Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Politika : Rat i mir
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
mustajbeg
Nivo: Forumski doajen
Bosnjak koji mrzi cetnike

Registriran(a): 15-10-2010
Lokacija: naci cu te sigurno-K
Odgovori: 1379
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Rat i mir

VRIJEDI POGLEDATI,ozbiljon,mozda neki progledaju;
http://www.youtube.com/watch?v=sSFUT0mU9K8

21-02-2013 at 17:28 | Ukljuèi u odgovor
VV Cephei A
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Rat i mir

Državetina CrpCka, strah i trepet Evrope. Ekonomija jaèa od njemaèke, francuske i britanske zajedno.

21-02-2013 at 18:56 | Ukljuèi u odgovor
VV Cephei A
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Rat i mir

"Ne mogu naši potomci znati istinu o nama jer je mi ne kazujemo, nego ono izlažemo što nam podmiruje trenutni jadni raèun”.

Srpski književnik Milan Milièeviæ, 1871. godine

"Srbe je toliko puta u istoriji spašavala laž..."

Dobrica Æosiæ

21-02-2013 at 21:52 | Ukljuèi u odgovor
VV Cephei A
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Rat i mir


Muhadžiri u Istanbulu nakon progona s Balkana

Historia magistra vitae est. Iliti, pošto iz svega ovog ništa nismo nauèili, red je bio za ponavljanjem gradiva (1992-1995).

21-02-2013 at 21:54 | Ukljuèi u odgovor
mustajbeg
Nivo: Forumski doajen
Bosnjak koji mrzi cetnike

Registriran(a): 15-10-2010
Lokacija: naci cu te sigurno-K
Odgovori: 1379
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Rat i mir

Da pitam, ove, sto im poimanje zivota dolazi iz petokrake zagrljene u okrilje kokarde,moze li mir na Titin nacin.Po kratkom postupku,samo pitam,onako interesuje me.
Molim vas bez panike,pricam o cetnicima.

21-02-2013 at 22:23 | Ukljuèi u odgovor
Walter did not know
Nivo: Forumski vuk

Registriran(a): 12-04-2011
Lokacija: tz
Odgovori: 878
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Rat i mir

citat:
bracko wrote:


Samoproglašena je iz razloga što se sama proglasila,a priznata nije jer je u toku priznavanje,priznata je ka zadnja èlanica UN prizna,al eto ima šanse da bude potpuno priznata kad Jeremiæ doðe za sekretara UN.
A republika Srpska netraži pripajanje Srbiji,ona æe ukoliko se ovaj Bosanski cirkus ne završi iæi na samoopredeljenje do odcepljenja,a to znaèi vraæanje institucija u Republiku Srpsku i tu se igranka završava,zašto bi Srpska pokrajina Srbije kad može biti država.Imamo sve a vojsku æemo demilitarizirati e sad pod èijim æemo štitom biti to æemo naknadno odluèiti.
Peta kolona,zar to još postoji,mi smo to odavno rešili.


Bracko,RS drzava nece biti NIKADA,evo Ja ti kao Srbin to kazem.I meni je Dodik bio simpatican kao i onima u Sarajevu na pocetku BHDANI,Slobodna Bosna,60 minuta,svi su ga dizali u nebesa,a frajer je ocito kleptoman koji iskoristava mrznju medju narodima BiH kao i mnogi drugi.Vidim svrsavas na Maocu i Mudzahedine e pa imat ces ih jos vise i neces mirno spavati nikada sa takvom pricom i politikom.Zbog cega bi se Srbi odrekli Mostara,Sarajeva,Tuzle gdje zive vjekovima (zato sto je tako Karadzic sa durmitora rekao jel ?),jel Ti stvarno mislis da ce se Bosnjaci odreci podrinja i ostalih dijelovA RS gdje su im pradjedovi zivjeli,NECE NIKADA.Osjecaj pripadnosti drzavi BiH ne kosta nista care, mozes samo napredovati a sam za sebe si dugorocno osudjen na samoubistvo.Eto ja cu BiH-Grcka gledati sa drugovima iz djetinjstva kao sto sam gledao i Portugal i vjeruj JEDINSTVEN OSJECAJ.
22-02-2013 at 08:28 | Ukljuèi u odgovor
arnie
Nivo: Forumski doajen
I'm coming in peace now

Registriran(a): 12-02-2011
Lokacija: Zulu time zone
Odgovori: 4391
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Rat i mir

citat:
Walter did not know wrote:

Bracko,RS drzava nece biti NIKADA,evo Ja ti kao Srbin to kazem.I meni je Dodik bio simpatican kao i onima u Sarajevu na pocetku BHDANI,Slobodna Bosna,60 minuta,svi su ga dizali u nebesa,a frajer je ocito kleptoman koji iskoristava mrznju medju narodima BiH kao i mnogi drugi.Vidim svrsavas na Maocu i Mudzahedine e pa imat ces ih jos vise i neces mirno spavati nikada sa takvom pricom i politikom.Zbog cega bi se Srbi odrekli Mostara,Sarajeva,Tuzle gdje zive vjekovima (zato sto je tako Karadzic sa durmitora rekao jel ?),jel Ti stvarno mislis da ce se Bosnjaci odreci podrinja i ostalih dijelovA RS gdje su im pradjedovi zivjeli,NECE NIKADA.Osjecaj pripadnosti drzavi BiH ne kosta nista care, mozes samo napredovati a sam za sebe si dugorocno osudjen na samoubistvo.Eto ja cu BiH-Grcka gledati sa drugovima iz djetinjstva kao sto sam gledao i Portugal i vjeruj JEDINSTVEN OSJECAJ.

dobro doso nazad brate Srbine
jest da je zalosno sto nema takvih mnogo,
ali je ipak sreca sto vas ima...
22-02-2013 at 09:10 | Ukljuèi u odgovor
camac
Nivo: Forumski doajen
Unknown artist

Registriran(a): 11-05-2011
Lokacija: Desert roads
Odgovori: 5224
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Rat i mir

citat:
arnie wrote:

dobro doso nazad brate Srbine
jest da je zalosno sto nema takvih mnogo,
ali je ipak sreca sto vas ima...

mozda bi ovakvih bilo i vise, da nekad, dok su bili u pokusaju uspostave dijaloga, nisu osudjivani i etiketirani od strane "elite"..
Waltere, velkom bek..
22-02-2013 at 09:27 | Ukljuèi u odgovor
Abulafija
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 02-07-2004
Odgovori: 28828
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Rat i mir

DRZITE SE TEME, A ZADNJIH NEKOLIKO STRANICA CU OBRISATI, ZATO STO MI SE TAKO MORE!

22-02-2013 at 09:57 | Ukljuèi u odgovor
Walter did not know
Nivo: Forumski vuk

Registriran(a): 12-04-2011
Lokacija: tz
Odgovori: 878
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Rat i mir

Mustajbeg...Voli bih Ti ispricati jedno dvije price bez namjere da ulazim u rasprave jer ko sam ja da ulazim u tvoju dusu i tvoje zivotne drame.
Bilo je to ljeto 1992 godine na hirurgiji u Tuzli.Haos svaki dan,dolazi covjek yebe sve po spisku kaze "Ima li gdje Srba sad cu sve pobiti",covjeku zena poginula od granate a sin tesko ranjen na operacionom stolu.Izlazi moja majka iz operacione sale zena sagnula glavu sta ce,prilazi joj covjek zagrli je,odlazi do kancelarije uzima telefon i zove drugog sina i kaze mu "bice sve uredu sa bratom sad je "walterova" majka kraj njega.Covjek koji mu je spasio zivot bio je doktor Srbin iz Valjeva.Necu Ti pricati puno o mom ocu koji ostao siroce kada su njegovi odvedeni u Jasenovac.Samo cu Ti reci DA NIKADA ALI BAS NIKADA od njega nisam cuo bilo kakvu rijec mrznje prema bilo kome iako mi je uvjek bilo cudno zasto se nikada ne smije.
Sljedeca prica se desava 2012 godine,moji roditelji sada zive u Beogradu i jednu noc majka gleda dnevnik i na vijestima javljaju "bracni par iz Tuzle dozivio tesku saobracajnu nesrecu kod aerodroma",Zena oblaci mantil i sjeda na autobus i pravac u bolnicu "Dragisa Misovic".Zatice pretsravljene ljude bez ikoga svog.Pet dana ih je obilazila i nosila sve sto im treba a nikada ih u zivotu nije vidjela i bila sa njima sve dok nisu otisli za Tuzlu.
Kada je prije par godina umro moj komsija Mehmedalija koji Mi je i dao ime kada sam se rodio na posmrtnici je pisalo prezime moje porodice pod "ozaloscena rodbina" a njegov unuk me i dan danas zove "BRAT".
To su sve mali ljudi ali veliki u mom zivot i kad bolje razmislim veliki i za covjecanstvo,jer da nije bilo tih ljudi kroz istoriju ne bi bilo ni nas niti icega.

[Edited by Walter did not know on 22-02-2013 at 14:59 GMT]

[Edited by Walter did not know on 22-02-2013 at 14:59 GMT]

22-02-2013 at 14:57 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 13
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: 2zla, darijo, dijanaaa, flower2166, GT1, jomba, minka84, nea84, pickup, Stojak, Vojsek
FORUM : Politika : Rat i mir New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice