Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Tuzlarije : Vijesti iz Tuzle This topic has been locked
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 ... Last Page >>
New Topic
Pošiljalac Poruka
Bambi
Nivo: Forumski doajen
since 1974

Registriran(a): 08-01-2003
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 20623
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz Tuzle

mozda sirim dezinformacije, ali meni se sinoc ucini da su asfaltirali dio ceste od raskrsca u slavinovicima pa do pola, prema brcanskoj...i to samo jednu stranu...nestalo im haman para ili materijala :p

al hajde makar nesto...onde su bile grozne rupe

provjerit cu ja veceras...mozda sam corava ko neki dan na semaforu

danas lijep i suncan dan...pomalo puhne hladan vjetar...na juznoj magistrali guzva...a semafor kod merkatora nije ni poceo kako treba, a vec se pokvario...hajd valjda ima vazecu garanciju

06-05-2004 at 12:32
medic
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 15-09-2002
Odgovori: 3999
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz Tuzle

Forum mladih grada Stoca...Ovako pise Avaz.
Medjutim,ispravno je Forum mladih SDP-a,
Stolac.Ovo vec tesko,tj. nikako ako je u pozitivnom kontekstu,prevaljuju preko pera. 


06-05-2004 at 17:43
Beg
Nivo: Forumski vuk

Registriran(a): 14-11-2003
Odgovori: 588
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz Tuzle

Iz jucerasnjeg OSLOBODJENJA:

“Slucaj Stolac”
Stolacka je policija na Praznik rada privela na razgovor Nerina Dizdara, predsjednika Foruma mladih, jer je sa Starog grada skinuo hrvatsku i stavio zastavu Bosne i Hercegovine. Nakon sto je ispitan, Dizdar je osumnjicen za krivicno djelo izazivanja rasne i vjerske mrznje, razdora i netrpeljivosti. Jer je postavio zastavu svoje (nase) drzave na spomenik kulture. Dizdar tvrdi da se u cijeli slucaj upetljao SFOR, koji je pod punom ratnom opremom dosao i pomogao stolackim Hrvatima da hrvatsku zastavu vrate na stijeg. SFOR tvrdi da to nije tacno, a za ovu pricu vise nije ni bitno. Valjda se samo u nasoj zemlji moze dogoditi da se, osam godina nakon rata, nakon sto su sve iluzije o velikoj Hrvatskoj pokopane, nakon sto je izvjesno da nece biti “treceg entiteta”, hrvatska zastava vijori u Stocu. Valjda se samo kod nas moze postavljanje drzavne zastave smatrati rasnom i vjerskom mrznjom, razdorom i netrpeljivosti. U svakoj drugoj, normalnoj zemlji, takav bi gest bio pohvaljen. U Bosni, u Hercegovini, u Stocu, on se kaznjava. U MUP-u tvrde da se nakon svega od Stoca opet zeli stvoriti “grad slucaj”. Sto je sramotno, netacno i pokvareno. Ne zele Dizdar i Forum mladih stvarati od Stoca slucaj. Ovaj je to grad postao 1993. godine, kada su iz njega Bosnjaci protjerani u logore, a bosnjacke kuce i spomenici spaljivani. Stolac je postao slucajem i danas, to jeste zahvaljujuci onima koji su skinuli zastavu drzave BiH i vratili hrvatsku. Stolac jeste slucaj. U kojem nista nije slucajno.

Senka KURTOVIC


Copyright © 1999-2000 OSLOBODJENJE Sarajevo - Kontakt [email protected]
Stranice su optimirane za rezoluciju 800x600 pixela, True Color



 


Cest La Vi
06-05-2004 at 18:55
cupo
Nivo: Moderator podforuma
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz Tuzle

izgleda medic i oslobodjenje ima problema sa prevaljivanjem pera....ako je to uopste bitno...bitno je da je BiH zastavi drzavnoj zastavi mjesto tu a ne neka nacionalna obiljezja ...


ovo veceras da dodam cuo sam da je neki momak od 30g izvrsio samoubistvo pa me zanima jel ko zna sta detaljnije

[Edited by cupo on 06-05-2004 at 23:48 GMT]

06-05-2004 at 19:25
cupo
Nivo: Moderator podforuma
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz Tuzle

veceras u bkc-u film pirati sa kariba...u 20:00

12 beba 10M i 2Z...danas mi se jaranica porodila s toga koristim priliku da joj cestitam na drugom sinu

vrijeme vjetar,sunce,malo kise i sl

sinoc u bankerovoj ulici otvoren novi kafic muzika kubanska fazoni prostor bivseg caffe-a palas

u nedjelju dani antifasizma u tuzli...

07-05-2004 at 15:38
Bosnjo
Nivo: Forumski doajen
Seljacina

Registriran(a): 26-03-2004
Lokacija: G. Dubrave
Odgovori: 17480
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Vijesti iz Tuzle

citat:
cupo wrote:
da nastavim sa monologom ovdje
prvo upiso sam 3 velika minusa a to su medic,bosnjo i bond 007 pitam se jesul zivi.
cutie je u zadnji cas izbjegla marisanu jer se pojavila na forumu



prisutan.... 


Pravim musku djecu, 200 maraka komad. Ako bude zensko, vracam pare...
07-05-2004 at 23:43
cupo
Nivo: Moderator podforuma
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz Tuzle

ne pika se nakon koliko vremena ja moram ovdje strahove da dozivljavam da ti se nije sta desilo...suncica i ja smo pravo bili zabrinuti....cak smo konstatovali da se mozez i slikama nasim rugati samo da dodjes
dobar ti avatar nesto se ba sjebalo bilo na forumu tako da se sve poremetilo...svi smo nadosli valjda ces to srediti...
drago mi je da si se tivra

08-05-2004 at 00:48
sevdah
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Vijesti iz Tuzle

Evo procitao sam na www.pbsbih.ba ali mi nista nije jasno,zna li neko o cemu se zapravo radi ?

NA LOKALITETU DONJI TRNOVAC U
TUZLI OTKRIVENA GROBNICA SA 15 TIJELA

Tuzla, 07.05.2004. - "Komisija Republike Srpske za traženje nestalih lica otkrila je na lokalitetu Donji Trnovac u Tuzli jedno grobno mjesto sa 15 tijela, za koja se pretpostavlja da su Bošnjaci", rekao je specijalista sudske medicine Željko Karan. On je dodao da je, s obzirom na realnu moguænost da se radi o pripadnicima bošnjaèkog naroda, postignut dogovor sa federalnom stranom da se uzmu uzorci za DNK analizu, kao i da tijela budu prebaèena u mrtvaènicu u Visokom.

08-05-2004 at 01:41
Sevdah
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Vijesti iz Tuzle

Cupo svaka ti cast za vijesti i hvala ti .

08-05-2004 at 15:43
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz Tuzle



Vjerovatno ste vec culi da je otvoren 11.Medjunarodni privredni sajam "PROMO", a ja da kazem da stvarno lijepo izgledaju zastave iz raznih zemalja ispred Mejdana .

Cupo, moramo slikati .

Organizatori ocekuju oko 400 ucesnika iz 22 zemlje .
Sajam zajednicki otvorili ,premijer Tuzlanskog kantona Bjazit Jasarevic i nacelnik Tuzle Jasmin Imamovic.

Opstina nije vise u Opstini ,tj. zgradi koju svi zovemo Opstina ili Opcina nego u Komandi .(pored Jupitera).Tako da znate ako vam sta treba .

Citam u novom FS da Tuzla nema gradsko groblje ,ne znam da o postojanju gradskog groblja i treba voditi toliku raspravu ,normalno da treba .Pitaju se gdje sahranjivati beskucnike ,strance koji rade i zive u nasoj zemlji .Najvise je sada Kineza a Tuzla jos nema gradskog groblja.

Groblja su sada u posjedu vjerskih zajednica .

U Jutarnjim novinama ,pisu da je u Kantonalnom Tuzilastvu pocelo sudjenje Slavisi Lonci (27),nastanjenom u tzv,srpskoj Ilidzi kod Sarajeva ,optuzenom da je jedan od pljackasa "Union banke" u Tuzli ,pocinjene 16. septembra prosle godine ,kada je ukradeno oko 300.000 KM.Pljacka banke planirana je u Srbiji .

Dan je lijep ,suncan .
Noci su pohladne ali to ne smeta raji da izlazi .Sinoc sam jedva nasla gdje cu sjesti a na Korzu guzva ,ne moze se proci .

Pozdrav svima i lijep vam dan

09-05-2004 at 09:00
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 51
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: EminaS, meho, Mela77, mikimini, Mir$o, pljosko, strokeunit
FORUM : Tuzlarije : Vijesti iz Tuzle This topic has been locked New Topic

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice