Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Politika : O srpskim zlocinima u Prijedoru i Kozarcu kroz sli
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
Caliph
Nivo: Forumski doajen
Historia magistra vitae est

Registriran(a): 29-06-2012
Lokacija: Grad Tuzla
Odgovori: 1187
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: O srpskim zlocinima u Prijedoru i Kozarcu kroz sli

Meni je dovoljno za znat da je moj narod od tih pijanica i hristovih ratnika, gardi cara Lazara i drugih brabonjaka fasov'o puno puta kroz historiju. Samim tim, i pticama na grani je jasno da je taj narod neprijateljski raspoložen prema mom, što se na kraju krajeva vidi i dan-danas.

Predsjednik srbijice je radikal, izbore dobijaju oni koji bi izjednaèavali partizane i èetnike, a u post-ratnom periodu orgijanje nad muslimanskim stanovništvom Srbije nastavlja (paljenje beogradske i džamije u Nišu, maltretiranje Bošnjaka Sandžaka i sl.). A to govorim samo za srbijicu, za tzv. rs da ne prièam.

Prema tome, slobodno ti baljezgaj, imaš na to puno pravo.

13-11-2013 at 14:25 | Ukljuèi u odgovor
neveli
Nivo: Forumski vuk
Baška ilum, baška pamet.
Registriran(a): 08-04-2006
Odgovori: 605
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: O srpskim zlocinima u Prijedoru i Kozarcu kroz sli

citat:
primus inter pares wrote:
niko ne spori monstruoznost zlocina pocinjenog u prijedoru i okolici,bescutnost lokalaca koji su znali,a sutili,a ko sto neko rece,gori su ovi "nasi"koji su imali info jos 96-e o tim grobnicama i nisu uradili nista,jerbo su zaboravili,bolilo ih mrsko,ili pak nisu htjeli da talasaju...
da ima pameti,i volje,ovo su sve dokazi na sudjenju karadzicu i mladicu, da genocid nije bio samo lokalnog karaktera u srebrenici i 95...negoli od pocetka rata i na prostoru citave bih.



Genocid se desio i u Brckom i Vlasenici i u Prijedoru, Foci, Kljucu, Sanskom Mostu, Zvorniku..

Poigrava se tu ICTY, al sad je valjda vracena optuznica za genocid u procesu protiv Karadzica za Bratunac, Foèa, Kljuè, Prijedor, Sanski Most, Vlasenica i Zvornik..

Sto se tice nasih koji su znali, nisam dokucila ko je sve to - i ko je od nasih sve za to znao?
13-11-2013 at 14:31 | Ukljuèi u odgovor
primus inter pares
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 31-01-2008
Odgovori: 20460
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: O srpskim zlocinima u Prijedoru i Kozarcu kroz sli

citat:
Caliph wrote:
Meni je dovoljno za znat da je moj narod od tih pijanica i hristovih ratnika, gardi cara Lazara i drugih brabonjaka fasov'o puno puta kroz historiju. Samim tim, i pticama na grani je jasno da je taj narod neprijateljski raspoložen prema mom, što se na kraju krajeva vidi i dan-danas.

Predsjednik srbijice je radikal, izbore dobijaju oni koji bi izjednaèavali partizane i èetnike, a u post-ratnom periodu orgijanje nad muslimanskim stanovništvom Srbije nastavlja (paljenje beogradske i džamije u Nišu, maltretiranje Bošnjaka Sandžaka i sl.). A to govorim samo za srbijicu, za tzv. rs da ne prièam.

Prema tome, slobodno ti baljezgaj, imaš na to puno pravo.

i to ti dokazi?

pa mi smo i sjebani i nemamo drzave jer nas vode takve intelektualne gromade,sa tako grandizonim do u detalj isplaniranim,faktima potkrijepljenim argumentima,teorijama,analizama itd etc...

13-11-2013 at 14:31 | Ukljuèi u odgovor
primus inter pares
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 31-01-2008
Odgovori: 20460
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: O srpskim zlocinima u Prijedoru i Kozarcu kroz sli

citat:
neveli wrote:


Genocid se desio i u Brckom i Vlasenici i u Prijedoru, Foci, Kljucu, Sanskom Mostu, Zvorniku..

Poigrava se tu ICTY, al sad je valjda vracena optuznica za genocid u procesu protiv Karadzica za Bratunac, Foèa, Kljuè, Prijedor, Sanski Most, Vlasenica i Zvornik..

Sto se tice nasih koji su znali, nisam dokucila ko je sve to - i ko je od nasih sve za to znao?


pa onih koji nas vode...politicari,glavesinari...intelektualna krema u bosne i bosnjaka...
sta je gore,da nisu znali ili nisu htjeli?
13-11-2013 at 14:33 | Ukljuèi u odgovor
Caliph
Nivo: Forumski doajen
Historia magistra vitae est

Registriran(a): 29-06-2012
Lokacija: Grad Tuzla
Odgovori: 1187
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: O srpskim zlocinima u Prijedoru i Kozarcu kroz sli

Pa imam ja bolan pametnijeg posla od forumskih rasprava. Da ti izvori nisu dostupni, pa i shvatio bih donekle tu tvoju zatucanost ali imat toliko moguænosti da vidiš s kim imaš posla, a ne iskoristit ih, u 2013. godini je sramota.

Ali evo preporuèim ti knjigu, proèitaj Tajni rat Srbije (autor Philip J. Cohen), to je posljednja koju sam proèitao, a koja se tièe srpskog orgijanja nad nesrpskim stanovništvom. Šta fali, štagod i nauèiš da se stalno ne sramotiš bezze.

13-11-2013 at 14:37 | Ukljuèi u odgovor
neveli
Nivo: Forumski vuk
Baška ilum, baška pamet.
Registriran(a): 08-04-2006
Odgovori: 605
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: O srpskim zlocinima u Prijedoru i Kozarcu kroz sli

citat:
primus inter pares wrote:

pa onih koji nas vode...politicari,glavesinari...intelektualna krema u bosne i bosnjaka...
sta je gore,da nisu znali ili nisu htjeli?


Imena kolega?

Ovako "nasi politicari, glavesinari" nista mi ne znaci, jedino ako ne mislis na srpske politicare iz RS-a?

Ja sam dovoljno ogorcena na nase politicare, tako nemoj mislit da ih sad nesto branim, ali nisam ni sklona da ih optuzujem za sve sto mi padne na um - dakle kod stavljanja na teret odredjenih optuzbi treba imati i dokaze za to!
13-11-2013 at 14:38 | Ukljuèi u odgovor
neveli
Nivo: Forumski vuk
Baška ilum, baška pamet.
Registriran(a): 08-04-2006
Odgovori: 605
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: O srpskim zlocinima u Prijedoru i Kozarcu kroz sli

citat:
Caliph wrote:
Pa imam ja bolan pametnijeg posla od forumskih rasprava.


I ja vala .. Brisem..

13-11-2013 at 14:39 | Ukljuèi u odgovor
primus inter pares
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 31-01-2008
Odgovori: 20460
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: O srpskim zlocinima u Prijedoru i Kozarcu kroz sli

citat:
Caliph wrote:
Pa imam ja bolan pametnijeg posla od forumskih rasprava. Da ti izvori nisu dostupni, pa i shvatio bih donekle tu tvoju zatucanost ali imat toliko moguænosti da vidiš s kim imaš posla, a ne iskoristit ih, u 2013. godini je sramota.

Ali evo preporuèim ti knjigu, proèitaj Tajni rat Srbije (autor Philip J. Cohen), to je posljednja koju sam proèitao, a koja se tièe srpskog orgijanja nad nesrpskim stanovništvom. Šta fali, štagod i nauèiš da se stalno ne sramotiš bezze.

rekoh ja svaka ti je ko u vladike..ti bolan ne bio i ne kontas cemu ja prigovaram,a dijelio bi mi lekcije...
nadjes mi recenicu u kojoj sam ja nijekao progone,etnicko ciscenje,zlocine nad nesprpskim stanovnistvom i ja ti dam,sta god hos...al naravno,lakse ovako...ipak ti stitis svoj narod,smjelo i hrabro,do zadnje kapi znoja na tastaturi...
13-11-2013 at 14:40 | Ukljuèi u odgovor
primus inter pares
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 31-01-2008
Odgovori: 20460
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: O srpskim zlocinima u Prijedoru i Kozarcu kroz sli

citat:
neveli wrote:


Imena kolega?

Ovako "nasi politicari, glavesinari" nista mi ne znaci, jedino ako ne mislis na srpske politicare iz RS-a?

Ja sam dovoljno ogorcena na nase politicare, tako nemoj mislit da ih sad nesto branim, ali nisam ni sklona da ih optuzujem za sve sto mi padne na um - dakle kod stavljanja na teret odredjenih optuzbi treba imati i dokaze za to!

pa recimo cjelokupan politicki vrh,od 96 do danas,koji je imo prilike da je htio da zna,i da negdje podfvuce refu i kaje,nema dalje jebo ga majka,hocemo kosti nasih najmilijih,nema nikakvog dogovora,sve staje,dok nam to ne uradite..eto za pocetak...
jebte pa bilo na tv-u 96-e i niko nista...
ja ne ocekujem od dusmana da mi pomognu...
a od ovih svojih,da ucine bar nesto.
13-11-2013 at 14:42 | Ukljuèi u odgovor
primus inter pares
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 31-01-2008
Odgovori: 20460
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: O srpskim zlocinima u Prijedoru i Kozarcu kroz sli

ma imas ti kalifa malo morgen malo vremena,sto jedna budala sjebe,10 pametnih ne popravi..tako i ti,hlupis jednu al vrijednu glupost...bez da si trepnuo.. i jos onako djelujes,gordo,nadmeno,nearugmentovano,tipicno da ne kazem za koga...

13-11-2013 at 14:44 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 30
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: beba24, cheguedoeNo2, dr.devilito, lilly, malimeho, mikooo, neko_bezveze, onlyyou, uprava, victorius
FORUM : Politika : O srpskim zlocinima u Prijedoru i Kozarcu kroz sli New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice