Info: Svi posjetioci foruma su obavezni da poštuju forumska pravila.


FORUM : Sport : Fudbalska/Nogometna reprezentacija BiH
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
pagny
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 30-07-2006
Lokacija: france
Odgovori: 4073
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija BiH

kakve su prognoze za srijedu sta kazu u vasim zemljama (ako ista kazu) ,kakve su licne prognoze ja necu ni da razmisljam o porazu nego plasim se produzetaka ,ako dodje do penala imamo ih  


bolje biti mlad lijep i bogat nego star ruzan i siromasan
15-11-2009 at 22:51 | Ukljuèi u odgovor
Putnik
Nivo: Forumski doajen
Deveram, deveram...

Registriran(a): 01-02-2002
Odgovori: 26140
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija BiH

citat:
pagny wrote:
kakve su prognoze za srijedu sta kazu u vasim zemljama (ako ista kazu) ,kakve su licne prognoze ja necu ni da razmisljam o porazu nego plasim se produzetaka ,ako dodje do penala imamo ih

Ma meni se cini da nije mogao biti gori rezultat nego ovaj 1:0...Al hajd valjda bude dobro u Zenici...Samo ja da sam umjesto ovih "glavesina" u FS ja bih vec od pete minute pustio Ilahije i Kaside na razglas...
15-11-2009 at 22:58 | Ukljuèi u odgovor
bdirlija
Nivo: Forumski doajen
http://youtu.be/E4OqAa9pcGQ

Registriran(a): 26-02-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 1638
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija BiH

citat:
Crni Vuk wrote:
Marjan legenda





Jel' to bolan Marjan na HRT-u komentaris'o? RSG i Marjan prenose iz Zenice u srijedu. Na njihovoj web str. ne naðo' na programskom vodiæu najavu za subotu. Barem eto u srijedu. Ne moreš utakmicu prenosit bez deranja, jako il' nikako.

citat: Najave i preporuke DIREKTAN PRIJENOS UTAKMICE PORTUGAL - BIH RSG I RSG 1 SARAJEVO - SPECIJALNI PROGRAM - SUBOTA, 14.11. OD 18:00 SATI RSG JE OTKUPIO PRAVA ZA DIREKTAN PRIJENOS NOGOMETNOG SUSRETA REPREZENTACIJA PORTUGALA I BOSNE I HERCEGOVINE UTAKMICU IZ PORTUGALA DIREKTNO ÆE KOMENTARISATI MARJAN MIAIJLOVIÆ DOMAÆIN U RSG STUDIJU EMIR COCALIÆ


Ovi u Zenici valjda neæe pjevat' "Bosnom behar probeharao....". Hebo te, ko još to pjeva navijaèku pjesmu, koja treba da podigne svoje igraèe, a ide stihovima "...mene život razoèarao...."? Da hoæe makar ovo "razoèarao" promijeniti u obradovao ili šta slièno.




[Edited by bdirlija on 16-11-2009 at 17:52 GMT]
16-11-2009 at 07:41 | Ukljuèi u odgovor
Abulafija
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 02-07-2004
Odgovori: 28828
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija BiH

sportin.ba:

Skandalozno: U Lisabonu bh reprezentativce na aerodromu držali kao taoce

Od 96 godine pratim nogometnu reprezentaciju Bosne i Hercegovine. Iza mene je sedam ciklusa, putovalo se èime se stiglo, autobusom, vozom, avionom, spavalo po bungalovima, hotelima žnj kategorije...


Piše: Sinan Sinanoviæ

Gubilo se, ponekad se donio koji bod sa gostovanja, ali nikad nismo bili izloženi veæoj neugodnosti, maltretiranju, kao što je to bilo u Lisabonu.

I dok su novinari navikli da se bore za pozicije, strahuju hoæe li dobiti akreditacije ili konekciju, nismo mogli ni pomisliti da æe i naši igraèi doživjeti uvrede i provokacije od samog dolaska. Oèito je to bila taktika portugalskog selektora ili njegove logistike.


Naše igraèe na aerodromu su tretirali kao taoce. Umjesto uobièajne rutinske kontrole više od sat vremena trajale su provjere. Prava kulminacija neciviliziranog, nedemokratskog, primitivnog ponašanja odigralo se juèer kada su naše igraèe skoro dva sata držali na aerodromskoj pisti. Kao taoce.

Navodno èekala se neka dozvola. Moguæe. Èak i da je to istina, bilo je nehumano držati stotinjak ljudi, mladih osoba, nogometnih profesionalaca, koji su umjesto aerodromskoj zgradi, kuhali se u avionu.
Prije toga, prolazeæi kroz brojne kontrole igaèi, novinari i ostali skidani su skoro do gola, oduziman je higijenski pribor, pretresale torbe...

Posebna prièa bili su incidenti prije, u pauzi, tokom i nakon utakmice kada su naše igraèe vrijeðali i maltretirali redari i ostali koji su se zatekli na putu od svlaèionice do terena. Neki su se bh. igraèi žalili da su ih pljuvali i na rasistièkoj osnovi vrijeðali portugalski igraèi. Ni novinari nisu ništa bolje prošli. Nakon što su nas iskrcali izmeðu, kako su ih nazvali najtežih portugalskih navijaèa, po akreditacije se moralo preprepješaèiti preko dva kilometra. Najprije nas je autobus, kao kakvu grupu turista vozao oko stadiona, onda nas ostavio do press ulaza. I onda novo vozanje.

Novinare je doèekala ljubazna dama koja nas je prošetala oko stadiona, tempom u kojem su mnogima stradale prepone, klecala koljena, a jakne se natapale znojem. I tu nije bilo kraj. Do pred sam poèetak meèa bh. medije domaæini nisu htjeli pustiti na stadion. Desetak minuta pred samim komentatorskim pozicijama, novinari su dodatno provjeravani. Kolega Marjan Mijajloviæ je najgore prošao.

Njega su domaæi navijaèi tokom cijele utakmice gaðali zastavicama, flašama, kovanicama...
Ništa bolje nisu prošle ni kolege Avdo Avdiæ sa federalne televizije te tehnièka i komentatorska ekipa BHT1 kojima je na aerodromu oduzeta potrebna oprema na nekoliko sati.

I jednu veæu grupu bh navijaèa redari nisu htjeli pustiti na stadion skoro cijelo prvo poluvrijeme. Nisu im dozvolili da unesu transparente na kojima su bila imena gradova odakle dolaze. Neki ni sa ulaznicama nisu mogli uæi.
Mnogi navijaèi su prošli sa lakšim i težim povredama ali najgore je prošla jedna bh navijaèica koja je bila meta domaæih huligana samo zato što je bila pokrivena šalom i zastavom bh reprezentacije. Bila je sva u krvi sa težim povredama i tek nakon brojnih poziva upomoæ redari su pozvali hitnu pomoæ kako bi se neretnoj ženi ukazala pomoæ.

Nažalost, ona je samo jedna od stotinu onih koji su doživjeli najteže uvrede, povrede i maltretiranja. Ovo se možda i moglo oèekivati u nekoj neciviliziranoj zemlji, ali niko nije mogao ni pomisliti da æe nam se ovo desiti u zemlji koja je ne tako davno bila domaæin (2004) Evropskog prvenstva. Iako su Hasagiæ, Spahiæ, Nadareviæ, Rahimiæ, Muslimoviæ, Pjaniæ bili odlièni, ipak pravi igraè utakmice jesu bh fenomenalni navijaèi. Oni su se još jednom pokazali kao heroji bh nacije. Po dolasku u Sarajevu, Emir Spahiæ, kapiten bh reprezentacije, dao je izjavu u ime igraèa.

Imam kartone i neæu igrati, ali æu biti uz tim, uz svoje prijatelje i saigraèe. Obeæao sam da æemo poginuti, potrošiti posljednju kao krvi i u fer igri izboriti pobjedu. Portugalcima neæe pomoæi ove provokacije kojima smo bili izloženi. Molim sve Bosance i Hercegovce da nas bodre, da budu uz nas kao i do sada, obeæavam da æemo u srijedu zajedno slaviti najveæi uspjeh naše reprezentacije – izjavio je reporteru Sana kapiten Spahiæ.

I Miroslav Blaževiæ, pod dojmom maltretiranja od strane Portugalaca, dirnut podrškom i doèekom na aerodromu, je kazao:

Vi ste najbolji na svijetu, zbog vas æemo uèiniti sve za pobjedu. Portugalci su nas vrijeðali, ali ništa im neæe pomoæi. Zgazit æemo ih u Zenici – poruèio je Æiro Blaževiæ.

16-11-2009 at 07:53 | Ukljuèi u odgovor
bdirlija
Nivo: Forumski doajen
http://youtu.be/E4OqAa9pcGQ

Registriran(a): 26-02-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 1638
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija BiH


Tomislav Iviæ

"Zenica je igraè više za BiH"

Najtrofejniji hrvatski trener Tomislav Iviæ izjavio je kako je fasciniran igrom Æirinih 'zmajeva', te proglasio reprezentaciju Bosne i Hercegovine 'najtvrðom' ekipom u dodatnim kfalifikacijama, objavio je Jutarnji.hr.


Jedan od najveæih nogometnih struènjaka sa ovih prostora, Tomislav Iviæ, kazao je kako je igru reprezentacije Bosne i Hercegovine gledao tek drugi put, no naprosto je oduševljen našim reprezentativcima.

"Igrali su izvanredno, fasciniran sam njihovom odmjerenom oštrinom, podsjetili su me na najbolje dane Željeznièara. Kako su samo snažni u duelu, smatram da je Bosna najbolja ekipa od svih reprezentacija koje igraju dodatne kvalifikacije. Èak i od Portugala, koji je u tehnièkom smislu fantastièna ekipa", kazao je Iviæ.

On je dodao i to da se borbenost naših 'zmajeva' granièi sa fanatizmom, te pohvalio Džeko rijeèima da ima 'prvoklasan ulazak u šut'.

Sinoænji minimalni poraz reprezentacije BiH od selekcije Portugala Iviæ je prokomentarisao rijeèima da se radi o zaista jeftinom golu, te da naše reprezentativce treba ograbriti sama èinjenica da su tri puta pogaðali stative.

Iviæ je dodao i to da Æiro ima šansu u revanš utakmici i da je Zenica svako igraè više za našu reprezentaciju.

"Hendikepiran je neigranjem trojice vrlo važnih igraèa, ali ako æe napraviti taktièki dobru igru, ako æe igru nasloniti na Džeku, mogu nešto napraviti. Ne znam samo mogu li ponoviti igru iz Lisabona. Nadam se da mogu, Zenica je njihova tvrðava, “igraè više”. Iako je 1-0 varljiv rezultat, možda i najneugodniji od svih tijesnih rezultata, Æiro ima šansu. Zašto? Iako Portugal može igrati bolje, jeste li vidjeli njihovog trenera, kako je iz igre “nepogrešivo” izvukao trojicu najboljih igraèa", kazao je Iviæ za Jutarnj hr. dodajuæi da æe, bez obzira na èinjenicu što je radio u Portugalu i što je Portugal njegova simpatija, navijati za Bosnu i Hercegovinu.

(Sarajevo-x.com)

16-11-2009 at 07:57 | Ukljuèi u odgovor
primus inter pares
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 31-01-2008
Odgovori: 20460
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija BiH

Znaci molim,
Dobro je to ,moglo je i bolje ,al moglo je i gore
S portugalom samo minus 1,to bi u petak svi potpisali,prema tome....
Jes da je njihova ekipa ko mudo labudovo, i hebem ga ja ne znam sto vise pile naopako,...
Ova ekipa sa kirozom ko selecaom,je MUDO labudovo... i jos bez ronalda,prosjek prosjeka..Ako ima pravde i boga zgromicemo ih u srijedu,jos abd pogotov ako budu od prve minute usli bajramovic i pjanic.
Najvise mi je zao spahica zbog kartona al koga nema,bez njeg ko domina...
I ako jos dodamo da su maltretirali,igrace na aeorodromu,navijace ispred stadiona,treba im napravit pakao od doceka...
Maaaaaaalo srece,nista vise,(dzekina precka,najizglednija sansa po meni) i maaalo vise paznje(kod gola,ibricic je moro pratit onog cigana šiškicu)....
I na kraju,nada umire zadnja,hebem ga ja nije gotovo dok debela dama ne zapjeva,,dok sudija ne odsvira kraj,mi smo u igri za juznu afriku...
draaagaaa mojaaaaa beeeiihaaaaa

16-11-2009 at 08:07 | Ukljuèi u odgovor
Jack
Nivo: Forumski doajen
www.bosanskehistorije.com

Registriran(a): 01-10-2004
Odgovori: 1089
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija BiH

S Portugalom u minusu je kao da smo izgubili.Sami smo izgubili.Malo vise nesrece, malo vise trenerske gluposti

1)Vidjelo se da Muratovic i Rahimic ne mogu vise trcati.Sta nas Ciro radi?Pravi zamjenu u 80 toj minuti?Par minuta nakon zamjene i ulaska Pjanica.Najbolja sansa za nasu repku?


2)Misimovic nije imao nikakav znacajan uticaj, nije se vidio ni iz aviona.Mogao je i morao je Ciro prije da ga izmjeni


3)Medunjanin?Igra u Spanskoj ligi, zna malo bolje Portugalce.U ovako vaznoj utakmici, na poziciji koju on igra?Sta Ciro radi danas?Umjesto Muratovica ubacuje Pjanica?Logike nidje?

4)Nasa strasljivost protiv Turaka, dali go, pa se brani,pa i protiv Belgije na domacem terenu.To je ''Cirina taktika''


Sanse su ovakve.U prvih 20 minuta Portugal ce ga zabiti.Mi cemo ponovo morati da se vadimo.Ovog puta Pepe ce jos brze trcati,a mi imamo jednog Pandzu.Loool.Joj, stub odbrane nam je jak s ''Pjanicem i Pandzom'' tamo

Volio bih ja da mi je malo optimizma.No, srijeda je dan kada padamo i to je to.Steta

16-11-2009 at 20:39 | Ukljuèi u odgovor
Putnik
Nivo: Forumski doajen
Deveram, deveram...

Registriran(a): 01-02-2002
Odgovori: 26140
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija BiH

citat:
Jack wrote:
S Portugalom u minusu je kao da smo izgubili.Sami smo izgubili.Malo vise nesrece, malo vise trenerske gluposti

1)Vidjelo se da Muratovic i Rahimic ne mogu vise trcati.Sta nas Ciro radi?Pravi zamjenu u 80 toj minuti?Par minuta nakon zamjene i ulaska Pjanica.Najbolja sansa za nasu repku?


2)Misimovic nije imao nikakav znacajan uticaj, nije se vidio ni iz aviona.Mogao je i morao je Ciro prije da ga izmjeni


3)Medunjanin?Igra u Spanskoj ligi, zna malo bolje Portugalce.U ovako vaznoj utakmici, na poziciji koju on igra?Sta Ciro radi danas?Umjesto Muratovica ubacuje Pjanica?Logike nidje?

4)Nasa strasljivost protiv Turaka, dali go, pa se brani,pa i protiv Belgije na domacem terenu.To je ''Cirina taktika''


Sanse su ovakve.U prvih 20 minuta Portugal ce ga zabiti.Mi cemo ponovo morati da se vadimo.Ovog puta Pepe ce jos brze trcati,a mi imamo jednog Pandzu.Loool.Joj, stub odbrane nam je jak s ''Pjanicem i Pandzom'' tamo

Volio bih ja da mi je malo optimizma.No, srijeda je dan kada padamo i to je to.Steta



Jesi li ti uvijek ovako romantican?...
16-11-2009 at 20:49 | Ukljuèi u odgovor
pagny
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 30-07-2006
Lokacija: france
Odgovori: 4073
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija BiH

citat:
Jack wrote:
S Portugalom u minusu je kao da smo izgubili.Sami smo izgubili.Malo vise nesrece, malo vise trenerske gluposti

1)Vidjelo se da Muratovic i Rahimic ne mogu vise trcati.Sta nas Ciro radi?Pravi zamjenu u 80 toj minuti?Par minuta nakon zamjene i ulaska Pjanica.Najbolja sansa za nasu repku?


2)Misimovic nije imao nikakav znacajan uticaj, nije se vidio ni iz aviona.Mogao je i morao je Ciro prije da ga izmjeni


3)Medunjanin?Igra u Spanskoj ligi, zna malo bolje Portugalce.U ovako vaznoj utakmici, na poziciji koju on igra?Sta Ciro radi danas?Umjesto Muratovica ubacuje Pjanica?Logike nidje?

4)Nasa strasljivost protiv Turaka, dali go, pa se brani,pa i protiv Belgije na domacem terenu.To je ''Cirina taktika''


Sanse su ovakve.U prvih 20 minuta Portugal ce ga zabiti.Mi cemo ponovo morati da se vadimo.Ovog puta Pepe ce jos brze trcati,a mi imamo jednog Pandzu.Loool.Joj, stub odbrane nam je jak s ''Pjanicem i Pandzom'' tamo

Volio bih ja da mi je malo optimizma.No, srijeda je dan kada padamo i to je to.Steta



Halo strucnjak ne baksuziraj mi ovdje pu pu pu ja kolko sam tebe razumio treba skinut Ciru i stavit tebe  


bolje biti mlad lijep i bogat nego star ruzan i siromasan
16-11-2009 at 20:50 | Ukljuèi u odgovor
pagny
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 30-07-2006
Lokacija: france
Odgovori: 4073
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija BiH

citat:
Jack wrote:
S Portugalom u minusu je kao da smo izgubili.Sami smo izgubili.Malo vise nesrece, malo vise trenerske gluposti

1)Vidjelo se da Muratovic i Rahimic ne mogu vise trcati.Sta nas Ciro radi?Pravi zamjenu u 80 toj minuti?Par minuta nakon zamjene i ulaska Pjanica.Najbolja sansa za nasu repku?


2)Misimovic nije imao nikakav znacajan uticaj, nije se vidio ni iz aviona.Mogao je i morao je Ciro prije da ga izmjeni


3)Medunjanin?Igra u Spanskoj ligi, zna malo bolje Portugalce.U ovako vaznoj utakmici, na poziciji koju on igra?Sta Ciro radi danas?Umjesto Muratovica ubacuje Pjanica?Logike nidje?

4)Nasa strasljivost protiv Turaka, dali go, pa se brani,pa i protiv Belgije na domacem terenu.To je ''Cirina taktika''


Sanse su ovakve.U prvih 20 minuta Portugal ce ga zabiti.Mi cemo ponovo morati da se vadimo.Ovog puta Pepe ce jos brze trcati,a mi imamo jednog Pandzu.Loool.Joj, stub odbrane nam je jak s ''Pjanicem i Pandzom'' tamo

Volio bih ja da mi je malo optimizma.No, srijeda je dan kada padamo i to je to.Steta


 


bolje biti mlad lijep i bogat nego star ruzan i siromasan
16-11-2009 at 20:51 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 27
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: elvis-deba, emir76, emiray, melek_cuvar, nerko, slim, tuzlic
FORUM : Sport : Fudbalska/Nogometna reprezentacija BiH New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice