Info: Ako imate neke nejasnoe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Politika : Kroatizacija Bosanskog jezika !!
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Poiljalac Poruka
primus inter pares
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 31-01-2008
Odgovori: 20460
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Kroatizacija Bosanskog jezika !!

ajmo imal drugog kontraarugmenta,cekam!!!
nema bana,nema spominjanja mama,baka,ujni,nema psihoanaliza,samo crno na bijleo

nema nista
kad ih ogolis do koske,tamo gdje mozes ,ostane samo sjaj i bijeda,propalih ideja o podjelama,segregacija,rasnim teorijama,sve u svemu,kako ono zineta zatvori pendjer..jele...

01-02-2012 at 14:45 | Ukljui u odgovor
primus inter pares
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 31-01-2008
Odgovori: 20460
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Kroatizacija Bosanskog jezika !!

citat:
MelMel wrote:
Zakljucujem da svi zivite skupa u istom gradu, radite skupa, druzite se skupa, ispijate kafe skupa, vjerovatno vam se i djeca druze skupa, gradite takozvano bratstvo i jedinstvo skupa, ali jedi drugima niste u stanju reci u lice sta istinski osjecate u srcu. E zato i postoje forumi gdje se ljudi sakriju iza nikova pa razne price prosipaju raznom gledalistu. Nije svaka prica za svacije usi. Sve laz i korumpcija, licemjerstvo i mrznja. Sad vam je gore nego 92-95. Valjda je vama bolje sada, da nije - promijenili bi sebe na prvom mjestu, a zatim i svoju okolinu.


melo,opet grijesis,ovakvi koji znaju kakve prljavosti zastupaju javno kriju,ja svoje stavove iznosim i javno...jer nemam problema sa savjescu...
moj je obraz cist..ja nikad ne bi mogo svojim clanovima familije na oci,drugovima,komsijama,jer znam,da nema druge do zajedno...zajedno smo u sranju,a u sranju smo upravo zbog ovakvih..


01-02-2012 at 15:07 | Ukljui u odgovor
Shaban
Nivo: Forumski doajen
Taxirat

Registriran(a): 17-01-2008
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 12510
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Kroatizacija Bosanskog jezika !!

citat:
MiB wrote:


Ne, samo ti dajem do znanja da si dvolina hinja.
Osmijeh ti neu uputiti, odavno to ne zasluuje.
Kava, sa osobom koja spominje tue mamice preko foruma, ne hvala, nebih mogao izdrati da ne isuem akiju



Valjda sam ti dobro editirao text
Ne opravdavam spominjanje mamica, nenica, bakica... no za dvolinost mu ne moe prigovoriti. Iskren je do koske. Lino, mislim da si ti dvolian. Ovdje uiva toleranciju i niko te nee banovati zbog tvog politikog stava, dok na tvom hb forumu ima nultu tolernaciju spram drugaijeg miljenja i Tuzle. Po stilu pisanja biH te i mogao prepoznati i cijenim da nisi iz Tuzle ( a moda i grijeim). Helem, poanta je slijedea. Toliko je sve u ovoj krvavoj zemlji Bosni i Hercegovini isprepleteno, da niti blackout niti ti to ne moete podijeliti po nacionalno jezikim avovima. Zato to vas toliko i nervira. Ne nervira tebe blackout poto ste mentalno veoma slini, nego te nerviramo mi koji vam ukazujemo da "va" Hrvatski nije ist kao ni "njihov" Bosanski. I zato ste vi isti tj.nacionalisti. A tragedija je to to se vi time ponosite
01-02-2012 at 15:07 | Ukljui u odgovor
primus inter pares
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 31-01-2008
Odgovori: 20460
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Kroatizacija Bosanskog jezika !!

izvinjavam se ovim putem za mamu i babu,al prenese me... necu vise obeavam..

vidis,znaci akija... hahahahaha
pa jarane uzmi i ubodi u prsa junaka,ako treba i poginit,al javi mi se...
ako si covjek!!! nema stvari koja se neda rijesit...verbalno,al ako mislis da ne mozes drugojacije samnom bez cakije ni odtog ne bjezim

01-02-2012 at 15:11 | Ukljui u odgovor
primus inter pares
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 31-01-2008
Odgovori: 20460
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Kroatizacija Bosanskog jezika !!

citat:
MiB wrote:


Nemam pojma o čemu pišeš



dusa slatka,imas li i o cemu pojma,posto si tako intelektualno superioran
pojma o čemu piše
ovo jedva detektira...
jele ako kazem detektova onda pricam srpski,al ovako detektira horvatski,znaci croatizirano ne?

ajmo druze,znas me,pucaj,sdp,hdz,tuzlasoli,ugrozenost,major prasetina,bebe,krvna zrnca,aluminij,bih...
nogomet?? o cem hoces
01-02-2012 at 15:37 | Ukljui u odgovor
Shaban
Nivo: Forumski doajen
Taxirat

Registriran(a): 17-01-2008
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 12510
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Kroatizacija Bosanskog jezika !!

citat:
MiB wrote:

Misliš uredio tekst? Kojeg moga političkog stava? Molim objasni koji je to moj politički stav? Hvala


Sarkazam. No nejse.
Politiki stav ti vue na onaj 'DeZea - sve ovce u svom toru (You Know What I Mean Yeah )
Ja to ono malo ire gledam glede i unato trenutnoj krizi BH drutva openito. I same krize jezikog identiteta koja prelazi granice lijepe nae i vae (BiH da ne bi bilo zabune)
01-02-2012 at 15:56 | Ukljui u odgovor
MiB
Nivo: Novi foruma

Registriran(a): 01-02-2012
Odgovori: 34
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Kroatizacija Bosanskog jezika !!

citat:
Shaban wrote:

Sarkazam. No nejse.
Politi�ki stav ti vu�e na onaj 'DeZea - sve ovce u svom toru (You Know What I Mean Yeah )
Ja to ono malo �ire gledam glede i unato� trenutnoj krizi BH dru�tva op�enito. I same krize jezi�kog identiteta koja prelazi granice lijepe na�e i va�e (BiH da ne bi bilo zabune)


Moj politicki stav vuce prema kra-de-ze hehe, moram te razocarati sa doticnom personom nemam politickih dodirnih tockica, gade mi se te lopuze. To su opci stereotipi koji kruze kroz jednu i jedinu, da ako kazes tisuca, tjedan, kruh itd odmah si kra-de-ze, fasista, secionista, nacionalista itd. Ako gledas malo sire onda baci oko na unutarnje uredjenje svicarske, belgije, spanjolske i drugih multietnickih zajednica npr EU ;)
01-02-2012 at 16:06 | Ukljui u odgovor
Testosteron
Nivo: Forumas sa iskustvom
S

Registriran(a): 29-06-2006
Lokacija: Zeljezara Zenica
Odgovori: 272
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Kroatizacija Bosanskog jezika !!

Al se ovde zafuntalo....hebem mu misa..

01-02-2012 at 16:10 | Ukljui u odgovor
soraya
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 01-03-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 30666
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Kroatizacija Bosanskog jezika !!

citat:
primus inter pares wrote:


dusa slatka,imas li i o cemu pojma,posto si tako intelektualno superioran
pojma o čemu piše
ovo jedva detektira...
jele ako kazem detektova onda pricam srpski,al ovako detektira horvatski,znaci croatizirano ne?

ajmo druze,znas me,pucaj,sdp,hdz,tuzlasoli,ugrozenost,major prasetina,bebe,krvna zrnca,aluminij,bih...
nogomet?? o cem hoces


rekne se Ugrozba, etnikU jedan ....
Drue Kurbla ne padaj na sitne provokacije,dovoljno je to si onaj klip "Sude mi" postavio...Ne opra te ni Sprea,ni Jala,ni Neretva,ni Una,ni Bosna....iv ti nama bio i veliki porast'o
01-02-2012 at 16:11 | Ukljui u odgovor
MiB
Nivo: Novi foruma

Registriran(a): 01-02-2012
Odgovori: 34
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Kroatizacija Bosanskog jezika !!

citat:
Aidatuzla wrote:



daj, sredi tastaturu. da ne moramo desifrovati

a da u pregledniku ukljucis autodetekciju? Nemam ovlasti da mijenjam bilo sto na tabletu, pisati cu bez nasih slova.
01-02-2012 at 16:11 | Ukljui u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 21
Skriveni clanovi: 0
Aktivni lanovi: 0
Sretan roendan: cantra, consiliere, Dva kalja, gocamm, jasmin_m, Klikly, Kraut, Lejla k, naj jaci, Tiburon, VY Canis Majoris
FORUM : Politika : Kroatizacija Bosanskog jezika !! New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice