Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Politika : 60 minuta
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
Neidhardt
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 16-06-2007
Lokacija: Wien
Odgovori: 1596
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: 60 minuta

citat:
Ego wrote:
samo bojkot pretplate od strane Bosnjaka moze nesto promjeniti po pitanju rada i nekvalitete programa bht1 i ftv. pa tu je najmanje bosanskog jezika i probosanskih stavova i emisija. nek ih placaju njihovi vaizi.


Mislis proavazovih stavova?
02-12-2009 at 15:45 | Ukljuèi u odgovor
charles darwin
Nivo: Forumas sa iskustvom
evolucioni defekt

Registriran(a): 14-03-2009
Lokacija: zona sumraka
Odgovori: 207
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: 60 minuta

hahaha , toliko ima islamofobije , da se sad i sam sebe bojim . elem , znaci kad se darne u toteme onda se cuje pravi glas "naroda" koji opravdava sve negativno u nasoj drzavi , ako si hodza onda imas pravo da radis sta hoces , ako si premijer onda takodje kradi lazi ubijaj i niko ti nesmije nista . uvijek ce bit budala koje ce slijepo branit ovaj olos (politicarsko-vjerski) to se dokazalo bezbroj puta , kad kazes istinu dobijes samar , a kad lazes dobijes slipu , jeftin je nas narod , mnoga zla ce ga zbog toga zadesit ... 


evolucija je kriva za sve , amebe uzivaju!
02-12-2009 at 17:43 | Ukljuèi u odgovor
bosnjobosnjo
Nivo: Forumas sa iskustvom
100% bosanac
Registriran(a): 30-06-2008
Lokacija: najdraza
Odgovori: 245
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: 60 minuta

Bakire, tvojoj emisiji niko ne vjeruje

Selektor nogometne reprezentacije Miroslav Æiro Blaževiæ bio je proteklih dana u centru pažnje, piše Dnevni avaz.

Blaževiæ je mnogo govorio o izdanju magazina "60 minuta" emitiranom na Federalnoj TV u ponedjeljak.

Mom prijatelju Bakiru Hadžiomeroviæu šaljem poruku da je on i dalje moj prijatelj, ali da njegovoj emisiji niko ne vjeruje jer su dezinformacije koje emitira kompromitirale magazin "60 minuta".

Da mu se vjeruje, pola BiH bi bilo u zatvoru, pa i ja. Neka me pozove u iduæu emisiju da razgovaramo licem u lice, uživo.

Bakire, sedam dana ranije si me pozivao da ostanem, a sada me tjeraš. Šta se promijenilo u tih sedam dana? Molio si me da tvoje saradnike dva puta vodim s reprezentacijom o trošku Saveza, a nisam ni sanjao da æe praviti emisije koje æe rasturati svetinju zvanu reprezentacija BiH.

O trošku Saveza su snimali tako gnusne priloge i sada me s razlogom prozivaju i nabijaju mi na nos ovi moji iz Izvršnog odbora.

Pitaš zašto vodim sina, vodio bih i tvog da si me pitao baš kao što sam i vodio i tvoje "sinove" u Estoniju i Portugal.

SPORTportal

02-12-2009 at 21:57 | Ukljuèi u odgovor
doktor_ljudi
Nivo: Forumas sa iskustvom

Registriran(a): 01-12-2009
Odgovori: 109
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: 60 minuta

citat:
Neidhardt wrote:


Mislis proavazovih stavova?


pa naravno, neæe valjda stavova osloboðenja ili nedo Bog nekih novina koje otvoreno promovišu HDZ-e politiku.
03-12-2009 at 12:27 | Ukljuèi u odgovor
Ego
Nivo: Forumski vuk
Celav, neodoljiv, (ne)osvojiv.

Registriran(a): 23-05-2008
Lokacija: Tuzla downtown
Odgovori: 756
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: 60 minuta

citat:
doktor_ljudi wrote:


pa naravno, neæe valjda stavova osloboðenja ili nedo Bog nekih novina koje otvoreno promovišu HDZ-e politiku.


potpisujem...inace mi se vise povraca od quasi hrvatske ugrozzenosti u BiH. 


Ego: "Ni bunar zelja ne funkcionise bez love."
03-12-2009 at 13:29 | Ukljuèi u odgovor
Neidhardt
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 16-06-2007
Lokacija: Wien
Odgovori: 1596
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: 60 minuta

Ma ja, svi ste vi ugrozeni. Ugrozenost je najefektivniji alibi upravo onih koji su najdalje od ugrozenosti, a to jesu vase vodje koje zbilja ugrozene vade pred izbore. Gdje je jedan narod u vecini, gleda se da jos vise zapisaju teritorij. One koji se nalaze "tamo gdje ne bi trebali" (vasa politika, gospodo nacionalisti) nitko ne benda. Uzmimo slucaj Fate Orlovic koja je fakticki zaboravljena, jer eto sama je kriva sto se vratila umjesto da je nasla kakvog stancica u Vogosci. Znate tko je jos ugrozen? Nacionalne manjine poput Roma prema kojima je rasizam u BiH sasvim normalna stvar i prema kojima se politika i drustvo ponasaju kao da ih nema. Ima tu jos nacionalnih manjina poput potomaka Madjara, Nijemaca, Slovenaca, Talijana, Ceha, Ukrajinaca, Poljaka. Kao da ne postoje. Sto je sa seksualnim manjinama? Mislim da je dobro poznat odnos balkanskih drustava prema njima. Ugrozena je sloboda medija, ugrozene su kultura i umjetnost. Evo sabani u parlamentu donijeli odluku na osnovu koje se gasi sarajevski radio 202. Nakon 38 godina rada Sarajevo i BiH ostaju bez jos jednog omladinskog radija, jer eto tamo se ne pusta Serif Konjevic. Prisjetimo se jos unistenja Narodnog pozorista Mostar. U BiH su ugrozeni radnici, studenti, ucenici, zene, nacionalne manjine, umjetnici, homoseksualci, transrodne osobe i novinari. Ne postoji samo diskriminacija na nacionalnoj osnovi, gospodo.

08-12-2009 at 03:03 | Ukljuèi u odgovor
doktor_ljudi
Nivo: Forumas sa iskustvom

Registriran(a): 01-12-2009
Odgovori: 109
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: 60 minuta

citat:
Neidhardt wrote:
Ma ja, svi ste vi ugrozeni. Ugrozenost je najefektivniji alibi upravo onih koji su najdalje od ugrozenosti, a to jesu vase vodje koje zbilja ugrozene vade pred izbore. Gdje je jedan narod u vecini, gleda se da jos vise zapisaju teritorij. One koji se nalaze "tamo gdje ne bi trebali" (vasa politika, gospodo nacionalisti) nitko ne benda. Uzmimo slucaj Fate Orlovic koja je fakticki zaboravljena, jer eto sama je kriva sto se vratila umjesto da je nasla kakvog stancica u Vogosci. Znate tko je jos ugrozen? Nacionalne manjine poput Roma prema kojima je rasizam u BiH sasvim normalna stvar i prema kojima se politika i drustvo ponasaju kao da ih nema. Ima tu jos nacionalnih manjina poput potomaka Madjara, Nijemaca, Slovenaca, Talijana, Ceha, Ukrajinaca, Poljaka. Kao da ne postoje. Sto je sa seksualnim manjinama? Mislim da je dobro poznat odnos balkanskih drustava prema njima. Ugrozena je sloboda medija, ugrozene su kultura i umjetnost. Evo sabani u parlamentu donijeli odluku na osnovu koje se gasi sarajevski radio 202. Nakon 38 godina rada Sarajevo i BiH ostaju bez jos jednog omladinskog radija, jer eto tamo se ne pusta Serif Konjevic. Prisjetimo se jos unistenja Narodnog pozorista Mostar. U BiH su ugrozeni radnici, studenti, ucenici, zene, nacionalne manjine, umjetnici, homoseksualci, transrodne osobe i novinari. Ne postoji samo diskriminacija na nacionalnoj osnovi, gospodo.


jojjjjjjjj, VAŠE voðe, ovakva lupetanja kad proèitam....., ko je tvoj voða?

dofatio si se minkena il klagenfurta pa si demokrata nadnacionalni posto u trenu.
sad bi se ko biva i za prava pedera borio i zalago tolko si ti napredovo u toj tam west europi.
vodi ih kuæi ako ih begenišeš i što bi mi seljaci iz bosne rekli ne seri matere ti!!!
08-12-2009 at 07:31 | Ukljuèi u odgovor
Ego
Nivo: Forumski vuk
Celav, neodoljiv, (ne)osvojiv.

Registriran(a): 23-05-2008
Lokacija: Tuzla downtown
Odgovori: 756
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: 60 minuta

citat:
Neidhardt wrote:
Ma ja, svi ste vi ugrozeni. Ugrozenost je najefektivniji alibi upravo onih koji su najdalje od ugrozenosti, a to jesu vase vodje koje zbilja ugrozene vade pred izbore. Gdje je jedan narod u vecini, gleda se da jos vise zapisaju teritorij. One koji se nalaze "tamo gdje ne bi trebali" (vasa politika, gospodo nacionalisti) nitko ne benda. Uzmimo slucaj Fate Orlovic koja je fakticki zaboravljena, jer eto sama je kriva sto se vratila umjesto da je nasla kakvog stancica u Vogosci. Znate tko je jos ugrozen? Nacionalne manjine poput Roma prema kojima je rasizam u BiH sasvim normalna stvar i prema kojima se politika i drustvo ponasaju kao da ih nema. Ima tu jos nacionalnih manjina poput potomaka Madjara, Nijemaca, Slovenaca, Talijana, Ceha, Ukrajinaca, Poljaka. Kao da ne postoje. Sto je sa seksualnim manjinama? Mislim da je dobro poznat odnos balkanskih drustava prema njima. Ugrozena je sloboda medija, ugrozene su kultura i umjetnost. Evo sabani u parlamentu donijeli odluku na osnovu koje se gasi sarajevski radio 202. Nakon 38 godina rada Sarajevo i BiH ostaju bez jos jednog omladinskog radija, jer eto tamo se ne pusta Serif Konjevic. Prisjetimo se jos unistenja Narodnog pozorista Mostar. U BiH su ugrozeni radnici, studenti, ucenici, zene, nacionalne manjine, umjetnici, homoseksualci, transrodne osobe i novinari. Ne postoji samo diskriminacija na nacionalnoj osnovi, gospodo.

Eto ti nam reci iz Vijene kako je nama.
Tipicni Alijin amnesticcar.
Neka te tamo. Jer kad dodjete vamgor za vrijeme bozzica i sl praznika koje vi uprazznjavate, onda smo mi vamdol ugrozeni, jer divljate po putevima, kaficima i selima nashijem.
A sto se sloboda ticce, pokazala je ta tvoja drolja evropa sta su slobode neki dan u Svici.
Stoga, ne kaki.

[Edited by Ego on 08-12-2009 at 09:27 GMT] 


Ego: "Ni bunar zelja ne funkcionise bez love."
08-12-2009 at 09:26 | Ukljuèi u odgovor
Remzi
Nivo: Forumas sa iskustvom
Dr.Vejsil Hetjimitj
Registriran(a): 01-03-2007
Odgovori: 166
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: 60 minuta

Bakir Hadziomerovic postaje sve veci idol srbo-chetnickih nacista po youtube i slicnim mjestima.Nevjerovatno,kako ovaj "urbani" medijski hrpapavi glas tipicne retorike i medijske propagande kakvu poznajemo iz totalitarnih rezima,zapravo sve vise ucvrscuje poziciju Milorada Dodika kojeg navodno "napada" !?

Palo se toliko nisko da rijetko ko,osim ozloglasenih kriminalaca i zlocinaca bliskih Arkanu,zeli davati intervjue za ovaj tendenciozni magazin,sklon sjeckanju i vadjenju recenica iz konteksta prilikom intervjua.

Intervju sa Kristijanom Golubovicem kriminalcom bliskom Arkanu je zaista dno dna.Toliko pricati o kriminalau i nazivati "kriminalcima" i one koji jesu a i one koji nisu (nisu ali jesu politicki protivnici) a na kraju otici na noge Kristijanu Golubovicu i napraviti intervju sa njim u kojem se ovaj uzdize do nebesa govoreci o svome "moralu" a sve radi jedne recenice da se "osamdesetih sreo sa Ramizom Delalicem".Mislim stvarno nisko,kako moze biti niska jeftina totalitaristicka propaganda uz seosko-provincijsku boju glasa Avde Avdica.I na sve to svrsavaju chetnici i i ostatak frustrirane tkzv, "urbane" sredine. Ovo "urbano" je zapravo samotepanje frustriranih placenika tendencioznog totalitaristickog novinarstva kakvo je zapravo emisija 60 minuta.Novinarstvo koje je u propasti i u koje sve manje vjeruju i isprani mozgovi navikli na komunisticku propagandu i 2istinu" iz partijskog medija.

Evo sta kazu majke Srebrenice (obrtiti paznju na podebljano) :

Majke Srebrenice i Podrinja
Optužnice protiv Jakuboviæa i Salihoviæa montirani proces


Udruženje graðana "Majke Srebrenice i Podrinja" smatra da je nedavno podizanje optužnica protiv Huse Salihoviæa i Ibre Jakuboviæa zbog ratnih zloèina u Srebrenici klasièan montirani proces.
"Proces protiv ove dvojice Srebrenièana klasièan je primjer progona èestitih ljudi da bi se odvukla pažnja od istinskih ratnih zloèinaca koji neometano još borave na slobodi", saopæeno je iz Udruženja, u povodu "dugogodišnje istrage koju vodi Okružno tužilaštvo u Bijeljini u vezi s navodnim ratnim zloèinima što su ih poèinili pripadnici ARBiH u Srebrenici" i "podizanja dviju optužnica: protiv Huse Salihoviæa, penzionisanog pukovnika OSBiH, i Ibre Jakuboviæa, demobiliziranog branitelj bez zaposlenja".

Udruženje graðana "Majke Srebrenice i Podrinja" ogorèeno je saznanjem da nijedna institucija nije ponudila konkretnu pomoæ u navedenom sluèaju te da za juèerašnje roèište za odreðivanje mjere pritvora mediji nisu pokazali zainteresiranost, iako su se optuženi, s advokatom Mensurom Radonèiæem i predstavnikom ovog udruženja, uredno javili na roèište.

"Naše najveæe razoèarenje su sredstva informiranja jer ih oèito ne interesira sudbina èestitih ljudi u BiH. Da se kojim sluèajem pred bijeljinskim tužilaštvom obreo neko od najutjecajnijih kriminalaca iz BiH i okruženja, juèer se ne bi moglo proæi kroz Bijeljinu od televizijskih i novinarskih ekipa. Poražavajuæa je istina da je ovom narodu potrebnija informacija o tome kako živi i èime se bavi Kristijan Goluboviæ, okorjeli kriminalac iz nama susjedne Srbije, nego informacija o sudbini Huse Salihoviæa i Ibre Jakuboviæa, dokazanih èestitih branitelja Republike BiH, navedeno je u saopæenju.
(FENA)


Arkan ce sve da nas oslobodi od "muslimanskih fundamentalista "

08-12-2009 at 16:09 | Ukljuèi u odgovor
Remzi
Nivo: Forumas sa iskustvom
Dr.Vejsil Hetjimitj
Registriran(a): 01-03-2007
Odgovori: 166
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: 60 minuta

Slucaj "Gluha Bukovica" ili "narodski" receno - celo selo srce belo! Alo bre!

Postavlja se logicno pitanje da mozda nije malo chudno da cijelo selo "mrzi" federalne medije,a narocito 60 minuta i pri tome ne priznaje odluku suda vec brani kako kazu sesdeseto_minutasi "hodzu pedofila" koji im navodno "seksualno zlostavlja maloljetne cerke"?Cudno nego sta,jer svi znamo bosansko selo,ali da se cudo nebi primjetilo onda se c'elo selo optuzi da "smrce b'elo",ukljucujuci tu i "hodzu pedofila" kojeg brane jer navodno "vole da im ovaj seksualno zlostavlja cerke".Naravno "urbani" to cine tako sto proglase cijelo selo da je na nivou "kamenog doba",seljachine jelde "koje vole samo dzamiju",a svi vrlo dobro znamo kako bi zavrsio svaki pedofil u svakom nasem selu pa taman da je i sam Reis!!Bjezao bi glavom bez obzira ako bi stigao prije nego sto ga umlate motkama!Malo je sve ovo cudno zar ne?

I onda nije cudo sto neke sudije zabrane ovakvim medijima da izvjestavaju svojom propagandom o slucaju koji je u procesu sudjenja jer svakako da medij moze izvrsiti pritisak na sudije kakvu ce odluku donjeti!!Pogotovo jedan ovakav medij kakav je 60 minuta koji "bombarduje" najcrnjom propagandom i epitetima sve koji im stoje na putu!!Ne to nije cudo,moze biti chudo samo Bakiru Hadziomerovicu koji bi najradije da vodi sudske postupke kao sto su se nekada vodili u komunistickim totalitarnim rezimima.

Bakire nije to chudo nikakvo,to je sasvim opravdana sudijska odluka jer nisi ti taj koji ce da sudi i presudjuje,mada nastojis da to cinis svojom ubitacnom propagandom!

...

sad sm s' mevluda
ne znam sta hocu
sad sam s' mevluda
ne damo hodzu

kako se samo uzivio dok svira?


08-12-2009 at 16:47 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 20
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: 2zla, darijo, dijanaaa, flower2166, GT1, jomba, minka84, nea84, pickup, Stojak, Vojsek
FORUM : Politika : 60 minuta New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice