Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Politika : Utrka za novog nacelnika Tuzle This topic has been locked
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 ... Last Page >>
New Topic
Pošiljalac Poruka
primus inter pares
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 31-01-2008
Odgovori: 20460
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Utrka za novog nacelnika Tuzle

citat:
soraya wrote:


ok,o zapošljavanju prièaju i prièaæe svi.na onome ko bude izabran æe biti da smisli šta i kako,koliko,gdje...
ne slažem se da treba imati samo jedan cilj,ali mora znati "ubosti" redosled prioriteta...
MZ Centar ima veæ dio stare VK mreže,problem je što u skoro cijeloj Tuzli oborinska kanalzacija ne fercera,nije godinama u nju ulgano i ta rekostrukcija æe itekako da košta...to je spomenuo u treæoj taèki svog programa (izrada prostornog i generalnog urbanistièkog plana,plana regulacije...ovaj sadašnji je kastrofalan,ustvari sve po sistemu sjeèeš uši krpiš doope,zato se i grade objekti po tudjim avlijama)...pitanje je sa kojim kadrovima se raspolaže za jedan takav poduhvat...Izrada prostornih planova je itekako ozbiljan posao i zahtjeva timski rad...



TAJ DIO je i meni ok u vezi tog plana regulacije i tako...ali bitna stvar...

PRAVDA ZA FORUM,RE BAN ZA MELMEL I PACIJENTA!!!
31-05-2012 at 22:49
soraya
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 01-03-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 30666
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Utrka za novog nacelnika Tuzle

citat:
primus inter pares wrote:
e upravo zato i nije dobra kombinacija neovisni kandidat...
jer tako stvari ne ferceraju,pogotovu sa nasim drustvenim uredjenjem, i nasim pravilima igre...
to vi mozete idealizirat kolko hocete,stvarni zivot i stvarni problemi su ko i sve ostalo u ovoj drzavi sranje nads sranjima...
naravno moje misljenje...
sta vam je ljudi ba,nemos ni olovku bez tendera kupit,a kamol nesto to ,trazit od nekih sistema lovu,koji nisu ni pod nokat ti u tvojoj ingerenciji...samo te ovi sa viseg nivoa cusnu,pa ne dobijes ni nesto sto si svakako trebo dobit...politika je to stara kurva tacka ba.. i ako nemas ledja,haj odma kuci...


Primke,vakat je da se taj uèmali model struktuiranja vlasti poène mjenjati....Odavno nam MZ poruèuje da poènemo da se rješavamo partokratije i da se poène prednost davati individualnoj inicijativi...Na kraju krajeva naèelnik je domaæin grada,a OV i opštinske službe su svugdje samo servis gradjanima,a ne obratno
31-05-2012 at 22:51
statebriga
Nivo: Forumski doajen
nezaobilazna

Registriran(a): 07-05-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 9876
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Utrka za novog nacelnika Tuzle

citat:
primus inter pares wrote: ... sta vam je ljudi ba,nemos ni olovku bez tendera kupit,a kamol nesto to ,trazit od nekih sistema lovu,koji nisu ni pod nokat ti u tvojoj ingerenciji... i ako nemas ledja,haj odma kuci...
pa, vidi, do sada smo imali nacelnika s ledjima (doduse, sitnih ramena ), pa ne znam sta smo to plaho dobili (osim jezera i fontana, uhljebljenih par jarana). to je, isto kao i ovo, stavka o kojoj se moze nadugo i nasiroko debatovati. sve ima svoje za i protiv, a kljucno je sto putnik fino naglasi:
citat:
Putnik wrote: Tu smo... Dobro si napisala "ako" zaista rade za dobrobit naroda...To je za nase politicare, odnosno vijecnike (cast izuzecima, ali oni se na prste jedne ruke mogu nabrojati i to one ruke na kojoj fali bar jedan prst) spansko selo...Oni obicno rade za svoj i interes stranke...

sad, kad ovako razmisljam, zao mi sto se ja nisam pripremila da budem kandidat...
31-05-2012 at 22:55
soraya
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 01-03-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 30666
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Utrka za novog nacelnika Tuzle

citat:
statebriga wrote:

sad, kad ovako razmisljam, zao mi sto se ja nisam pripremila da budem kandidat...


i meni je,da znaš...trebala si jer to tebi "stoji"
Primke ,ohani sa tim raybankama više
31-05-2012 at 23:01
Inspektor
Nivo: Forumski doajen
Novus Ordo Seclorum

Registriran(a): 21-06-2005
Odgovori: 9543
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Utrka za novog nacelnika Tuzle

citat:
soraya wrote:


Primke,vakat je da se taj uèmali model struktuiranja vlasti poène mjenjati....Odavno nam MZ poruèuje da poènemo da se rješavamo partokratije i da se poène prednost davati individualnoj inicijativi...Na kraju krajeva naèelnik je domaæin grada,a OV i opštinske službe su svugdje samo servis gradjanima,a ne obratno


...iz cega proizilazi da sve optuzbe na racun fontana, reparacije Sjeverne magistrale, parka, Tvrtkova spomena, jezera padose u onu slanu vodu, jal u Jalu, jer ih nije pravio On, nego Oni...
;hanka

Jesam li ja rek'o vec Nada Mladina? ;hanka Nek bude zena, kad stb nece da proba......realno, dobila bi ona dosta glasova...
31-05-2012 at 23:01
soraya
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 01-03-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 30666
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Utrka za novog nacelnika Tuzle

citat:
Inspektor wrote:


...iz cega proizilazi da sve optuzbe na racun fontana, reparacije Sjeverne magistrale, parka, Tvrtkova spomena, jezera padose u onu slanu vodu, jal u Jalu, jer ih nije pravio On, nego Oni...
;hanka

Jesam li ja rek'o vec Nada Mladina? ;hanka Nek bude zena, kad stb nece da proba......realno, dobila bi ona dosta glasova...


pa ko je klim'o glavom neka se sad saFunja

a Nada Mladina... etalon za plemenitost,dama,majka,patriota...obožavam je
31-05-2012 at 23:07
primus inter pares
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 31-01-2008
Odgovori: 20460
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Utrka za novog nacelnika Tuzle

SEBE CU JA ZA NACELONIKA, I ONDA CU PRVO BANIRAT MELMEL I PACIJENTA I SVE NJIHOVE KOLABORATORA!!!E!SVI ODREDA BICETE BANOVANI?
JASNO?

31-05-2012 at 23:19
laly
Nivo: Forumski doajen
Don't Let Me Be Misunderstood

Registriran(a): 19-11-2005
Lokacija: Wudang
Odgovori: 39084
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Utrka za novog nacelnika Tuzle

citat:
primus inter pares wrote:
SEBE CU JA ZA NACELONIKA, I ONDA CU PRVO BANIRAT MELMEL I PACIJENTA I SVE NJIHOVE KOLABORATORA!!!E!SVI ODREDA BICETE BANOVANI?
JASNO?

31-05-2012 at 23:20
yugi
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 20-12-2006
Lokacija: NORVEŠKA
Odgovori: 35281
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Utrka za novog nacelnika Tuzle

Nekako smo svi manje više bili skloni koristiti otrcanu floskulu "kako nema alternative" a kada se pojavi eventualna alternativa onda drvlje i kamenje po toj alternativi!
Naravno da æe ljudi poput Berbe donijeti nešto novo jer svi jako dobro znamo da je Jasmin neko ko je totalno izgubio kompas!
Neko pomenu nova radna mjesta.Naravno da opština nije zadužena za otvaranje fabrika ali svakako jeste za stvaranje povoljnijeg ambijenta za privredu.Želi neko reæi da æe taj ambijent prije stvoriti Jasmin od BerbiæaÈisto sumnjam jer Jasmin je sto godina na državnim jaslama od perioda kad je bio Selimov potrèko pa sve do zadnjih 12 godina na poziciji faraona za razliku od Berbiæa koji jeste privrednik pa kakav takav!!
Sunèana pomenu to kako je Jasmin podržavao sve Berbiæeve projekte.Pa nije to Jasmin radio radi Berbe nego i radi svoje liène promocije!U krajnjem, Jasmina je stvorio Selim da bi danas isti taj Jasmin okrenuo leða Selimu i zaboravio da je od njegovog potrèka došao na ovo gdje danas jeste!!

[Edited by yugi on 31-05-2012 at 23:38 GMT] 


<br /><br /><br /><br />

31-05-2012 at 23:38
statebriga
Nivo: Forumski doajen
nezaobilazna

Registriran(a): 07-05-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 9876
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Utrka za novog nacelnika Tuzle

citat:
yugi wrote: ... Naravno da opština nije zadužena za otvaranje fabrika ali svakako jeste za stvaranje povoljnijeg ambijenta za privredu.




(treba uvest da se na postove moze lajkat, da dzabe ne odgovaramo, nego samo lajkamo)
31-05-2012 at 23:57
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 43
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: *touch*, Aci, andjapuppy, bosanka_no1, clippoutline, iskreni tuzlak, Oblakovich, sabko, ziga_zage
FORUM : Politika : Utrka za novog nacelnika Tuzle This topic has been locked New Topic

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice