Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Tuzlarije : Vijesti iz Tuzle This topic has been locked
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 ... Last Page >>
New Topic
Pošiljalac Poruka
cupo
Nivo: Moderator podforuma
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz Tuzle

U tuzli jucer boravio u oprostajnoj posjeti malezijski ambasador a guverner tk kantona ga pozvao da podrzi raspisivanje tendera za izgradnju autoputa tuzla-orasje prije svog odlaska iz nase zemlje....

Salihu Dedicu iz tuzle bivsem direktoru komemorativnog centra iz tuzle kao i trojici njegovih radnika bice sudjeno radi nelegalne zarade kako kazu prijevoz mrtvaca na crno iz stranih zemalja a par bivsih radnika ga takodje tudji da je svercovo visocko suho meso u kovecezima....parola je snadji se heheh

Sve popularnija tuzlanska grupa izdala svoj prvi cd na kojem sa nalazi 13 pjesama , gosti na cd-u s dj soul i grupa sove iz mostara (persa from the mahala) heheh

Danas je obavljeno 9 porodjaja a na svijet je doslo 10 malih tuzlaka......8 djevojcica i 2 djecaka.....danas su pale dvojke...el-hamudlila

I karaoke sou ponovo za vikend u klubu plus u tuzli

I zabiljezeno sinoc na gradini....dovezena zena 37 godina iz izbjeglickog naselja mihatovici otrovala se sa 50 tableta....razlog nepoznat

29-04-2004 at 19:22
cupo
Nivo: Moderator podforuma
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Re: Vijesti iz Tuzle

citat:
maskirana wrote:
citat:
cupo wrote:
joj ljudi maskirana kad dodje na forum ima da

helem obecam ja njoj nekad na forumu kad budem prolazio pored njene zgrade da cu pojacati do daske njenu omiljenu pjesmu...
i tako ti ja fino veceras dodjem do njene zrgade i pojacam do daske tu pjesmu...
i sad ja jadan prozor otvorio siber i sl da se cuje bolje kad nekakva zena izasla na drugi balkon i sad nesto teta broji....
ma mislim se zeno fuck off...reko samo refren da prodje i ja odoh....kad ti ta teta hiti na mene nesto u prvom trenutku mi se ucinilo da je nesto ko siporex ono rasprsti se...
i skontajuci ja da mi nije mjesto vise tu odem ja jos jedan krug i haj reko da se vratim da vidim sta je tuka bacila...kad ono ljudi dragi prava pravcata sijalica...ma znas sta....nedo Bog da mi je pogodila auta da ne kazem gdje bi joj sijalicu uguro

a najzalosnije od svega sto se maskirana nigdje ne prikaza i pitanje je dal je uopste cula pjesmu vidis ti baksuzluka mog...ne mere cojek ni romantican biti....samo mi nemojte govoriti da je bilo puno kasno 23:20...uglavnom propade mi plan jos sam mogo najebat

[Edited by cupo on 29-04-2004 at 00:32 GMT]

HAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAH....
....joj,drOgi Cupo....ne merem sebi doc....kad si bolan to pustio.....hahahahahah.....jojjjjjjjj....nisam ja bolan cula....trebo si javit....hahahahaahah.....joj lud si majke mi....hahahahaha.....ejjjjjj,sto je rec ljubav ...dobro nisi fasovo od konobara iz kafica ispod....hahahahahaha....nemoj me samo hahahahah...



poslo sam ti na private o kojoj se tuki radi....nisam mogao vjerovati da neko na nekoga moze sijalice bacati....cutter se garant sturio kad je procito ko veli kad ja ne mogu da ga gadjam nek neko drugi
a kako cu ti maskirana javit kad forum nije radio ja sam mislio da ce to ispasti iznenadjenje....al ne mogu ja tebi opisati face monstrumske u te zene...i nije bas bilo plaho kasno da se toliko pomami al never mind svaki dan covjek uci

sutra ljudi vjeciti derbi zeljo:sarajevo u 16:50 ftv 1 direktan prijenos....ne mogu sarajlije to zaobici....al nema veze volim da gledam...

eto tako ti je to....

ja i jos jedna provala od danas odem u omegu da kupim nesto i izmedju ostalog kupim sebi sok onaj u tetrapaku od litar i kako poguzija nije mogla da doceka da dodje kuci ja ti to fino na po dzade otvorim i pocnem guzit sok i helem vratim u kesu...i tako kad sam doso pred ulaz tek vidim da mi je sav sok iscurio i da sam tako hodo sa tom kesom i da je to kapalo za mnom....i sto je najgore bilo je jos tu artikala koji su se smocili....poenta price kako treba biti strpljiv i ne treba biti proklet
30-04-2004 at 00:04
maskirana
Nivo: Forumas sa iskustvom

Registriran(a): 21-03-2004
Lokacija: tuzla
Odgovori: 255
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz Tuzle

citat:
Sve popularnija tuzlanska grupa izdala svoj prvi cd na kojem sa nalazi 13 pjesama , gosti na cd-u s dj soul i grupa sove iz mostara (persa from the mahala) heheh

ako znate neku,bilo koju, grupu iz Tuzle koja vam je draga,a nije se bas proslavila do sada,TO JE TA...  


Always look on the bright side of life!!!
30-04-2004 at 08:59
Cutter
Nivo: Forumski vuk
Forumski Sejtan
Registriran(a): 14-02-2004
Odgovori: 629
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Vijesti iz Tuzle

citat:
Bubi-Bubi wrote:
Dragi Cutteru pa gdje se sjeti Fadila Gubicara njega sam se uvijek bojala


Fadil je legenda.Uvijek ti prilazi ono namrgodjen gledas sad ce ti udarit a nije ba uvijek je jadnik fasovo od nekog.Nikad nisam cuo da je on nekog namlatio.Stalno pijan i"sljive" na licu.Ima jos jedna njegova cuvena izreka...da mi je da se otrijeznim samo da se napijem  


Sejtan
30-04-2004 at 14:22
cupo
Nivo: Moderator podforuma
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz Tuzle

Evo par zanimljivosti za danas...
Bkc tuzla u 19:00 otvaranje izlozbe likovnih umjetnika sa podrucja tuzlanskog kantona....

Danas imamo 7 novih sugradjana 2 djevojcice i 5 djecaka

Jos par zanimljivosti iz zemlje danas istice rok koji je visoki predstavnik postavio stranci hdz....a radi se o ujedinjenju skola u srednje bosanskom kantonu kojem se protivi hdz.....mislim ne mogu da shvatim zaostalost tih ljudi i uopste takav um ne razumijem pa u tuzli si tokom rata mogao da biras koji ce ti jezi pisati u svedjocanstvu i sl....a oni ne mogu da se sloze da svi idu u istu skolu.....

Jos malo nasih nebuloza jucer je igrana utkamica izmedju reprezenatcije BiH i Finske...pred sami kraj utakmice negdje u 88 minuti zvjezdan misinovic postize go....helem isao je direktan prijenos na bhtv al televizija republike mrske je u tom terminu emitirala emisiju o tuzlanskim ljekarima i onom popu sto je ranjen....zaBoga kako je jedan pop mogao da se lijeci u tuzli.....jedno od opravdanja tv republike mrske je kao da nisu duzni prenositi prijateljske utakmice......a taj tip sto je dao go inace je srbin i ovo mu je cini mi 2-3 utakmica u dresu reprezentacije....

I jos nebuloza jucer sam gledao neku anketu na tv-u pa pitaju gradjanje mada bih ja reko malogradjane biljeljine banjaluke i sl kako se zove njihov predstavnik na eurosongu...i naravno svi su jednoglasno govorili zeljeko joksimovic i njegova pjesma bambi......a jedna pametnica kaze moram da pozelim i nasim susjedima iz federacije koje predstavlja deen mnogo srece....pitam se onda koga je prije predstavlja maja tatic iz rs-a i sl....na tv-u se pozivala na bih al u dusi sta li je mislila....helem tako je to

30-04-2004 at 14:28
cupo
Nivo: Moderator podforuma
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz Tuzle

za sutra ujutro u 06:00 planiran tradicionalni uranak...uvijek oni trubaci dodju kod mene u mahalu ako mi ne bude mrsko ustat slikat cu vam to..

planirano je pustanje nove ceste tj kako se kaze Boze renovirane ceste od ilincice do prodavnice goldi pa gdje god se to nalazilo...

kao i kulturno umjetnicki program na ilincici tokom sutrasenjg dana...s toga maskirana moracemo malo dublje u sumu da zadjemo...

danas sam citao u novinama nekim bila anketa sta mislite da navijacka himna BiH postane zvanicna himna drzave BiH i preko 85% gradjanja se izjasnilo za tu ideju....vala bilo bi super da to bude kad se vec hajvani ne mogu dogovoriti za text....zamislite neka komemoracija bude i da se intonira himna BiH i sad ono sve zvanice u glas hajmo bosno bosno bosno hajmo hercegovino odmah mi crnjaci na um padaju

30-04-2004 at 23:42
cupo
Nivo: Moderator podforuma
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz Tuzle

da nastavim sa monologom ovdje
prvo upiso sam 3 velika minusa a to su medic,bosnjo i bond 007 pitam se jesul zivi.
cutie je u zadnji cas izbjegla marisanu jer se pojavila na forumu

danas bas i nema nekih vijesti al eto ja sam uvijek spreman da nesto napisem nekako volim da citam ove svoje monologe...jestel se kad zapitali kako je to cool dodjete pisete sta hocete sav prostor vas....pa ko ne bi uzivo

jutros je bio prvomajski uranak ne meni naravno a oni sto sviraju sreca pa mi nisu dosli ispod prozora

sto se tice vremena pola dana je bilo ok a negdje tamo oko 14-15h nisam bas siguran jesam li precizan za vrijeme tad je sasuo jedan pljusak....sreca kratkotrajan barem u ovom dijelu gdje sam se ja nalazio....sve u svemu mezetluk nista nije moglo da pokvari...mislim da sam danas sigurno jos 2kg nabacio na sebe...s toga u narednom periodu slijedi skidanje kilograma necu ja da se maskirana stidi da sa cupom hoda...a naravno da sam vrijeme i maskiranoj danas posvetio al o tom po tom ...

danas je i 10 novih beba 6 djecaka i 4 djevojcice napredujemo pravo

cuo sam da je na jezeru bistarac bilo dobro danas ulaz je bio 3KM...

eto nadam se da ste i vi imali ugodan dan,bas ste mi ovako na um pali admirs,nadi,cutie pa mostarka kako je to kad nisi kod svoje kuce...pa gledam danas sofre Boze dragi pa to samo kod nas ima da se toliko jede da se nasprema pa kolaci pa Boze dragi da explodiras....
i onda sam nekad kasnije lego spavat i dnevnik sam propustio pa sad cekam reprizu

02-05-2004 at 00:18
cupo
Nivo: Moderator podforuma
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz Tuzle

5 djecaka i 5 djevojcica za danas

da dodam da je jucer gradonacelnik tuzle prvi maj proslavio sa djecom iz doma za nezbrinutu djecu na ilincici....za djecu je priredjen rucak kao i zabava...bio je prilog na tv-u stvarno je sevapa zaradio..
gradonacelni

vi koji putujete u hr il obratno na doljanima kod metkovica...kazu da se ceka i po dva sata

02-05-2004 at 14:15
maskirana
Nivo: Forumas sa iskustvom

Registriran(a): 21-03-2004
Lokacija: tuzla
Odgovori: 255
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz Tuzle

citat:
sve u svemu mezetluk nista nije moglo da pokvari...mislim da sam danas sigurno jos 2kg nabacio na sebe...s toga u narednom periodu slijedi skidanje kilograma necu ja da se maskirana stidi da sa cupom hoda...a naravno da sam vrijeme i maskiranoj danas posvetio al o tom po tom ...


Ma srce moje slatko... ....samo ti uzivaj....bolje da ljulja,nego da zulja... ....bolje nek se ima za sta prihvatit,a Boga mi i po cemu udarit .....  


Always look on the bright side of life!!!
02-05-2004 at 16:34
cupo
Nivo: Moderator podforuma
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Vijesti iz Tuzle

citat:
maskirana wrote:

Ma srce moje slatko... ....samo ti uzivaj....bolje da ljulja,nego da zulja... ....bolje nek se ima za sta prihvatit,a Boga mi i po cemu udarit .....



uh super sad mi je lakse ...a je spremno za marisane ...

da dodam za vijesti mostar lady open 2004(tenis) mlada tuzlanka dijana stojic (16g) osvojila svoj prvi turnir...dijana

02-05-2004 at 17:57
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 55
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: EminaS, meho, Mela77, mikimini, Mir$o, pljosko, strokeunit
FORUM : Tuzlarije : Vijesti iz Tuzle This topic has been locked New Topic

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice