Info: Ako imate neke nejasnoe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.

FORUM : Tuzlarije : Persona non grata Kaavenda (sabrana nedjela)
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46
New Topic Post Reply
Poiljalac Poruka
cupo
Nivo: Moderator podforuma
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran

View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Persona non grata Kaavenda (sabrana nedjela)

Prete da e mi ubiti porodicu ako kaem sve to znam o Kaavendi!

Svetenik Miladin Erki iz Bijeljine jutros je dobio prijetee pismo u kome se navodi da e mu ubiti porodicu ako se pojavi u srijedu na televiziji BHT, gdje bi trebalo da govori o svom iskustvu s vladikom Vasilijem Kaavendom. Policija je zbog toga Erkiu obeala zatitu i istragu.

- Dosta je vie utanja. Molim Boga da doe vreme istine. ivim za dan da istina o zlodelima Vasilija Kaavende bude obelodanjena i da mnogi asni svetenici odahnu. Uveren sam da e mnogi tada progovoriti o strahotama koje doivljavaju od Kaavende. Spreman sam sve ovo da potvrdim pred naim Sinodom, ali i pred svakim drugim organom u zemlji i inostranstvu - poruuje Erki.

Gostovanje koje je bilo planirano na BHT u srijedu, otkazano je, a od bijeljinske policije e Erkiu biti dodjeljena zatita. On oekuje pokretanje istrage kako bi se otkrilo ko stoji iza ovog pisma. - Uplaeni smo, prete da e nas ubiti! Najvie se plaim za svoju erku koja ima 21 godinu. Samo elim da se zna istina i da prestane ova tortura koju godinama trpimo. Od svih patnji sam oboleo, imam visok eer. Nadam se da e naa Crkva i policija reagovati kako treba - kae Erki za Telegraf.

Mnoge patnje tokom slubovanja

- Svetenik sam od 1980, a episkop zvorniko-tuzlanski Vasilije rukopoloio me u Podnovlju u in jereja. Od samog poetka svetenikog ivota imao sam neprestane atake na moje telo odvladike Kaavende. Bile su to mune odbrane od njegovih estih nasrtaja - kae Erki u izjavi koju je dao svom advokatu Duku Tomiu, a za koju je dozvolio da bude i javno objavljena. Zbog odbijanja da mu se da, ovaj svetenik je, kako tvrdi, bio u Kaavendinoj nemilosti, pa je za tri i po godine premjetan na pet parohija. - Svaki put kada me je premetao, Kaavenda mi je govorio: Prepusti se svom vladiki, pa e i tvoja re biti velika meu svim svetenicima - istie dalje Erki.

Tomi podnosi krivinu prijavu

- Izjava Miladina Erkia e biti dostavljena Sinodu Srpske pravoslavne crkve, a kao to je naveo, osim pred Sinodom, spreman je da svedoi pod zakletvom i pred svim domaim i stranim organima. Takoe, protiv Vasilija Kaavende u podneti krivinu prijavu zbog seksualnog zlostavljanja i mobinga nad Erkiem - kae advokat Duko Tomi.

(Telegraf.rs)

29-05-2013 at 14:44 | Ukljui u odgovor
mustajbeg
Nivo: Forumski doajen
Bosnjak koji mrzi cetnike

Registriran(a): 15-10-2010
Odgovori: 1379

Popadija,ova Kacevendina rastura i drogu.

08-06-2013 at 20:36 | Ukljui u odgovor
cupo

POP U BLUDNOJ AKCIJI: Procureo snimak Kaavendinog oralnog seksa (VIDEO) (18+)

Posle serije fotografija i tekstova o bludnim radnjama biveg vladike Vasilija Kaavende, na internetu se pojavio i, do sada nevieni, snimak visiko pozicioniranog svetenika Srpske pravoslavne crkve u akciji oralnog seksa s mladiem.

http://press.rs/pop-u-bludnoj-akciji-procureo-snimak-kacavendinog-oralnog-seksa-video-18/

20-06-2013 at 14:36 | Ukljui u odgovor
cupo

Razrijeeni vladika Kaavenda doivio modani udar

Penzionisani vladika zvorniko-tuzlanski Vasilije juer je doivio modani udar. Banjaluka Alternativna televzija objavila je jutros, pozivajui se na vie izvora, da je Kaavenda prebaen u Urgentni centar u Beogradu i da bi danas trebao da bude operisan.

Ljekari zasad nisu mogli prognozirati njegovo zdravstveno stanje, ali je on, navodno, svjestan i komunicira s okolinom, prenosi Fena.

Podsjeanja radi, Sabor Srpske pravoslavne crkve je u maju trajno razrijeio dunosti dotadanjeg vladiku zvorniko-tuzlanskog Vasilija. Prethodno su se u javnosti pojavili i videosnimci bludnih radnji na kojima je bio vladika Vasilije Kaavenda.

On je jo 6. novembra 2012. godine zatraio da se usvoji njegova ostavka na mjesto episkopa iz zdravstvenih razloga, a Sinod ga je 22. aprila ove godine razrijeio dunosti.

21-09-2013 at 10:44 | Ukljui u odgovor
Crvena starka
A woman of courage and honor

Registriran(a): 27-08-2009
Odgovori: 11207

Ih, da se hoce uvrnut sav, i takav uvrnut ukocit, a zivit jedno sto i kusur...

21-09-2013 at 11:40 | Ukljui u odgovor
cica

Registriran(a): 12-02-2008
Odgovori: 18418

upo, ja maksuz dola na forum da uzmeme mutuluk od tebe

21-09-2013 at 12:00 | Ukljui u odgovor
hurija

Registriran(a): 02-03-2004
Odgovori: 15602

grehota sa svake strane

22-09-2013 at 00:21 | Ukljui u odgovor
cupo

Vasilije Kaavenda operisan u Beogradu

Bivi episkop zvornikotuzlanski Vasilije Kaavenda operisan je jutros na Neurohirurkoj klinici u Beogradu i osjea se dobro, rekao je Srni direktor Klinikog centra Srbije Miljko Risti.

On je precizirao da je Kaavenda imao hematom koji je uspjeno otklonjen operacijom.

"On je operisan jutros, imao je hematom. Operacija je protekla u redu.On se osea dobro", rekao je Risti.

Bivi episkop zvorniko-tuzlanski prevezen je ranije iz Bijeljine na lijeenje u Beogradu, nakon to mu je pogorano zdravstveno stanje.

Sveti arhijerejski sabor je na majskom zasjedanju razrijeio vladiku Vasilija svih crkvenih dunosti, ali ne i vladianskog ina. Prethodno su se u javnosti pojavili i videosnimci bludnih radnji u kojima je Kaavenda uestvovao.

Vasilije se poslije penzionisanja povukao u manastir Svete Petke u nasljeu Pet Jezera u Bijeljini.

SRNA

[Edited by cupo on 22-09-2013 at 12:55 GMT]

22-09-2013 at 12:53 | Ukljui u odgovor
cupo

Kaavenda do kraja sedmice izlazi iz bolnice

Zdravstveno stanje biveg episkopa zvornikotuzlanskog Vasilija je stabilno i on bi za pet dana trebalo da bude puten na kuno lijeenje, potvreno je Srni u Klinikom centru Srbije.

Hirug Branko urovi, koji je bio na elu operacionog tima, koji je uspjeno otklonio hematom na glavi pacijenta, rekao je da se penzionisani vladika Vasilije oporavlja, normalno komunicira i da moe da prima posjete.

"Moja sugestija je bila da se posete reduciraju, jer je odmor potreban svakom pacijentu", rekao je urovi, dodavi da e najkasnije do naredne nedjelje pacijentu biti skinuti konci, nakon ega e biti puten na kuno lijeenje.

Vladika Vasilije operisan je 22. septembra na Neurohirurkoj klinici u Beogradu.

Sveti arhijerejski sabor je na majskom zasjedanju razrijeio vladiku Vasilija svih crkvenih dunosti, ali ne i vladianskog ina.

Vladika Vasilije se poslije penzionisanja povukao u manastir Svete Petke u nasljeu Pet Jezera u Bijeljini.

SRNA

24-09-2013 at 14:52 | Ukljui u odgovor
Drugarica

Registriran(a): 10-11-2005
Odgovori: 19687

icon Re: Re: Persona non grata Kaavenda (sabrana nedjela)

citat:
cupo wrote:
Kaavenda do kraja sedmice izlazi iz bolnice

Zdravstveno stanje biveg episkopa zvornikotuzlanskog Vasilija je stabilno i on bi za pet dana trebalo da bude puten na kuno lijeenje, potvreno je Srni u Klinikom centru Srbije.

Hirug Branko urovi, koji je bio na elu operacionog tima, koji je uspjeno otklonio hematom na glavi pacijenta, rekao je da se penzionisani vladika Vasilije oporavlja, normalno komunicira i da moe da prima posjete.

"Moja sugestija je bila da se posete reduciraju, jer je odmor potreban svakom pacijentu", rekao je urovi, dodavi da e najkasnije do naredne nedjelje pacijentu biti skinuti konci, nakon ega e biti puten na kuno lijeenje.

Vladika Vasilije operisan je 22. septembra na Neurohirurkoj klinici u Beogradu.

Sveti arhijerejski sabor je na majskom zasjedanju razrijeio vladiku Vasilija svih crkvenih dunosti, ali ne i vladianskog ina.

Vladika Vasilije se poslije penzionisanja povukao u manastir Svete Petke u nasljeu Pet Jezera u Bijeljini.

SRNA

cupo jel krepo konacno
10-10-2013 at 13:28 | Ukljui u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 12
Skriveni clanovi: 0
Aktivni lanovi: 0
Sretan roendan: Dreadnot, ekonomistica, hexle, meri, merima, MikiMaus, monella, MR BENJAMIN BENNY BENJO, Selm@, suad, zlajACAB
FORUM : Tuzlarije : Persona non grata Kaavenda (sabrana nedjela) New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46

Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?

Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net