Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Politika : 60 minuta
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
djecko
Nivo: Forumski doajen
nisam nehljebar

Registriran(a): 28-03-2005
Lokacija: SFRJMAKEDONIJA
Odgovori: 13657
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: 60 minuta-NOVINARI

http://balkans.aljazeera.net/vijesti/prica-iz-doboja-i-poraz-ljudskosti


Na, kraju treba ukazati na jednu vrstu mraènjaštva koje nosi sa sobom ovakvo poluinformisanje. Veæ sad, koliko god željeli biti iznad situacije i koliko god htjeli biti objektivni, poslije, konkretno, sluèaja „silovanja“ djevojèice u Doboju - NEÆETE IMATI KOME VJEROVATI!

A to nije samo poraz novinarstva, to je poraz ljudskosti!

[Edited by djecko on 22-11-2013 at 12:13 GMT]

22-11-2013 at 12:09 | Ukljuèi u odgovor
naivna
Nivo: Forumski doajen
Dr.Vejsil Hetjimitj

Registriran(a): 23-08-2008
Lokacija: andromeda
Odgovori: 1324
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: 60 minuta

citat:
Vejsil wrote:
i tako dok se balije prepucavaju,a cini se da ce prepucavanje potrajati,neopazeno prolazi jedna mala vjest da je u Bijeljini sluzbeno po prvi put uveden apardhejd-prvi evropski
Naime izglasan je zakon po kojem predsjednik opstine i saradnici mogu biti samo srbi





Zanimljivo da sam ja imao osjecaj da su me banovali 2008 kad vidim da sam cak i u 2009 uplovio?



nego da vam otpjevam jedan mali politicki song ,zamislite me sa gitarom,melodija je ciganska,"nema vise sunca,nema vise meseca"

Dakle idemo ,ajn,cvaj,draj:

nema vise Bakiraaaa
nejma vise sixtijaaa
nejma rafija gregorijana
niceg vise nema joooj
nema tebe nema meneee
pljacke vise nema jooojjj
a ja se pitam moja draga
ko ce da nas po-ha-psiii

fahrudine radoncicu joj ,joj
fahrudine radoncicu joj ,joj

iz Zenice
glas se cuje
nejma tebe
nejma mene

nejma zlaje
nejma mila
niceg vise nejmaaa joooj...


ko top gluha Bukovica
joj joj
ko top gluha Bukovica
joj joj

a s' nebesa
mesec sija
niceg nejma
niceg nejma
niceg vise nejma!


JOJ! (gadno brate bez vazelina )



22-11-2013 at 13:58 | Ukljuèi u odgovor
naivna
Nivo: Forumski doajen
Dr.Vejsil Hetjimitj

Registriran(a): 23-08-2008
Lokacija: andromeda
Odgovori: 1324
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: 60 minuta

citat:
soraya wrote:
Zbog toga je sudbina Bakira Hadžiomeroviæa prvorazredno pitanje o najbliskijoj buduænosti države Bosne i Hercegovine i bosanskohercegovaèkog društva. Agonija koja traje ne može se okonèati neprestanim poveæavanjem broja policajaca koji brinu o Hadžiomeroviæevoj sigurnosti. Da, govorim o monstruozno moænoj kriminalnoj strukturi: ukoliko Bakir Hadžiomeroviæ ili neko od šaèice njegovih hrabrih kolega ne doèekaju razbijanje kriminalnih okova kojima je premrežena država, ni Bosna i Hercegovina neæe dugo nadživjeti Bakira ili nekog od njegovih kolega.

I novinare ubijaju ,zar ne?





22-11-2013 at 22:30 | Ukljuèi u odgovor
naivna
Nivo: Forumski doajen
Dr.Vejsil Hetjimitj

Registriran(a): 23-08-2008
Lokacija: andromeda
Odgovori: 1324
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: 60 minuta

citat:
Abulafija wrote:
BHDANI:


Užas: Priprema atentata na Bakira Hadžiomeroviæa



Naruèioci su poznati

Dani su u posjedu kopije službenog krim-obavještajnog izvještaja Federalne policije u kojem se Naser Keljmendi, Naser Krujeziu i Fahrudin Radonèiæ oznaèavaju kao finansijeri ubistva urednika politièkog magazina 60 minuta Federalne televizije Bakira Hadžiomeroviæa



"Dana 25. 09. 2009. godine u 13:40 sati na službeni telefon Odjeljenja 13/5-SKP FUP-a nazvao je izvor (identitet poznat saèiniocu KOI-a) i rekao sljedeæe: 'Bio je sastanak u hotelu Radon Plaza u Sarajevu, sjedili su Naser Keljmendi, Naser Krujeziu i Fahrudin Radonèiæ, došao im je bio neki èovjek iz Beograda i uplaæen je novac da se ubije Bakir Hadžiomeroviæ iz emisije 60 minuta.' Vezano za ovaj dogaðaj, izvor je spomenuo lice Dragan Supiæ, te je rekao: 'Bojim se za svoju sigurnost, ne mogu preko telefona o ovome, imam èovjeka koji zna sve detalje oko navedenog. Neka se o ovome obavijesti tužilac Oleg Èavka, njemu æu sve reæi samo neka stupi u kontakt sa mnom.'"

Prethodni tekst je sadržaj službene informacije Ministarstva unutarnjih poslova Federacije Bosne i Hercegovine koji je, nažalost, izazvao reakciju samo policijskih struktura: mjere fizièke zaštite urednika najgledanijeg TV programa u zemlji, politièkog magazina 60 minuta su udvostruèene. Umjesto dvojice policijskih pratilaca koji mu duže od godinu dana pružaju neprekidnu fizièku zaštitu, u pratnji Bakira Hadžiomeroviæa od tada su èetvorica policajaca u civilu, a stan u kojem živi s porodicom nije više pod neprekidnim osiguranjem jednog, veæ dvojice policajaca.

Nažalost, prema do sada dostupnim informacijama, izostala je odgovarajuæa reakcija nadležnih istražnih organa: ni Tužiteljstvo BiH, a ni Kantonalno tužiteljstvo u Sarajevu nisu èak ni na razgovor pozvali Keljmendija, Kruezijua i Radonèiæa, koji su, prema citiranom policijskom izvoru, oznaèeni kao finansijeri Hadžiomeroviæevog ubistva. No, zato je o policijskoj akciji, vjerovatno iz tužilaèkih ili izvora državne obavještajne agencije OSA, saznao Radonèiæ, iako službeno iz ovih organa nije kontaktiran.

Moænici ne biraju sredstva Policijske informacije o naruèivanju Hadžiomeroviæevog ubistva - koliko god bile užasavajuæe - sasvim se uklapaju u dramaturgiju pokušaja ovdašnjih najmoænijih mafijaško-kriminalnih struktura da blokiraju postojeæe i sprijeèe nove istrage o njihovim zlodjelima i najtežim kriviènim djelima kojima se ostvaruje enormna materijalna dobit. Moæni politièari, predvoðeni Miloradom Dodikom, Draganom Èoviæem i Fahrudinom Radonèiæem, èine sve što je u njihovoj moæi da opstruiraju aktivnosti i istrage nadležnih organa i hrabrih pojedinaca u njima, koji uz svakodnevno medijsko šikaniranje pokušavaju biti predstavljeni kriminalcima. Doskorašnji pomoænik direktora SIPA-e Dragan Lukaè veæ je platio cijenu i smijenjen je s funkcije s koje je koordinirao opsežnu istragu o kriminalu Dodika i njegovih saradnika; èelnik Finansijske policije Federacije BiH Zufer Derviševiæ postao je stalna meta najprljavije i najbrutalnije medijske kampanje Radonèiæevih novinskih izdanja otkako je otvorena istraga nadležnog tužiteljstva o kriminalnom poslovanju Razvojne banke Federacije BiH, te zloupotrebama njenog direktora Ramiza Džaferoviæa; onog trenutka kada je shvatio da zamjenik visokog predstavnika Raffi Gregorian neæe zaustaviti istragu Tužiteljstva BiH o Radonèiæevom pranju novca, u Dodikovu harangu protiv Gregoriana ukljuèili su se i Radonèiæ, reis Mustafa Ceriæ i Sabor Islamske zajednice na èelu s Edhemom Bièakèiæem; kada je amerièki tužitelj u Tužiteljstvu BiH Drew Engel nedavno boravio u Lihtenštajnu prikupljajuæi dokaze o pranju novca, nova meta Dnevnog avaza postao je i Engel... Sve prethodno kulminiralo je apsurdom po kojem su se Dodikovoj harangi protiv Ureda visokog predstavnika i amerièkih diplomata u njemu pridružili i Radonèiæ i Ceriæ, zloupotrebljavajuæi pritom i Islamsku zajednicu BiH i lansirajuæi teoriju o antibošnjaèkom i antimuslimanskom angažmanu amerièkih predstavnika u Bosni i Hercegovini.

Višegodišnje prijetnje Ipak, kljuènu prepreku u uspješnom gušenju procesuiranja drskog kriminala i Dodik i Radonèiæ i Ceriæ vide u Bakiru Hadžiomeroviæu i politièkom magazinu 60 minuta. Ogromnu gledanost i nesumnjivu podršku javnosti koja briše entitetske granice i etnièke razlike u milionskom auditoriju Hadžiomeroviæ je stekao višegodišnjim otvorenim i hrabrim raskrinkavanjem kako i najmoænijih ratnih zloèinaca, tako i drskog kriminala najmoænijih tranzicijskih lopova koji su postali politièko-medijsko-mafijaška oligarhija tajkuna nedodirljiva za nadležne istražne organe. Višegodišnje prijetnje najokorjelijih kriminalaca praktièno su onemoguæile normalan život, bez neprekidne policijske zaštite, Hadžiomeroviæu i njegovoj porodici. Bakir Hadžiomeroviæ je postao simbolom šaèice bh. novinara situiranih u Osloboðenju, Slobodnoj Bosni i Danima koji ne odustaju od raskrinkavanja kriminalnih hobotnica u vlasti i oko vlasti; onih koji se godinama uspješno kriju iza navodne zaštite ugroženih bošnjaèkih, srpskih i hrvatskih nacionalnih interesa.

Zbog toga je sudbina Bakira Hadžiomeroviæa prvorazredno pitanje o najbliskijoj buduænosti države Bosne i Hercegovine i bosanskohercegovaèkog društva. Agonija koja traje ne može se okonèati neprestanim poveæavanjem broja policajaca koji brinu o Hadžiomeroviæevoj sigurnosti. Da, govorim o monstruozno moænoj kriminalnoj strukturi: ukoliko Bakir Hadžiomeroviæ ili neko od šaèice njegovih hrabrih kolega ne doèekaju razbijanje kriminalnih okova kojima je premrežena država, ni Bosna i Hercegovina neæe dugo nadživjeti Bakira ili nekog od njegovih kolega.





Egzekutor(i)



Ko je Dragan Supiæ, osoba iz informacije Federalne policije?


Dragan Supiæ roðen je 1972. godine u Derventi i, prema beogradskom listu Politika, èesto je privoðen zbog nedozvoljene proizvodnje, držanja i stavljanja u promet opojnih droga u Republici Srpskoj i BiH. Uhapšen je 9. decembra 2003. godine u Bihaæu, gdje je došao iz Prijedora kako bi Aldinu Ljubijankiæu prodao 1.049 grama kokaina, zbog èega je izdržao zatvorsku kaznu u trajanju od èetiri godine i šest mjeseci. Uhapšen je 31. jula 2009. godine u Beogradu, u sklopu opsežne akcije protiv dobro organizirane mafijaške grupe distributera narkotika i falsificiranog novca.






22-11-2013 at 22:31 | Ukljuèi u odgovor
naivna
Nivo: Forumski doajen
Dr.Vejsil Hetjimitj

Registriran(a): 23-08-2008
Lokacija: andromeda
Odgovori: 1324
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: 60 minuta

citat:
Neidhardt wrote:
Mafija priprema atentat na urednika i voditelja FTV-ovog politièkog magazina 60 minuta Bakira Hadžiomeroviæa Sarajevo, 10.11.2009 - FTV

Bugarska mafija, èiji je domaæin jedan od najistaknutijih pripadnika albanskog kriminalnog klana u Sarajevu, priprema atentat na urednika i voditelja FTV-ovog politièkog magazina 60 minuta Bakira Hadžiomeroviæa.

Dvojica kriminalaca iz Bugarske i jedan Albanac veæ duže vrijeme planiraju ubojstvo Bakira Hažiomeroviæa, koji veæ godinama zbog svog novinarskog rada živi izvrgnut konstantnim prijetnjama, pod službenim policijskim nadzorom i stalnom pratnjom.

www.rtvfbih.ba







22-11-2013 at 22:32 | Ukljuèi u odgovor
naivna
Nivo: Forumski doajen
Dr.Vejsil Hetjimitj

Registriran(a): 23-08-2008
Lokacija: andromeda
Odgovori: 1324
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: 60 minuta

citat:
KlOn wrote:


Nemoj ni pocinjat,ja sam svoje reko 92-95-sto se tice raznih vukodlaka,a sad jos da ove unutrasnje neprijatelje raskrinkamo i konacno mirna Bosna




E moj druze klon.Banovase i tebe,radi istine...

za ne upucene,a koji zele citati ovu temu ,ja se pojavljujem pod najmanje tri nicka,zbog banovanja
poceo sam kao Vejsil,pa onda Remzi,Pa rainbow...Mozda ima jos koji,nisam upratio?I nisu me banovali samo radi vrijedjanja primusa,jer po toj logici bi i on trebao biti banovan.vec je nesto drugo u pitanju,sto bi se reklo "visa politika"

22-11-2013 at 22:36 | Ukljuèi u odgovor
Caliph
Nivo: Forumski doajen
Historia magistra vitae est

Registriran(a): 29-06-2012
Lokacija: Grad Tuzla
Odgovori: 1187
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: 60 minuta

Ništa care, ne mogu oni banovat kol'ko ti možeš napravit.

22-11-2013 at 23:39 | Ukljuèi u odgovor
naivna
Nivo: Forumski doajen
Dr.Vejsil Hetjimitj

Registriran(a): 23-08-2008
Lokacija: andromeda
Odgovori: 1324
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: 60 minuta

citat:
Caliph wrote:
Ništa care, ne mogu oni banovat kol'ko ti možeš napravit.


ja sam svasta naucio od udbasa,jos u doba kada se oruzije i municija nocu prenosilo preko granice u Austriju,te zakopavalo u sumi-u slucaju da se zarati da imaju Slovenci da se naoruzaju

tako sam i ja imao par rezervnih nickova,no municija i oruzije se potrosilo pa sam pres'o u gerilu
23-11-2013 at 11:52 | Ukljuèi u odgovor
djecko
Nivo: Forumski doajen
nisam nehljebar

Registriran(a): 28-03-2005
Lokacija: SFRJMAKEDONIJA
Odgovori: 13657
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: 60 minuta - NOVINARI

23-11-2013 at 20:26 | Ukljuèi u odgovor
naivna
Nivo: Forumski doajen
Dr.Vejsil Hetjimitj

Registriran(a): 23-08-2008
Lokacija: andromeda
Odgovori: 1324
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: 60 minuta

Bakir Hadziomerovic

30-11-2013 at 14:02 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 12
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: momak
Sretan roðendan: 2zla, darijo, dijanaaa, flower2166, GT1, jomba, minka84, nea84, pickup, Stojak, Vojsek
FORUM : Politika : 60 minuta New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice