Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Tuzlarije : Vijesti iz Tuzle This topic has been locked
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 ... Last Page >>
New Topic
Pošiljalac Poruka
cupo
Nivo: Moderator podforuma
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz Tuzle

heheh ma nema suncice kod mene glavobolje sto je zanimljivo al jave se neki drugi simptomi al ne bi sad o tome ...vidim da sam se sinoc pofino provaljivo

iz bh telecoma kazu da se tokom ove godine planira uvodjenje 16 000 novih pretplatnika na podrucju tuzlanskog kantona kao i smanjenje dvojnih prikljucaka za 12 000 hiljada....helem posta dobro posluje i do sada kazu da je ulozeno oko 120 miliona KM za osavremenjavanje telefonije na podrucju opstine tuzla...

tuzla je u prosloj sedmici dobila 45 novih sugradjana i to 23 djevojice i 22 muskarca...ono sto je meni sipma sto sad svaka majka kad se porodi dobije kao cestitku u kojoj se pozeli dobrodoslica jos jednom malom tuzlaku....i kako sam cuo odmah sutradan kad se porodis ides kuci ako porod bude ok....a neki dan sam nesto isao u bolnicu i renovirali su hirursko odjeljenje i izgleda fenomenalno i vidim da su radovi u toku i na ostalim odjeljenjima...fakat je bilo vrijeme...

i jos nesto vrijedno spomena nina mesanovic i senad softic iz tuzle na svijetskom kupu u francuskom gradu Nimu osvojili su prvo mjesto u akrobatskim plesovima...s toga sve pohvale mladim tuzlacima ...cak sam se prijatno iznenadio kad sam ih vidio na tv hayatu u centralnom dnevniku...

ministarstvo za obrazovanje tuzlanskog kantona je izdvojilo po cak 500KM za apsolvente tuzlanskog univerziteta ukupno njih 25 koji su imali prosjek ocjena veci od 8,50....bas su se pretgrli sa stimulacijom

20-03-2004 at 17:43
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Vijesti iz Tuzle

citat:
cupo wrote:
tako to sad zovu, stvarno dosta omladine bilo....a kante za smece pune flasa od alkohola cak mi je u jednom trenutku i joint zamiriso...


E ,vidis ti sto nam je omladina ,s´a kazes pune kante ,tako treba u kantu sa smecem
a ne okolo bacati ,to je neka vaspitana .

A ja juce cekam nekoga kod Poste kada idu dva momka i oni nekog cekaju i hop cucnuse ,dodje ime neka prijateljica i ona cucnu ,ja gledam ,kontam ovo neka nova moda ,cucnuli ljudi na po ceste hahahhahah i pricaju .

Reportera smijeh uhvatio pa nista od vijesti hahah Cupo preuzmi a i ti Hurija napisi ba slovo
21-03-2004 at 11:04
hurija
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 02-03-2004
Lokacija: tuzla
Odgovori: 15602
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz Tuzle


Dobro ti ovo sa "èuènjevitim"
Godinama se ja pitam, kako uspijevaju da èuèe punim stopalima, doslovce sjede k´o kokoši i što je najkrvavije, dugo,dugo tako mogu biti u tom položaju...Nevjerovatni su!!

21-03-2004 at 11:26
:wink
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Vijesti iz Tuzle - Satelit-hayat

Dali ko zna kad ce VISE se hayat preselit malo i na satelit
bilo aktuelno da ce u novembru,ja budala nasjeo,kupio...i sad cami cekajuci kad ce se umilostiti da je puste na satelit

21-03-2004 at 15:35
cupo
Nivo: Moderator podforuma
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz Tuzle

pa ja wink koliko gledam hayat vidim da se ljudi sa svih strana javljaju od europe pa tamo iz jordana i sl...sto znaci da su oni vec na satelitu....a evo ti link pa pogledaj tamo vjerovatno imas vise detalja a mozez i e mail da im posaljes pa da ih pitas http://www.ntvhayat.com/

suncice ti si mi na um pala vidio sam plakat u sklopu studentskog servisa studenti pruzaju usluge instruktorske nastave za djecu iz svih oblasti...naravno ako se za tim ima potrebe....cijena jednog casa od 45 minuta je 5 KM...

ja i sto se tice racuna novih za telefon kao sto je poznato sad se i tv pretplata placa putem telefonskog racuna...a ako zelite to da izbjegnete cekajte opomenu za tel.racun i onda ce te samo telefon platiti ....i mozete uzeti uplatnicu platite 1KM i samo telefon platite

22-03-2004 at 01:03
cupo
Nivo: Moderator podforuma
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz Tuzle

danas su tuzli uhvatili nekog dilera drogom...nasli povazdan droge...gdje cu sad da se snabdjevam

a i radnici tz pijaca strajkuju....tako da pola standova na pijacama ne radi...vlada im trazi svasta nesto malte ne kao i u trgovinskim radnjama od kasa pa nadalje...a ja taman posijo bastu kontam ova ce godina biti plodna pa da to tusim na jacapi

22-03-2004 at 18:28
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Vijesti iz Tuzle

citat:
cupo wrote:
ja i sto se tice racuna novih za telefon kao sto je poznato sad se i tv pretplata placa putem telefonskog racuna...a ako zelite to da izbjegnete cekajte opomenu za tel.racun i onda ce te samo telefon platiti ....i mozete uzeti uplatnicu platite 1KM i samo telefon platite


Neki dan sam ja nesto placala i dolazi jedna starica ,ali bas ono zena jako stara ,sva se ona trese i dosla da plati telefon ,kaze njoj covjek sacekajte opomenu pa cete platiti samo za telefon .

A Posta uzima dosta za te uplatnice ,1KM je cini mi se za iznos do 100 KM ali desi se da se ima puno uplatnica pa skuplja pita nego tepsija .


Vrijeme se kvari ,ali nista ne pada .

23-03-2004 at 08:54
cupo
Nivo: Moderator podforuma
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz Tuzle

26.03 u klubu plus (bivsi arion ili bivse kino radnik) party Dj Chris Liebing sa gostima....ozvucenje 15 000 watts 4 way turbo sound kazu da je genijalno....karta 8 eura a na dan koncerta 10 eura....after takodje u klubu plus...pa ko voli nek izvoli

a suncice noc je super i toplo je...veceras sam se bas naseto sto inace ne praktikujem

i par viceva za vijesti iz tuzle hehehe
sta kaze plavusa kad rodi crnca? svijetsko a nase

kako se crnogorac tusira... zapali sumu pa ceka kanader

[Edited by cupo on 24-03-2004 at 00:50 GMT]

24-03-2004 at 00:46
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz Tuzle


Sjecate li se radnje 22.Decembar ,bila je preko puta Zvijezde ,e tu je sada mesnica .
Da vidite sto je dobra ,neki dan sam prolazila ,ali je bilo zatvoreno ,a bas gladna bila pa stala sudjke da gledam .

Kada nema nekih vijesti onda se pise o hrani i vremenu .

Kad smo kod hrane da kazem da se u pekarama ima i proha kupiti ,ko ce ono jesti´ ,poslije ratnog menija ,samo cu se zahvaliti .

Nego ,nesto mislim ,sto su skinuli onu rampu sto je bila pored sada BKC ,treba nju vratiti .

Eto pozdrav svima iz vjetrovite Tuzle ,bilo je i kise ,sunca ..svega

24-03-2004 at 19:09
rafo
Nivo: Forumski vuk
Registriran(a): 25-04-2001
Odgovori: 428
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Vijesti iz Tuzle

citat:
sunce wrote:
Sjecate li se radnje 22.Decembar, bila je preko puta Zvijezde ,e tu je sada mesnica .
Da vidite sto je dobra ,neki dan sam prolazila ,ali je bilo zatvoreno ,a bas gladna bila pa stala sudjuke da gledam .


A mesnicu nazvali BUTIK MESA. Prvi put u tuzli, a nesto ni vani nisam vidjao takav naziv.
Sto se rampe tice, u pravu si. Poslije one nesrece, a i ranije ih je bilo, to bi morao biti zadatak nadlezne vlasti.
Ne mogu ostati miran poslije komentara romskih udruzenja, da je policajac kriv za onu nesrecu. Mislim da mu (policajcu) sigurno nije lako, ali pitam se da li roditelje nastradale djevojcice grize savjest??
24-03-2004 at 22:17
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 64
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: EminaS, meho, Mela77, mikimini, Mir$o, pljosko, strokeunit
FORUM : Tuzlarije : Vijesti iz Tuzle This topic has been locked New Topic

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice