" - dodao je Finac.
 


Sve je super i sve je za 5!
01-03-2009 at 21:41 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 53
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: aronofsky, auspuh, B.S, marina95, medeni, Memo, Probisvjet, pupa, realnosttuzle, sdds, smiljana, tweety
FORUM : Sport : Formula 1 New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice