Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Politika : Lijepa naša na Husinu This topic has been locked
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41
New Topic
Pošiljalac Poruka
klon4ti
Nivo: Forumas sa iskustvom
Prva Tuzlanska

Registriran(a): 17-02-2012
Lokacija: Ludara
Odgovori: 287
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Lijepa naša na Husinu

citat:
VV Cephei A wrote:


Velik broj Hrvata u Tuzli, tj. oko Tuzle, te na podruèju TK dovoljan su dokaz namjerama Bošnjaka da kutarišu Hrvate s ovih prostora. To što se na podruèju Škutor-Bosne mantra nešto drukèija prièa èiji cilj je stvaranje mržnje prema Bošnjacima ne znaèi i da to ima veze sa zdravom pameti.

Da su Bošnjaci i upola "poštenjaèine" k'o što ste vi, danas vas ne bi bilo ni blizu Tuzle.


Popis stanovništva æe pokazati veliki broj hrvata
i gdje ih je nestalo preko 50% a možda i više.

Vašim politièarima treba priznati jedno igrali su pametno i proraèunato, ubij ovdje jednog da prepaneš ostale, ubij i dugog ako se nisu prepali, a sve prikazati kao izolirani incidenti pojedinaca. Tako imamo grupe sela od maglaja do mostara gdje je barem jedno ubijeno izvan borbi ;) 'LUKAVA STRATEGIJA'
23-12-2012 at 14:34
mustajbeg
Nivo: Forumski doajen
Bosnjak koji mrzi cetnike

Registriran(a): 15-10-2010
Lokacija: naci cu te sigurno-K
Odgovori: 1379
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Lijepa naša na Husinu

citat:
klon4ti wrote:


Popis stanovništva æe pokazati veliki broj hrvata
i gdje ih je nestalo preko 50% a možda i više.

Vašim politièarima treba priznati jedno igrali su pametno i proraèunato, ubij ovdje jednog da prepaneš ostale, ubij i dugog ako se nisu prepali, a sve prikazati kao izolirani incidenti pojedinaca. Tako imamo grupe sela od maglaja do mostara gdje je barem jedno ubijeno izvan borbi ;) 'LUKAVA STRATEGIJA'


Daj dosta i tebe vise,zar nevidis da si izgubio kompas,pun si mrznje,bez osnova.Vrati se malko u proslost,odgovor ces dobiti jasan.
Sta bi ti da su tebi zapalili zive roditelje,moj jadnice,ti bi se udavio u mrznji.
Ima jedna teta Marica u Zenici koja kaze;"Sacuvaj me boze Franjine zaraze".
23-12-2012 at 14:42
soraya
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 01-03-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 30666
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Lijepa naša na Husinu

citat:
klon4ti wrote:


nisi naglasila Bosanske trupce, vidi molim te njoj smiješno što se nešto iz BiH izvozi


gdje to u Hercegovini ima bosanskih trupaca?
imam protiv,naroèito zato što onda isti ti koji su izvezli jeftino trupce,uvoze skupi namještaj,a Konjuh koji ti je pod nosom propada...jel te zato plaæaju ti hercegovaèki tajkuni da sjebavaš BH privredu?

[Edited by soraya on 23-12-2012 at 14:47 GMT]
23-12-2012 at 14:46
klon4ti
Nivo: Forumas sa iskustvom
Prva Tuzlanska

Registriran(a): 17-02-2012
Lokacija: Ludara
Odgovori: 287
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Lijepa naša na Husinu

citat:
mustajbeg wrote:


Daj dosta i tebe vise,zar nevidis da si izgubio kompas,pun si mrznje,bez osnova.Vrati se malko u proslost,odgovor ces dobiti jasan.
Sta bi ti da su tebi zapalili zive roditelje,moj jadnice,ti bi se udavio u mrznji.
Ima jedna teta Marica u Zenici koja kaze;"Sacuvaj me boze Franjine zaraze".


Tko je pun mržnje, jesam li jedini u ovoj diskusiji osudio zloèine koji su poèinili pripadnici mog naroda, nešto ne vidjeh sa druge strane ruku mira Mržnja prema susjedima hrvatima iz nekog nepoznatog razloga dolazi od par vas ovdje.

Ja ba veliš ima jedna u Zenici:

evo što kažu sa fašistièke tv o životu u Zenici te ratne 93

23-12-2012 at 14:47
klon4ti
Nivo: Forumas sa iskustvom
Prva Tuzlanska

Registriran(a): 17-02-2012
Lokacija: Ludara
Odgovori: 287
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Lijepa naša na Husinu

citat:
soraya wrote:

gdje to u Hercegovini ima bosanskih trupaca?
imam protiv,naroèito zato što onda isti ti koji su izvezli jeftino trupce,uvoze skupi namještaj,a Konjuh koji ti je pod nosom propada...jel te zato plaæaju ti hercegovaèki tajkuni da sjebavaš BH privredu?

Tako je to je naš cilj, ali tu kolo ne vode hercegovci, oni samo služe velikim prijateljima bošnjaka iz hrvatske, vlasniku Nexe grupe i sl ;)

Za kojega i moja malenkost radi ;)

[Edited by klon4ti on 23-12-2012 at 14:52 GMT]
23-12-2012 at 14:49
soraya
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 01-03-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 30666
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Lijepa naša na Husinu

citat:
klon4ti wrote:
citat:
soraya wrote:


Mene plaæa veliki prijatelj bošnjaka iz hrvatske, vlasnik Nexe grupe ;)



nema u ekonomiji prijateljstva ,samo interes...

23-12-2012 at 14:54
klon4ti
Nivo: Forumas sa iskustvom
Prva Tuzlanska

Registriran(a): 17-02-2012
Lokacija: Ludara
Odgovori: 287
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Lijepa naša na Husinu

citat:
soraya wrote:


nema u ekonomiji prijateljstva ,samo interes...




Toèno, ali osoba koja je omoguæila ekonomsku okupaciju BiH je osoba iz HR koju bošnjaci vole i kojemu klièu. Što jest jest èovjek je sposoban za izmusti novce od onih koji ga slušaju
23-12-2012 at 14:59
mustajbeg
Nivo: Forumski doajen
Bosnjak koji mrzi cetnike

Registriran(a): 15-10-2010
Lokacija: naci cu te sigurno-K
Odgovori: 1379
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Lijepa naša na Husinu

citat:
klon4ti wrote:


Tko je pun mržnje, jesam li jedini u ovoj diskusiji osudio zloèine koji su poèinili pripadnici mog naroda, nešto ne vidjeh sa druge strane ruku mira Mržnja prema susjedima hrvatima iz nekog nepoznatog razloga dolazi od par vas ovdje.

Ja ba veliš ima jedna u Zenici:

evo što kažu sa fašistièke tv o životu u Zenici te ratne 93




Ubijati stare ljude je zlocin!!!
U Zenici su opstali i danas bitisu Hrvati,u Zenici su Hrvati bili granatirani od Hrvata.
Kod Bosnjaka nije postojala nikakava ideologija istjebiti jedan narod,tome u prilog Hrvatska populacija u Zenici koja je opstala i nakon Ahmica!!!
23-12-2012 at 15:01
klon4ti
Nivo: Forumas sa iskustvom
Prva Tuzlanska

Registriran(a): 17-02-2012
Lokacija: Ludara
Odgovori: 287
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Lijepa naša na Husinu

citat:
mustajbeg wrote:


Ubijati stare ljude je zlocin!!!
U Zenici su opstali i danas bitisu Hrvati,u Zenici su Hrvati bili granatirani od Hrvata.
Kod Bosnjaka nije postojala nikakava ideologija istjebiti jedan narod,tome u prilog Hrvatska populacija u Zenici koja je opstala i nakon Ahmica!!!

U Zenici a okolo Zenice po onih par hrvatskih sela ostal tko tamo živ od onih koji su vjerovali u abih?

Podvlaèim opet 'lukava strategija', ubij, uplaši da odu. Ostavi jedan dio da možemo strancima reæi evo imamo hrvate i srbe ;)
23-12-2012 at 15:05
soraya
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 01-03-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 30666
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Lijepa naša na Husinu

citat:
gostelja wrote:

_____________________________________________
trebai su, slažem se i to dmah poslije staljanja slika na kojima ima i zastava Bih pored ove.
A što drugo njo odgovorit kada piše na takav naèin, podrugljivo i sama kaže da je tu da bi "pod.ebavala"
L.P,



sa depersonalizacijom i prberojavanjem bilo èega si prvi poèeo TI,tebe ne treba da bude briga ni kad sam poèela i koliko sam napisala ni koje sam nacionalnosti i da li sam za to plaæena...
slike koje su postavljene su iz maja mjeseca,a postavljaè teme se referirao na Dan mrtvih iliti Sve svete (01.11.2012.) kada se se i svaki vjerski praznik koristi za dnevnopolitièku manipulaciju svako svojim ovcama...
i treba vas sve kolektivno podjebavati i izvrtati ruglu...jer kroz afirmisanje postavljanja zastave tudje države,branite i osuðene i optužene ratne zloèince...i kad dobijete argumente posred lica onda se odamah vadi ta odvratna rijeè "ugrozba"...ima èovjeèe onaj Hag da štanca još godinama presude i optužnice protiv tvojih heroja tipa Tudjmana,Šuška,Bobana i ostale fašistièke kamarile


[Edited by soraya on 23-12-2012 at 15:07 GMT]
23-12-2012 at 15:05
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 37
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: Adnan_, Adnan_ IRAQ, Ajvi, antepavelic, goca, Herodot.H, joskobra, Lastavica, LilyL, nele73, Pasha_car_aga, rafa, SEMY_, Tuc-Muc-SRB, zaza
FORUM : Politika : Lijepa naša na Husinu This topic has been locked New Topic

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice