Info: Svi posjetioci foruma su obavezni da poštuju forumska pravila.


FORUM : Sport : Fudbalska/Nogometna reprezentacija BiH
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
Remzi
Nivo: Forumas sa iskustvom
Dr.Vejsil Hetjimitj
Registriran(a): 01-03-2007
Odgovori: 166
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija BiH

citat:
mosnik wrote:
Æiro: Oprostit æu kraðu i prevaru, ne i izdaju!

Osjeæam se izdanim! - rekao je Æiro Blaževiæ u prvom susretu sa zagrebaèkim novinarima. Ali, dalje od te reèenice nije želio iæi!

"Bojim se da ovu tragediju neæu preživjeti", odgovorio je na poziv nekom bosanskom novinaru. Uz dodatak:

"Vi zatvorite oèi, nek’ vas jebu u samoæi"!

Razlog Æirinog razoèaranja je Zvjedan Misimoviæ, najbolji dodavaè Bundeslige, koji se uoèi utakmice sa Portugalom potužio na tešku povredu koljena. A tri dana poslije igrao je za Wolsburg. Prema ocjenama njemaèkih novina, najmanje za - vrlo dobar! I sad se citira jedan “ratnik” koji kaže: “Mogu oprostiti kraðu, mogu prevaru, ali izdaju - nikad”.

Zaista je bilo èudno da se Zvjezdan Misimoviæ, mozak bosanske reprezentacije, dan prije utakmice s Portugalom potuži na povredu koljena. Æiro Blaževiæ zna šta su koljena, zbog vlastitog je falsifikovao YU pasoš ne bi li još igrao dvije godine, ali Švicarskoj nije prošlo.

Danas je selektor “be-ha” reprezentacije u delikatnoj ulozi. Prisluškuju ga bosanske tajne službe, bojkotuju ga Srbi i Hrvati, u udarnim TV emisijama se pripremaju “istine o njegovim grijesima” ili - kako je maznuo 750.000 eura. A dvojica prvih saradnika Munib Ušanoviæ i blagajnik bosanskog saveza Kureš su osuðeni na pet godina zatvora. I Æiro želi izaæi iz bosanskog lonca.

"Optužuju predsjednika Sulju Èolakoviæa, a on je u tuzi kao i ja. Nije nam ni do èega. Suljo je previše u fudbaluda ne bi bio ‘šubeli’.

Šubeli je - sumnja, Èolakoviæ je sumnjièav!

Æiro, kako narod diše?

Plebiscitarno su za mene! Niko me ne želi istjerati, ali, pitam vas, biste li vi željeli na mojem mjestu nastaviti raditi?

Šta kaže visoki povjerenik za Bosnu Valentin Inzko?

- Plaèe! Mudar èovjek, ali on je kamilica.

A Milorad Dodik?

- Vjerovatno u sebi kaže: ‘Jebo sam vam majku!’

Zašto? Jer je srpski lobi minirao Æiru. Uz tihu podršku hrvatskog lobija. Danas doktor reprezentacije kaže, i ultrazvuk je rekao da Misimoviæ nije bio spreman. A za tri dana igra jednu od boljih utakmica. I vjerovatno je Zvjezdan Misimoviæ bio ucijenjen, kao što je bio ucijenjen i kada je odluèio igrati za bošnjaèku reprezentaciju. Tada su mu otvoreno prijetili. Ali, od tog mišljenja se Æiro želi ograditi. Iako...

- Doktor reprezentacije mi je prije utakmice kazao da Misimoviæ najmanje petnaest dana ne može igrati. A za tri dana je najbolji igraè na svijetu. I ja kažem doktoru: ‘Više nisi doktor reprezentacije, jer si dopustio da te izmanipuliraju i mene si obmanuo...’

Èiro Blaževiæ æe reæi: - Dan prije na treningu sam imao simptome da nešto nije u redu. Sad shvaæam, Republika Srpska bi sve izgubila da je Bosna otišla na Svjetsko prvenstvo...

Dok smo razgovarali, stigla je vijest iz Sarajeva da su kljuèni èinovnici fudbalske federacije dobili teške zatvorske kazne:

- Zamisli, pet godina robije zbog ‘nesavjesnog poslovanja’! Ajde...

Hoæe li Æiro ostati?

- Ogorèen sam, ali ne želim zatvoriti vrata! Iako sam poražen, a morao sam proæi i prošao bih da je Misimoviæ bio ‘zdrav’, spreman sam na novu avanturu.

Iako...

- Novinari su na mojoj strani, iako ‘delinkvenata’ uvijek ima. Ali, takvu toleranciju naroda nikad nisam vidio! Bez obzira na to što su Portugalci prošli, kako kaže Arsene Wenger, ‘na zadnja vrata’, bez obzira na to što sam bio sabotiran i bez obzira na to što mi se ne ostaje, jer ne mogu ja ispravljati krive Drine, ne ide mi se ni u Šangaj, ni u Maroko...

Æiro je kao Aleksa Šantiæ. Ostajte ovdje. Ali, èini mi se, bez obzira na nacionalnu osjetljivost, Zvjezdan Misimoviæ više nikada neæe biti pozvan u reprezentaciju BiH. Zbog izdaje, bez obzira na “ultrazvuk”, koji pokazuje da je Misimoviæ imao tešku povredu koljena koja je, zahvaljujuæi intervenciji njemaèkih doktora, zalijeèena za tri dana. A Æiro?

- Bez obzira na milionski transfer u Kinu, ne želim i ne smijem otiæi sa ovih prostora! Razbolio bih se. I ne smijem kalkulisati, imam još šestomjeseèni ugovor. I èestitam Slovencima i Srbima na plasmanu. Sreæom, nisu imali Portugalce za protivnika...

A šta je sa zdravljem? Upravo ste došli iz klinike u Tuzli?

- Svako u srcu ima jednog dirigenta, a ja imam cijeli orkestar! Nije mi lako...

Kad sam mu rekao - bježi iz vilajeta, samo je prezirno pogledao. Nikad nije bio u dvojbi - unuci ili fudbal? Ne bi mogao preživjeti dvojbu “kralj ili prognanik Bašèaršije”? I dalje, u 75. godini, bit æe noæna mora za “presretaèe”, koji love vozaèe što voze više od 300 na sat.

( www.jutarnji.hr)




a objektivno i da prostis profesionalno novinarstvo (dakle nesto sto fali ispranim turbo-folk mozgovima naviklim na udbaske izvjestaje)podrazumjeva da se cuje i druga,"optuzena" strana te da siroki auditorijum izvuce iz svega sam zakljucak...


Misimoviæ: "Zbog zlonamjernika èuvam snimak ultrazvuka koljena"

Jasno se vidi ošteæenje ligamenta • U Zenici nisam igrao jer sam bio povrijeðen




"Mnoge je iznenadilo kada se Zvjezdan Misimoviæ našao u poèetnom sastavu Volfsburga u utakmici protiv Nirnberga, tri dana nakon što nije mogao nastupiti za reprezentaciju BiH u revanš meèu baraža za plasman na Svjetsko prvenstvo protiv Portugala.

Negodovanje i optužbe

Javnost je negodovala, a pojedini "struènjaci" poèeli optuživati Misketa da je namjerno izbjegao nastup na Bilinom polju. Poznajuæi našeg reprezentativca, u takve glasine nismo povjerovali, ali nam je dužnost bila èuti šta kaže prozvana strana.

- Prvo, nisu prošla tri nego sedam dana od moje povrede koju sam zadobio u Lisabonu. Ligament je bio nategnut i pojavila se tekuæina. Nisam igrao jedino zbog toga što me koljeno boljelo i ni zbog èega drugog - rekao je Misimoviæ u juèerašnjem telefonskom razgovoru za "Dnevni avaz".

Èak se prièalo kako su nalazi, rezultat magnetne rezonance, raðeni u klinici "Agram", bili uredu.

- Za sve te struènjake mogu reæi da se na magnetnoj rezonanci ovakvo istegnuæe ne vidi najbolje. U Njemaèkoj sam išao na preglede, ultrazvukom su skenirali koljeno i rezultat je snimak na kojem se jasno vidi ošteæenje. Snimak imam, baš zbog zlonamjernika koji su plasirali ove laži.

Šta da radim sada? Èim sam saznao da æu igrati, znao sam šta æe se desiti i šta æe ljudi prièati. Spremio sam se na sve. Nikakve laži i uvrede me neæe pogoditi. Kada mogu da igram igrat æu, kada ne mogu neæu. To je jednostavno tako - kaže Misimoviæ.

Dan nakon utakmice s Volfsburgom koljeno se opet javilo.

- Boli me opet. Ne toliko kao prošle sedmice, ali boli. Vozio sam bicikl u nedjelju ujutro. Jaèam ošteæeno koljeno i nadam se da æu biti spreman za utakmicu Lige prvaka protiv CSKA u Moskvi - govori Miske.

SP je san

I na kraju još jednom o optužbama.

- Za BiH sam igrao kada mnogi nisu htjeli. Bio sam èlan ekipe puno slabije nego što je ova sada. San mi je igrati na Svjetskom prvenstvu i želio sam više od svega da igram, ali nisam mogao jer sam bio povrijeðen - Misimoviæeve su rijeèi.

Portugal je bio bolji

Miske ne može vjerovati da se nakon poraza od Portugala pokušava napraviti atmosfera katastrofe i raspada reprezentacije.

- Portugal je jednostavno bio bolji sto posto. Ništa drugo. A, što se nas tièe, zbog toga kakvi smo nikada neæemo nigdje otiæi - smatra Misimoviæ.

Neæu da pljujem

Lansirana je i prièa o navodnom telefonskom razgovoru Misimoviæa s klupskim kolegom iz Volfsburga i portugalskim reprezentativcem Koštom, u kojem mu Miske kaže da neæe igrati u revanšu.

- Ne znam samo dokle ljudi mogu iæi. Neæu ništa da komentarišem. Neæu nikoga da pljujem. To jednostavno nije moj stil - rekao je Misimoviæ."


AVAZ
24-11-2009 at 00:12 | Ukljuèi u odgovor
mosnik
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 07-01-2008
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 2074
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija BiH

Begoviæ je trebao ostati na posudbi u Ipswichu do januaraGolmana Ipswich Towna, našeg internacionalca Asmira Begoviæa, matièni Portsmouth je pozvao nazad nakon što se situacija na Fratton Parku zakomplicirala povredom Davida Jamesa, koji je, prema posljednjim informacijama, ozlijedio mišiæ lista desne noge, na kojoj je imao i operaciju koljena krajem prošle sezone.

Popularnost našeg reprezentativca na Portman Roadu je, oèekivano, naglo porasla, nakon što je svojim odbranama umnogome doprinio tome da Ipswich ne izgubi nijednu od posljednjih šest utakmica,

javlja (udbaski)BBC, sram ih bilo garant lazi jer nisu avaz.



[Edited by mosnik on 24-11-2009 at 09:03 GMT] 


Kume i ti ces to da radis, samo sutra.
24-11-2009 at 09:02 | Ukljuèi u odgovor
mosnik
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 07-01-2008
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 2074
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija BiH

Ipak da Æiro nije bez grijeha jasno se moglo vidjeti u sinoænjoj reportaži TV magazina 60 minuta u kojoj se jasno vidi da su u svemu ovom jedini nevini ostali reprezentativci Bosne i Hercegovine koji su i dalje, kao i èitava BH. nogometna javnost ostali taoci Saveza...

sportin.ba  


Kume i ti ces to da radis, samo sutra.
24-11-2009 at 09:07 | Ukljuèi u odgovor
Abulafija
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 02-07-2004
Odgovori: 28828
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija BiH

citat:
mosnik wrote:
Ipak da Æiro nije bez grijeha jasno se moglo vidjeti u sinoænjoj reportaži TV magazina 60 minuta u kojoj se jasno vidi da su u svemu ovom jedini nevini ostali reprezentativci Bosne i Hercegovine koji su i dalje, kao i èitava BH. nogometna javnost ostali taoci Saveza...

sportin.ba


Ciro bezgresni , jos malo pa cemo od Pape Rajcingera traziti da ga beatificira, jos za zivota, ako je ikako moguce
A beatifikaciju obavezno da uzivo prenosi neki od ovih "70%" od ugovora, emitera
Ja Ciru ne volim, to je valjda svakome ko prati ovaj forum jasno, al mislim da bi trebao ostati na celu reprezentacije, ako nista onda zbog euforije koju je napravio u narodu, i osmjeha koje redovno izmami, kad god se pojavi na tv-u.
24-11-2009 at 09:19 | Ukljuèi u odgovor
mosnik
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 07-01-2008
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 2074
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija BiH

Da li je uspjeh biti drugi
ZAŠTO SLAVIMO NEUSPJEH
REPREZENTACIJE?

Gotove su još jedne kvalifikacije u kojima je naša reprezentacija došla vrlo blizu plasmana na veliko takmièenje, ali nije uspjela. Od tužne veèeri u kojoj smo poraženi od Portugala prošlo je šest dana i došlo je vrijeme da se hladne glave sumiraju rezultati.

Baviti se kritikom u društvu koje teško pravi razliku izmeðu privatnog i javnog jako je nezahvalno, ali svi mi kada se odluèimo baviti ovim poslom moramo biti spremni na to, da æe uvijek biti ljudi koji æe pohvaliti naš rad i trud, ali i onih koji æe pljuvati po nama.

Nacija je u transu. Bila je i prije dvije godine, ali u drugom smislu. Tada smo svi bili u transu izazvanom borbom protiv kriminala u našem Nogometnom savezu, a onda su nam isti ljudi zbog kojih smo provodili dane na protestima u Ferhadiji doveli na èelo reprezentacija Æiru Blaževiæa i zamazili nam oèi, pa smo preko noæi zaboravili sav njihov kriminal.

Danas kada su završene još jedne kvalifikacije možemo prièati o uspjehu ili neuspjehu našeg nacionalnog tima, o prednostima i nedostacima, atmosferi, propustima u organizaciji i svemu ostalom.

Je li plasman u baraž uspjeh?

Ako pogledamo rezultate naše reprezentacije u ovom ciklusu i usporedimo ih s nekim iz prethodnih ciklusa dolazimo do vrlo jasnog zakljuèka: nismo uspjeli. Plasman u baraž nije uspjeh. U ovom kvalifikacijskom ciklusu mi smo osvojili drugo mjesto u grupi i plasirali se u baraž u kojem nas je Portugal eliminisao.

Drugo mjesto osvojila je Norveška koja kao najlošija drugoplasirana nije otišla ni u baraž. Danas kada uporedimo nas i Norvešku dolazimo do zakljuèka da njihov rezultat nije ništa manje vrijedan od našeg, pa i oni su bili drugi i neæe na SP. Jedina razlika je u tome što su to oni saznali mjesec dana prije nas.

Zašto nasjedamo na prièe da nismo bili nikad bliže plasmanu na neko veliko takmièenje. To ne samo da nije istina, to je najobiènija LAŽ. Nama je za odlazak na SP u Južnu Afriku trebalo pobijediti Portugal u dvije utakmice, dok smo prije šest godina za odlazak na EP trebali postiæi samo jedan gol. Da smo kojim sluèajem zabili gol Danskoj u jesen 2003. godine na Koševu mi bismo išli direktno na veliko takmièenje, bez ikakvog baraža.

U ovim kvalifikacijama smo dobili Estoniju i Armeniju, te Belgiju koja više nije prvi razred evropskog nogometa, dok smo u ostalih šest utakmica poraženi èak pet puta. Jedino smo uspjeli ostati neporaženi protiv Turske u Zenici, dok smo ranijih godina znali pobijediti Tursku, Norvešku, Dansku, sa Španijom odigrati nerješeno itd.

Slaviti drugo mjesto u grupi i neodlazak na SP ravno je katastrofi. To je velika nepravda prema samim igraèima, jer kako im objasniti da slavimo to što ih neæe biti na SP. Hoæe li Spahiæ, Džeko ili Misimoviæ pomisliti da nemamo vjeru u njih ako slavimo to što nisu uspjeli?

Æirine zasluge i promašaji

Trener svih trenera, najveæi demagog i muljator, èovjek sa stotinu lica, samo su neki od nadimaka koje je Æiro zaradio tokom svoje dugogodišnje, uspješne karijere. Najveæi Æirin uspjeh u voðenju reprezentacije je stvaranje kulta reprezentacije. Pobijeðivalo se i ranije, ali nikad se reprezentacija nije pratila s više pažnje.

Danas na utakmice i trgove gdje se gledaju utakmice dolazi mlado i staro, muško i žensko, èak i oni koji nikad ranije nisu pogledali ni jednu utakmicu našeg tima. Mediji su puni slika naših igraèa, o njima se skladaju pjesme i prave reklamni spotovi. Oni danas žive životom pravih zvijezda iako smo prije imali veæih imena koja su igrala u Realu, Bayernu, Barceloni, HSV-u, Monacu itd.

Æiro je svojim voðenjem reprezentacije, a prije svega svojim imenom i lukavstvom doveo naš tim na naslovne stranice svih svjetskim medija. Cijeli region je navijao za nas, pa Split je u srijedu veèer lièio na neki bosanski grad, baš kao i Hrgoviæev Sinj, a to je prije svega zasluga Æire Blaževiæa.

I sada dolazimo do onoga pitanja: je li Æiro napravio uspjeh? Možda bi bolje bilo postaviti pitanje zašto je Æiro Blaževiæ doveden za selektora reprezentacije ? Odgovor je vrlo jednostavan. On je doveden da odvede reprezentaciju na SP. To nije uèinio, što znaèi da nije ni napravio uspjeh.

Oèekivali smo da on, kao veliki autoritet, prekine praksu igranja prijateljskih utakmica s tamo nekakvim Iranom ili Omanom, ali nije. Trebao je prekinuti praksu da u reprezentaciju menadžeri dovode svoje igraèe. Izvjesni Mirnel Sadoviæ se našao na spisku reprezentacije, pa je na treningu Æiro zagalamio "Pa majko mila ko mi ovoga dovede...". Tome je svjedoèilo stotine prisutnih.

Sljedeæi ispit na kojem je Æiro pao bila je situacija s kartonima igraèa. Svaki trener mora znati koji mu igraè ima žuti karton, a to je naš smetnuo s uma. Mi smo u utakmicu s Portugalom ušli s osam igraèa kojima prijeti suspenzija. Da se razumijemo oni te kartone nisu dobili uoèi Portugala, nego ih nose još od Armenije.

Nakon Armenije imali smo Tursku, Estoniju i Španiju i morali smo ih oèistiti. Tako to rade veliki timovi. U drugom poluvremenu utakmice u Talinu morala su bar trojica dobiti karton kako bi pauzirali protiv Španije i bili spremni za baraž.

Organizacijski propusti

Eh, to je posebna prièa. Odnos saveza prema novinarima, prema igraèima, navijaèima, odlascima na gostovanja, smještaju u hotelima, da sve ne nabrajamo test je koji savez nije položio. Igraèi nisu imali svoj mir. U hotele su dolazili razni tipovi koji su se slikali s igraèima remeteæi im prijeko potrebni mir pred utakmice. Ujedno su nas i brukali u prestižnom hotelu Meriott, praveæi pijacu u njegovom holu, ili kolektivno urlajuæi psovke na raèun uposlenika saveza.

Igraèi nisu bili sami ni na putovanjima nego su zajedno s njima putovali razni politièari, poslovni ljudi, a bilo je i ljudi koji ne znaju koliko igraèa broji nogometni tim. Posebna prièa je odnos saveza prema medijima. Na gostovanja su o trošku saveza odlazili novinari zaposleni u medijima èiji je dnevni tiraž oko 3.000, kao i neki iz sedmiènih ili mjeseènih listova, dok su oni koji imaju dnevno po 50.000 i više èitatelja sami plaæali putne troškove.

Ne radi se ovdje o pomoæi saveza tim novinarima, nego iskljuèivo o finansiranju puta podobnim novinarima. Isti ti novinari su na press konferencijama u trenutku kada bi neko uputio neko "nezgodno" pitanje automatski postavljali drugo pitanje Æiri: "Selektore šta oèekujete od utakmice?", na što bi Æiro odgovorio "Jebat æemo im majku". Nakon toga bi se salom zaorio smijeh i prethodno pitanje bi ostalo neodgovoreno, kao da nikad nije ni postavljeno.

Na sve ovo bi naša javnost gledala blagonaklono da se nije desio incident na kraju još jednog neuspješnog ciklusa. Najbolji igraè ove reprezentacije Zvjezdan Misimoviæ nije imao mjesta da gleda utakmicu iz sveèane lože, ista sudbina je zadesila i Nemanju Supiæa, dok je supruga Kenana Hasagiæa s malim dijetetom morala da se gura s navijaèima.

O propustima u organizaciji moglo bi se pisati dva dana, ali moramo ostaviti još materijala i za drugi dan, jer sigurno je da æe prièe o javašluku i lopovluku èelnih ljudi biti još dosta govora u narednim danima. Jedini koji u svemu zaslužuju pohvale su naši igraèi, koji su u ovom trenutku dali svoj maksimum i hvala im još jednom.

sportsport.ba
 


Kume i ti ces to da radis, samo sutra.
24-11-2009 at 13:59 | Ukljuèi u odgovor
primus inter pares
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 31-01-2008
Odgovori: 20460
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija BiH

ejh i sportsport ba nabraja sve sto znamo,sto ne kaze sta konkretno poduzet

24-11-2009 at 14:05 | Ukljuèi u odgovor
mosnik
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 07-01-2008
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 2074
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija BiH

Selektor odradio posao
MISIMOVIÆ: IZGUBIO SAM POVJERENJE U
ÆIRU

Nakon niza uvreda, osuda i optužbi, Zvjezdan Misimoviæ odluèio se povuæi iz reprezentacije Bosne i Hercegovine, sve dok na njenoj klupi sjedi selektor Miroslav Æiro Blaževiæ.

Medijska hajka, koju su posljednjih dana protiv Zvjezdana Misimoviæa vodili pojedini domaæi i hrvatski mediji, a koju je (ne)svjesno podržavao selektor fudbalske reprezentacije Bosne i Hercegovine Miroslav Blaževiæ, dovela je do toga da je Miske odluèio staviti taèku na i, i povuæi se iz nacionalnog dresa, sve dok na selektorskoj klupi sjedi Æiro.

"Neæu više igrati u dresu reprezentacije Bosne i Hercegovine, dok je Blaževiæ selektor. Ne mogu to napraviti, jer više nemam povjerenja u njega", potvrdio je ovu informaciju za SportSport.ba prije nekoliko trenutaka Zvjezdan Misimoviæ.

Podsjetimo, Miske je slabo odigrao prvu utakmicu baraža sa Portugalom u Lisabonu, da bi ga nakon te utakmice selektor Blaževiæ doslovno okrivio za poraz. Misimoviæ nije mogao nastupiti zbog povrede u revanš susretu na Bilinom polju, na koje ga nisu htjeli pustiti u sveèanu ložu, te se morao doslovno provlaèiti pored zaštitara.

Æiro je nakon nekoliko dana i novog poraza od Portugala, spoèitao Misimoviæu da je ovaj "obmanuo" doktora reprezentacije, te je ustvari bio spreman, ali da nije htio igrati. Miske je sve to demantovao, kao i njegov trener u Wolfsburgu Armin Veh, kao i doktori njemaèkog prvaka, ali to nije bilo dovoljno pojedinim medijima, koji su brutalno okarakterisali Misimoviæa kao izdajnika.

Nakon svega, ne treba èuditi ova Misketova odluka. Svako ima granicu strpljenja preko koje ne može preæi. A, kako reèe kolega Jasmin Ligata iz Osloboðenja, kada bih morao birati izmeðu Misimoviæa i Blaževiæa, ne bih mnogo razmišljao. Jedan je Miske.

sportsport.ba 


Kume i ti ces to da radis, samo sutra.
24-11-2009 at 23:39 | Ukljuèi u odgovor
Abulafija
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 02-07-2004
Odgovori: 28828
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija BiH

Zasto nisam iznenadjen?

25-11-2009 at 08:51 | Ukljuèi u odgovor
Jack
Nivo: Forumski doajen
www.bosanskehistorije.com

Registriran(a): 01-10-2004
Odgovori: 1089
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija BiH

Sjecam se ja sta je on prije 12 godina vikao o Bosnjacima i Bosni, i kako nas je ''castio''

I naravno, cujes povike ''ciro majstore''/Sta je to Ciro uradio da je vrijedno spomena.Imali smo mnoge sanse da budemo cak i prvi u kvalifikacijama, sjeca li se neko Euro 2004

25-11-2009 at 09:21 | Ukljuèi u odgovor
Abulafija
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 02-07-2004
Odgovori: 28828
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija BiH

citat:
Jack wrote:
Sjecam se ja sta je on prije 12 godina vikao o Bosnjacima i Bosni, i kako nas je ''castio''

I naravno, cujes povike ''ciro majstore''/Sta je to Ciro uradio da je vrijedno spomena.Imali smo mnoge sanse da budemo cak i prvi u kvalifikacijama, sjeca li se neko Euro 2004



Eh objasni ti to, ovima sto skandiraju Ciro majstore
25-11-2009 at 09:23 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 35
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: beba24, cheguedoeNo2, dr.devilito, lilly, malimeho, mikooo, neko_bezveze, onlyyou, uprava, victorius
FORUM : Sport : Fudbalska/Nogometna reprezentacija BiH New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice