Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Politika : Utrka za novog nacelnika Tuzle This topic has been locked
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 ... Last Page >>
New Topic
Pošiljalac Poruka
Posmatram
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 18-05-2012
Odgovori: 1641
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Utrka za novog nacelnika Tuzle

citat:
arnie wrote:

to je vec neka treca prica druze,
svaki iole Bosanac ili onaj koji se tako javno predstavlja bi Tomi isto zaroflo...


osim naravno Muamera Zukorliæa - taj ne zaroflava, nego tapse, ali to je zato sto on nije bosanac - nego srbijanac.

i kad sam vec tu, zacatavate temu jer sigurna sam 100% da ni jedan od njih nema sansi da bude nacelnik Tuzle.
22-05-2012 at 17:57
rainbow
Nivo: Forumski vuk
:2h :2h :2h

Registriran(a): 21-04-2009
Odgovori: 543
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Utrka za novog nacelnika Tuzle

citat:
Posmatram wrote:

osim naravno Muamera Zukorliæa - taj ne zaroflava, nego tapse, ali to je zato sto on nije bosanac - nego srbijanac.

i kad sam vec tu, zacatavate temu jer sigurna sam 100% da ni jedan od njih nema sansi da bude nacelnik Tuzle.



jos kada bi znala sta je "demokratski" rezim Borisa Tadica uradio Bosnjacima na Sandzaku onda bi ti mozda bilo jasno da su chetnici blaza alternativa fasizma.I milosevic je bio socijalista i ljevicar pa kakav fasizam napravi,Hitler bi mu pozavidio.

Pogledaj samo dodikove socijal-demokrate i ove lagumdzijine sto su se ufurali u "nad -klasu" crvene burzoazije sa tendencijom nazional -soc-demokratije,bas kao sto je i Hitler radio.Svuda na svjetu je soc. demokratija ujedinjena u internacionalu a u Bosni imamo nacional-social-demokratske partije





[Edited by rainbow on 22-05-2012 at 20:25 GMT]
22-05-2012 at 20:23
djecko
Nivo: Forumski doajen
nisam nehljebar

Registriran(a): 28-03-2005
Lokacija: SFRJMAKEDONIJA
Odgovori: 13657
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Utrka za novog nacelnika Tuzle

utrkujete se znaèi 45 stranica i ?

22-05-2012 at 22:51
yugi
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 20-12-2006
Lokacija: NORVEŠKA
Odgovori: 35281
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Utrka za novog nacelnika Tuzle

Na vijest o ispadanju Slobode u drugu ligu jedan od komentatora ostavio je poprilièno interesantan komentar!!!


(101) llutvo BAN bodovi usera: 0
24.05.2012. u 08:55 Ocjena komentara: 1

Tuzla je imala ZOO,5 bazena,stadione u Kreki,Solini,tenis terene,gimnastiku,šah i stoni tenis u Partizanu u Miladijama koji je u ruševnom stanju, rukomet na stadionu Jedinstva svake nedjelje, zatim KK Sloboda Ditu, RK Sloboda solanu,a onda našu svetinju FK Slobodu.Tada nije ovakvog naèelnika, nije bilo ideja o Tvrtku i Martinu L.K. koji se zaista citav zivot svojski borio za Tuzlu. MOLIO BI SVE KOJI IZBILJNIJE ÈITAJU OVAJ POST, DA SE PRESABERU I DA SE BILO KOJI JAÈI, POŠTENIJI I UTJECAJNIJI STANOVNIK TUZLE POJAVI NA IZBORIMA DA GLASAMO ZA NJEGA. JASMINE, TVOJA POLITIÈKA KARIJERA JE ZAVRŠENA, NIŠTA TE NE MOŽESPASITI OD PROPASTI, DAJEM ŽIVOT ZA TO !

MOLIM SVE  


<br /><br /><br /><br />

24-05-2012 at 15:02
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Utrka za novog nacelnika Tuzle


I taj vala na komentarima udrobio i sto treba i ne treba, kojih pet bazena, u Tuzli se nije imalo gdje okupati. Bazen i to mali ispod Slane Banje bio prije 50 godina. Zbog tonjenja i sto su Tuzlu muzli ko je stigao propalo je mnogo sta.

Sve se moze gledati sa vise strana, mozes reci u Tuzli se nije imalo gdje kupati sada ima, u Tuzli se nije imalo gdje cipele kupiti a ne sta drugo, u Tuzli se nisu mogli kupiti luksuzni automobili sada se od salona ne mozes okrenuti, u Tuzli sada imas da upises fakultet koji ti padne na pamet i sl.

Banjomse nije smjelo proci, pa ja sam na Banju isla samo kao dijete a poslije gore niko nije isao. Pinga je bila nesto najruznije sto je postojalo a sada su zaista lijepa jezera. Korzo bilo ruglo od jedno '60 do skora.

Sto se tice ZOO vrta, mnogi smo gore provodili dosta vremena ali niko se ne pita u kojim su uslovima bile te zivotinje, oni jadni medvjedi zivot proveli u rupi.

Svijet je nerealan, nema Tuzla velik budzet, moze se i vise i drugacije, moze i Jasmin bolje ali da je uradio puno jeste, i iako mislim da je 12 godina svakoga dosta na vlasti bojim se ko ce nam doci i bojim se da cemo tek prokukati.

A posebno ispadanje Slobode nema veze sa Imamovicem, pa jedino od Opcine i dobijaju pare i to dobre.

Neki i na komentarima kao da Tuzle nisu vidjeli nikad u zivotu nego pricaju sto su slusali a svako na svoju vodu.

I na kraju da kazem da sam cula da ipak hoce Berbic kao nezavisni kandidat ali i Fatmir Alispahic, tako narod prica.

24-05-2012 at 16:33
Testosteron
Nivo: Forumas sa iskustvom
S

Registriran(a): 29-06-2006
Lokacija: Zeljezara Zenica
Odgovori: 272
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Utrka za novog nacelnika Tuzle

Ja iskreno mislim da je trece jezero nepotrebno jer sezona kupanja je u najboljem slucaju 30 dana u godini....al et furka mu bila pa napravio.Volio bih vise da su se neke zgrade popravile i renovirale i ceste sredile.To je moje misljenje

24-05-2012 at 17:09
soraya
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 01-03-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 30666
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Utrka za novog nacelnika Tuzle

citat:
Testosteron wrote:
Ja iskreno mislim da je trece jezero nepotrebno jer sezona kupanja je u najboljem slucaju 30 dana u godini....al et furka mu bila pa napravio.Volio bih vise da su se neke zgrade popravile i renovirale i ceste sredile.To je moje misljenje



što se tièe treæeg jezera ono je samo dio faze kompletiranja projekta i potrebno je jer usporava proces tonjenja...
u pravu si za ideju popravki i sanacije nekih postojeæih objekata,ali koliko ja znam ono što je u vlasništvu opštine i jeste bar koliko toliko popravljeno.ruinirani objekti koje vidjamo ,naroèito u starom jezgru grada,nisu u vlasništvu opštine ili su u procesu restitucije ili njihovi vlasnici nemaju materijalnih sredstava da ih renoviraju...opštinska vlast tu nije nadležna i poprilièno je nemoæna jer nema zakonska ovlaštenja da vlasnike tih objekata natjera da izvrše popravke,ali jeste nadležna da kroz urbanu regulativu kontroliše taj proces kada do njega doðe...
24-05-2012 at 17:22
arnie
Nivo: Forumski doajen
I'm coming in peace now

Registriran(a): 12-02-2011
Lokacija: Zulu time zone
Odgovori: 4391
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Utrka za novog nacelnika Tuzle

citat:
Testosteron wrote:
Ja iskreno mislim da je trece jezero nepotrebno jer sezona kupanja je u najboljem slucaju 30 dana u godini....al et furka mu bila pa napravio.Volio bih vise da su se neke zgrade popravile i renovirale i ceste sredile.To je moje misljenje



stambene zgrade naravno,
nesto sto ce biti produktivno cijelu godinu,
a jednom nacelniku Opstine nemoze biti furka, osim ako se ne radi o njegovoj vlastitoj kuci ili dzepu,
sve ostalo je po furci naroda koji ga je izabrao,
postoji aparat na lokalnim nivoima vlasti koji omogucava gradjanima da ucestvuju u urbanom pro-planiranju...
24-05-2012 at 17:25
soraya
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 01-03-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 30666
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Utrka za novog nacelnika Tuzle

citat:
arnie wrote:


postoji aparat na lokalnim nivoima vlasti koji omogucava gradjanima da ucestvuju u urbanom pro-planiranju...


još samo da nam kažeš gdje je smješten taj aparat i kako se zove osoba koja tim aparatom upravlja

izrada prostornog plana (ako si to mislio pod ovim "pro-planiranje") nije u nadležnosti opštine ,veæ viših institucija

[Edited by soraya on 24-05-2012 at 17:34 GMT]
24-05-2012 at 17:33
arnie
Nivo: Forumski doajen
I'm coming in peace now

Registriran(a): 12-02-2011
Lokacija: Zulu time zone
Odgovori: 4391
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Utrka za novog nacelnika Tuzle

citat:
soraya wrote:


još samo da nam kažeš gdje je smješten taj aparat i kako se zove osoba koja tim aparatom upravlja

izrada prostornog plana (ako si to mislio pod ovim "pro-planiranje") nije u nadležnosti opštine ,veæ viših institucija

[Edited by soraya on 24-05-2012 at 17:34 GMT]

e pa vidite gospodjo,
vas yebe ovo u zagradi (ako si to mislio),
kako god, ovaj put sam mislio da malo vise znate o ovoj tematici...
haj' nejse, nije ti prvi put...
24-05-2012 at 17:52
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 29
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: beba24, cheguedoeNo2, dr.devilito, lilly, malimeho, mikooo, neko_bezveze, onlyyou, uprava, victorius
FORUM : Politika : Utrka za novog nacelnika Tuzle This topic has been locked New Topic

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice