Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Tuzlarije : Vijesti iz Tuzle This topic has been locked
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 ... Last Page >>
New Topic
Pošiljalac Poruka
Bond007
Nivo: Forumski vuk

Registriran(a): 25-01-2004
Lokacija: Sarajevo-Tuzla
Odgovori: 386
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz Tuzle


Joj Cupo care ko bi me nasmijao ako ne ti! Padam od smjeha onoj macki!!! Joj boze macke sto se voli smijati!!!
Dobro si smislio onaj svoj monolog mogo bi u nadrealiste. Sretan dan Roma, sve mi se cini da ih je sve vise i naravno cestitam Pesah svim domacim koji ga slave jer onim u Izrajelu necu nista da cestitam.

[Edited by Bond007 on 07-04-2004 at 16:38 GMT] 


kad bi zivot bio san

sanjala bi na mom ramenu

da si kamen jedan dan

ja bih bio mac u kamenu
07-04-2004 at 16:36
Bond007
Nivo: Forumski vuk

Registriran(a): 25-01-2004
Lokacija: Sarajevo-Tuzla
Odgovori: 386
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Vijesti iz Tuzle

citat:
cupo wrote:
joj ovaj mi je topic najdrazi divim se sam sebi i svojim monolozima

uskoro pocinje obnova poljske dzamije, ona u gradu preko puta zenske muske mode....finansijer jedan dio opcina tuzla...pored dzamije ce se graditi odjeljenje za vanredni studij islamskih nauka,islamska biblioteka te objekti za kompletnu administraciju islamske zajednice tuzla....to je to


Pa gdje misle islamski centar gradit Cupo? Pa nije valjda pored dzamije. Zar tamo ima mjesta za tako jedan ozbiljan objekat? I kad bi to trebalo da se pocne graditi? Ti si dobro obavjesten tako da vjerovatno znas!
 


kad bi zivot bio san

sanjala bi na mom ramenu

da si kamen jedan dan

ja bih bio mac u kamenu
07-04-2004 at 17:06
cupo
Nivo: Moderator podforuma
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz Tuzle

jedva otvorih tuzlarije....ne znam koji mu je...
to sam bond procito u dnevnom avazu...dovoljno je da citate novine i da slusate ovaj slon preko kablovske i brate vijesti iz grada non stop pice....pa da i meni malo olaksate..

a bon preko puta caffe granda onaj dio ima prostora pa vjerovatno tu misle

08-04-2004 at 00:17
Gost
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Re: Vijesti iz Tuzle

citat:
zlaja wrote:
U subotu uvece, na svadbenom slavlju uprilicenom u Hotelu Tuzla nastupao je Halid Beslic.....atmosfera je bila pravo dobra....
I jos da napomenem, vjencali su se
Adis Mulabdic ( Volan) i Tinjic Mersiha MEca

hej ba jel to on ozenio onu jednu sestru bliznakonju sto je u tuzli se pojavila u ratu jel izbjegliza ili vako sta ko bi mlada malo mi objasni, ili je to onaj mladji volan sad me bas zbunilo.
08-04-2004 at 05:15
zlaja
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 05-04-2004
Odgovori: 4882
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Re: Vijesti iz Tuzle

citat:
gost wrote:
citat:
zlaja wrote:
U subotu uvece, na svadbenom slavlju uprilicenom u Hotelu Tuzla nastupao je Halid Beslic.....atmosfera je bila pravo dobra....
I jos da napomenem, vjencali su se
Adis Mulabdic ( Volan) i Tinjic Mersiha MEca

hej ba jel to on ozenio onu jednu sestru bliznakonju sto je u tuzli se pojavila u ratu jel izbjegliza ili vako sta ko bi mlada malo mi objasni, ili je to onaj mladji volan sad me bas zbunilo.


NE radi se ni o kakvoj izbjeglici. Djevojka je iz Tuzle, otac joj je od prije rata poduzetnik, sad drze Hollywood. Ona se zove Meca a ima brata Damira.....visok momak , kosarkas.
Ovo znam jer mi je ona rodica prva,a o njemu malo znam. Uglavnom je uredu momak i ja ga znam onako pravo povrsno, medjutim, prvi utisak je da je decko jako fin, vaspitan i ukratko regularan.
ok?
pozdrav
08-04-2004 at 18:11
maskirana
Nivo: Forumas sa iskustvom

Registriran(a): 21-03-2004
Lokacija: tuzla
Odgovori: 255
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Re: Re: Vijesti iz Tuzle

citat:
zlaja wrote:
citat:
gost wrote:
citat:
zlaja wrote:
U subotu uvece, na svadbenom slavlju uprilicenom u Hotelu Tuzla nastupao je Halid Beslic.....atmosfera je bila pravo dobra....
I jos da napomenem, vjencali su se
Adis Mulabdic ( Volan) i Tinjic Mersiha MEca

hej ba jel to on ozenio onu jednu sestru bliznakonju sto je u tuzli se pojavila u ratu jel izbjegliza ili vako sta ko bi mlada malo mi objasni, ili je to onaj mladji volan sad me bas zbunilo.


NE radi se ni o kakvoj izbjeglici. Djevojka je iz Tuzle, otac joj je od prije rata poduzetnik, sad drze Hollywood. Ona se zove Meca a ima brata Damira.....visok momak , kosarkas.
Ovo znam jer mi je ona rodica prva,a o njemu malo znam. Uglavnom je uredu momak i ja ga znam onako pravo povrsno, medjutim, prvi utisak je da je decko jako fin, vaspitan i ukratko regularan.
ok?
pozdrav


izvinjavam se sto se mjesam,al vidim ja Zlaja da ti pravo njega povrsno poznajes ..salim se... On se bavio kosarkom prije jedno malo vise od 15 god.,a sad povremeno igra folklor... ...A ova cura sto je spominje gost je vec udata za brata od Mecinog muza.Znam o kojoj se curi radi i ona jeste izbjeglica iz Bratunca,cini mi se... 


Always look on the bright side of life!!!
08-04-2004 at 19:15
cupo
Nivo: Moderator podforuma
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz Tuzle

da bi informacije bile potpunije radi se maskirana o vlasenici i najstariji buraz je ozenio tu iz vlasenice i ona ima sestru bliznakinju ...isle su u medicinsku jel treba ime matere oca ....sve u svemu ok je porodica volan...moze malo i reklame za volan koji se nalazi prije naselja solina....tamo mozete kupiti sve za auto od dijelova do kozmetike za auto...skutere itd itd...na rate na kredit heheh i sl....a objekat fenomenalno izgleda

a sto se tice vijesti nema nista posebno zanimljivo....ne znam jeste li primjetili koliko poste u zadnje vrijeme dobijamo u sanducicima od interexa,binga,omege,merkatora....nema ni konkurencije ...ipak sto se tice cijena bingo i omega su tu negdje...a kvalitet je na strani omege barem kad se ja pitam...jel kupujete domace nemoj da ja spijuniram i slikam iza kasa

u kuci mira na banji bice projekcije kratkih dokumentaraca al nisam bas 100% siguran o kakvim se filmovima...

jel crko onaj pop na gradini niko nista ne prica

08-04-2004 at 19:57
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz Tuzle


Cupo ismijah se ja tebi ,pa da te cuje Salih Brkic postido bi se hahahahahha
Eto ,cupo spomenu festival pa da ja dopunim ,evo programa za sutra .

Festival filma o ljudskim pravima ,Preko Zidova (kuca mira)


Program za petak ,09.04.2004.

12:30 Alzir,zivot ide dalje
14:00 Narod k´o i drugi
16:00 Otmica
17:30 Decko kojem se zurilo
19:00 Paviljon 22
20:00 Diskusija

Ja sam danas bas setala tamo ,bila sam i u Vrticu ,cini mi se da smo sami bili ,bas je prazno .
Cisto je, fino sredjeno ali nekako tuzno ,zivotinja gotovo da i nema ,tri majmuna tuzno sjede ,patke ,guske ,kokoske i to je uglavnom to .Dan je bio prekrasan .Kada sam prolazila pored fontane ,stigli vatrogasci i sipaju vodu .Gdje god izadjem ja na vatrogasce .
Evo par slika s Banje








08-04-2004 at 20:44
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz Tuzle




08-04-2004 at 20:51
medic
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 15-09-2002
Odgovori: 3999
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz Tuzle

Tipkajte na spanskom,da ugodjaj bude potpun.
Me gustas mucho... 


08-04-2004 at 21:47
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 26
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: 2zla, darijo, dijanaaa, flower2166, GT1, jomba, minka84, nea84, pickup, Stojak, Vojsek
FORUM : Tuzlarije : Vijesti iz Tuzle This topic has been locked New Topic

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice