Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Politika : 60 minuta
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
Neidhardt
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 16-06-2007
Lokacija: Wien
Odgovori: 1596
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: 60 minuta

citat:
doktor_ljudi wrote:


jojjjjjjjj, VAŠE voðe, ovakva lupetanja kad proèitam....., ko je tvoj voða?

dofatio si se minkena il klagenfurta pa si demokrata nadnacionalni posto u trenu.
sad bi se ko biva i za prava pedera borio i zalago tolko si ti napredovo u toj tam west europi.
vodi ih kuæi ako ih begenišeš i što bi mi seljaci iz bosne rekli ne seri matere ti!!!


Jesi li to fasovao ban ili nemas obraza pisati pod jednim od svojih 100 nickova?
08-12-2009 at 17:24 | Ukljuèi u odgovor
Neidhardt
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 16-06-2007
Lokacija: Wien
Odgovori: 1596
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: 60 minuta

citat:
Ego wrote:

Eto ti nam reci iz Vijene kako je nama.
Tipicni Alijin amnesticcar.
Neka te tamo. Jer kad dodjete vamgor za vrijeme bozzica i sl praznika koje vi uprazznjavate, onda smo mi vamdol ugrozeni, jer divljate po putevima, kaficima i selima nashijem.
A sto se sloboda ticce, pokazala je ta tvoja drolja evropa sta su slobode neki dan u Svici.
Stoga, ne kaki.

[Edited by Ego on 08-12-2009 at 09:27 GMT]


Nisam ja ovdje predstavnik dijaspore ili njihov glasnogovornik, pa me zaboli sto turbofolk-dijaspora radi po kaficima i selima "vasijem". Makar ostave koji dinar za sobom. Referendum u Svicarskoj je izazvao eklat, kako u Svicarskoj, tako i u EU. O tome se pise i diskutuje dok se u BiH pokusava ugusiti svaku kritiku vodecih kriminalaca. Mani mi se licemjerstva, jer zemlja u kojoj nerijetko nicu palace i nove dzamije/crkve na svakom slobodnom kvadratnom metru dok kultura i ekonomija propadaju, nema pravo drzati lekciju jednoj Svici.
08-12-2009 at 17:45 | Ukljuèi u odgovor
Remzi
Nivo: Forumas sa iskustvom
Dr.Vejsil Hetjimitj
Registriran(a): 01-03-2007
Odgovori: 166
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: 60 minuta

citat:
Neidhardt wrote:
Ma ja, svi ste vi ugrozeni. Ugrozenost je najefektivniji alibi upravo onih koji su najdalje od ugrozenosti, a to jesu vase vodje koje zbilja ugrozene vade pred izbore. Gdje je jedan narod u vecini, gleda se da jos vise zapisaju teritorij. One koji se nalaze "tamo gdje ne bi trebali" (vasa politika, gospodo nacionalisti) nitko ne benda. Uzmimo slucaj Fate Orlovic koja je fakticki zaboravljena, jer eto sama je kriva sto se vratila umjesto da je nasla kakvog stancica u Vogosci. Znate tko je jos ugrozen? Nacionalne manjine poput Roma prema kojima je rasizam u BiH sasvim normalna stvar i prema kojima se politika i drustvo ponasaju kao da ih nema. Ima tu jos nacionalnih manjina poput potomaka Madjara, Nijemaca, Slovenaca, Talijana, Ceha, Ukrajinaca, Poljaka. Kao da ne postoje. Sto je sa seksualnim manjinama? Mislim da je dobro poznat odnos balkanskih drustava prema njima. Ugrozena je sloboda medija, ugrozene su kultura i umjetnost. Evo sabani u parlamentu donijeli odluku na osnovu koje se gasi sarajevski radio 202. Nakon 38 godina rada Sarajevo i BiH ostaju bez jos jednog omladinskog radija, jer eto tamo se ne pusta Serif Konjevic. Prisjetimo se jos unistenja Narodnog pozorista Mostar. U BiH su ugrozeni radnici, studenti, ucenici, zene, nacionalne manjine, umjetnici, homoseksualci, transrodne osobe i novinari. Ne postoji samo diskriminacija na nacionalnoj osnovi, gospodo.


Koliko god pokusavao odvratiti paznju od realnosti,spominjuci ugrozenost ovih ili onih manjina,homoseksualaca ipak ostaje cinjenica koja je evidentna i koja se zove se GENOCID!!-> a taj genocid nije izvrsen nad Italijanima ili Chesima vec je upravo izvrsen nad Bosnjacima muslimanima medju kojima je bilo i ateista i homoseksualaca i studenata i radnika i intelektualaca i sirotinje i zena i pozorisnih glumaca i novinara->uz rusenje preko 800 dzamija cija ponovna izgradnja ocito bode tvoje zakrvavljene oci.Ah da!!Ti si kao "urban" vidim, i ti kao glumis nekog "anacionalnog" "kulturnog" "urbanog" tipa a zelis da se zaboravi najveca sramota koja se desila u europi i najveca tragedija u europi od drugog svjetskog rata-a to je GENOCID NAD BOSNJACIMA MUSLIMANIMA!?Dakle nigdje veze!Niti si anacionalan a daleko od toga da si kulturan,a o "urbanoj percepciji" kao karakteristici svakog isfrustriranog provincijalca da i ne pricham...

ps

izvinjavam se na off topicu


[Edited by Remzi on 08-12-2009 at 21:56 GMT]
08-12-2009 at 21:42 | Ukljuèi u odgovor
Neidhardt
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 16-06-2007
Lokacija: Wien
Odgovori: 1596
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: 60 minuta

citat:
Remzi wrote:


Koliko god pokusavao odvratiti paznju od realnosti,spominjuci ugrozenost ovih ili onih manjina,homoseksualaca ipak ostaje cinjenica koja je evidentna i koja se zove se GENOCID!!-> a taj genocid nije izvrsen nad Italijanima ili Chesima vec je upravo izvrsen nad Bosnjacima muslimanima medju kojima je bilo i ateista i homoseksualaca i studenata i radnika i intelektualaca i sirotinje i zena i pozorisnih glumaca i novinara->uz rusenje preko 800 dzamija cija ponovna izgradnja ocito bode tvoje zakrvavljene oci.Ah da!!Ti si kao "urban" vidim, i ti kao glumis nekog "anacionalnog" "kulturnog" "urbanog" tipa a zelis da se zaboravi najveca sramota koja se desila u europi i najveca tragedija u europi od drugog svjetskog rata-a to je GENOCID NAD BOSNJACIMA MUSLIMANIMA!?Dakle nigdje veze!Niti si anacionalan a daleko od toga da si kulturan,a o "urbanoj percepciji" kao karakteristici svakog isfrustriranog provincijalca da i ne pricham...

ps

izvinjavam se na off topicu


[Edited by Remzi on 08-12-2009 at 21:56 GMT]


Genocid u Srebrenici, i ne samo Srebrenici, nego cijeloj BiH, se mora cuvati u sjecanju kao opomena buducim generacijama, a ne kao politicki alibi za daljne raspirivanje mrznje. Koliko si oronuo u nacionalizmu i paranoji kao njegovom zavrsnom simptomu dokazuje pripisanje stvari ljudima koji se o tome nisu nikada oglasili. Bakira Hadziomerovica nazivate cetnikom ili cetnickim idolom, meni i njemu pripisujete mrznju prema muslimanima itd. Ukratko, lijecite se, jer zbilja niste psihicki zdrave osobe.
Kad smo kod dzamija, ja ne govorim o porusenim dzamijama koje se logicno obnavljaju. Govorim o novoj ludogradnji bogomolja nakon zavrsetka rata gdje ih nikada nije bilo, sve sa ciljem dokazivanja "tko je gazda". U mom rodnom Brckom su prije rata bile 3 dzamije, 1 pravoslavna crkva, 1 katolicka i jedna luteranska (protestantska). Porusene dzamije su obnovljene, a pravoslavnih crkava u gradu sada ima oko 6. Stoje gdje ih nikada nije bilo. Da li je rijec o porastu vjernika? Nije, nego treba dokazati da je Brcko srpski/ortodoksni grad. Ocekujemo cirkus takmicenja tko ce izgraditi vise dzamija/crkava.
Motiv porasta bogomolja u BiH sigurno nije rezultat veceg broja vjernika, ali postoji objasnjenje: bogomolje trebaju posluziti kao utocista ispiranja mozga da bi se narod homogenizirao u jednu ultrakonzervativnu masu koja ce ciniti politicki i finansijski stub vladajucim dinastijama. Stvara se prikaza od drzave u kojoj ce par obitelji sa svojim najblizim jaranima drzati cjelokupni kapital i monopol nad javnim misljenjem. To postizu bosnjastvom/srpstvom i hrvatstvom, te laznim podmetanjem antibosnjastva/srpstva/hrvatstva, islamofobije itd.
Svidjalo se tebi ili ne, ali postoje ljudi kojima je ta strategija davno postala jasna. U zemlji crnila kakva je BiH treba imati muda da popljujes sund poput Fahrudina Radoncica, Milorada Dodika, Slobodana Miskovica, Sahinpasica Saje, Dragana Covica i ostalih pljackasa.
Ti i tvoji drugovi ovdje imate potencijal da sutra ubijete homoseksualca, novinara ili ljevicara. Toliko mrznje sirite na ovom forumu, a nije vas ni sramota ostalih forumasa, jer ovdje ima i Hrvata i Srba (necu sada nabrajati njihove nickove) kojima jedna bolja i zajednicka Bosna nesto znaci.

[Edited by Neidhardt on 09-12-2009 at 00:43 GMT]
09-12-2009 at 00:39 | Ukljuèi u odgovor
Remzi
Nivo: Forumas sa iskustvom
Dr.Vejsil Hetjimitj
Registriran(a): 01-03-2007
Odgovori: 166
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: 60 minuta

citat:
Neidhardt wrote:


Genocid u Srebrenici, i ne samo Srebrenici, nego cijeloj BiH, se mora cuvati u sjecanju kao opomena buducim generacijama, a ne kao politicki alibi za daljne raspirivanje mrznje. Koliko si oronuo u nacionalizmu i paranoji kao njegovom zavrsnom simptomu dokazuje pripisanje stvari ljudima koji se o tome nisu nikada oglasili. Bakira Hadziomerovica nazivate cetnikom ili cetnickim idolom, meni i njemu pripisujete mrznju prema muslimanima itd. Ukratko, lijecite se, jer zbilja niste psihicki zdrave osobe.
Kad smo kod dzamija, ja ne govorim o porusenim dzamijama koje se logicno obnavljaju. Govorim o novoj ludogradnji bogomolja nakon zavrsetka rata gdje ih nikada nije bilo, sve sa ciljem dokazivanja "tko je gazda". U mom rodnom Brckom su prije rata bile 3 dzamije, 1 pravoslavna crkva, 1 katolicka i jedna luteranska (protestantska). Porusene dzamije su obnovljene, a pravoslavnih crkava u gradu sada ima oko 6. Stoje gdje ih nikada nije bilo. Da li je rijec o porastu vjernika? Nije, nego treba dokazati da je Brcko srpski/ortodoksni grad. Ocekujemo cirkus takmicenja tko ce izgraditi vise dzamija/crkava.
Motiv porasta bogomolja u BiH sigurno nije rezultat veceg broja vjernika, ali postoji objasnjenje: bogomolje trebaju posluziti kao utocista ispiranja mozga da bi se narod homogenizirao u jednu ultrakonzervativnu masu koja ce ciniti politicki i finansijski stub vladajucim dinastijama. Stvara se prikaza od drzave u kojoj ce par obitelji sa svojim najblizim jaranima drzati cjelokupni kapital i monopol nad javnim misljenjem. To postizu bosnjastvom/srpstvom i hrvatstvom, te laznim podmetanjem antibosnjastva/srpstva/hrvatstva, islamofobije itd.
Svidjalo se tebi ili ne, ali postoje ljudi kojima je ta strategija davno postala jasna. U zemlji crnila kakva je BiH treba imati muda da popljujes sund poput Fahrudina Radoncica, Milorada Dodika, Slobodana Miskovica, Sahinpasica Saje, Dragana Covica i ostalih pljackasa.
Ti i tvoji drugovi ovdje imate potencijal da sutra ubijete homoseksualca, novinara ili ljevicara. Toliko mrznje sirite na ovom forumu, a nije vas ni sramota ostalih forumasa, jer ovdje ima i Hrvata i Srba (necu sada nabrajati njihove nickove) kojima jedna bolja i zajednicka Bosna nesto znaci.

[Edited by Neidhardt on 09-12-2009 at 00:43 GMT]


kada budu izgradjene sve porusene dzamije koje su srusene u doba sprovodjenja Genocida nad Bosnjacima,onda ti i tebi slicni mozete dovoriti u ravan izgradnju crkvi i dzamija...
Medjutim koliko ja vidim i cujem,niko pa ni ti,a pogotovo ne medijski idol Bakir 60 koji u zadnje vrijeme sve vise postaje idol srbo-chetnicke nacisticke bagre youtuba i ostalih foruma srbochetnickog izivljavanja o "pedofiliji Poslanika Muhameda",uopste ne postavljate pitanje abnormalne izgradnje srpskih pravoslavnih crkvi po posavini,semberiji i po BiH?Vas problem je Reis,IZ BiH i kako srusiti IZ BiH te samim tim cinom rusenja IZ BiH stvoriti sukob izmedju Bosnjaka muslimana.Ferhadija u Banjaluci jos nije izgradjena a srusena je u genocidu nad Bosnjacima.Pokusaj postavljanja kamena temeljca u Banjaluci i ponovna izgradnja u genocidu srusene dzamije rezultirao je linchom nad Bosnjacima u kojem je jedan Bosnjak smrtno stradao.I onda ces ti da nam tupis o ugrozenosti nacionalnih manjina i o tome da mi nemamo pravo glasa,kao nismo mi kao najveci narod u BiH ugrozeni,a svi dobro znamo da jesmo.I ne samo da smo ugrozeni,vec se protiv nas vodi specijalni rat do totalnog porobljavanja i unistenja.ja ne bih vise o ovome,jer je offtopic a i ti si poseban slucaj sa kojim nema diskusije.
pozdrav

[Edited by Remzi on 09-12-2009 at 01:00 GMT]
09-12-2009 at 00:55 | Ukljuèi u odgovor
forever
Nivo: Forumski vuk

Registriran(a): 16-07-2009
Odgovori: 869
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: 60 minuta

citat:
Remzi wrote:


kada budu izgradjene sve porusene dzamije koje su srusene u doba sprovodjenja Genocida nad Bosnjacima,onda ti i tebi slicni mozete dovoriti u ravan izgradnju crkvi i dzamija...
Medjutim koliko ja vidim i cujem,niko pa ni ti,a pogotovo ne medijski idol Bakir 60 koji u zadnje vrijeme sve vise postaje idol srbo-chetnicke nacisticke bagre youtuba i ostalih foruma srbochetnickog izivljavanja o "pedofiliji Poslanika Muhameda",uopste ne postavljate pitanje abnormalne izgradnje srpskih pravoslavnih crkvi po posavini,semberiji i po BiH?Vas problem je Reis,IZ BiH i kako srusiti IZ BiH te samim tim cinom rusenja IZ BiH stvoriti sukob izmedju Bosnjaka muslimana.Ferhadija u Banjaluci jos nije izgradjena a srusena je u genocidu nad Bosnjacima.Pokusaj postavljanja kamena temeljca u Banjaluci i ponovna izgradnja u genocidu srusene dzamije rezultirao je linchom nad Bosnjacima u kojem je jedan Bosnjak smrtno stradao.I onda ces ti da nam tupis o ugrozenosti nacionalnih manjina i o tome da mi nemamo pravo glasa,kao nismo mi kao najveci narod u BiH ugrozeni,a svi dobro znamo da jesmo.I ne samo da smo ugrozeni,vec se protiv nas vodi specijalni rat do totalnog porobljavanja i unistenja.ja ne bih vise o ovome,jer je offtopic a i ti si poseban slucaj sa kojim nema diskusije.
pozdrav

[Edited by Remzi on 09-12-2009 at 01:00 GMT]

Pa kao sto vidis problema ima i Svicarskoj i Francuskoj itd a ne samo u Republici Srpskoj,samo u Srpskoj su dzamije su skoro sve obnovljene (informisi se malo) i ljudi se vracaju i vise nego sto federalni mediji objavljuju.U Republici Srpskoj rade ,skoluju djecu i placaju poreze dok u Federaciji Crkve su ostale samo kao spomenici da je tu nekada zivjeo pravoslavni narod..A to sto sto puta spominjes genocid u Srebrenici je uredu ali na ovim prostorima se desio genocid i drugim narodima mnogo strasniji po broju zvjerski ubijenih ljudi zbog njihovog imena i prezimena tako da se Srebrenica i genocid u toj opstini ne mogu politicki zloupotrebljavati..I moj djed je odveden od strane "handzar divizije" zajedno sa stotinu hiljada bosanskih Srba u Jasenovac ali zbog toga nikada nisam mrzio nijednog Muslimana niti iko iz moje porodice...
09-12-2009 at 02:42 | Ukljuèi u odgovor
Ego
Nivo: Forumski vuk
Celav, neodoljiv, (ne)osvojiv.

Registriran(a): 23-05-2008
Lokacija: Tuzla downtown
Odgovori: 756
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: 60 minuta

citat:
forever wrote:

Pa kao sto vidis problema ima i Svicarskoj i Francuskoj itd a ne samo u Republici Srpskoj,samo u Srpskoj su dzamije su skoro sve obnovljene (informisi se malo) i ljudi se vracaju i vise nego sto federalni mediji objavljuju.U Republici Srpskoj rade ,skoluju djecu i placaju poreze dok u Federaciji Crkve su ostale samo kao spomenici da je tu nekada zivjeo pravoslavni narod..A to sto sto puta spominjes genocid u Srebrenici je uredu ali na ovim prostorima se desio genocid i drugim narodima mnogo strasniji po broju zvjerski ubijenih ljudi zbog njihovog imena i prezimena tako da se Srebrenica i genocid u toj opstini ne mogu politicki zloupotrebljavati..I moj djed je odveden od strane "handzar divizije" zajedno sa stotinu hiljada bosanskih Srba u Jasenovac ali zbog toga nikada nisam mrzio nijednog Muslimana niti iko iz moje porodice...

forever, republika shumska kao genocidni projekat SANU ne bi mogao biti ostvaren bez pomoci evrope. ako ces se vec frljati ciframa, u cemu su chetnichki ideolozi inacce nenadmassni, vidio bi da je u II sv, ratu najvise pobijeno mulsimana u odnosu na ukupan broj njihove populacije. u Jasenovcu su ubijani i muslimani. uzmi malo dedijerovo pisanje o jasenovcu pa se informisi, nemoj samo ccitati letke chetnichkog pokreta.
nad Bosnjacima je poccinjeno 10 genocida u njihovoj historiji, a poccionioci su velikosrbi, koji imaju komplex manje vrijednosti jer su duzze bili pod turskom vlascu. a o ugrozzenosti Srba u FBiH je pespredmetno priccati, pa u Bijenljini tvoji chetnici broje decibele na jedinoj obnovljenoj ATIK dzamiji, od njih 5 koje su tvoji saborci porussili. E pa, ne mozzete nas sve pobiti.
 


Ego: "Ni bunar zelja ne funkcionise bez love."
09-12-2009 at 08:40 | Ukljuèi u odgovor
Remzi
Nivo: Forumas sa iskustvom
Dr.Vejsil Hetjimitj
Registriran(a): 01-03-2007
Odgovori: 166
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: 60 minuta

citat:
forever wrote:

Pa kao sto vidis problema ima i Svicarskoj i Francuskoj itd a ne samo u Republici Srpskoj,samo u Srpskoj su dzamije su skoro sve obnovljene (informisi se malo) i ljudi se vracaju i vise nego sto federalni mediji objavljuju.U Republici Srpskoj rade ,skoluju djecu i placaju poreze dok u Federaciji Crkve su ostale samo kao spomenici da je tu nekada zivjeo pravoslavni narod..A to sto sto puta spominjes genocid u Srebrenici je uredu ali na ovim prostorima se desio genocid i drugim narodima mnogo strasniji po broju zvjerski ubijenih ljudi zbog njihovog imena i prezimena tako da se Srebrenica i genocid u toj opstini ne mogu politicki zloupotrebljavati..I moj djed je odveden od strane "handzar divizije" zajedno sa stotinu hiljada bosanskih Srba u Jasenovac ali zbog toga nikada nisam mrzio nijednog Muslimana niti iko iz moje porodice...



1.Genocid u Srebrenici nad Bosnjacima je potvrdjen,dokumentovan i evidentiran presudom Medjunarodnog Suda Pravde,imenom i prezimenom odgovornih pojedinaca i institucija uz tacan broj zrtava,dakle bez ikakvog nagadjanja,izmisljanja i preuvelicavanja.

2.Handzar divizija je bila pod njemackom komandom i nije deportovala Srbe u Jasenovac,jer su Srbi po nacistickoj rasnoj teoriji bili na istom nivou kao i Hrvati.Dakle to si slagao.Njemci su deportovali,a to je bilo po njihovoj rasnoj teoriji,iskljucivo Jevreje a nije evidentirano da je Handzar divizija imala svoju ulogu u tom strasnom cinu,jer je oformljena poslije kada su svi Jevreji vec bili deportovani a bili su deportovani odmah dakle 1941. godine.Handzar divizija je oformljena kao specijalna brdska jedinica cija je namjena bila iskljucivo borba protiv komunista,sto su i cinili,mada im je zelja bila da naprase chetnike po Bosni ali im to nikada nije dozvoljeno.Dakle lazes da ti je "djeda i jos cak 100000 Srba Handzar divizija deportovala u Jasenovac"Eventualno djeda su ti mogli odvesti u Jasenovac Ustase,mada ja mislim a posto si uhvacen u lazi i na osnovu svega do sada recenog,da ti je djed poginuo negdje u chetnicima,vjerovatno u sukobu chetnika,Hitlerovih saveznika,sa Titovim partizanima? Nisam li u pravu?

3. Procitaj knjigu "Genocid nad Muslimanima" od Vladimira Dedijera a odnosi se na chetnicki pokolj Bosnjaka Muslimana uz Drinu.A broj zrtava je tada bio mozda i veci nego danas.Citavo Podrinje je poklano i protjerano od Foche ,Visegrda jedino nisu mogli da udju u Bijeljinu gdje je ostao da zivi veci broj srebrenickih izbjeglica do oslobodjenja 1945. godine

4.U jasenovcu nisu stradali samo Srbi vec i Bosnjaci.Veliki broj Bosnjaka koji je bio optuzen da su komunisti stradao je u Jsenovcu,i zavedeni su kao "srpske zrtve".Cak se i Fadil Jahic Spanac od prije nekoliko godina nasao kao "srpska zrtva jasenovca" na spiskovima zrtava,iako je poginuo u kao komunista u borbi protiv majevickih chetnika!!Dakle nigdje veze sa Jasenovcem a pogotovo ne sa "srpskim zrtvama".I zena Fadilova,Hajra je takodjer na spiskovima kao "srpska zrtva Jasenovca" a nju su uhvatili,zarobili i strijeljali njemacki vojnici.Dakle opet,niti je vidila Jasenovca,a niti pripada srpskom narodu!!


.....................


da ne duzim...Ja sam zrtva GENOCIDA i niko pa ni ti necete mi govoriti hocu li i koliko cesto spominjati GENOCID!

ps
ako ne vjerujes ima na internetu ,mozes provjeriti zrtve-ukucas ime i prezime,mozda nadjes djeda?Evo ja sam nasao Jahice i Fadila i Hajru...

[Edited by Remzi on 09-12-2009 at 11:13 GMT]
09-12-2009 at 11:08 | Ukljuèi u odgovor
Remzi
Nivo: Forumas sa iskustvom
Dr.Vejsil Hetjimitj
Registriran(a): 01-03-2007
Odgovori: 166
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: 60 minuta

da vidimo sta kazu ostali (ne)objektivni mediji...



SLOBODNA BOSNA

Komšiæ direktora FBI-ja Muellera
“davio“ izmišljenim atentatom na
Bakira Hadžiomeroviæa!?


Premda je glavna tema razgovora clanova
Predsjednistva BiH s direktorom FBI-ja
Robertom Muellerom bila suradnja s
domacim sigurnosnim sluzbama u borbi protiv
terorizma i organiziranog kriminala, te
osiguranje politicke neovisnosti bh. policijskih agencija i jacanje njihovih kapaciteta,Zeljko Komsic je sastanak iskoristio kako bi
rekao koju i o problemima ovdasnjih novi -
nara. Komsic je tako direktora Muellera
obavijestio da se uredniku emisije 60 minuta
Bakiru Hadziomerovicu spremala likvidacija
(iako je istraga utvrdila da je cijela
prica najobicnija izmisljotina jednog
osudjenog kriminalca koju je bezobrazno
politizirao Komsicev stranacki sef
Lagumdzija)
, i istakao vaznost podrske FBI-ja u zastiti slobode medija i novinara?!
Zbunjeni Mueller je Komsicev govor propratio
tek kratkim komentarom kako treba
podrzati slobodu medija,nakon cega je inzistirao da se razgovara o borbi protiv trgovine ljudima, drogom i uspostavi sposobnih i profesionalnih policijskih agencija

Moj komentar

dakle ako je ovo tacno,onda je fino stavljeno do znanja da Bakir ne moze imati ulogu policije,vec je policija ta koja treba da istrazuje i hapsi kriminal,a sud da presudjuje kriminalcima...I svakako ne treba Bakir da se boji,niti treba trositi pare na zastitu,kao da je medjed ,pa ga sipa chuva od nekih tamo "Bugara i Shiptara"

--------------------------------------------------


AVAZ

NA LICU MJESTA : Gluha Bukovica nakon presude imamu

FTV nas je prikazao kao monstrume i divljake, kaze predsjednik MZ

On, ali i vecina ostalih mjestana,
i dalje tvrdi da je Omerhodzic zrtva
mnogo dublje podjele i problema
unutar sela, a da dio novinara te sud,
koji je radio pod medijskim pritiskom,
to nije htio vidjeti...


Advija Music: Neka je sve zavrseno

Mjestani su nas uputili na kucu
gdje zvi porodica djevojcce, ali na
nasu molbu da nas doprate, svi su
odbili. Pred vratima kuc Musicevih
dockuje nas Advija sa svojim ocem majkom.
I oni su za presudu culi za presudu od novinara.
- Nemamo problema, da kazem fizickihi da neko prijeti.
Drago mi je da je pravda pobijedila
i da se sve zavrslo. Valjda ce
nas sada pustiti da zivmo na miru.
zao mi je sto je selo podijeljeno,
mi to nismo ni htjeli ni poveli.
Kci nema problema u skoli
osim djecijih dobacivanja, ali navikli
smo na to.
Ona je sada pred kraj skole
ima 14 godina i sve je ovo na nju
jako puno ostavilo stete.Zadovoljni
smo presudom i valjda ce sada
svima postati jasno da smo bili
u pravu - kazala nam je Advija
Music cijaje maloljetna kcerka
N. T. po pravosnaznoj presudi
ztva efendije Omerhodzica.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------


OSLOBODJENJE

Kantonalni sud u Travniku potvrdio
je prvos te pe nu pre su du Opstinskog
suda kojom je imam iz tra vnickog se -
la Gluha Bukovica Resad Omerhodzic
osudjen na godinu i po zatvora zbog
bludnih radnji nad maloljetnom N.T,
potvrdio je za Srnu zastupnik ostecene
djevojcice, advokat Dusko Tomic.
Kantonalni sud odbio je zalbe tuzilas-
tva i odbrane na odluku Opsinskog suda
Travnik donesenu u februaru.
"Ovo je na kon pet godina borbe velika
pobjeda i poru ka svima, a posebno licima
koja imaju neposredne kontakte sa
djecom, kao sto su rad u prosvjeti ili caso -
vi re ligijskih poduka da drze ruke dalje
od djece", naglasio je Tomic.


[Edited by Remzi on 09-12-2009 at 11:57 GMT]

09-12-2009 at 11:44 | Ukljuèi u odgovor
soraya
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 01-03-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 30666
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: 60 minuta

citat:
forever wrote:

da spominjes genocid u opstini Srebrenica to trebaju svi da rade ali nemoj to osporavati drugima.


...to ti èeto imaš dilemu,a?
masovne grobnice sa kostima pobijneih Bošnjaka i Hrvata su na teritoriji cijele genocidne tvorevine šumske
...primarne, sekundarne, tercijalne...ima tijela koja sastavljaju iz 4 razlièite grobnice...zajebali ste Hitlera i kompletnu nacistièku ideologiju...


[Edited by soraya on 09-12-2009 at 14:40 GMT]
09-12-2009 at 13:53 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 46
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: *touch*, Aci, andjapuppy, bosanka_no1, clippoutline, iskreni tuzlak, Oblakovich, sabko, ziga_zage
FORUM : Politika : 60 minuta New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice