Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Politika : Utrka za novog nacelnika Tuzle This topic has been locked
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 ... Last Page >>
New Topic
Pošiljalac Poruka
primus inter pares
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 31-01-2008
Odgovori: 20460
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Utrka za novog nacelnika Tuzle

i jos nesta,istina bilo je bazena,skakalo se plivalo pogotov na banji,al u neadekvatnim uslovima...)
ali do bazena u hotelu tuzla,tuzla nije imala adekvatan bazen.tacka ba.
inace sad imamo i 100-njak bazena u gradu,ako u ovu cifru ubacimo i one ljudim oko kuca...
sve su to bazeni..al nisu adekvatni...


p.s i ja sam cuo od starijih da su se kupali na jali,u nakim virovima, i nedje tamo kod ove sad omege

25-05-2012 at 09:30
bdirlija
Nivo: Forumski doajen
http://youtu.be/E4OqAa9pcGQ

Registriran(a): 26-02-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 1638
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Utrka za novog nacelnika Tuzle

citat:
primus inter pares wrote:
p.s i ja sam cuo od starijih da su se kupali na jali,u nakim virovima, i nedje tamo kod ove sad omege





E ðeco, ðeco...!

Nisam se kupao u Jali ali u Solini... iiihaaaaj!
Ispod Gradine, 30-ak metara od uzvodno od bolnièke kanalizacije, pravili branu i voda nam do vrata bila. Ribe fatali, klenove, a bilo i rakova ali njih niko nije smio darnut'.
Èitavo ljeto kupanjac iza zgrade. I tako sve do one poplave. Cent falio da mi u stan uðe voda, prizemlje.
Onda beton uvališe i kapak, nejma više...
25-05-2012 at 09:58
click_me
Nivo: Forumski doajen
Administrator

Registriran(a): 30-04-2004
Lokacija: 2-zla-4-ever
Odgovori: 6593
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Utrka za novog nacelnika Tuzle - v

Dosta je vala više svakoga ko je duže od 4 godine na vlasti, pa tako i Jasmina...

Neka doðe bilo ko drugi i neka se potrudi da bude bolji od njega.

On moj glas više dobiti neæe i ima previše razloga za to. Ja æu veæ naæi neku zamjenu.

25-05-2012 at 14:01
arnie
Nivo: Forumski doajen
I'm coming in peace now

Registriran(a): 12-02-2011
Lokacija: Zulu time zone
Odgovori: 4391
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Utrka za novog nacelnika Tuzle

misljenja sam da ce Emir Kabil napraviti pravi posao...
iako ce put biti trnovit, unijece neke bitne pozitivne promjene,
a najveci bum i svjetlo na kraju tunela kad se to sve lijepo uklopi posle drzavnih izbora 2014.
Inshallah

25-05-2012 at 15:41
mosnik
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 07-01-2008
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 2074
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Utrka za novog nacelnika Tuzle

citat:
arnie wrote:
misljenja sam da ce Emir Kabil napraviti pravi posao...
iako ce put biti trnovit, unijece neke bitne pozitivne promjene,
a najveci bum i svjetlo na kraju tunela kad se to sve lijepo uklopi posle drzavnih izbora 2014.
Inshallah


Da se nije zaduzio oko Centra za srce ne bi mu padalo na pamet uci u politiku. Al, valja vracati dugove, pa je bolje biti ili pokusati biti negdje oko vlasti, sta ce covjek, nema izbora...  


Kume i ti ces to da radis, samo sutra.
26-05-2012 at 11:39
Jimmy
Nivo: Forumski doajen
Auuuuuuu
Registriran(a): 16-12-2007
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 2144
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Utrka za novog nacelnika Tuzle

Inace ne gotivim ovog lika, ali je puno tog receno (istinitog) u ovom videu:
http://www.youtube.com/watch?v=EEoQN4xS61Y&feature=player_detailpage#t=267s


Uglavnom, do sada sam bez razmisljanja davao glas Imamovicu, vise nikada .
I to je to.
Jasmine, jedan veliki -1 od mene, a +1 za najjaceg konkurenta.
Uradio je on puno toga, ali vise dobrog je uradio za sebe i svoje pajdase, nego za same gradjane Tuzle. Valjda nekada zazivi i zakon o porijeklu imovine.

26-05-2012 at 12:02
arnie
Nivo: Forumski doajen
I'm coming in peace now

Registriran(a): 12-02-2011
Lokacija: Zulu time zone
Odgovori: 4391
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Utrka za novog nacelnika Tuzle

citat:
Jimmy wrote:
Inace ne gotivim ovog lika, ali je puno tog receno (istinitog) u ovom videu:
http://www.youtube.com/watch?v=EEoQN4xS61Y&feature=player_detailpage#t=267s


Uglavnom, do sada sam bez razmisljanja davao glas Imamovicu, vise nikada .
I to je to.
Jasmine, jedan veliki -1 od mene, a +1 za najjaceg konkurenta.
Uradio je on puno toga, ali vise dobrog je uradio za sebe i svoje pajdase, nego za same gradjane Tuzle. Valjda nekada zazivi i zakon o porijeklu imovine.

Jimmy, kome ti dajes svoj glas ovaj put,
ja nemogu otvorit' youtube sa ove mreze...
26-05-2012 at 12:34
Shaban
Nivo: Forumski doajen
Taxirat

Registriran(a): 17-01-2008
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 12510
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Utrka za novog nacelnika Tuzle

citat:
Jimmy wrote:
Inace ne gotivim ovog lika, ali je puno tog receno (istinitog) u ovom videu:
http://www.youtube.com/watch?v=EEoQN4xS61Y&feature=player_detailpage#t=267s


Uglavnom, do sada sam bez razmisljanja davao glas Imamovicu, vise nikada .
I to je to.
Jasmine, jedan veliki -1 od mene, a +1 za najjaceg konkurenta.
Uradio je on puno toga, ali vise dobrog je uradio za sebe i svoje pajdase, nego za same gradjane Tuzle. Valjda nekada zazivi i zakon o porijeklu imovine.

Najveæa Jasminova greška je lik po imenu aid berbiæ. Siva eminencija ili onaj koji se u sve miješa. Njegova egocentriènost je na drugom mjestu.
No za jednu stvar nisi u pravu ni ti a ni ovaj mamenjak mimo. Slobodi nije kriv jasmin. Sloboda je krenula tonuti odmah poslije rata. Gomilanjem dugova i lopovlukom u njenom radu. Pa opština je samo u zadnja 2 mjeseca dala slobodi oko 90.000 KM. U zadnjoj godini preko 200000 KM a vjerovatno i više. Hajde sad neka mi neko naðe opštinu u BiH koja je jednom nogometnom/fudbalskom klubu dala više! Njegova administracija jeste u dobroj mjeri pridonijela propasti sporta u Tuzli ali je još više pridonijelo propasti negativno ekonomsko okruženje i mešetari u sportu. Nema više onoh jakih kolektiva koji su nemilice ulagali u sport tipa DITE, Solane, Elira, TTU-a, RIS-a, TT-a ... veæ su se klubovi morali okrenuti okrupnjavanju i zajednièkom djelovanju te produkciji vlastitih igraèa iz bazena koji je talentovan za sport. Uzmite programe raspodjele sredstava za sport iz budžeta opæine Tuzla i TK. Vidjeæete stotine klubova koji imaju samo jedan cilj- malo oteti od budžeta za par pojedinaca. Mala smo mi bara za toliko krokodila. Hitna reorganizacija zakona o sportu i naèinima finansiranja æe donijeti boljitak za sport u TK. Naša privreda ne može podnijeti ovoliku rastrošnost u svim porama djelovanja.
Vezano za treæe jezero: To æe jezero ostati Tuzli i graðanima. Da su se dala slobodi 2 miliona maraka šta misliš kome bi ta dva miliona otišla? Misliš da bi slobodi bilo bolje?
Treæe jezero ima drugu veliku zamjerku:
Kršenje osnovnih ljudskih prava - prava na rad. Ono direktno ugrožava legalni objekat i legalni posao. E zato mora neko odgovarati
26-05-2012 at 12:54
cupo
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Utrka za novog nacelnika Tuzle

Mimo Šahinpašiæ o sportu u Tuzli i Jasminu Imamoviæu.

26-05-2012 at 13:21
Jimmy
Nivo: Forumski doajen
Auuuuuuu
Registriran(a): 16-12-2007
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 2144
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Utrka za novog nacelnika Tuzle

citat:
Shaban wrote:

Najveæa Jasminova greška je lik po imenu aid berbiæ. Siva eminencija ili onaj koji se u sve miješa. Njegova egocentriènost je na drugom mjestu.
No za jednu stvar nisi u pravu ni ti a ni ovaj mamenjak mimo. Slobodi nije kriv jasmin. Sloboda je krenula tonuti odmah poslije rata. Gomilanjem dugova i lopovlukom u njenom radu. Pa opština je samo u zadnja 2 mjeseca dala slobodi oko 90.000 KM. U zadnjoj godini preko 200000 KM a vjerovatno i više. Hajde sad neka mi neko naðe opštinu u BiH koja je jednom nogometnom/fudbalskom klubu dala više! Njegova administracija jeste u dobroj mjeri pridonijela propasti sporta u Tuzli ali je još više pridonijelo propasti negativno ekonomsko okruženje i mešetari u sportu. Nema više onoh jakih kolektiva koji su nemilice ulagali u sport tipa DITE, Solane, Elira, TTU-a, RIS-a, TT-a ... veæ su se klubovi morali okrenuti okrupnjavanju i zajednièkom djelovanju te produkciji vlastitih igraèa iz bazena koji je talentovan za sport. Uzmite programe raspodjele sredstava za sport iz budžeta opæine Tuzla i TK. Vidjeæete stotine klubova koji imaju samo jedan cilj- malo oteti od budžeta za par pojedinaca. Mala smo mi bara za toliko krokodila. Hitna reorganizacija zakona o sportu i naèinima finansiranja æe donijeti boljitak za sport u TK. Naša privreda ne može podnijeti ovoliku rastrošnost u svim porama djelovanja.
Vezano za treæe jezero: To æe jezero ostati Tuzli i graðanima. Da su se dala slobodi 2 miliona maraka šta misliš kome bi ta dva miliona otišla? Misliš da bi slobodi bilo bolje?
Treæe jezero ima drugu veliku zamjerku:
Kršenje osnovnih ljudskih prava - prava na rad. Ono direktno ugrožava legalni objekat i legalni posao. E zato mora neko odgovarati


Grijesis Šabane...
Zasto se Slobodi nije pomagalo na vakat?
Gomilali su se dugovi i u drugim klubovima, ali Sloboda je igrala i finale kupa, pa se islo i u Europska takmicenja i svasta nesto, ovo je dno dna.
Zasto opstina odbacuje sve na cemu ne moze zaraditi?

OK, ostavimo F.K. Slobodu, ajmo malo K.K. Slobodu. Zasto je propala?
Zasto se dao mandat Žaretu. Istom onom Žaretu koji je zabio zavrsni udarac Slobodi, koji je dovodio kvaziigrace poput Sekickog (poznatog kao covjeka koji je dao podrsku Ratku Mladicu)? Zar je on vrijedan mjesta u opstinskom vijecu?

Opstina na celu sa Jasminom Imamovicem je aktivna samo tamo gdje mogu uzimati pare. Pa hoce li malo i vratiti pare gradjanima? Pa mi punimo taj budzet, sta dobijemo nazad?
Panonska jezera su lijepa, i podrzavam njihov rad i sufinansiranje, ali kada mi Jasmin izadje i pocne lupetati o Tuzli kao turistickom gradu, smuci mi se.
Panonska jezera su jedno prelijepo tuzlansko kupaliste, ali od turizma nikada nista nece biti.

I licno smatram da bi panonska jezera mogla imati pozitivan rezultat, samo nema sanse da neko makne Porobica (koji je OK covjek, ali jako tanak sa ugostiteljstvom i turizmom).

I za kraj, zasto Tuzla nije ekonomski jaka?
Zasto nas investitori zaobilaze kao da smo sugavi?
Imamo aerodromu, imamo povoljan geografski polozaj, a opet niko nije zainteresiran. Nemojte samo govoriti da su kantonalna i entitetska vlada krive. Nisu, kriv je i sam Jasmin koji nikome nece uraditi nikakav ustupak, a ocekuje nesto da dobije.
Sta fali da se ucini neki ustupak i za SDA, ako ce na kraju profitirati gradjani?
To mu njegov egoizam i narcisiodinost ne dozvoljavaju.
26-05-2012 at 14:54
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 57
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: EminaS, meho, Mela77, mikimini, Mir$o, pljosko, strokeunit
FORUM : Politika : Utrka za novog nacelnika Tuzle This topic has been locked New Topic

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice