Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Tuzlarije : Vijesti iz Tuzle This topic has been locked
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 ... Last Page >>
New Topic
Pošiljalac Poruka
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vijesti iz Tuzle

citat:
celo wrote:
Danas je voda na brani bila dvnaestak centimetara preko preljeva .... prije par godina je bila 2 metra pa uporedi. Nece valjati ako bude jos pljuskova kao jucer.



- Prema najnovijim informacijama ,voda je 29cm iznad preljeva .
Spreca ,Oskava i Turija su se izlile ,poplavljeno je okolno podrucje i desetine kuca ,ekipe na terenu rade na sanaciji stete.

- Sitna kisa i dalje pada i prema prognozama takvo vrijeme ce trajati do cetvrtka .
Prognozirane dnevne temperature 14 -22 °C ,a kucne - 10

- Za one koji se spremaju na put ,upozoravaju na ucestale odrone a ima i aktivnih klizista .

E ,sto mi pesimisticki vijesti zvuce a dobro je ,sve je pod kontrolom ,pa Bosna je ovo dijasporo draga
26-04-2004 at 09:28
cupo
Nivo: Moderator podforuma
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz Tuzle

eto proradise nam tuzlarije....neke su vijesti izbrisane al sta je tu je bice

danas je konacno lijep dan u tuzli...a sto se tice vijesti u posljednje vrijeme komisija za trazenje nestalih sa podrucja republike mrske boravi na u tuzli na groblju trnovac...i navodno traze leseve ubijenih srba...ono sto sam do sad sazno da ce komemorativni centar odgovarati radi postavljanja limenih oznaka na pojedine grobove na par dana prije nego ce ova komisija iz republike mrske doci....a federalna komisija se povukla sa groblja jer nisu mogli da uspostave kontakt sa ovima iz genocidne tvorevine....leseva kako kaze amor masovic ima ali da se radi o borcima armije bih koji su zamjenjeni na liniji razgranicenja kao i da ima leseva srebrenicana sto je ranije utvrdjeno dnk analizom....
navece kad se prolazi pokraj groblja dezuraju dvojica tipova u golfu kec...tako da trazim dobrovoljce da idemo u marisanu...ja sam neko vece tuda setao i ovaj jedan chetnik mi nije dao da slikam....pa se moram osvetit

poceto vam napisem koliko je beba rodjeno a danas sam malo statistike saznao da se u prosjeku izmedju 50- 60 beba sedmicno radja na gradini....a danas je rodjeno 5 beba 4 djevojcice i jedan djecak...

za prvi maj se najavljuju strajkovi radnika i to u najvecoj razmjeri do sada....

prijateljska utakmica jucer mlada reprezentacija bih:finska 1:3

[Edited by cupo on 28-04-2004 at 14:43 GMT]

28-04-2004 at 14:42
mima
Nivo: Forumski vuk

Registriran(a): 14-08-2002
Odgovori: 785
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Vijesti iz Tuzle

citat:
cupo wrote:
eto proradise nam tuzlarije....neke su vijesti izbrisane al sta je tu je bice

danas je konacno lijep dan u tuzli...a sto se tice vijesti u posljednje vrijeme komisija za trazenje nestalih sa podrucja republike mrske boravi na u tuzli na groblju trnovac...i navodno traze leseve ubijenih srba...ono sto sam do sad sazno da ce komemorativni centar odgovarati radi postavljanja limenih oznaka na pojedine grobove na par dana prije nego ce ova komisija iz republike mrske doci....a federalna komisija se povukla sa groblja jer nisu mogli da uspostave kontakt sa ovima iz genocidne tvorevine....leseva kako kaze amor masovic ima ali da se radi o borcima armije bih koji su zamjenjeni na liniji razgranicenja kao i da ima leseva srebrenicana sto je ranije utvrdjeno dnk analizom....
navece kad se prolazi pokraj groblja dezuraju dvojica tipova u golfu kec...tako da trazim dobrovoljce da idemo u marisanu...ja sam neko vece tuda setao i ovaj jedan chetnik mi nije dao da slikam....pa se moram osvetit

poceto vam napisem koliko je beba rodjeno a danas sam malo statistike saznao da se u prosjeku izmedju 50- 60 beba sedmicno radja na gradini....a danas je rodjeno 5 beba 4 djevojcice i jedan djecak...

za prvi maj se najavljuju strajkovi radnika i to u najvecoj razmjeri do sada....

prijateljska utakmica jucer mlada reprezentacija bih:finska 1:3

[Edited by cupo on 28-04-2004 at 14:43 GMT]


Tako mi je drago sto sam procitala ovo za bebe, i tok tek nakon sto napisah onaj tekstic na temu "Zasto volim Bosnu". Bas se dobro poklopilo. I neka je izmedju njih 50-tak barem jedan novi Visental, Brko, Sunce, Jalijas ... i svi dobri ljudi s Foruma.
Voli Vas Mima
28-04-2004 at 15:23
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz Tuzle


Evo i mene ,Cupo vidi se ko je najvjerniji ,pa pravo sam krizirala bRez Foruma .
Neki dan vidim da me Bosnjo ispravio ,rijeka je OskOva a sad vidim nema mu posta nisam ja Bosnjo ,svega mi a i u pravu si bio .

E,danas sam za vas Oslobodjenje citala ,evo dva clanka .


Smijenjeni predsjednik SDP Tuzla Ekrem Sehovic



Tuzla -Smijenjeni presjednik Opcinkog odbora SDPBiH u Tuzli Ekrem Sehovic u ponedjeljak na pres -konferenciji kazao je kako iza njegove smjene stoji ambiciozni predsjednik Kantonalnog odbora SDP Denis Becirovic.

"Bolesno ambiciozni Becirovic zali da pokaze kolika je njegova moc u stranci " istakao je Sehovic

Da podsjetimo,Predsjednistvo SDPBiH nedavno je bez obrazlozenja donijelo odluku o smjeni Predsjednistva Opcinskog odbora SDP Tuzla na celu sa Ekremom Sehovicem .Medjutim odluka je promijenjena ,tako da je smijenjen samo predsjednik Sehovic.
Ostali clanovi Predsjednistava su zadrzani ,jer su clanovi Opcinskog vijeca Tuzla ,a njihovom smjenom bi se mogla izgubiti vecina u Vijecu .
Zbog solidarnosti sa svojiom predsjednikom ,svi clanovi Predsjednistava su podnijeli ostavku na izborno-izvjestajnoj konferenciji ,na kojoj je za novog predsjednika imenovana Mevlida Vlajic -Kunosic .
Smijenjeni predsjednik Sehovic tvrdi da je njegova smjena nelegalna ."Rjesenje o smjeni nisam dobio ,tako da nisam imalo pravo zalbe ",kazao je Sehovic .Zbog svega sto se u posljednje vrijeme desava u tuzlanskom SDP,Sehovic je odlucio napustiti stranku ,a svoje kolege iz smijenjenog predsjednista pozvao je da ostanu cananovi SDP.

Trojica uhapsena zbog posredovanja u prostituciji

Tuzla ,Sluzbenici ,MUP-a Tuzlanskog kantona i FMUP-a ,na osnovu saznanja da je u ugostiteljskom objektu "Andolija" u opcini Srebrenik ,pocinjeno krivicno djelo navodjenja na prostituciju ,izvrsili su pretres navedenog objekta.
Tom prilikom vise osoba je liseno slobode i nad njima izvrsena kriminalisticka obrada ,dok je Tuzilastvu Tuzlanskog kantona podnesen izvjestaj o ucinjenom krivicnom djelu ,protiv Mehmeda Dz. (1946),Hajre Dz.(1962),i Fahrudina M.(1968 ) nastanjeni u opcini Srebrenik .
Naime ,imenovani su radi sticanja materijalne koristi od polovine decembra 2003. do podnosenja izvjestaja posredovail i aktivno ucestvovali u organizaciji pruzanja seksualnih usluga A.D. i S.C. u navedenom objektu.
Nakon obavljenih sluzbenih policijskih radnji ,ugostiteljski objekat je kontrolisan od Federalne porezne uprave kantonalni ured u Tuzli i Kantonalne inspekcije rada ,nakon cega je "Andolija" i zapecacena saopsteno je iz MUP-a TK.


Eto ,pozdrav svima ,Mima tebi jedan poseban ,nije te dugo bilo

28-04-2004 at 16:21
cupo
Nivo: Moderator podforuma
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz Tuzle

joj ljudi maskirana kad dodje na forum ima da

helem obecam ja njoj nekad na forumu kad budem prolazio pored njene zgrade da cu pojacati do daske njenu omiljenu pjesmu...
i tako ti ja fino veceras dodjem do njene zrgade i pojacam do daske tu pjesmu...
i sad ja jadan prozor otvorio siber i sl da se cuje bolje kad nekakva zena izasla na drugi balkon i sad nesto teta broji....
ma mislim se zeno fuck off...reko samo refren da prodje i ja odoh....kad ti ta teta hiti na mene nesto u prvom trenutku mi se ucinilo da je nesto ko siporex ono rasprsti se...
i skontajuci ja da mi nije mjesto vise tu odem ja jos jedan krug i haj reko da se vratim da vidim sta je tuka bacila...kad ono ljudi dragi prava pravcata sijalica...ma znas sta....nedo Bog da mi je pogodila auta da ne kazem gdje bi joj sijalicu uguro

a najzalosnije od svega sto se maskirana nigdje ne prikaza i pitanje je dal je uopste cula pjesmu vidis ti baksuzluka mog...ne mere cojek ni romantican biti....samo mi nemojte govoriti da je bilo puno kasno 23:20...uglavnom propade mi plan jos sam mogo najebat

[Edited by cupo on 29-04-2004 at 00:32 GMT]

29-04-2004 at 00:30
Cutter
Nivo: Forumski vuk
Forumski Sejtan
Registriran(a): 14-02-2004
Odgovori: 629
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz Tuzle

Nisi ti nju mogao cuti sta ti govori,sigurno je trazila onu od Cole" Malo pojacaj radio "

[Edited by Cutter on 29-04-2004 at 00:59 GMT] 


Sejtan
29-04-2004 at 00:58
cupo
Nivo: Moderator podforuma
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Vijesti iz Tuzle

citat:
cupo wrote:
zaboravih napisati da su u sarajevu otvorene igre prijateljstva jugoistocne europe pod pokroviteljstvom specijalne olimpijade BiH...cutter zar ti nisi na olimpijskim borilistima



cutter nista ne pricas jesil postigo kakav rezultat na toj specijalnoj olimpijadi i onako malo impresije svoje da nam preneses da nam obogatis malo vijesti
29-04-2004 at 01:07
maskirana
Nivo: Forumas sa iskustvom

Registriran(a): 21-03-2004
Lokacija: tuzla
Odgovori: 255
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Vijesti iz Tuzle

citat:
cupo wrote:
joj ljudi maskirana kad dodje na forum ima da

helem obecam ja njoj nekad na forumu kad budem prolazio pored njene zgrade da cu pojacati do daske njenu omiljenu pjesmu...
i tako ti ja fino veceras dodjem do njene zrgade i pojacam do daske tu pjesmu...
i sad ja jadan prozor otvorio siber i sl da se cuje bolje kad nekakva zena izasla na drugi balkon i sad nesto teta broji....
ma mislim se zeno fuck off...reko samo refren da prodje i ja odoh....kad ti ta teta hiti na mene nesto u prvom trenutku mi se ucinilo da je nesto ko siporex ono rasprsti se...
i skontajuci ja da mi nije mjesto vise tu odem ja jos jedan krug i haj reko da se vratim da vidim sta je tuka bacila...kad ono ljudi dragi prava pravcata sijalica...ma znas sta....nedo Bog da mi je pogodila auta da ne kazem gdje bi joj sijalicu uguro

a najzalosnije od svega sto se maskirana nigdje ne prikaza i pitanje je dal je uopste cula pjesmu vidis ti baksuzluka mog...ne mere cojek ni romantican biti....samo mi nemojte govoriti da je bilo puno kasno 23:20...uglavnom propade mi plan jos sam mogo najebat

[Edited by cupo on 29-04-2004 at 00:32 GMT]

HAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAH....
....joj,drOgi Cupo....ne merem sebi doc....kad si bolan to pustio.....hahahahahah.....jojjjjjjjj....nisam ja bolan cula....trebo si javit....hahahahaahah.....joj lud si majke mi....hahahahaha.....ejjjjjj,sto je rec ljubav ...dobro nisi fasovo od konobara iz kafica ispod....hahahahahaha....nemoj me samo hahahahah...  


Always look on the bright side of life!!!
29-04-2004 at 14:15
Cutter
Nivo: Forumski vuk
Forumski Sejtan
Registriran(a): 14-02-2004
Odgovori: 629
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz Tuzle

Kako ti uspjeva postirati ovoliko isti postova.Svaki sam morao procitati a svi isti.Jel ti mucas kad tipkas

Da se nagovorim Cupi za olimpijadu.
Natjecanje u sjedecoj odbojci odvijalo se u Zenici.Ja sam bio u svojstvu izvjestaca sa tog takmicenja i po zavrsetku takmicenja uslijedila je osnivacka skupstina olimpijskog komiteta.Biraju se razne komisije,predsjednici itd.itd. i na kraju bira se komisija za informisanje.Za predsjednika izabrase moju malenkost.Odma pada prvi radni sastanak po obicaju dogovori i raspodjela zadataka i mjesec dana poslije toga predsjedik komisije za informisanje otisao za ameriku.
Eto moj Cupo ja ti olimpijske igre i igrice ne mogu gledati ni na tv.
A zaj***o sam se mogu ti reci al o tome drugi put.
P.S.Nema mi Mostarke mozda

[Edited by Cutter on 29-04-2004 at 15:07 GMT] 


Sejtan
29-04-2004 at 15:05
maskirana
Nivo: Forumas sa iskustvom

Registriran(a): 21-03-2004
Lokacija: tuzla
Odgovori: 255
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Vijesti iz Tuzle

citat:
Cutter wrote:
Kako ti uspjeva postirati ovoliko isti postova.Svaki sam morao procitati a svi isti.Jel ti mucas kad tipkas


[Edited by Cutter on 29-04-2004 at 15:07 GMT]

hahahaha....ne mucam ja kad tipkam...a jel tebi bas treba toliko da skontas da su isti....mislim,zar si ih bas sve moro procitat da bi skonto da su isti
...salim se....izvinjavam se zbog toga....imala sam malo poteskoca....prikazivalo mi je kao da nije post poslan...  


Always look on the bright side of life!!!
29-04-2004 at 19:09
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 57
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: *touch*, Aci, andjapuppy, bosanka_no1, clippoutline, iskreni tuzlak, Oblakovich, sabko, ziga_zage
FORUM : Tuzlarije : Vijesti iz Tuzle This topic has been locked New Topic

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice