Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Tuzlarije : Vijesti iz Tuzle This topic has been locked
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 ... Last Page >>
New Topic
Pošiljalac Poruka
gosca
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Vijesti iz Tuzle

joj,sunce,tako i ja svaki put kad otvorim svoj stari rokovnik s receptima,otvori se stranica na "kolacu bez jaja"....i bas je bio ruzan.taj "med" od maslacka,mlijeko u prahu,"sir" od rize,
kikiriki puter ovamo daju konjima kad hoce da ih natjeraju da pusu i "smiju se".
ali leca,proha,riza,to sto sam i prije jela,sto je doslo iz prirode,e to mi nije dosadilo.
izuzev (h)urmi.
a taj danish feta je (mislim) feta napravljen od kravljeg mlijeka i meni se mnogo vise svida od onih skupljih feta sireva(od kozjeg).prosle godine je bilo da se kupi,ja mislim u bingu(ili nesto sl).kad se stavi u kljucalu vodu postane kompaktniji i izgubi slanocu malo,ali se meni svidio onako krem i slan...

a jest vala,sunce,u pravu si ovo bi trebale biti "vijesti iz tuzle" a ne "sjecanja iz tuzle".

al evo i ja cu vam napisati jednu anegdotu iz rata,iako nema veze s hranom,pa je malo puno promasena tema.
jednog ranjenog momka nasao doktor u hodniku kako pusi,a ne bi smio,pa mu kaze:
"sto bolan,m......,pusis?pa znas da ti je otkazalo lijevo plucno krilo."
a m. ce njemu:"pusim desnim."

26-03-2004 at 14:09
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Vijesti iz Tuzle

citat:
cupo wrote:

ja i skonto sam od sad da ubuduce ako zelite kakvu informaciju svi da uplatite po 1KM na moj racun...valja mi ici sad na babine kod jarana jednog a u subotu idem na svadbu pa to se ne moze vise podnjet finansijski ...valja mi smugnut u wc kad tacne krenu na svadbi ...mogul ja suncice koju fotku sa svadbe ovdje postovat da vidi dijaspora kad se bosnjo u kolo ufati? ...mislim tamo na topic fotografije


Ja ne znam ko se ovdje vise smijao ti kad si pisao (nema kavacice )ili ja kad sam citala a tek to da se u kolo uhvatis
.

Nego ti me podsjeti s tim uplacivanjem da je skoro bila akcija da se uplacuju donacije za Djecije selo Sarajevo ,dobijala valjda raja uplatnice uz racun za telefon ,ako nisam dobro shvatila ispravite me ,i svi koji su nesto uplatili morali su Posti i taksu od 1KM platiti ,Posta je tu fino zaradila moglo je bar to biti oslobodjeno .
Apelovalo se i da narod sitni kusur ne uzima nego uplati za humanitarne svrhe i prica mi jedan komsija da je rekao da kusur od 0,7 KM uplate za djecu a onu rekli pa morate ispuniti uplatincu i platiti jos 1KM

Eto to je meni za kritku i joj jedna kritika .
Neki dan idem onim puticem od bivse Oktobarske preko Jale do Stupina ,pa sa vidite smeca i papira ,ono je sramota ,smece je ono staro jedno 10 godina ,ono je ogledalo grada a i nase .
Stvarno u Bosni ima sjajnih pojedinaca ,sjajnih pojedinacnih uspjeha ,fantasticnih kriminalnih uspjeha pred kojima bi se i svjetksa mafija stidila ali slabo kao tim funkcionisemo .
Hajmo raja malo timskog rada i cuvanja grada

PS .treba djecu iz skola poslati da kupe papire na odmoru ,sta fali
26-03-2004 at 16:42
cupo
Nivo: Moderator podforuma
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz Tuzle

ma ja bi s apetitom po dzepu opalio kad neko nesto baci na ulicu...jedino tako nas narod mozez osvjestiti...

cuo sam jos par zanimljivosti pa kome se cita nek cita...

30.03.2004 ispred bkc-a u 08:00 protesti radnika sa pijace...radi gore navednog sto smo pisali

02.-11.4.2004 proljetni vasar u mejdanu od 09:19h

a sto se tice ljetovanja neko je spomeno tunis 495KM svakog cetvrtka sa tuzlanskog aerodroma...direktna linija wow....samo ne upratih koliko dana vjerovatno 7

26-03-2004 at 18:36
andjela
Nivo: Forumski doajen
Ljubav se zove imenom mojim!!

Registriran(a): 27-01-2004
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 13230
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz Tuzle

Ma vi ste meni haos,puni informacija
Nego Suncice to sto si cula za uplatu je istina i sramota,da posta mora zaraditi i na toj jadnoj djeci
A ti Cupo samo smjesti djeda u dom,njima je tamo haos,da vidis sto se stari tamo znaju zabavljati da ne povjerujete

P.S.veceras koncert LJ.Alicica

26-03-2004 at 20:16
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Vijesti iz Tuzle

citat:
andjela wrote:


P.S.veceras koncert LJ.Alicica



hej ja sam ba skoro dosla ,priznajem da nisam u toku i nemam pojam ko je taj Alicic ,de mi recite .
26-03-2004 at 21:12
cupo
Nivo: Moderator podforuma
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz Tuzle

to ti je suncice srbijanski folk pjevac...ja volim njegovih par pjesama al nisam bas toliki fun da se guzvam po mejdanu sa tuzlanskim kantonom....

ima ona pjesma ide vako...ti ne licis ni na jednu a puno sam zena sreooo mnogima sam kose pleoo a tebe sam zavoliooo

il ona placite sa mnom jesenje kise zivot se nastavljaa moja me draga ne voli vise srecu zaboravljaaa

26-03-2004 at 23:08
medic
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 15-09-2002
Odgovori: 3999
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz Tuzle

Ljuba je mehlem na seljacku dusu. 


27-03-2004 at 22:52
KlOn
Nivo: Forumski doajen
Bošnjator i Dr.za Reisofobiju

Registriran(a): 29-04-2003
Lokacija: Candy Shop
Odgovori: 8528
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Vijesti iz Tuzle

citat:
medic wrote:
Ljuba je mehlem na seljacku dusu.


Sta fali Ljubi i seljackoj dusi,dobar je Ljuba,a sad ispadosmo mi koji volimo Ljubu ljaksafoni,
27-03-2004 at 23:11
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz Tuzle


Cupo pa neka si se dobro proveo ,ne sjecam se kad sam zadnji put bila na svadbi .

A sto se tice vijesti ,tanka sam s vijestima ,dan je prekrasan bio ,krenula sezona vikendica i rostilja ,a u mesnici "butik mesa " ,za sada najeftinije meso u gradu ,po uzoru na njih a u strahu od konkurencije meso poceli i drugi snizavati .
Bas mi je smijesno to butik mesa ,uskoro ce i butik cevapa .

Visa ,feta sir,nekoliko vrsta a ima i onaj kremasti imas u Bingu .

Evo vam malo cvijeca

28-03-2004 at 17:02
cupo
Nivo: Moderator podforuma
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz Tuzle

dan je bas super al nije nesto toplo...otvoren art market u domu mladih tuzla tu mozete kupiti slike razne eksponate suvenire i sl...

napiso sam na jednom topicu a evo i na ovom na sljedecim sajtovima mozete glasati za naseg predstavnika deena na eurosongu 2004

www.kcw.de/charz.htm

www.verlind.com/esc/php/reqsongs.php

28-03-2004 at 17:53
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 16
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: elvis-deba, emir76, emiray, melek_cuvar, nerko, slim, tuzlic
FORUM : Tuzlarije : Vijesti iz Tuzle This topic has been locked New Topic

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice