Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Tuzlarije : Vijesti iz Tuzle This topic has been locked
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 ... Last Page >>
New Topic
Pošiljalac Poruka
cupo
Nivo: Moderator podforuma
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Vijesti iz Tuzle

citat:
sunce wrote:


Cupo, moramo slikati .





ja danas vidjoh skidaju zastave zakasnili smo ...danas samo 8 beba i to sve curice

danas je u istocnom dijelu grada doslo do prestanka napajanja elektricnom energijom...i to pofino je nije bilo...ne znam dal bi ponovo mogo podnjet bez struje...na tv-u kazu da su otklonili kvar
09-05-2004 at 16:12
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Re: Vijesti iz Tuzle

citat:
cupo wrote:
citat:
sunce wrote:


Cupo, moramo slikati .





ja danas vidjoh skidaju zastave zakasnili smo ...danas samo 8 beba i to sve curice

danas je u istocnom dijelu grada doslo do prestanka napajanja elektricnom energijom...i to pofino je nije bilo...ne znam dal bi ponovo mogo podnjet bez struje...na tv-u kazu da su otklonili kvar


Ma s kim god sam se cula nisu imali struje ,na Ircu ,Slatini ,u Skojevskoj ,kuka raja k´o godina
a ja sisla pjeske ,nista lift ,kazu pao neku stub ,pa gdje nadje u nedelju pasti da je bar u radni dan pa da ljudi malo odmore na poslu

A ja sjedila u Pozoristu ,ko sta radi ja sjedim u u Pozoristu ,ko ne zna sta je to, ima da misli da se plaho kulturno uzdisem ,a za jednim stolim tri momka i cura i slikaju li slikaju ,e rekoh ako ovo nije Cupo nije niko



Dan divannnnnnnnnnnnnnn
09-05-2004 at 16:24
cupo
Nivo: Moderator podforuma
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Re: Re: Vijesti iz Tuzle

citat:
sunce wrote:
citat:
cupo wrote:
citat:
sunce wrote:


Cupo, moramo slikati .





ja danas vidjoh skidaju zastave zakasnili smo ...danas samo 8 beba i to sve curice






A ja sjedila u Pozoristu ,ko sta radi ja sjedim u u Pozoristu ,ko ne zna sta je to, ima da misli da se plaho kulturno uzdisem ,a za jednim stolim tri momka i cura i slikaju li slikaju ,e rekoh ako ovo nije Cupo nije niko



hahah nisam bio danas u gradu... poso sam napisat slikacu kameru pa cu ti poslat da vidis kakva je pa sam skonto da ne merem ...lijepa pamet ...i maltretiram inace okolinu sa slikanjem kad sjedim hodam i sl pa mozda me kad i vidis

de ljudi vi koji ste u europi ovako jedan apel stavicemo na jos koji topic u srijedu navece je eurovizija so vote for deen...ili glasajmo za bosnu i hercegovinu....samo nemojte deen-a komentarisati i sl bitno je da se glasa a sad sam na tv-u cuo da nece biti skupo i da ce moci i putem sms poruka...

[Edited by cupo on 09-05-2004 at 18:10 GMT]
09-05-2004 at 17:05
cupo
Nivo: Moderator podforuma
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz Tuzle

ono sto sam spomeno prije dva dana naime momak od 30 godina iz superbloka je izvrsio samoubistvo...nazalost je istina

od danas gradjani Tuzle i Doboja mogu da putuju na relaciji Tuzla-Doboj-Tuzla vozom nakon 12 godina a uskoro se najavljuje i linija za Zvornik....voz saobraca 2x dnevno u jutarnjem i poslijepodnevnom terminu...

10-05-2004 at 00:05
admirs
Nivo: Guest
IP: Maskiran


icon Re: Re: Vijesti iz Tuzle

citat:
cupo wrote:
ono sto sam spomeno prije dva dana naime momak od 30 godina iz superbloka je izvrsio samoubistvo...nazalost je istina

Dali mozda zna iko kako se zvao taj momak iz Super Bloka i iz kojeg je ulaza bio...
10-05-2004 at 01:16
cupo
Nivo: Moderator podforuma
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz Tuzle

pokuso sam danas da se raspitam kako se tip zove i preziva admirs pa sam sazno samo ime tip se zove Edin a zvali su ga Medo ili Medulja....

u tuzli opet kisa...vrijeme smori

evo sazno sam u medjuvremenu tip se admirs preziva cehajic
a ulaz s desne strane prvi znaci ne od brcanske malte nego kad se ide iz slavinovica prvi ulaz na desnu stranu u superbloku


[Edited by cupo on 10-05-2004 at 15:00 GMT]

10-05-2004 at 14:16
cupo
Nivo: Moderator podforuma
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz Tuzle

jos nesto da dodam veceras se nesto desilo u katolickoj crkvi i vidio sam da privode nekoga i pokuso sam to da slikam al bolje da vam ne pricam sta mi se tek tad desilo....uglavnom bila su tri policijska auta a sutra cu vise detalja saznat...pa ko kaze da nismo aktuelni

10-05-2004 at 23:27
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Vijesti iz Tuzle

citat:
cupo wrote:
jos nesto da dodam veceras se nesto desilo u katolickoj crkvi i vidio sam da privode nekoga i pokuso sam to da slikam al bolje da vam ne pricam sta mi se tek tad desilo....uglavnom bila su tri policijska auta a sutra cu vise detalja saznat...pa ko kaze da nismo aktuelni


Cupo raspitaj se pa javi sta se desilo ,ma otkrili smo ti talenat sa ovim topicom ,upisi zurnalistiku
u kasi Saliha Brkica .

E ,koga zanima do Pecare nova trafika ,tek stavljena ,okrugla .
Mjesna zajednica Batva poziva sve na proslavu ,slave ljudi ,bice ica i pica i turnir u sahu ,to je cini mi se 12.5.
Dan opet ne moze biti ljepsi ,Celo ,sta kazes

PS Vidjela sam i ja da sredjuju Ilijazovica a ja kad sam bila dijete meni je ona njihova brava bila pojam sve obicne a kod njih pritisnes dugme pa jos udes na jedna vrata a na druga izadjes .
Ima li jos gdje slasticarne sa onim bozama i limunadama ,ono od stakla pa se okrece
11-05-2004 at 13:16
cupo
Nivo: Moderator podforuma
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz Tuzle

U organizaciji opstine lukavac prigodnim manifestacijama obiljezena je 10-ica hehe mrsko mi tipkat, oslobadjanja Vijenca....11 maja 1994 armija BiH je oslobodila ovo podrucje sa kojeg je sijana smrt po lukavcu i ostalim mjestima

Prije tri godine izgradjena je gradska fontana u tuzlanskom parku...medjutim od izgradnje do danas vise je bila prazna nego sto je sluzila svojo svrsi.....prije par dana park je super uredjen jedino ruznu sliku sto ostavlja je fontana koja je prazna

Sinterska sluzba u tuzli ne radi vec par godina tako da se moze primjetiti veci broj pasa lutalica pogotovo na korzu

Na podrucju opstine tuzla za sedam dana umrlo 29 osoba
Al je danas rodjeno 9 beba 7 Z i 2 M

na sarajevskoj bascarsiji pucnjava otac i sin pucali na drugu dvojicu...

Citam da su fanovi eurosonga Deena vec proglasili pobjednikom haj da i to vidimo nadajmo se

jos nesto....na centralnom gradskom trgu u bijeljini prvi put nakon 12 godina, prilikom oprostajne posjete ambasadora malezije Zakarije Sulonga s Atik dzamije oglasio se ezan pozivajuci vjernike na podne-namaz


joj moram i jednu provalu da dodam...malo prije sellami i cestitke radio kalesija...i zove neka fadila kazem sellamim mog sina deminera asmira u capljini i ako moze pjesma od halida muslimovica ucini bar jedan pogresan korak al ona se ljudi fakat nije zajebavala





[Edited by cupo on 11-05-2004 at 18:16 GMT]

11-05-2004 at 14:02
Visa
Nivo: Forumski vuk

Registriran(a): 30-03-2003
Lokacija: Vienna
Odgovori: 611
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz Tuzle

citat:
Sinterska sluzba u tuzli ne radi vec par godina tako da se moze primjetiti veci broj pasa lutalica pogotovo na korzu



Nema vise Jolde Sintera....dosao je tiho... a otiso uz pucnjeve u 6 ujutro i galamu djece, pasa i probudjenih stanara...

[Edited by Visa on 11-05-2004 at 14:15 GMT] 


11-05-2004 at 14:15
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 53
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: *touch*, Aci, andjapuppy, bosanka_no1, clippoutline, iskreni tuzlak, Oblakovich, sabko, ziga_zage
FORUM : Tuzlarije : Vijesti iz Tuzle This topic has been locked New Topic

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice