Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Politika : Utrka za novog nacelnika Tuzle This topic has been locked
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... Last Page >>
New Topic
Pošiljalac Poruka
yugi
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 20-12-2006
Lokacija: NORVEŠKA
Odgovori: 35281
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Utrka za novog nacelnika Tuzle

citat:
andjela wrote:


Mislim da je tu dosta naroda pobrkalo lonèiæe, jer doktor je Zlatko Berberoviæ, kolko ja znam tuzlanski plastièni hirurg.

Ma naravno, jer èim je napisao da je Berbiæ u redovnom gostovanju izjavio ... shvatio sam da je došlo do lupanja lonèiæa Berberoviæ jeste hirurg a Zlatko Berbiæ je vlasnik kameleona  


<br /><br /><br /><br />

18-05-2012 at 00:25
yugi
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 20-12-2006
Lokacija: NORVEŠKA
Odgovori: 35281
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Utrka za novog nacelnika Tuzle

citat:
soraya wrote:

Pa koliko ja znam Panonika je registrovano preduzeæe i poslovanje te firme je moguæe provjeriti uvidom u registar,koliko ima uposlenih i kako posluje.To su informacije koje jesu dostupne svakom gradjaninu.E sad koliko je neko motivisan da u skladu sa svojim interesovanjima istražuje,bujrum Google je vaš,a projekti su izloženi u Opštini.Paušalno lupetanje i etiketiranje nekoga ko nije tvoja politièka opcija i jeste produkt toga što se informacije dobijaju po kuloarima,sjelima i mahalanjem.To vidiš nije moja struka ,fakat.
Da se na lokaciji jezera gradi islamski centar ili sakralni objekat,vjerovatno ti ne bi smetalo iako bi to za tebe personalno znaèilo loše poslovanje.


[Edited by soraya on 18-05-2012 at 00:23 GMT]


Informacija o profitabilnosti Panonice je opštepoznata stvar i nije plod bilo kakvih kuloarskih traèeva!To što Jasmin nije "moja opcija" niti æe ikada biti nije ti nikakav argument ja sam rekao da je poslovanje Panonice takvo kakvo jeste a ti izvoli pa demantuj tim podacima koje imaš!
Izgradnja treæeg jezera je apsolutno promašena stvar jer taj sadržaj veæ imamo!
Prošla je dakle manija fontana sad kreæe nova manija
Sad æu te zamoliti a pokušaš li još jednom pomenuti nešto iz mog privatnog života to više neæe biti molba nego malo osebujni vokabular koji ja koristim u prilikama kada neko pominje moju privatnost

PS U èemu je problem u izgradnji Islamskog centra 


<br /><br /><br /><br />

18-05-2012 at 00:33
soraya
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 01-03-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 30666
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Utrka za novog nacelnika Tuzle

citat:
yugi wrote:

a Zlatko Berbiæ je vlasnik kameleona


..i po struci arhitekta...
18-05-2012 at 00:34
soraya
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 01-03-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 30666
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Utrka za novog nacelnika Tuzle

citat:
yugi wrote:


Informacija o profitabilnosti Panonice je opštepoznata stvar i nije plod bilo kakvih kuloarskih traèeva!


pa de ako je "opštepoznata" stvar,prosvjetli ovaj auditorijum...nije da me baš zanima kolike su ljudima plate,ali preduzeæe ne radi na crno ,svi su uposlenici prijavljeni i dohodak kao i dobit ostvaruju u sezoni kada jezero fercera.Piše ti to sve u onoj studiji,pa èitaj.
18-05-2012 at 00:39
yugi
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 20-12-2006
Lokacija: NORVEŠKA
Odgovori: 35281
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Utrka za novog nacelnika Tuzle

citat:
soraya wrote:


pa de ako je "opštepoznata" stvar,prosvjetli ovaj auditorijum...nije da me baš zanima kolike su ljudima plate,ali preduzeæe ne radi na crno ,svi su uposlenici prijavljeni i dohodak kao i dobit ostvaruju u sezoni kada jezero fercera.Piše ti to sve u onoj studiji,pa èitaj.


Evo jedan od primjera a to se poslije nastavilo kontinuirano Ali sa tobom ne vrijedi argumentovana prièa


Nakon katastrofalne sezone na ½tuzlanskom moru½
Gubici Panonskog jezera veæi od 150.000KM
Preduzeæe "Panonica", koje upravlja tuzlanskom turistièkom atrakcijom Panonskim jezerom, ove godine pretpjelo je finansijski gubitak veæi od 150.000KM. To je potvrdio i direktor Maid Porobiæ, koji je Opæinskom vijeæu Tuzla uputio zahtjev za finansijsku pomoæ.

- Za gubitak je kriva katastrofalna sezona. Mi smo praktièno zbog lošeg vremena imali samo dvadeset dana pravog rada, a uz to, desile su nam se i dvije poplave - kaže Maid Porobiæ.

Od Opæinskog vijeæa zatraženo je da se iz budžeta Opæine Tuzla izdvoji 100.000 maraka za saniranje gubitka. O tome æe se raspravljati na narednoj sjednici, a prema prvim naznakama, donošenje takve odluke neæe iæi glatko, jer je tokom izgradnje slanog jezera isticano kako æe to biti finansijski samoodrživ projekat (E.H)

(tuzlarije.net - Tuzlarije)  


<br /><br /><br /><br />

18-05-2012 at 00:43
soraya
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 01-03-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 30666
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Utrka za novog nacelnika Tuzle

citat:
yugi wrote:


Evo jedan od primjera a to se poslije nastavilo kontinuirano Ali sa tobom ne vrijedi argumentovana prièa


Nakon katastrofalne sezone na ½tuzlanskom moru½
Gubici Panonskog jezera veæi od 150.000KM
Preduzeæe "Panonica", koje upravlja tuzlanskom turistièkom atrakcijom Panonskim jezerom, ove godine pretpjelo je finansijski gubitak veæi od 150.000KM. To je potvrdio i direktor Maid Porobiæ, koji je Opæinskom vijeæu Tuzla uputio zahtjev za finansijsku pomoæ.

- Za gubitak je kriva katastrofalna sezona. Mi smo praktièno zbog lošeg vremena imali samo dvadeset dana pravog rada, a uz to, desile su nam se i dvije poplave - kaže Maid Porobiæ.

Od Opæinskog vijeæa zatraženo je da se iz budžeta Opæine Tuzla izdvoji 100.000 maraka za saniranje gubitka. O tome æe se raspravljati na narednoj sjednici, a prema prvim naznakama, donošenje takve odluke neæe iæi glatko, jer je tokom izgradnje slanog jezera isticano kako æe to biti finansijski samoodrživ projekat (E.H)

(tuzlarije.net - Tuzlarije)


crveni bezbožnici nisu dali vitre i zekjat ,pa ih svevišnji kaznio
biæe da Jasmin kriv što nije bilo prošle godine više sunèanih dana
da su napravili fabriku pegli ili kladionice ne bi imali tih problema
ah, to globalno zatopljenje ðavo ga odnio,sve je to SDP-ova ujdurma
btw,hotelski kapaciteti i kompletna turistièka zajednica grada Neuma su imali identièan problem prošle sezone.Turizam je vrlo zayebana grana privrede.
18-05-2012 at 01:00
yugi
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 20-12-2006
Lokacija: NORVEŠKA
Odgovori: 35281
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Utrka za novog nacelnika Tuzle

Dakle toliko o tvojoj argumentaciji Kao i obièno  


<br /><br /><br /><br />

18-05-2012 at 01:34
Chili
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 21-04-2009
Odgovori: 207
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Utrka za novog nacelnika Tuzle

citat:
yugi wrote:


Evo jedan od primjera a to se poslije nastavilo kontinuirano Ali sa tobom ne vrijedi argumentovana prièa


Nakon katastrofalne sezone na ½tuzlanskom moru½
Gubici Panonskog jezera veæi od 150.000KM
Preduzeæe "Panonica", koje upravlja tuzlanskom turistièkom atrakcijom Panonskim jezerom, ove godine pretpjelo je finansijski gubitak veæi od 150.000KM. To je potvrdio i direktor Maid Porobiæ, koji je Opæinskom vijeæu Tuzla uputio zahtjev za finansijsku pomoæ.

- Za gubitak je kriva katastrofalna sezona. Mi smo praktièno zbog lošeg vremena imali samo dvadeset dana pravog rada, a uz to, desile su nam se i dvije poplave - kaže Maid Porobiæ.

Od Opæinskog vijeæa zatraženo je da se iz budžeta Opæine Tuzla izdvoji 100.000 maraka za saniranje gubitka. O tome æe se raspravljati na narednoj sjednici, a prema prvim naznakama, donošenje takve odluke neæe iæi glatko, jer je tokom izgradnje slanog jezera isticano kako æe to biti finansijski samoodrživ projekat (E.H)

(tuzlarije.net - Tuzlarije)


Samo budaletina može uložiti 30 miliona KM u posao koji radi 1 mjesec u godini i tvrditi da je profitabilan. Dakle, 30 miliona je propalo i još svake godine propada 150 000 KM koje plaæaju graðani Tuzle.
18-05-2012 at 01:41
Azur
Nivo: Forumski doajen
xxxxxyyyyy

Registriran(a): 24-07-2005
Odgovori: 5025
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Utrka za novog nacelnika Tuzle

citat:
Chili wrote:


Samo budaletina može uložiti 30 miliona KM u posao koji radi 1 mjesec u godini i tvrditi da je profitabilan. Dakle, 30 miliona je propalo i još svake godine propada 150 000 KM koje plaæaju graðani Tuzle.



Nisu valjda jezera kostala 30 miliona??

18-05-2012 at 03:28
Platonix
Nivo: Forumski vuk

Registriran(a): 21-03-2011
Lokacija: Jupiter
Odgovori: 363
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Utrka za novog nacelnika Tuzle

Graðani plaæaju gubitke- dakle plaæate kartu za Panoniku kupali se nekupali, i zimi i ljeti. Koja je to glupost, al hajde svako pogriješi pa kaže dosta ali proglem je što naèelnik Jasmin Imamoviæ istrajava u svojoj grešci pa gradi treæe jezero!! Al opet graðani su krivi jer su glasali za ovog i dobili su što su tražili.

18-05-2012 at 07:22
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 52
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: EminaS, meho, Mela77, mikimini, Mir$o, pljosko, strokeunit
FORUM : Politika : Utrka za novog nacelnika Tuzle This topic has been locked New Topic

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice