Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Tuzlarije : Vijesti iz Tuzle This topic has been locked
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 ... Last Page >>
New Topic
Pošiljalac Poruka
Bambi
Nivo: Forumski doajen
since 1974

Registriran(a): 08-01-2003
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 20623
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz Tuzle

sunce bona, ja to samo iz prve ruke...ne miniram ja tvoju vijest...ti si novinarka sa iskustvom, a ja tek na pocetku

joj jest ovo ruzno procitat, ko je "glavni" u tuzli....e dokle je doslo da neko mora bit glavni....hmm, evo bit cu ja glavna

07-06-2004 at 17:36
andjela
Nivo: Forumski doajen
Ljubav se zove imenom mojim!!

Registriran(a): 27-01-2004
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 13230
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz Tuzle

U UKC Tuzla prijavljeno i hospitalizirano preko 27 osoba koje su se otrovale hranom iz Sarande!Mislim da je danas broj jos porastao,a doticni objekat radi i dalje
To nije prva pojava u vec pomenutom objektu,ali ocigledno da nikom nije bitno sto se ljudi truju

Da li neko zna zasto se ona cura objesila u studentskom

A ti Bambi stani u red,pa cemo vidjet ko ce bit "glavni" ja idem u teretanu

Za sve i

07-06-2004 at 17:54
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Vijesti iz Tuzle

citat:
andjela wrote:
U UKC Tuzla prijavljeno i hospitalizirano preko 27 osoba koje su se otrovale hranom iz Sarande!Mislim da je danas broj jos porastao,a doticni objekat radi i dalje
To nije prva pojava u vec pomenutom objektu,ali ocigledno da nikom nije bitno sto se ljudi truju



Nemoj zezat ,pa necu ja tamo vise uci a svakako im je sve premasno .

Bambi ma de ti samo pisi ,neka vijesti .
Nego ,mene brinu te bolesti stoke ,kazu i vazduhom se prenosi zna li ko nesto vise da mi napise ,necu ja vise ni sir kupovat´

ne znam ja nista .

Neki dan sam gledala Dnevnik TK i kazu da se u Mandicima MZ Tusanj dovrsio put i djecije igraliste .Nacelnik je odrzao govor i bio je prigodan program .

U ovom momentu lije kao iz kabla .

Ma kakav London ovo je Sijetl ,najkisniji grad na svijetu .
07-06-2004 at 18:14
tuzlak_gbg
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 21-05-2004
Lokacija: swe
Odgovori: 91
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz Tuzle

ej Robija hvala ti za odgovor...i da ti kazem potpuno se slazem sa tobom...brate nek pravi sranja i j**e policiju ali nemoj brate neduzan narod maltretirati..i djevojke napastvovati....moj mladi brat je dole, zivi u Tz, pa se covjek malo i brine...ti kad citas vjesti iz Tz pa cujes da se desilo to i to...u tom i tom kaficu...a znas da ti buraz izlazi tu, normalno je da se brines...super su vam ove vjesti iz Tz da bar i mi ovamo (Svedska) budemo dobro informisani pred dolazak na ljeto na godisnji....Robija care uzivaj...

07-06-2004 at 18:21
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Vijesti iz Tuzle

citat:
tuzlak_gbg wrote:
ej Robija hvala ti za odgovor...i da ti kazem potpuno se slazem sa tobom...brate nek pravi sranja i j**e policiju ali nemoj brate neduzan narod maltretirati..i djevojke napastvovati....moj mladi brat je dole, zivi u Tz, pa se covjek malo i brine...ti kad citas vjesti iz Tz pa cujes da se desilo to i to...u tom i tom kaficu...a znas da ti buraz izlazi tu, normalno je da se brines...super su vam ove vjesti iz Tz da bar i mi ovamo (Svedska) budemo dobro informisani pred dolazak na ljeto na godisnji....Robija care uzivaj...


E bas mi je drago kad se nekome vijesti dopadaju ili da prati ,da ne pisemo dzaba .
Mogu vam reci da ja nocu sama nigdje ne hodam ,ni u 21 h nema sanse ,ja sam prava kukavica ,svasta cujem ,te tuce ,ubistva ,sudari ...

PS.Ne znam kako se zove onaj bokser ,izbacivac koji se prije tukao, MIrel ili tako nesto
07-06-2004 at 18:25
Beg
Nivo: Forumski vuk

Registriran(a): 14-11-2003
Odgovori: 588
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz Tuzle

Draga Suncice,
naravno da citamo, samo vi pisite, evo jedna za ohrabrenje, a Cupi, najboljem momku na forumu
Ma kad spominjete te mangupe, ja sam vam inace malan rastom, pa je jedan dvometras navalio na mene, sta veli, njega cu ja lahko...
E ljudi jesam ga prebio k´o macku. ( a totalni sam pacifista ( fataljist) sto se tice sile, eto sto kazu " iskali ste eto vam ga".

Tako, ako vam treba pomoc za izbacivanje u Tuzli, samo javite..bjezat cemo zajedno  


Cest La Vi
07-06-2004 at 18:56
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz Tuzle

Sindikat radnika trgovina TK trazi prolongiranje roka za legalizaciju svojih prodajnih mjesta ,misle da bi do 31.12.2004. mogli uraditi sve da njihova prodaja bude po zakonu ,koji trazi postojanje trgovina ,zatvorenih prostora za prodaju .Posto su radnici pijace, kako sami kazu socijalni slucajevi ,njima je
nemoguce u kratkom roku ispostovati sve sto se od njih trazi ,i zato traze da se pruduzi predvidjeni rok .
Oko 8000 ljudi se bavi pijacnom prodajom i moglo bi doci do ozbiljnih socijalnih problema ako se ne usaglase oko svega ,jer vecina od toga zivi .

Meni nije bas jasno ko njima na pijaci smeta ,ako ko zna sta vise neka malo objasni .
Pored toliko kriminala na sve strane sad je bitno je li prodaju u zatvorenom prostoru ili na ulici .
De ba pustite ljude neka rade ,lako je na sirotinju ,ovo sad kobajagi mene vlasti slusaju ma stvarno neka ih puste da prodaju .

Beg mene da ne ureknem niko ne dira haha ili ja izbjegavam mjesta gdje moze doci do frke .

07-06-2004 at 19:24
cupo
Nivo: Moderator podforuma
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz Tuzle

i ja sam za bjezanije sad sam se sjetio jos jednog dogadjaja a tice se bjezanije....one slike kad sam vam postiro iz zoloskog vrta...odem ti ja s jednom forumasicom i kaze ona hajmo u zoloski, ma joj reko placa se ulaz i smeknem ja nema portira i mi udjemo
kad na samom ulazu meni stvarno cudno, ispred nas kokoske, pusten curan, jos neke zivotinje ne znam kako se zovu i sad ja navalio slikaj koku, slikaj ovcu, slikaj majmuna i ugledam ja dvije guske...jedna unutar kaveza a jedna van kaveza...pravo su ono bile lijepe joj reko i ovo ce super fotka ispasti...i priblizimo se mi toj guski sto je bila vani na jedno 2-3metra, i ja taman kako sam digo kameru, kad guska krenu na nas, nekakve zvukove poce ispustat,a capinu otvorila mislio sam da ce nas pojest...i u tom trenutku mene doticna forumasica hvata za ruku a ja u toj panici se samo otgrnem i pocnem bjezat kao pravi dzentlmen....i guska skoci na nju a ona baci torbu na gusku...i kad smo se vec razvdojli onda smo umirali od smijeha dok je guska obradjivala torbu...eh onda je doso portir i reko da ne drazimo zivotinje i sl....ja sam joj fino reko na pocetku da me ne uvodi medju raju

a suncice taj sto si ga navela se zove tako...

sad ste me pravo zabrinuli jer sam jeo pitu iz sarande danas...hebemu andjela sto to ranije ne napisa s toga mozda vam se sutra javim iz UKC-a Tuzla ...znam da bi nekome bilo drago al ima ona pjesma nek crknu dusmani rtrtrtr

renovira se tuzlanska banka ona preko puta suda, i jos sam nesto sliko za vas sto su malo sredili samo mi sad mrsko caprkat po slikama pa cu da ga stavim poslije

[Edited by cupo on 07-06-2004 at 19:39 GMT]

07-06-2004 at 19:26
tuzlak_gbg
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 21-05-2004
Lokacija: swe
Odgovori: 91
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Re: Vijesti iz Tuzle

citat:
sunce wrote:
citat:
tuzlak_gbg wrote:
ej Robija hvala ti za odgovor...i da ti kazem potpuno se slazem sa tobom...brate nek pravi sranja i j**e policiju ali nemoj brate neduzan narod maltretirati..i djevojke napastvovati....moj mladi brat je dole, zivi u Tz, pa se covjek malo i brine...ti kad citas vjesti iz Tz pa cujes da se desilo to i to...u tom i tom kaficu...a znas da ti buraz izlazi tu, normalno je da se brines...super su vam ove vjesti iz Tz da bar i mi ovamo (Svedska) budemo dobro informisani pred dolazak na ljeto na godisnji....Robija care uzivaj...


E bas mi je drago kad se nekome vijesti dopadaju ili da prati ,da ne pisemo dzaba .
Mogu vam reci da ja nocu sama nigdje ne hodam ,ni u 21 h nema sanse ,ja sam prava kukavica ,svasta cujem ,te tuce ,ubistva ,sudari ...

PS.Ne znam kako se zove onaj bokser ,izbacivac koji se prije tukao, MIrel ili tako nesto

Sunce...jeste Mirel se zove onaj bokseer...znam ga ja jos odkad je poceo se baviti boksom...sta je snjim...?!!!
07-06-2004 at 19:37
Beg
Nivo: Forumski vuk

Registriran(a): 14-11-2003
Odgovori: 588
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Vijesti iz Tuzle

Cupo , pravi si gentlmen, nema sta.

E meni je mati oplela dzemper, e jest vala bio tezak, k´o tuc, rucni rad..E sad se pitate, kakve veze ima dzemper e ima vala, u pitanju je horoz od jednog komsije.
Jel ja naletim, eto ti njega, sav se uzjapurio pa leti na mene, a komsija tu pa mu ne mogu nista.

I tako ti prolazim, cujem njega...jebo ga komsija, osjeti mene i odmah pocinje kokodakati i eto ga leti. hehehe, joj vidim ja nema komsije pa skinem onaj dzemper i cekam ga k´o nindja..kad je dos´o a ja opleti po njemu..kaliko sam ga odvalio, horoz je napravio salto u nazad...popizdio.

Nikad me vise nije napadao, ali cim ja prodjem, cuje se njegovo kokodakanje iz cumeza...neka neka, kokodaci ti materi svojoj sad.

Hehehm jest da nije vijest iz Tuzle, al et. mor´o sam ispricat.

 


Cest La Vi
07-06-2004 at 19:38
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 57
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: aronofsky, auspuh, B.S, marina95, medeni, Memo, Probisvjet, pupa, realnosttuzle, sdds, smiljana, tweety
FORUM : Tuzlarije : Vijesti iz Tuzle This topic has been locked New Topic

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice