Info: Svi posjetioci foruma su obavezni da poštuju forumska pravila.


FORUM : Sport : Fudbalska/Nogometna reprezentacija BiH
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
pagny
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 30-07-2006
Lokacija: france
Odgovori: 4073
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija BiH

citat:
Jack wrote:
S Portugalom u minusu je kao da smo izgubili.Sami smo izgubili.Malo vise nesrece, malo vise trenerske gluposti

1)Vidjelo se da Muratovic i Rahimic ne mogu vise trcati.Sta nas Ciro radi?Pravi zamjenu u 80 toj minuti?Par minuta nakon zamjene i ulaska Pjanica.Najbolja sansa za nasu repku?


2)Misimovic nije imao nikakav znacajan uticaj, nije se vidio ni iz aviona.Mogao je i morao je Ciro prije da ga izmjeni


3)Medunjanin?Igra u Spanskoj ligi, zna malo bolje Portugalce.U ovako vaznoj utakmici, na poziciji koju on igra?Sta Ciro radi danas?Umjesto Muratovica ubacuje Pjanica?Logike nidje?

4)Nasa strasljivost protiv Turaka, dali go, pa se brani,pa i protiv Belgije na domacem terenu.To je ''Cirina taktika''


Sanse su ovakve.U prvih 20 minuta Portugal ce ga zabiti.Mi cemo ponovo morati da se vadimo.Ovog puta Pepe ce jos brze trcati,a mi imamo jednog Pandzu.Loool.Joj, stub odbrane nam je jak s ''Pjanicem i Pandzom'' tamo

Volio bih ja da mi je malo optimizma.No, srijeda je dan kada padamo i to je to.Steta


 


bolje biti mlad lijep i bogat nego star ruzan i siromasan
16-11-2009 at 20:52 | Ukljuèi u odgovor
Jack
Nivo: Forumski doajen
www.bosanskehistorije.com

Registriran(a): 01-10-2004
Odgovori: 1089
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija BiH

Jesam, uvijek takav optimistican

Jos kad vidim ko nam igra umjesto Muratovica i Rahiticara.Onda sam u delirijumu

Strucnjaci?Alo.Halo?Cujemo li se?

Gdje ste vidjeli da zamjene idu u 80 toj minuti.Halo?Ja sam ocekivao zamjenu na kraju 1 poluvremena, ubaci Pjanica, i napasti pa kud pukne

Dovoljno je reci da Pjanic je za 7 minuta uradio vise nego Muratovic u 77.Pa, hebes takav optimizam s moje strane, ali da sam ja trener.Sigurno bi bilo 3''1 za nas tamo



Naravno da sam strucnjak.Vidjet cete za 2 dana kakav sam strucnjak

16-11-2009 at 21:31 | Ukljuèi u odgovor
primus inter pares
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 31-01-2008
Odgovori: 20460
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija BiH

ccc prekinu me u po filma
Jack,Druze ne rise tita ti...
Kako ba mozes bit takav pesimst,ccc.
Daaaj ba malo optimizma,ima da ih zgromimo u srijedu..Ne znam da li ce to biti dovoljno za prolazak,al cemo ih zgromit.
Porgijesio sam kod rezultata,al sam pogodio +1 za njih u prvoj utakmici....ja rece 2:1,ono bi 1:0 ,nejse...Druga 3:0 za nas....,dobro mozda 3:1
Eh eto i pa dobro,salove,dresove,zastave,zvucnike na prozore i nek se oriiiiiiii



iiigraj bosno nedaj se IGRAJ SVI SMO UZ TEBEEEE AAALE ALE ALEEEEEE,cujes li JAAAACK

16-11-2009 at 22:37 | Ukljuèi u odgovor
pagny
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 30-07-2006
Lokacija: france
Odgovori: 4073
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija BiH

iiigraj bosno nedaj se IGRAJ SVI SMO UZ TEBEEEE AAALE ALE ALEEEEEE,cujes li JAAAACK




ma tako Primke care moj ovo sto rade momci na celu sa Cirom nesto je najljepse sto se desilo ovoj napacenoj zemlji ihahaj godina unazad ,sto moramo da se gnjavimo nekim "strucnim" analizama opustimo se uzivajmo i navijajmo za nase momke pa imamo i mi pravo na komadic naseg zajednickog sna sto da to kvarimo i nama a i drugima tek da bi se mi pokazali kao neki poznavaoci (citaj seratori) fudbala i taktike

IGRAJ BOSNO NEDAJ SE IGRAJ SVI (sad za sve neznam ali mi) SMO UZ TEBE ALE ALE ALEEEEE  


bolje biti mlad lijep i bogat nego star ruzan i siromasan
16-11-2009 at 22:46 | Ukljuèi u odgovor
soraya
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 01-03-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 30666
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija BiH

citat:
pagny wrote:


ma tako Primke care moj ovo sto rade momci na celu sa Cirom nesto je najljepse sto se desilo ovoj napacenoj zemlji ihahaj godina unazad ,sto moramo da se gnjavimo nekim "strucnim" analizama opustimo se uzivajmo i navijajmo za nase momke pa imamo i mi pravo na komadic naseg zajednickog sna sto da to kvarimo i nama a i drugima tek da bi se mi pokazali kao neki poznavaoci (citaj seratori) fudbala i taktike

IGRAJ BOSNO NEDAJ SE IGRAJ SVI (sad za sve neznam ali mi) SMO UZ TEBE ALE ALE ALEEEEE


16-11-2009 at 22:56 | Ukljuèi u odgovor
pagny
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 30-07-2006
Lokacija: france
Odgovori: 4073
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija BiH

ma tako je Soraya uvjek si bila raja (vidi sto se rimuje )
 


bolje biti mlad lijep i bogat nego star ruzan i siromasan
16-11-2009 at 22:58 | Ukljuèi u odgovor
RPM
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 23-03-2004
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 7103
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User Visit Homepage
icon Re: Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija BiH

citat:
pagny wrote:
ma tako je Soraya uvjek si bila raja (vidi sto se rimuje )

rimuje se s još par stvari ...  


pišanje ubija jutarnju romantiku, više nego zadah ... pišanje!
16-11-2009 at 23:20 | Ukljuèi u odgovor
soraya
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 01-03-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 30666
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija BiH

citat:
RPM wrote:

rimuje se s još par stvari ...

jel?...ispljuniiiiiiiii burazeru sa èime se to rimuje
17-11-2009 at 09:57 | Ukljuèi u odgovor
Abulafija
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 02-07-2004
Odgovori: 28828
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija BiH

"Topao doèek" na aerodromu

Portugalci u Sarajevu pljuvani i vrijeðani?


Prema pisanjima portugalskih medija, reprezentativci Portugala nisu se osjeæali ugodno nakon što su sletjeli na Sarajevski aerodrom. Kako navodi list Record, igraèi i struèni štab su vrijeðani, zviždano im je, a èak su i pljuvani. Portugalci se žale na slabu reakciju policije.
Portugalski fudbalski savez æe zbog ovakvog navodnog doèeka svoje reprezentacije FIFA-i podnijeti pismenu žalbu i predati je na tehnièkom sastanku koji bi se trebao održati danas.

Protivnici naše selekcije su se požalili i na predugo èekanje prtljaga koji su otvarani od strane nadležnih osoba na aerodromu.

O istinitosti ovakvih navoda možda najbolje govori olako napisana reèenica u kojoj stoji da je takav tretman suprotan onome koji su imali naši reprezentativci u Lisabonu. Podsjeæamo da je naša reprezentacija zadržana na aerodromu nekoliko sati, u povratku se èekala dozvola za polijetanje aviona, novinari su maltretirani, a navijaèi premlaæeni.
(Sarajevo-x.com)

17-11-2009 at 10:42 | Ukljuèi u odgovor
Abulafija
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 02-07-2004
Odgovori: 28828
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija BiH

Pomoæ "velikanima"
Želi li FIFA sprijeèiti odlazak BiH u Južnu Afriku?


Nakon utakmice izmeðu Portugala i BiH odigrane u Lisabonu nastavlja se prièa o želji èelnika FIFA-e da na Svjetskom prvenstvu gleda iskljuèivo reprezentacije sa velikim zvijezdama u svojim sastavima, poput naših protivnika sa Cristianom Ronaldom na èelu.
Foto: Feða Krvavac/Fotoservis.infoPortugal je dobro poèeo utakmicu, a bolja igra se isplatila nakon 31. minute golom Brune Alvesa. Nakon toga je naša reprezentacija preuzela inicijativu, i do kraja utakmice pogodila dvije preèke, stativu i imala još dvije odliène prilike preko Salihoviæa i Džeke.

Prema pisanju hrvatskog internet portala Index.hr, Portugal nije izgledao kao ekipa koja pripada elitnom društvu u Južnoj Africi, ali za FIFA-u, Portugal jednostavno mora biti u Južnoj Africi i to zbog svjetskog branda Cristiana Ronalda, koji se smatra jednim od najboljih igraèa na kugli zemaljskoj.

Prije nekoliko sedmica predsjednik krovne svjetske fudbalske organizacije, Sepp Blatter "odao" se u jednom medijskom istupu: "Svjetsko nogometno prvenstvo bez najboljih igraèa svijeta Lionela Messija i Cristiana Ronalda ne bi imalo smisla, niti bi zapravo bilo zanimljivo". Blatter je rekao, a Argentina i Messi su se nekoliko dana kasnije kvalificirali. Sada se isto oèekuje i od Portugala, odnosno Cristiana Ronalda, piše Index.hr.

Nakon ovakvih Blatterovih izjava sudijske odluke od subote postaju shvatljivije. Svirao je Martin Atkinson ono što nikada ne bi u utakmicama engleske Premier Lige, a trojici naših igraèa pokazao je žute kartone zbog kojih neæe moæi nastupiti u revanšu u Zenici. Tome još svakako treba dodati nekoliko prekršaja za Portugalce na samoj ivici 16-terca. Ne treba napominjati kakvi su šuteri Deco, Nani i Simao, iako nisu uspjeli realizovati nijedan od slobodnjaka.

Prvi korak prema raspletu koji je FIFA zacrtala, a to je odlazak Francuske, Portugala, Rusije i Grèke, napravljen je prije žrijeba parova baraža, kada je FIFA na èelu sa Blatterom odredila nosioce kako bi put "velikim" bio što lakši.

Sada je veæ sasvim jasno da FIFA u Južnoj Africi ne želi gledati BiH, Irsku ili Sloveniju, ekipe bez zvijezda poput Ronalda, Henryja, Arshavina, koji su mamci za medije i sponzore i mašine za pravljenje novca. Nadamo se i vjerujemo da æe, uprkos svim podmetanjima, barem Zmajevi uspjeti pomrsiti raèune predodreðenim za odlazak na Svjetsko prvenstvo.
(Sarajevo-x.com)

17-11-2009 at 10:44 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 58
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: aronofsky, auspuh, B.S, marina95, medeni, Memo, Probisvjet, pupa, realnosttuzle, sdds, smiljana, tweety
FORUM : Sport : Fudbalska/Nogometna reprezentacija BiH New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice