Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Tuzlarije : Vijesti iz Tuzle This topic has been locked
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 ... Last Page >>
New Topic
Pošiljalac Poruka
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz Tuzle

Clanak iz Oslobodjenja

U Tuzlanskom kantonu

Od septembra "dupli" prvacici

Krajni rok za uskladjivanje kantonalnih zakona o predskolskom osnovnom i srednjem obrazovanju sa okvirnim zakonima je 24. april.Prema novim popisima,osnovno obrazovanje bi trebalo trajati devet godina.

"U Tuzlanskom kantonu vec je poceo upis sestogodisnje i sedmogodisnje djece u osnovne skole.Od septembra cemo imati duple prve razrede " izjavila je ministrica obrazovanja u Vladi TK Zlata Zigic.

Zbog nedostatka prostorija u pojedinim skolama TK ,samo 25 posto sestogodisnjaka ce pohadjati prvi razred devetogodisnje skole ,dok ce svi sedmogodisnjaci biti upisani u osmogodisnje skole .
Prema planu ljudi iz Ministarstva obrazovanja ,za cetri godine u svim skolama bi se trebao uvesti devetogodisnje osnovno skolovanje.


Sto se tice Jeremije i njegovog sina Aleksandra ,ocu je stanje bolje i skidaju ga sa aparata a sa Aleksandrom ljekari jos nisu uspostavilo kontakt .

Jedan od dobitnika Binga je Tuzlak ,ako mozda ovo cita onda cestitam ,ja opet imam "peticu " ,dobro je nisam na gubitku .

U Tuzli kisa

Pozdrav

09-04-2004 at 22:41
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz Tuzle

Nisu bas vijesti iz TZ ali nema veze .

Gledala sam danas na OBN-u ,Matinu emisiji povodom Sidranovih Izabranih djela .

Knjige su divno opremljene a pomogli su sa 2 slepera soli ,kamion deterdjenta ,ne znam koliko tona uglja i Tuzlaci ,tj. tuzlanske fabrike .

Stvarno zalosno ,pa neka zivi od "pisane rijeci" .

09-04-2004 at 23:00
cupo
Nivo: Moderator podforuma
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz Tuzle

jojjjj suncice popove mi ne spominji.....danas mi se zeludac do grla popeo kad sam vidio da je paravac doso u tuzlu....jos mi prica covjek obezbjedjenje od paravca stalo na ulaz i odredjivalo ko ce uci ko nece mamu im j***m....

zalosno za te knjige al sta ces...isto sto neko spomenu za kinematografiju kako se malo para odvaja u te svrhe a dobre filmove pravimo...

jesam se smorio napolju nekakvog svijeta nemas gdje sjesti svega mi....jos ova kisurina hoce nece

09-04-2004 at 23:41
medic
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 15-09-2002
Odgovori: 3999
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz Tuzle

Jucer su na pravoslavno groblju vrsene nekakve ekshumacije.?!?
Uz policijsku pratnju,valjda komisija za nestale iz RS.Da li neko zna vise? 


09-04-2004 at 23:48
cupo
Nivo: Moderator podforuma
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz Tuzle

e ja tak sad ovo medic vidjoh....neko vece sam setao gore preko gradina pa sam vidio one rovokopace (jel se to tako zove) na groblju....sliko sam malo gore i grobove posto hocu neke osobe sa foruma da se kutarisem pa da joj otprilike docaram buduce mjesto boravka...uglavnom pravo je sablasno...
a ja necu vise vijesti da pisem dok sunce ne dodje...ne znam sta je s njom pravo sam se zabrino...sunceeeeeeeeeeeeeee ne mislim na ovo sunce sto ga danima nema napolju nego na nasu drOgu forumasicu suncicu

14-04-2004 at 20:10
admin
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 10-09-2000
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 1966
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Vijesti iz Tuzle - daj nam sunca :)

citat:
cupo wrote:
a ja necu vise vijesti da pisem dok sunce ne dodje...ne znam sta je s njom pravo sam se zabrino...sunceeeeeeeeeeeeeee ne mislim na ovo sunce sto ga danima nema napolju nego na nasu drOgu forumasicu suncicu

Iz izvora bliskog Suncici, koji je zelio da ostane anoniman, saznajem da je Suncica dobro ali joj je racunar pokvaren
14-04-2004 at 23:41
cupo
Nivo: Moderator podforuma
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz Tuzle

Slika=2030.jpg, a evo vam i slika restorana imaju dvije velike prostorije ova je za pusacice koje ga ne vade iz usta a ima i druga za nepusacice koje nisu bas zainteresovane da ga malo



[Edited by cupo on 15-04-2004 at 19:43 GMT]

15-04-2004 at 19:41
cupo
Nivo: Moderator podforuma
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz Tuzle

ono sto je jos zanimljivo danas se navrsava 12 godina od formiranja armije republike bosne i hercegovine...mislim da je to itekako vrijedno spomena....jedino je zalosno sto nam se bosna i dalje od chetnika nije ocistila....naime na utakmici bosna asa-hercegovac 10 sekundi prije kraja nenad markovic daje tricu i bosna odnosi pobjedu....e onda nastupa na scenu prava slika republike mrske i njenih stanovnika, gadjanje, vrijednja,marisanje itd itd vec poznati scenario....
i nazalost opet je bilo noz zica srebrenica....a mi cemo i dalje govoriti kako su oni vakvi nakvi braniti itd,kako mi nismo kao oni i nalaziti lijepe rijeci ma fuj

u poslednja dva dana samo neke ruzne info )

15-04-2004 at 19:55
*grofica*
Nivo: Forumski doajen
Deista od glave do pete..

Registriran(a): 11-04-2004
Lokacija: nidjeland
Odgovori: 22335
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Vijesti iz Tuzle

citat:
cupo wrote:
e ja tak sad ovo medic vidjoh....neko vece sam setao gore preko gradina pa sam vidio one rovokopace (jel se to tako zove) na groblju....sliko sam malo gore i grobove posto hocu neke osobe sa foruma da se kutarisem pa da joj otprilike docaram buduce mjesto boravka...uglavnom pravo je sablasno...
a ja necu vise vijesti da pisem dok sunce ne dodje...ne znam sta je s njom pravo sam se zabrino...sunceeeeeeeeeeeeeee ne mislim na ovo sunce sto ga danima nema napolju nego na nasu drOgu forumasicu suncicu



joj joj cupo vidjet cu ja tebe
mogu ja cekat i mjesec i godinu
17-04-2004 at 01:27
Gost
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Re: Vijesti iz Tuzle

citat:
cupo wrote:
ono sto je jos zanimljivo danas se navrsava 12 godina od formiranja armije republike bosne i hercegovine...mislim da je to itekako vrijedno spomena....jedino je zalosno sto nam se bosna i dalje od chetnika nije ocistila....naime na utakmici bosna asa-hercegovac 10 sekundi prije kraja nenad markovic daje tricu i bosna odnosi pobjedu....e onda nastupa na scenu prava slika republike mrske i njenih stanovnika, gadjanje, vrijednja,marisanje itd itd vec poznati scenario....
i nazalost opet je bilo noz zica srebrenica....a mi cemo i dalje govoriti kako su oni vakvi nakvi braniti itd,kako mi nismo kao oni i nalaziti lijepe rijeci ma fuj

u poslednja dva dana samo neke ruzne info )


A jadna mi je i kosarka kada je "Bosna" spala na to da igra u nekakvim "vukojebinama", Sirokom Brijegu, Laktasima itd...

Gdje ces bolan cupo od cobana ocekivati da budu kulturni? Mada mislim da tu parolu o "zici´ (ne volim da je ponavljam)nisu izmislili ti "cobani", neko im je sapnuo na uvo, a oni bleje kao ovce.

17-04-2004 at 03:06
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 52
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: EminaS, meho, Mela77, mikimini, Mir$o, pljosko, strokeunit
FORUM : Tuzlarije : Vijesti iz Tuzle This topic has been locked New Topic

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice