Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Politika : O srpskim zlocinima u Prijedoru i Kozarcu kroz sli
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
primus inter pares
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 31-01-2008
Odgovori: 20460
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: O srpskim zlocinima u Prijedoru i Kozarcu kroz sli

ha sta da vam velim,osim da nisam vam ja neprijatelj,vrlo dobro znam ko je ove zlocine pocinio,znamo mi to svi,a sta se sustinski promijenilo?nista.o tom se radi.
ko je znao,sta je mogo promijenit/uradit drukcije,izuzetno proaktivan stav,inace dosta nam je dobrog donio u proslosti.ako me ista nervira to je onda ova floskula da se nikad ne ponovi,yeah right,i ajmo na rucak...
na tudjim greskama se uci,a mi nista nismo naucili ni iz svojih ponavljanih...
daj boze da grijesim...
negdje moras podvuc refu u zivotu...

14-11-2013 at 08:39 | Ukljuèi u odgovor
mustajbeg
Nivo: Forumski doajen
Bosnjak koji mrzi cetnike

Registriran(a): 15-10-2010
Lokacija: naci cu te sigurno-K
Odgovori: 1379
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: O srpskim zlocinima u Prijedoru i Kozarcu kroz sli

citat:
primus inter pares wrote:
vrlo dobro znam ko je ove zlocine pocinio,znamo mi to svi,a sta se sustinski promijenilo?nista.o tom se radi.





znas ko je zlocine pocinio...
14-11-2013 at 08:46 | Ukljuèi u odgovor
primus inter pares
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 31-01-2008
Odgovori: 20460
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: O srpskim zlocinima u Prijedoru i Kozarcu kroz sli

pa davno sam ja podvuko svoju refu...
ne vjerujem vise nikome,al bar znam sta ocekujem od svojih dusmana,a to je ama bas nista.. i ne zaludjujem se praznom demagogijom i mlacenjem prazne slame... jerbo se tako stvara mitomanija,porazi se pretvaraju u pobjede i sije sjeme mrznje i udaraju temelji novih poraza.

14-11-2013 at 08:47 | Ukljuèi u odgovor
cupo
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: O srpskim zlocinima u Prijedoru i Kozarcu kroz sli

Sutra je Tomašica Tweet Day, kažite jasno da osuðujete zloèin

Masovna grobnica Tomašica kod Prijedora otkrila je svijetu prije tri mjeseca jednu od najmraènijih tajnih i jedan od najtežih zloèina poèinjenih na prostoru Balkana u devedesetim godinama prošlog stoljeæa.

Teško da neko može ostati ravnodušan, makar to ne priznao javno, kada vidi fotografije otkopavanja posmrtnih ostataka prijedorskih Bošnjaka i Hrvata koji su ubijeni samo zato što nisu bili dio veæinskog naroda u tom gradu u prvim godinama rata. Može li zapravo iko ostati ravnodušan na takav zloèin koji je èovjek poèinio drugom èovjeku, bez obzira na to kako se oni zvali i kojem narodu pripadali?

Tomašica je djelo zloèinaca koji imaju svoje ime i prezime, taj zloèin ne smije i ne može ostati nekažnjen, o tom zloèinu ne smijemo šutjeti.

Upravo zbog toga što ne smijemo ostati nijemi i slijepi svako od nas na svoj naèin mora kazati da osuðuje taj zloèin, poèinjen nad narodom kojem pripadamo, poèinjen u ime naroda kojem pripadamo ili jednostavno ne smijemo zatvarati oèi pred zloèinom koji je poèinjen nad èovjekom bilo gdje.

Na društvenoj mreži Twitter inicirano je održavanje dana tvitanja o Tomašici. Jasno je da svi ne mogu otiæi u Prijedor i pokloniti se žrtvama, ali i ovo je naèin da korisnici te društvene mreže jasno kažu šta osjeæaju, da kažu da osuðuju monstruozne zloèine, da pošalju poruku cijelom svijetu da se ovakvo nešto više nikada i nikome ne smije ponoviti.

Korisnici Twittera su pozvani da 15. novembra, dakle sutra, koristeæi hahstag #Tomasicatweetday napišu što više èinjenica, podataka i osuda ovog zloèina. Cilj je još jednom poslati poruku svijetu o tome šta se dogodilo u tom bosanskohercegovaèkom gradu.

Do sada je u ovoj masovnoj grobnici pronaðeno više od 400 tijela ubijenih Bošnjaka i Hrvata s podruèja prijedorske regije. Prema nekim ranijim procjenama Tomašica krije još mnogo žrtava, a porodice ubijenih se nadaju da æe iskopavanja biti što prije završena kako bi njihovi najmiliji konaèno našli smiraj.

(Klix.ba)

14-11-2013 at 13:52 | Ukljuèi u odgovor
naivna
Nivo: Forumski doajen
Dr.Vejsil Hetjimitj

Registriran(a): 23-08-2008
Lokacija: andromeda
Odgovori: 1324
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: O srpskim zlocinima u Prijedoru i Kozarcu kroz sli

citat:
Aidatuzla wrote:


pa zestoko smo se opekli i sad pusemo i u hladno. tuzli se lako mogao desitii prijedor (bez obzira sto je multinacionalna). njima to nista nije znacilo. neprijetelj je bio svako ko nije na njihovoj strani.

jedina refa je da se uzdas u sebe vise i da se zestoko boris ako zatreba (pretpostavljam da si i ti to htio reci). nasa najveca greska poslije lakomislenosti kako nece biti rata a rat je vec poceo je bila sto smo vjerovali visim silama. evo sad psujem i UN i ko ga dovede nama ovdje


Nije samo tuzla multinacionalna negoje citava Bosna bila multinacionalna kao nekada i Balkan,sve do pocetka balkanskih ratova.
I pogresno je reci da je neprijatelj bio svako ko nije na njihovoj strani,jer srpski fasizam je decidan po tom pitanju prema uputama jos iz Nacertanija
14-11-2013 at 17:36 | Ukljuèi u odgovor
mustajbeg
Nivo: Forumski doajen
Bosnjak koji mrzi cetnike

Registriran(a): 15-10-2010
Lokacija: naci cu te sigurno-K
Odgovori: 1379
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: O srpskim zlocinima u Prijedoru i Kozarcu kroz sli

Fildzanistan

15.11.2013. u 21:29



18



0

Фала Алаху па имамо ФБ и Твитер да кмечимо, кмеее, кмеее, кмеее. Џеносајд. Додуше, то интересује само оне у троуглу Сарајво, Зенца, Тузла али шта нам друго остаје него да кмечимо. Из свог филџана се не може.

evo ga srbenda iz prjedora.


[Edited by hurija on 15-11-2013 at 22:16 GMT]

15-11-2013 at 21:54 | Ukljuèi u odgovor
mustajbeg
Nivo: Forumski doajen
Bosnjak koji mrzi cetnike

Registriran(a): 15-10-2010
Lokacija: naci cu te sigurno-K
Odgovori: 1379
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: O srpskim zlocinima u Prijedoru i Kozarcu kroz sli

citat:
Aidatuzla wrote:


odvadi malo...
covjek je rekao samo da ne treba generalizirati



necu.
vidis sta sam napisao.
15-11-2013 at 22:12 | Ukljuèi u odgovor
cupo
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: O srpskim zlocinima u Prijedoru i Kozarcu kroz sli

Šta o Tomašici misle "graðani"srpske nacionalnosti u Prijedoru

https://www.facebook.com/photo.php?v=321042081370743

15-11-2013 at 22:40 | Ukljuèi u odgovor
mustajbeg
Nivo: Forumski doajen
Bosnjak koji mrzi cetnike

Registriran(a): 15-10-2010
Lokacija: naci cu te sigurno-K
Odgovori: 1379
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: O srpskim zlocinima u Prijedoru i Kozarcu kroz sli

Zaklani Bosnjak u prosjeku kosta mjesec dana luksuznog zatvora!!!
sta ste se nadrkali, sta glumite, nesmije se vise nista napisati, odmah skakanje na najvise litice tzv demokratije.
nemate vi pojma sta je sloboda govora, nemate vi pojma kako je kad komsija srbin kolje,niste uzivo vidjeli!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

15-11-2013 at 23:07 | Ukljuèi u odgovor
primus inter pares
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 31-01-2008
Odgovori: 20460
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: O srpskim zlocinima u Prijedoru i Kozarcu kroz sli

jel to opet bilo sovanja?nisam pofato sve konce

15-11-2013 at 23:16 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 38
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: beba24, cheguedoeNo2, dr.devilito, lilly, malimeho, mikooo, neko_bezveze, onlyyou, uprava, victorius
FORUM : Politika : O srpskim zlocinima u Prijedoru i Kozarcu kroz sli New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice