Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Politika : Dodik predlaže demilitarizaciju
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
frontslobode
Nivo: Forumski vuk

Registriran(a): 18-10-2008
Odgovori: 397
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Dodik predlaže demilitarizaciju

Ma Hmadija bi razvalio Dodika dosao bi do Kragujevca.

27-11-2008 at 15:17 | Ukljuèi u odgovor
VY Canis Majoris
Nivo: Forumski vuk
Registriran(a): 21-09-2008
Lokacija: Mlijecni Put
Odgovori: 498
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Dodik predlaže demilitarizaciju

citat:
Coa wrote:


Eto Dodik je tuzio i Bakira Hadziomerovica, a koliko smo upoznati Bakir je i tebi "trn u oku". Znaci li to da podrzavas Dodika? Nemoj demagoje. Samo reci DA ili NE.


Dodik misli sve najgore o Aliji Izetbegovicu, bas kao i ti. Znaci li to da podrzavas Dodika? Nemoj demagogije. Da ili Ne?

P.S. Tema nije od kriminalnom bracnom paru Hadzilagumdzic! 


Smrt fasizmu, nacionalizmu, totalitarizmu, islamofobiji, jednoumlju, -sloboda narodu!
27-11-2008 at 16:33 | Ukljuèi u odgovor
Coa
Nivo: Forumski vuk
Registriran(a): 28-08-2007
Lokacija: Dzindic Mahala
Odgovori: 359
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Dodik predlaže demilitarizaciju

citat:
VY Canis Majoris wrote:


Dodik misli sve najgore o Aliji Izetbegovicu, bas kao i ti. Znaci li to da podrzavas Dodika? Nemoj demagogije. Da ili Ne?

P.S. Tema nije od kriminalnom bracnom paru Hadzilagumdzic!


Halooo Dodikovaccccc?Sta ima, ba?
Ja tebe upitah a ti odgovaras nekakvim nesmislenim kontra pitanjem.
Evo da ti kazem... Ja NIKADA nisam nigdje rekao da sam protiv Alije (eto ja odgovorio na tvoje pitanje iliti konstataciju).
Cak stavise, borio sam se za BiH (to sto je on ovebcavao "zlatne kasike" ja/mi ga nismo "vukli za jezik" - al haman da neko sada dobro i obilto uziva u zlatu dobivenom na kriminalu dok smo mu bili u rovovima).
Zato...Ti i Dodik ste u istoj "koshari".
Obojica ste protiv Bakira Hadziomerovic - htio ti to priznati ili ne i ti si Dodikovac...
30-11-2008 at 00:38 | Ukljuèi u odgovor
yugi
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 20-12-2006
Lokacija: NORVEŠKA
Odgovori: 35281
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Dodik predlaže demilitarizaciju

Ode Rafi Lajkovaèkom prugom



"Nediplomatsko ponašanje i sukobi sa Miloradom Dodikom": Odlazi li Raffi Gregorian!?

02.12.2008. 09:45

Sve su uèestalije i glasnije ocjene da æe prvi zamjenik visokog predstavnika u BiH, amerièki diplomata Raffi Gregorian, najvjerovatnije, biti povuèen sa te funkcije zbog nediplomatslog ponašanja i izazivanja sukoba sa Miloradom Dodikom i predstavnicima Republike Srpske, saznaje "Fokus" iz dobro obaviještenih izvora bliskih OHR-u.
Raffi Gregorian je, prema rijeèima našeg izvora, veæ nekoliko dana u Americi, a otišao je, kako kaže, na disciplinovanje nakon što je dao nediplomatsku izjavu na raèun Milorada Dodika kakva nije primjerena, ne amerièkom, nego ni diplomatama nekih zaostalih afrièkih zemalja.

- Njegovi permanentni pokušaji potcjenjivanja Milorada Dodika nisu naišli na dobar prijem u amerièkoj administraciji te je Daniel Frid, pomoænik amerièkog državnog sekretara morao da ispravlja oèigledno zluradog Gregorijana, kod koga je prevladao lièni motiv nad diplomatskim motivom - navod izvor "Fokusa" blazak OHR-u.

Frid je tako svojom izjavom za "Glas Amerike" sam istakao da je Dodik konstruktivan i da je amerièkoj administraciji drago što radi s njim odavajuæi na taj naèin priznanje Dodiku za iznalaženje rješenja za izlazak BiH iz pat poziciije na putu evropskih integracija prilikom nedavnog susreta sa Sulejmanom Tihiæem i Draganom Èoviæem u Prudu. Pored toga jasno i decidno je rekao da Republika Srpska mora biti poštovana.

Frid je, kako navodi naš izvor, oèigledno shvatio da bi neodmjerene Gregorijanove izjave na raèun Dodika mogle dovesti u pitanje ubrzani evropski put BiH koji je dogovoren u Prudu.

Pomoænik amerièkog državnog sekretara shvatio je da Dodika treba imati za saveznika u toj prièi, a da nipošto ne treba kvariti uspostavljene dogovore u BiH .

Da li æe Raffi Gregorian ostati samo supervizor za Brèko pokazaæe naredni dani, kada se oèekuje njegov povratak iz Amerike.




(Svevijesti.ba/24sata.info)


A traktorista je kao koristio diplomatski vokabular


 


<br /><br /><br /><br />

02-12-2008 at 10:41 | Ukljuèi u odgovor
Abulafija
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 02-07-2004
Odgovori: 28828
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Dodik predlaže demilitarizaciju

Ispade da je dodik jaci, cak i od Bleka Stene

02-12-2008 at 11:11 | Ukljuèi u odgovor
yugi
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 20-12-2006
Lokacija: NORVEŠKA
Odgovori: 35281
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Dodik predlaže demilitarizaciju

citat:
Abulafija wrote:
Ispade da je dodik jaci, cak i od Bleka Stene

Iskreno kolega meni nakon ovoga više ništa nije jasno.Pa kakvu to poruku meðunarodna zajednica šalje ovim, naravno ponavljam ukoliko je vijest taèna
 


<br /><br /><br /><br />

02-12-2008 at 11:52 | Ukljuèi u odgovor
Abulafija
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 02-07-2004
Odgovori: 28828
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Dodik predlaže demilitarizaciju

citat:
yugi wrote:

Iskreno kolega meni nakon ovoga više ništa nije jasno.Pa kakvu to poruku meðunarodna zajednica šalje ovim, naravno ponavljam ukoliko je vijest taèna



Ne znam mi ja, evo i meni nista nije jasno.

02-12-2008 at 12:03 | Ukljuèi u odgovor
KlOn
Nivo: Forumski doajen
Bošnjator i Dr.za Reisofobiju

Registriran(a): 29-04-2003
Lokacija: Candy Shop
Odgovori: 8528
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Dodik predlaže demilitarizaciju

03-12-2008 at 22:13 | Ukljuèi u odgovor
Trucker
Nivo: Forumski doajen
azrail bosanski
Registriran(a): 07-11-2005
Odgovori: 10159
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Dodik predlaže demilitarizaciju

citat:
Abulafija wrote:


Ne znam mi ja, evo i meni nista nije jasno.




a bili ti bilo jasno da je yebavo curice po miletovom receptu?
pa mu se sad malti po usima
03-12-2008 at 22:38 | Ukljuèi u odgovor
frontslobode
Nivo: Forumski vuk

Registriran(a): 18-10-2008
Odgovori: 397
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Dodik predlaže demilitarizaciju

citat:
yugi wrote:

Iskreno kolega meni nakon ovoga više ništa nije jasno.Pa kakvu to poruku meðunarodna zajednica šalje ovim, naravno ponavljam ukoliko je vijest taèna


Pa vec nekoliko sam puta pisao o nasim katastrofalnom ponasanju nasih politicara koji samo sjede u Sarajevu i pricaju vec ispricanu pricu koju niko vise ne slusa u svijetu.....Nema pravde u diplomatiji postoje samo interesi...Mislite da bi Kosovo dobilo nezavisnost bez jakih lobista u SAD u Britaniji..Dodik trosi velike pare na lobisticku agenciju u SAD i advokatsku firmu takodje iz SAD koja je jedna od najjacih u svijetu za pojacanje njegove pozicije u BiH i regionu...Ta lobisticka agencija iz Vasingtona je ucestvovala i posredovanju dolaska GENERAL ELECTRIKA u RS jedne od najvecih Americkih firmi,pa sjecate se da je dva dana pred potpisivanje ugovora sa GENERAL E. u Banja Luci kod Dodika bio i Americki ambasador Inglis...Koliko god On bio krkan u ponasanju jedno se mora priznati a to je da je shvatio kako funkcionise KAPITAL I DIPLOMATIJA i koga treba platiti za zastupanje RS ,a nasi sve misle da nekoga interesuje pravda i postenje i obraz,PA TOGA NIKADA NIJE BILO U ISTORIJI SVIJETA I KADA SE REALNO POGLEDA SVE JE NASTALO SILOM I KAPITALOM A SAMO NAIVNI CEKAJU DA IM SE NEKO SMILUJE...
03-12-2008 at 22:46 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 30
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: elvis-deba, emir76, emiray, melek_cuvar, nerko, slim, tuzlic
FORUM : Politika : Dodik predlaže demilitarizaciju New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice