Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Politika : Dodik predlaže demilitarizaciju
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
cupo
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Dodik i njegove nebuloze

05-07-2008 at 22:59 | Ukljuèi u odgovor
Trucker
Nivo: Forumski doajen
azrail bosanski
Registriran(a): 07-11-2005
Odgovori: 10159
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Dodik i njegove nebuloze

citat:
Putnik wrote:
U kucnoj posjeti Milradu Dodiku...




i mile se docepo pichoke ;hanka
06-07-2008 at 01:23 | Ukljuèi u odgovor
prepelica
Nivo: Forumski vuk
prepelica je ptica pjevica

Registriran(a): 24-04-2008
Lokacija: prizren
Odgovori: 665
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Dodik i njegove nebuloze

citat:
robi tz wrote:
servira mi SLOBODNA BOSNA sarajevski nedeljnik....A Ja ne vidjeh nigdje kontra argumente osim mahalaskih prozivki bez ikakvih dokaza......Meni je Tuzla uvjek lijepa i ostace lijepa ali Vi sto se javljate na ovaj forum bolje idite u sandzaksarajvo jer tamo Vam je i mjesto gdje jos zivi duh Alije Izetbegovica....

Ej moj zatucani  


sad me ima sad me nema
08-07-2008 at 08:19 | Ukljuèi u odgovor
boka
Nivo: Forumski vuk

Registriran(a): 07-03-2007
Lokacija: US and A
Odgovori: 494
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Mile traktorista i zastava BiH

Sta reci drugo za ovog debila nego da je najveca seljacina od nasih politicara,ni ono malo zastave sto imamo zajednicko on ne cijeni ni 2% samo u celenku mu treba nista drugo

09-07-2008 at 02:29 | Ukljuèi u odgovor
XMRVICAxTZ
Nivo: Forumski doajen
sitna al dinamitna

Registriran(a): 05-01-2006
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 9833
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Mile traktorista i zastava BiH

ma Hebo medjunarodnu zajednicu, sve ovo vide i nista opet...on im pred ocima radi sta hoce, govori sta hoce i niko nista...sranje...da ga je malo u sake narodu..uf..

09-07-2008 at 04:07 | Ukljuèi u odgovor
Sejtan
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 06-05-2004
Lokacija: Miladije/Kreka
Odgovori: 3715
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Mile traktorista i zastava BiH

Ma glupost je davati bilo kakav komentar na sve ovo i ovoga.Kako ocekivati od nekoga da postuje svoju drzavu kada onaj ko ga predstavlja i vodi svoj narod cini ovakav gest.Dodik ,htjeli vi to priznati ili ne je pametan,radi ono sto hoce ali samo do odredjene granice i kad vidi da ce pretjerati malo "povuce rucnu".U svemu tome ima podrsku "nasih predstavnika vlasti". koji se nikada skoro ne oglasavaju.Lopina koja kontrolise sve ama bas sve u rs a kojeg duboko cijene u hercegovini "sa one strane".Treba jebati mater ne dodiku nego onima koji su potpisali Dejtonski sporazum.Da nije potpisan i da se islo na oslobadjanje Bosne od ovakvih govana danas ne bi jeli pitu g***aru.Sta je tu je, suti i trpi budi zadovoljan ako se zadrzi i ono sto danas zovemo Bosnom.Svoj glas dajmo opet istim na izborima jer ce u predizbornoj kampanji opet srat sa istim scenariom.OTPOR STOKO,OTPOR... kako je jedan forumas napisao u svom potpisu.Prvo sam bio malo zacudjen zasto svoje sugradjane naziva stokom.Danas mislim da je narod jedno stado kojeg vode prefinjeni chobani.Toliko godina poslije rata sta Bosna ima?Sta se promijenilo nabolje?Okupljanja i proteste nezadovoljnih.Sudstvo ovakvo kakvo je policija,kriminal,prostitucija.Hurija napisa...plasimo se poslije zavrsene utakmice...da sad ne nabrajam sve ono sto je negativno zakljucujem da je dodik bacio zastavu Bosne samo zato sto je osjeca takvu,punu kriminala,potkupljenim pravosudjem,izigranih i prevarenih,nebriga za invalidima rata i porodicama shehida,visokoj stopi nezaposlenosti itd.itd.Nije BA on bacio zastavu sto mu je Bosna otadzbina ma kakvi dje bi on to...on prima platu od iste...

Bizi odoh srat i povuci vodu i ovako serem bez veze ha ja...  


I noga u guzicu je korak naprijed!
09-07-2008 at 04:12 | Ukljuèi u odgovor
KlOn
Nivo: Forumski doajen
Bošnjator i Dr.za Reisofobiju

Registriran(a): 29-04-2003
Lokacija: Candy Shop
Odgovori: 8528
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Mile traktorista i zastava BiH

to je sve sto ovaj papkar iz smrdske moze uciniti,skloniti simbol BiH sa stola,seljacka gesta da ispadne faca pred lokalnim politicarcicima koji klimaju glavom na sve koji su za stepenicu visi u politickoj hijerarhiji

09-07-2008 at 05:45 | Ukljuèi u odgovor
Neidhardt
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 16-06-2007
Lokacija: Wien
Odgovori: 1596
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Mile traktorista i zastava BiH

Ljudi, izborna kampanja je odavno pocela. Jah katastrofe sto je bacio bh. zastavicu sa stola. Interesantno je kako vas Mile Ronhill uvijek potpali. Taj covjek ne uziva nigdje u svijeti makar malo respekta tako da nije ni vrijedan spominjanja.

09-07-2008 at 07:13 | Ukljuèi u odgovor
prepelica
Nivo: Forumski vuk
prepelica je ptica pjevica

Registriran(a): 24-04-2008
Lokacija: prizren
Odgovori: 665
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Dodik i njegove nebuloze

Dodikovo bacanje bh. zastave u Trebinju bez sankcija zbog nepostojanja zakona


Premijer RS-a Milorad Dodik još je jednom pokazao svoj odnos prema državi. Uèinio je to odnosom prema zastavi tokom svoje prošlosedmiène posjete Trebinju. Meðutim, ne treba se brinuti - kriviènih odredbi za nepoštivanje, ali ni za skrnavljenje državnih obilježja nema.

Nedavni sluèaj iz Brèkog, kada je zapaljena državna zastava, tretiran je kao prekršaj. »Državna obilježja zastavu i grb krivièno ne zaštiæuje niti KZ DB niti posebni zakon o zastavi odnosno grbu. Eventualno to može biti kao imovinsko djelo uništenja ili ošteæenja tuðe pokretne stvari«, kaže za FTV javni tužilac Distrikta Brèko Zekerija Mujkanoviæ. U OHR istièu da poštivanje Daytona znaèi poštivanje institucija i simola BiH, te da nepoštivanje tih simbola i institucija ne doprinosi stabilnosti i politièkoj sigurnosti, što je jedan od uvjeta za zatvaranje OHR-a. (FTV)  


sad me ima sad me nema
09-07-2008 at 08:13 | Ukljuèi u odgovor
mosnik
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 07-01-2008
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 2074
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Mile traktorista i zastava BiH

citat:
Neidhardt wrote:
Ljudi, izborna kampanja je odavno pocela. Jah katastrofe sto je bacio bh. zastavicu sa stola. Interesantno je kako vas Mile Ronhill uvijek potpali. Taj covjek ne uziva nigdje u svijeti makar malo respekta tako da nije ni vrijedan spominjanja.


Na zalost izgleda da jos uvijek ljude necim moze izazvat, kao da nisu od njega vidjeli i culi do sada sve najgore...Ne znam sta je vise tu cudno i sta se ocekuje od njega: da kaze da se svo vrijeme zayebavao i da mu je BiH jedina i voljena domovina??
 


Kume i ti ces to da radis, samo sutra.
09-07-2008 at 10:58 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 51
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: *touch*, Aci, andjapuppy, bosanka_no1, clippoutline, iskreni tuzlak, Oblakovich, sabko, ziga_zage
FORUM : Politika : Dodik predlaže demilitarizaciju New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice