Info: Svi posjetioci foruma su obavezni da poštuju forumska pravila.


FORUM : Sport : Fudbalska/Nogometna reprezentacija BiH
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
indijana
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 20-05-2008
Lokacija: Paradise city
Odgovori: 7483
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija BiH





IZBORNIK BiH reprezentacija potvrdio je u razgovoru za Index da æe napadaè Dinama Ilija Sivoniæ ubuduæe nastupati za izabranu vrstu susjedne države.
Nije dugo trebalo da dobre igre Ilije Sivonjiæa privuku izbornika BiH reprezentacije. Nakon sve boljih predstava u zagrebaèkom Dinamu više nitko zapravo ne pita gdje su Balabani, Šokote i Slep****, svi žele Sivonjiæa koji donosi dimenziju modroj momèadi koja je do sada kronièno nedostajala, a to je agresivnost i požrtvovnost. Protiv Šibenika Jajèanin je zabio i asistirao za pogodak. Da Sivonjiæ vrijedi, shvatio je i Kruno Jurèiæ, koji je obznanio da Sivonjiæ zajedno s Mandžukiæem èini Dinamov napadaèki tandem za buduænost.
"Ako Sivonjiæ nastavi s ovakvim igrama, nema nikakvog razloga da ne igra za nas. Na njega vrlo ozbiljno raèunam, u prvoj sljedeæoj prilici dobiva poziV", rekao je za Index Æiro Blaževiæ.
A prva sljedeæa prilika bit æe neka od prijateljskih utakmica BiH reprezentacije te dvoboji u kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo sljedeæe jeseni. Podsjetimo, Æiro je veæ registrirao igraèe za dva ogleda s Belgijom.
Sivonjiæ je do sada nastupao za U 19 hrvatsku reprezentaciju; iza sebe ima èetiri nastupa (2006.) u kvalifikacijama za EP.
Sivonjiæ nastavlja s odliènim igrama u Maksimirskoj?
"Apsolutno, no ja sam ga registrirao dok je još bio u Kamen Ingradu. Kada sam trenirao Zagreb rekao sam im da ga dovedu, no oni su procijenili da on nije dovoljno velik potencijal. Pa, eto ga sada u Dinamu", istièe Blaževiæ.
Svima je zapeo za oko, dopao se i navijaèima Modrih koji "ne puše" Dinamo bez agresivnosti i lijepe igre?
"Radi se o vrlo nadarenom napadaèu. Obzirom na njegov karakter i imidž koji ima u nogometnim krugovima, nema sumnje da æe napraviti veliku nogometnu karijeru", zakljuèuje Æiro.

 


Sve je super i sve je za 5!
17-03-2009 at 11:31 | Ukljuèi u odgovor
indijana
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 20-05-2008
Lokacija: Paradise city
Odgovori: 7483
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija BiH





HOFFENHEIMOV (NAŠ) BiH-reprezentativac Vedad Ibiševiæ svjestan je koliko se teško uspješno vratiti vrhunskom sportu nakon teške ozljede.
Ibiševiæ je sjajno odigrao prvi dio sezone u Bundesligi. Njegovih 18 golova i 7 asistencija u 17 odigranih utakmica u prvom dijelu sezone bili su vjerojatno najvažniji èimbenik u èinjenici da je njegova momèad doèekala zimsku stanku na prvom mjestu.
Nažalost, u pripremama za nastavak sezone Ibiševiæ je na prijateljskoj utakmici protiv HSV-a u španjolskoj La Mangi, tijekom priprema u zimskoj stanci, zadobio tešku ozljedu prednjih ligamenata desnog koljena, zbog èega je za njega ova sezona veæ završena. Hoffenheimu bez njega ide puno lošije, pa su u nastavku prvenstva pali s prvog na peto mjesto na ljestvici. Nakon 24 odigrana kola zaostaju šest bodova za vodeæom Herthom.
Ibiševiæ je u rehabilitacijskom procesu. Kaže da ga raduje èak i mali napredak. "Bio sam jako sretan veæ kada sam mogao prvi puta sam do zahoda. Znam koliko je povratak težak nakon ozljede, moraš prebroditi toliko toga, pa i teške trenutke. Uvjeren sam da u toj prièi pobjednik može biti samo osoba s pozitivnim stavom, to je jedini recept za uspjeh", kaže Ibiševiæ.
 


Sve je super i sve je za 5!
18-03-2009 at 00:08 | Ukljuèi u odgovor
indijana
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 20-05-2008
Lokacija: Paradise city
Odgovori: 7483
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija BiH

Ibiševiæ: Samo se pozitivac može uspješno vratiti

Hoffenheimov nogometni BiH-reprezentativac Vedad Ibiševiæ svjestan je koliko se teško uspješno vratiti vrhunskom sportu nakon teške ozljede…

Ibiševiæ je sjajno odigrao prvi dio sezone u Bundesligi. Njegovih 18 golova i 7 asistencija u 17 odigranih utakmica u prvom dijelu sezone bili su vjerojatno najvažniji èimbenik u èinjenici da je njegova momèad doèekala zimsku stanku na prvom mjestu.

Nažalost, u pripremama za nastavak sezone Ibiševiæ je na prijateljskoj utakmici protiv HSV-a u španjolskoj La Mangi, tijekom priprema u zimskoj stanci, zadobio tešku ozljedu prednjih ligamenata desnog koljena, zbog èega je za njega ova sezona veæ završena. Hoffenheimu bez njega ide puno lošije, pa su u nastavku prvenstva pali s prvog na peto mjesto na ljestvici. Nakon 24 odigrana kola zaostaju šest bodova za vodeæom Herthom.

Ibiševiæ je u rehabilitacijskom procesu. Kaže da ga raduje èak i mali napredak…

- Bio sam jako sretan veæ kada sam mogao prvi puta sam do zahoda. Znam koliko je povratak težak nakon ozljede, moraš prebroditi toliko toga, pa i teške trenutke. Uvjeren sam da u toj prièi pobjednik može biti samo osoba s pozitivnim stavom, to je jedini recept za uspjeh - kaže Ibiševiæ.

 


Sve je super i sve je za 5!
19-03-2009 at 17:18 | Ukljuèi u odgovor
indijana
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 20-05-2008
Lokacija: Paradise city
Odgovori: 7483
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija BiH

Džeko: Još sam premlad za Arsenal

Bosanski nogometaš u napadu Bundesligaša Wolfsburga, 23-godišnji Edin Džeko, bio je gost hamburškog dnevnika Bilda u velikom intervjuu...

S osam postignutih pogodaka u sedam proljetnih kola Džeko je prvo ime nastavka sezone paralelno s Herthinim napadaèem Andrijem Voronjinom. Ukrajinac je poluèio jednaki rezultat.

- Ide nam jako dobro u ovom trenutku. Kako meni, tako i cijeloj momèadi. Moramo samo dalje nastaviti davati sto posto u svakoj utakmici, probati pobijediti u svakoj utakmici. Prva je na redu Arminia u Bielefeldu - odgovorio je BiH-reprezentativac na pitanje o sjajnoj pobjednièkoj seriji momèadi Felixa Magatha, koja trenutaèno stoji na šest uspjeha u nizu.

Wolfsburg je treæeplasirana momèad bundesligaške ljestvice, no nitko još iz kluba ni rijeèi nije rekao o naslovu prvaka. Kako to?, pitao je novinar Džeku.

- Zato što je to jedini ispravan naèin: razmišljati samo o prvoj sljedeæoj utakmici.

*Arsenal se sve ozbiljnije interesira za vaše usluge. Razmišljate li o odlasku na Otok?

- Još sam premlad. Moja karijera razvija se po etapama, postupno. Poèeo sam u Bosni, nastavio u èeškoj drugoj ligi. Sada dvije godine igram u Bundesligi. Imam ugovor do 2011. godine. Wolfsburg je moj broj jedan. Ovo je najbolje mjesto za mene.

*Je li Wolfsburg dobar zbog trenera Magatha?

- Vrlo je zahtjevan, ali takav nam tip baš treba. Stalno me èini boljim.

*U Bosni ste svjedoèili ružnom ratu. Kako vam je tada bilo?

- Bili su to jako teški dani za sve nas. Imao sam šest godina. Nije bilo što za jesti, rijetko smo jeli. Bio sam prestrašen svakog dana. Morali smo se neprestano skrivati od hitaca iz vatrenog oružja i eksplozija granata. Mogli ste tada u Bosni stradati u bilo koje doba dana. Tada sam jako puno plakao. Bogu hvala, rat je danas završen.

*Vaš kolega iz napada Grafite religiozan je èovjek. Moli prije svake utakmice. Vi?

- Vjerujem u boga, musliman sam, ali ne ortodoksni. Molim jednom dnevno, ne pet puta.

*Imate li djevojku ovdje u Njemaèkoj?

- Ne, samac sam i smatram to dobrim. Kad doðe vrijeme, dogodit æe se. Sada ionako moram biti koncentriran na moje igre.

*Znaèi li to da sami obavljate sve kuæanske poslove?

- Sve osim kuhanja. To mi baš ne ide. Glaèate sami? Glaèam. Ide mi sporo, ali glaèam. Takoðer, sam perem rublje i sam èistim.





 


Sve je super i sve je za 5!
21-03-2009 at 22:46 | Ukljuèi u odgovor
indijana
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 20-05-2008
Lokacija: Paradise city
Odgovori: 7483
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija BiH

BAJRAMOVIÆ UPISAO PRVE MINUTE

Dobre vijesti stižu za selektora Blaževiæa i sve naše navijaèe. Nakon duge pauze svoje prve minute danas je upisao Zlatan Bajramoviæ, reprezentativac BiH, koji nosi dres Eintrachta od prošle godine.
Kao što je poznato, naš internacionalac van terena je više od godinu dana, a posljednju utakmicu odigrao je 15. decembra 2007. godine i to u dresu Schalkea protiv Nurnberga. Ove godine je krenuo sa priprema za proljetni dio prvenstva, ali je pripreme u Portugalu napustio je 13. januara. Danas je Zlatan upisao prvi zvanièni nastup za svoj novi klub jer je u 89. minuti zamijenio Kamerunca Leoanarda Kweukea.
Nadamo se da su današnje prve minute za Zlatajna potvrda njegovog definitivnog povratka, kako na terene Bundelige tako i u sastav reprezentacije BiH. Za reprezentaciju BiH, Zlatan Bajramoviæ je odigrao 29 utakmica te je postigao dva gola.
 


Sve je super i sve je za 5!
22-03-2009 at 09:31 | Ukljuèi u odgovor
indijana
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 20-05-2008
Lokacija: Paradise city
Odgovori: 7483
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija BiH

BAJRAMOVIÆ UPISAO PRVE MINUTE

Dobre vijesti stižu za selektora Blaževiæa i sve naše navijaèe. Nakon duge pauze svoje prve minute danas je upisao Zlatan Bajramoviæ, reprezentativac BiH, koji nosi dres Eintrachta od prošle godine.
Kao što je poznato, naš internacionalac van terena je više od godinu dana, a posljednju utakmicu odigrao je 15. decembra 2007. godine i to u dresu Schalkea protiv Nurnberga. Ove godine je krenuo sa priprema za proljetni dio prvenstva, ali je pripreme u Portugalu napustio je 13. januara. Danas je Zlatan upisao prvi zvanièni nastup za svoj novi klub jer je u 89. minuti zamijenio Kamerunca Leoanarda Kweukea.
Nadamo se da su današnje prve minute za Zlatajna potvrda njegovog definitivnog povratka, kako na terene Bundelige tako i u sastav reprezentacije BiH. Za reprezentaciju BiH, Zlatan Bajramoviæ je odigrao 29 utakmica te je postigao dva gola.
 


Sve je super i sve je za 5!
22-03-2009 at 09:32 | Ukljuèi u odgovor
Abulafija
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 02-07-2004
Odgovori: 28828
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija BiH

Edin Džeko
´Susreti s Belgijom su odluèujuæi za naš tim´
Edin Džeko, igraè njemaèkog Wolfsburga i bh. reprezentacije u intervjuu za FIFA-in portal otkrio je svoje nade u predstojeæim susretima s Belgijom i želju da BiH slijedeæe godine ode na Svjetsko prvenstvo u Južnu Afriku.
Edin Džeko, 23-godišnji igraè Wolfsburga pun je pozitivnih prognoza za susrete naše selekcije s Belgijom i smatra da æe se bh. reprezentacija kao tim maksimalno potruditi da iz utakmica izaðe kao pobjednik.

´Dva nadolazeæa susreta s Belgijom su odluèna. Naša ekipa je dobra, ali faktor sreæe zna biti presudan. Znam samo da æu i ja i ostatak tima dati sve od sebe da se pojavimo u Južnoj Africi´, rekao je Džeko.

´Žao mi je što s nama neæe biti Vedada Ibiševiæa, nedavno smo razgovarali telefonom i rekao mi je da se još oporavlja. Njegova povreda nije samo udarac za bh. reprezentaciju nego i za Bundesligu u kojoj se uveliko osjeti njegovo odsustvo´, odgovorio je Džeko na pitanje novinara o najpoznatijem Bosancu u Bundesligi.

Dodao je i to da želi napredovati, te da mu je san da jednog dana zaigra za svoj omiljeni klub, AC Milan.

Edin Džeko roðen je 1986. godine u Doboju, a karijeru je zapoèeo 2003. u sarajevskom Željeznièaru, odakle je otišao igrati za èeški klub Teplice gdje je proveo dvije godine, a 2007. godine prelazi u njemaèki Wolfsburg.

Nedavno se pisalo i da je Sam Allardyce, menadžer engleskog kluba Blackburn, izrazio želju da ovaj fudbaler nastavi karijeru u ovom klubu jer je ´klubu hitno potreban strijelac, a Džeko se èini finansijski razumnom opcijom´.
(Sarajevo-x.com)

25-03-2009 at 08:41 | Ukljuèi u odgovor
indijana
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 20-05-2008
Lokacija: Paradise city
Odgovori: 7483
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija BiH

DŽEKO: CIJELA BOSNA I HERCEGOVINA ŽIVI ZA NAŠ NASTUP NA SVJETSKOM PRVENSTVU

NAPADAÈ Wolfsburga i reprezentacija Edin Džeko isprièao je za Fifa.com koliko bi volio da njegova nacionalna momèad izbori Južnoafrièku Republiku.
"Uèinit æemo sve što budemo mogli da izborimo odlazak na SP 2010. godine. Imamo dobru momèad, iako mislim da æe najveæu ulogu odigrati sreæa. U svakom sluèaju, sljedeæa naša dva dvoboja s Belgijcima bit æe odluèujuæa" izjavio je 23-godišnji napadaè Wolfsburga, koji je u osam bundesligaških utakmica ovog proljeæa zabio devet golova.
Prije èetiri godine, u kvalifikacijama za SP u Njemaèkoj, Bosanci i Hercegovci završili na nedostatnom treæem mjestu.
"Nadamo se da takvo razoèaranje neæemo morati ponovno pretrpjeti."
O oèekivanjima navijaèa reprezentacije koju vodi Miroslav Æiro Blaževiæ Džeko je kazao:
"Nogomet je najpopularniji sport u mojoj zemlji. Ljudi žive za to da jednog dana reprezentacija BiH zaigra na jednome velikom natjecanju."
Osim njega, u nacionalnom sastavu BiH igraju još trojica talentiranih igraèa iz Bundeslige: njegov suigraè iz Wolfsburga Zvjezdan Misimoviæ, te tandem iz Hoffenheima - Sejad Salihoviæ i Vedad Ibiševiæ. Zbog ozljede ligamenata koljena posljednjespomenuti napadaè, još uvijek najbolji bundesligaški strijelac s 18 golova, koliko je zabio i Džekin suigraè u napadu Wolfsburga Grafite, neæe biti od pomoæi suigraèima u reprezentaciji do jeseni.
"Razgovorali smo nakon nesreæe koja mu se dogodila (na pripremama u La Mangi, op. a.) i zaželio sam mu brzi oporavak. Njegova ozljeda nije samo gubitak za reprezentaciju, veæ i za Bundesligu."
Trener Wolfsburga Felix Magath opisuje Džeku kao neviðeno talentiranog igraèa s fantastiènom buduænošæu.
"Uvijek je takve komentare lijepo èuti. Oni mi daju motivaciju za nastavkom dobrih igara. Uvijek se trudim usavršavati vlastitu igru i otklanjati nedostatke."
Na pitanje o željama u buduænosti Džeko je dao naslutiti da bi najradije zaigrao u AC Milanu.
"Nadam se da æu ostati zdrav i u dobroj formi, te da æu za reprezentaciju postizati golove koji æe nas odvesti na Svjetsko prvenstvo. Isto tako i za Wolfsburg. Osobno sam veliki navijaè Milana i oduvijek sam maštao da æu jednog dana moæi zaigrati u jednome tako velikom klubu" zakljuèio je bivši nogometaš Željeznièara i Teplica.
 


Sve je super i sve je za 5!
25-03-2009 at 11:10 | Ukljuèi u odgovor
indijana
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 20-05-2008
Lokacija: Paradise city
Odgovori: 7483
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija BiH

TOPIÆ: OSVETIÆU SE VAN BUYTENU

Marko Topiæ, napadaè ruskog Saturna jedan je od mnogih bh. fudbalera koji je godinama neopravdano zapostavljan od selektora našeg nacionalnog tima. Dok su kroz nacionalni tim defilovali anonimusu, Topiæ je punio mreže protivnièkih golmana u Njemaèkoj i Rusiji.

Nije se bunio što se na njega zaboravilo, ali priznaje da mu je teško padalo to što nije mogao pomoæi svojoj reprezentaciji. Grešku svojih prethodnika ispravio je Miroslav Æiro Blaževiæ.
Za naš državni tim Topiæ je posljednji put nastupio 17. aprila 2002. godine u Zagrebu protiv Hrvatske. Nakon poraza od Kockastih, nezadovoljan statusom kod tadašnjeg selektora Blaža Sliškoviæa, nije mogao trpiti nepravdu, javno je „prozvao“ Baku i „zakleo“ se da neæe igrati za naš nacionalni tim dok je on selektor.

Sedam godina kasnije, sa oduševljenjem je prihvatio Æirin poziv. Da je rijeè o vrhunskom napadaèu svjedoèi podatak da je prošlu sezonu okonèao na drgoj poziciji najboljih strijelaca šampionata Rusije.

„Sretan sam kao malo dijete. Igrao samo pred 85. 000 ljudi, ali nikada nisam imao tremu, kakvu sam osjetio juèe kada sam se približavao hotelu Hercegovina i prije nego što sam zadužio reprezentativnu opremu. Za mene je dres BiH uvijek bio svetinja i presretan sam što sam ponovo unutra“, nije skrivao zadovoljstvo Topiæ.

Veæinu reprezentativnih kolega poznajwe od ranije, a neke tek upoznaje.

„Dugo godina sam igrao sa Rahimiæem, Muratoviæem, Spahiæem..., Berberoviæa poznajem iz vremena kada je igrao za Kuban, ali ovdje ima i nekih igraèa koji su imali 14, 15 godina kada sam ja nosio reprezentativni dres. Malo sam èudno osjeæao juèe, kao da sam došao u novi klub, ali nervoza polako prolazi i danas je sve OK“, istièe uvijek iskreni Topiæ.

Svjestan je veoma jake konkrencije u vrhu napada, odnosno kvaliteta Edina Džeke i Zlatana Muslimoviæa sa kojim æe se „boriti“ za poziciju u ekipi.

„Došao sam ovdje jer znam da mogu pomoæi. Ne mislim, nego sam ubjeðen da mogu pomoæi. Na treninzima æu svoj posao odraðivati maksimalno korektno, a na kraju neka selektor odluèi ko æe igrati“, naglašava Topiæ.

Belgijance kao ekipu i ne poznaje dobro, ali zato ima iskustva sa njihovim stoperom Danijelom Van Buytenom.

„Igrao sam protiv njega èetiri i po godine. On je bio u Hamburgeru, a ja u Energie Cottbusu, a kasnije i Wolfsburgu. U svim našim meðusobnim susretima uspio me uštopati i nisam zabio niti jedan gol. Meðutim, smatram da je došlo vrijeme za osvetu i naplatu svih dugova. Povoljan rezultat u Genku anulirao bi sve njegove dosadašnje pobjede. Još ako bi ja postigao gol, mojoj sreæi ne bi bilo kraja...“, zakljuèio je Topiæ, uz opasku da su Belgijanci blagi favoriti u Genku, isto kao što æemo mi biti favoriti u Zenici.
 


Sve je super i sve je za 5!
25-03-2009 at 11:14 | Ukljuèi u odgovor
indijana
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 20-05-2008
Lokacija: Paradise city
Odgovori: 7483
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija BiH

BAJRAMOVIÆ: REPREZENTACIJU SAM
SANJAO...
Nakon 2007. godine na Olimpijskom stadionu „Asim Ferhatoviæ Hase – Koševo“ veèeras na treningu fudbalske A reprezentacije Bosne i Hercegovine po prvi put radio je i nekadašnji kapiten našeg nacionalnog tima, Zlatan Bajramoviæ.
Fudbaler Eintrachta iz Frankfurta bio je oduševljen poslije treninga.
„Ovo je neopisiv osjeæaj. Biti ponovo u reprezentaciji Bosne i Hercegovine za mene je velika stvar, nešto što sam sanjao svih posljednjih mjeseci dok sam bio povrijeðen“, istakao je Bajramoviæ za SportSport.ba.

Ipak, nije izvjesno da li æe Bajramoviæ moæi igrati protiv Belgije, u subotu u Genku i 1. aprila u Zenici.
„Nisam siguran koliko mogu, odnosno da li æu biti od pomoæi saigraèima u naredne dvije veoma važne utakmice kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo „Južnoafrièka Republika 2010“. Imao sam veoma dugu pauzu od skoro 15 mjeseci. Prije tri sedmice poèeo sam trenirati i iskreno nisam u željenoj formi, što je normalno. U svakom sluèaju puno mi znaèi što sam tu, i u ovom trenutku najvažnije mi je što nema nikakvim problema nakon operacije palca“, istakao je Bajramoviæ poslije prvog treninga uoèi susreta sa Belgijancima.

On smatra da naš nacionalni tim nije bez šansi u Genku, te vjerujem da bi u oba susreta sa „crvenim ðavolima“ mogli ostvariti pozitivne rezultate.

„Nije bitno da li igramo protiv Belgije ili neke druge reprezentacije. Oni jesu jaki, ali više toga zavisi od nas. Imamo dobru ekipu i pored toga što nismo kompletni pred meèeve sa Belgijom, ali da bi ostvarili povoljan rezultat u Genku, te potom u Zenici, igraèi koji istrèe na teren moraæe dati 110 posto svojih moguænosti. Svih 90 minuta moramo biti maksimalno koncentrisani u utakmicami. Ukoliko ne bude tako neæemo dobro proæi. Ipak, nadam se najboljem i u Genku i u Zenici, jer svi smo svjesni koliko su nam bitne utakmice sa Belgijom“, kazao je Bajramoviæ koji bi za BiH mogao zaigrati u srijedu kada æe naš nacionalni tim igrati test susret sa Bosnom.
 


Sve je super i sve je za 5!
25-03-2009 at 11:18 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 46
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: *touch*, Aci, andjapuppy, bosanka_no1, clippoutline, iskreni tuzlak, Oblakovich, sabko, ziga_zage
FORUM : Sport : Fudbalska/Nogometna reprezentacija BiH New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice