Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Politika : Aktuelne politicke dogodovstine
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
XMRVICAxTZ
Nivo: Forumski doajen
sitna al dinamitna

Registriran(a): 05-01-2006
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 9833
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Aktuelne politicke dogodovstine

citat:
nevenkagaragic wrote:
Nema covek pametnija posla?

Željko Komšiæ - BLOGER-FOLER

15.02.2010. 00:00


Nakon godinu dana pauze Željko Komšiæ ponovo je poèeo pisati blog. Nije ni èudo, pa ovo je izborna godina. U novom postu, predsjedavajuæi Predsjedništva BiH povjerio se èitaocima pišuæi o tome kako i zašto je dobio otkaz na svom prvom stalnom radnom mjestu, kolika mu je sada plata i koliko ima kredita. Pravi Bloger -Foler. Komšiæeva papanska demagogija i foliranje prelazi ponekad granice ukusa. Za potvrdu, o èemu su pisali neki mediji pa i ovaj portal, mogli bi napraviti spisak koji prilièi ni malo skromnom nego raskošnom naèelniku, ambasadoru i predsjedniku. Od njegovih putovanja, veèera, ljetovanja, mercedesa do ko zna šta veæ. Novi-stari Bloger-Foler

(svevijesti)
http://www.svevijesti.ba/content/view/55643/259/



zasto da ne pise? svaka mu cast! kad svako od politicara bude javno ovako iznio sve i ne foliro onda ce nesto i da bude od tih politicara a onda budu i valjali narodu..da je bogdom vise Komsica..
16-02-2010 at 01:36 | Ukljuèi u odgovor
bdirlija
Nivo: Forumski doajen
http://youtu.be/E4OqAa9pcGQ

Registriran(a): 26-02-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 1638
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Aktuelne politicke dogodovstine

citat:
XMRVICAxTZ wrote:


zasto da ne pise? svaka mu cast! kad svako od politicara bude javno ovako iznio sve i ne foliro onda ce nesto i da bude od tih politicara a onda budu i valjali narodu..da je bogdom vise Komsica..


Eh koliko li njih zna uopštre upalit' raèunar?

Još malo o marisani popova kao i o aferama u SPC


citat:
Многе црквене афере и даље отворене

Пре „случаја владике Артемија” јавност упозната с раскошним двором епископа Василија, писмом владике Григорија, суђењем Пахомију… – Литургијско питање изазивало и туче у храмовима....


http://www.politika.rs/rubrike/Drustvo/Mnoge-crkvene-afere-i-dalje-otvorene.sr.html

Ultimate fight, UFC Pride in Грачаница






[Edited by bdirlija on 16-02-2010 at 10:06 GMT]
16-02-2010 at 09:56 | Ukljuèi u odgovor
Abulafija
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 02-07-2004
Odgovori: 28828
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Aktuelne politicke dogodovstine

Da vam oprièam

(Marko Vesovic)



Atentatorka

Bože, kakvih šupaka ima u tom parlamentu



Na pretprošloj sjednici Parlamenta FBiH, povodom "dvije škole pod jednim krovom", sjetio sam se Haveriæeve knjige Etnos i demokratija. Navodim samo rijeèi zbog kojih su dežurni Bošnjaci pop*z**li. Govoreæi o nepristranosti njegovih analiza, rekao sam: po Haveriæu, sama èinjenica da je postojala stranka muslimanskog naroda bila je dovoljna da se Bosna raspadne. Našto je Amila Alikadiæ-Husoviæ rekla da je u Vešoviæevoj nervozi "prepoznala i jednog njegovog prijatelja iz njegovog sela, na žalost, nekadašnjeg našeg kolegu iz parlamentarnih klupa koji je s istom strašæu mrzio muslimane".

Htio sam joj èestitati: ušla je u moja sabrana djela. Takvi kao Amila umru i kad proðe vrijeme bude kao da ih nikad nije bilo, ali ovaj egzemplar ljudske rase neæe biti zaboravljen. Ali nisam rekao ništa gospoji zaduženoj za klasiène saèekuše iza govornice: u atentatima na ljude, na razum, na moral, njena neiscrpna glupost snabdijeva je nepotrošivom municijom. Izjednaèiti mene i Dabiæa mogao je samo stvor koji zbilja ima talenta za glupost kao ja za pisanje, ali u njenoj gluposti ima nešto dabiæevsko, to je glupost pripravnice za fašistu: vjerujem, kao Andrej Nikolaidis, da su "Radovan i gospoða Alikadiæ-Husoviæ iz istog sela", jer "iza Radovanovog uvida da su svi muslimani bez razlike isti, i njenog uvida da su Marko i Radovan isti, stoji ista logika. Koja kaže da je narodnost ono što tvori zajednicu".

Ta ima talenta i za laganje: rekla je da nije prvi put da vrijeðam muslimane i podsjetila na moje viceve o hadžijama i fesovima. Nisu vicevi veæ prièa o hadžiji i slijepcu, ne moja, no stara bosanska, kako sam napomenuo prije no što sam je priopæio, parabola o slijepcu koji je prosio pred džamijom i taj dan mu posreæilo: u fesu dosta sadake. U to naiðe èovjek i otme mu fes. Nemoj hadžija, matere ti, kaže slijepac. Kako znaš da sam hadžija? Samo æe hadžija oteti od slijepca. Nedžad Brankoviæ koji nam predlaže zakon protiv invalida hadžija je koji otima od slijepaca, rekao sam.

Gospa je, dakle, slagala, ali, dok je njeno blejanje o mojoj mržnji prema muslimanima duboko kao stih iz Rašove pesme, laž joj je oèajno plitka. Možda se kao Bošnjakinja osjeæa vlasnikom Sarajeva gdje u sukobu s vlahom ona odreðuje šta je istina? Možda. Ali jedno je sigurno: po nepisanom pravilu koje važi u tom zavodu za etnièku demokratiju, kad muslimansku prièu priopæi vlah, ona postane vlaška, pretvori se u viceve uvredljive za muslimane, stoga Amila ne laže veæ se drži nepisanog Poslovnika.

Zato mi je Irfan Ajanoviæ doviknuo: "Æuti, ðubre jedno", jer samo vlaško ðubre može muslimane vrijeðati takvim prièama. Zato je neko tražio, valjda Amila, da se izvinim muslimanima koje sam tom prièom uvrijedio. Zato me Ismet Osmanoviæ, kad sam odbio da se izvinim, izruèio u nadležnost etièke komisije. Zato je Haveriæ, kad sam ga citirao, postao vlah, a Ajanoviæ je "s indignacijom" odbacio moju optužbu da je SDA kriva za raspad Jugoslavije. Bože, kakvih šupaka ima u tom parlamentu. Ajanoviæ je jedan od viðenijih. Zato sam Osmanoviæu, kad je kazao: "Vaš Tarik Haveriæ", uzvratio: "Nije moj nego vaš!" Jer ako si Tarik, sa Trebeviæa se vidi da nisi vlah. Kad me, zbog muslimanske prièe koju sam povlašio kad sam je priopæio, Osmanoviæ poslao na etièku komisiju, to nisam mogao sprijeèiti, ali kad je pokušao da s mojih leða povlaši Haveriæa, to nisam dozvolio: ko se zove Tarik, ne može biti vlah pa kad bi "tice leæele naopako", kako vele u CG.

Razumijem Osmanoviæa. Haveriæ je vrstan intelektualac koji misli nepristrano, a etnièki demokrata Osmanoviæ drži: ako si Tarik, moraš navijati za Bošnjake. Umjesto toga, raspalio je po Osmanoviæevoj SDA, bije ko tuðe - eto zašto Tarik mora biti povlašenjak, dakle moj.

Gospoja Amila je Vešoviæa "lijepo zamolila da se bavi svojim narodom, a moj neka ostavi na miru, navrh glave nam je da se miješa tamo gdje bi se trebao osjeæati postiðen". Etnièka demokratija, dakle, nalaže da se bavim svojim etnosom, zalud sam vjerovao da sam izabran kao predstavnik graðana. I pomenuo sam SDA, pa zašto je Amila Bošnjake izjednaèila sa strankom koju je napustila? Promijenila je samo dlaku. Gospoða je, veli Nikolaidis, "ideju etnièke èistote uzdigla na novi nivo, jer tu se radi o etnièki èistom govoru. Pripadnik jednog naroda može govoriti samo o svom narodu - ovo je, složiæemo se, inovacija u inovacijama ionako bogatoj povijesti fašizma".

"Neka se stidi Marko Vešoviæ", kaže Šejla Šehaboviæ, "koji nije na vrijeme uvidio da pišuæi Poljsku konjicu nije samo podigao spomenik patnjama Bošnjaka, nego i previdio èinjenicu da taj narod ne èine samo stradalnici" veæ i "doktorice/zastupnice kojim dlaka s glave ne fali, ali koje se busaju u prsa junaèka, od sabaha do jacije, ljubeæi ikonu svoje etnije (što je u islamu grdan grijeh) i zastupaju svoju (karadžiæevsku?) etnièki èistu tradiciju".

"Da Marko Vešoviæ", kaže Nikolaidis, "nije govorio o njenom narodu, ovaj bi svijet ostao uskraæen za Poljsku konjicu. Da gospoða Alikadiæ-Husoviæ nikada nije progovorila, ni o svom, ni o drugim narodima, svijet bi ostao uskraæen za jednu, doista raskošno odvratnu, ali ipak samo jednu izjavu".

26-02-2010 at 16:45 | Ukljuèi u odgovor
djecko
Nivo: Forumski doajen
nisam nehljebar

Registriran(a): 28-03-2005
Lokacija: SFRJMAKEDONIJA
Odgovori: 13657
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Aktuelne politicke dogodovstine

EU se bori sa migracionim strujanjima

Nepredvidjeni talas azilanata sa Balkana optereæuje EU.
Nakon uvodjenja bezviznog režima prije dva mjeseca,samo iz južne Srbije je oko 10000.Albanca u EU zatražilo azil.
Sad potez povlaèi EU,koja ,na osnovu ovih informacija,u ponedjeljak šalje visokopozicioniranog predstavnika u Beograd,za organizovanje povratka podnosilaca azila.-
Belgijski šef vlade Yves Leterme æe osmog marta posjetiti Makedoniju i Kosovo da iznadje rješenje za ovaj problem.
Albanci iz južne Srbije,Zapadne Makedonije i Kosova žive u velikom siromaštvu.Prema izjavama medija oni dolaze kao u posjetu kod rodbine u Belgiju,skandinavske zemlje,Njemaèku ili Švicarsku,gdje podnose zahtjev za politièki azil.

Die EU kämpft gegen Migrationsstrom
Eine unvorhergesehene Welle Asylsuchender vom Balkan macht nach Angaben aus Belgrad der Europäischen Union zu schaffen. Seit der Aufhebung des Visazwangs vor zwei Monaten beantragten allein aus Südserbien bis zu 10 000 Albaner in EU-Ländern Asyl. Jetzt handelt die EU.
....
EU-Kommission wird gemäss diesen Informationen am kommenden Montag einen hochrangigen Abgesandten nach Belgrad schicken, um die Rückführung dieser Asylbewerber zu organisieren. Der belgische Regierungschef Yves Leterme werde am 8. März Mazedonien und der Kosovo besuchen, um eine Lösung für dieses Problem zu finden.

Die Albaner in Südserbien, Westmazedonien und im Kosovo leben in bitterer Armut. Sie kommen nach Medienberichten zunächst bei ihren Verwandten in Belgien, Skandinavien, Deutschland oder der Schweiz unter, wo sie dann Asyl beantragen.
(SDA)

28-02-2010 at 12:52 | Ukljuèi u odgovor
yugi
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 20-12-2006
Lokacija: NORVEŠKA
Odgovori: 35281
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Aktuelne politicke dogodovstine

Ejup Ganiæ ponovo zadržan na londonskom aerodromu! Izveden pred suca na saslušanje, uz prisustvo ambasadorice BiH u Velikoj Britaniji

Autor: ONASA
01.03.2010. 17:36


Ratni èlan Predsjedništva RBiH Ejup Ganiæ ponovno je zadržan na londonskom aerodromu, te je i izveden pred suca na saslušanje, uz prisustvo ambasadorice BiH u Velikoj Britaniji Jadranke Negotiæ, javila je FTV.

Federalna TV doznaje da je rijeè je o potpuno novom zahtjevu za ekstradiciju koji je juèer Srbija uputila Velikoj Britaniji, u vezi sa sluèajem Dobrovoljaèka, nakon što su suspendirane ranije potjernice.

Ministar pravde BiH Bariša Èolak je za FTV izjavio da nije upoznat s detaljima i misli kako se ovakvo šta nije moglo desiti ni zbog Sporazuma o meðusobnom izvršavanju odluka u kaznenim stvarima izmeðu naše zemlje i Srbije, koji je u ovom sluèaju jasan - prema mjestu prebivališta Ejup Ganiæ ne bi trebao biti biti izveden pred pravosudne organe nigdje drugdje osim u BiH.  


<br /><br /><br /><br />

01-03-2010 at 17:38 | Ukljuèi u odgovor
Abulafija
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 02-07-2004
Odgovori: 28828
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Aktuelne politicke dogodovstine

BHDANI:

Sedmi dan



Psihotièna srbofilija



Na isti dan kada trebamo slušati Radovana Karadžiæa - koji je s pravom britansku vladu iz perioda 1992. - 1995. opisao kao prijateljsku - kako iznosi svoja luðaèka opravdanja najgoreg masovnog ubistva u Evropi od vremena nacista, Britanci su odluèili lišiti slobode jednoga od lidera pokreta otpora protiv Karadžiæa, te predati ga Beogradu, u kojem je Karadžiæ bio zaštiæen 13 godina u bijegu od meðunarodne optužbe.

Naša primarna i glavna briga mora biti gospodin Ejup Ganiæ, koji je uhapšen i zadržan u Velikoj Britaniji na osnovu neistinite optužbe beogradskih vlasti koje se ni do danas nisu uspjele riješiti svoje ultranacionalistièke psihoze i nesposobnosti da se pomire s vlastitom gnusnom historijom. Takoðer, to moraju biti i Ganiæeva sloboda i prava pred racionalnim - ne politièki didaktièkim - zakonom.

Druga briga nam treba biti to šta nam razvoj ovih dogaðaja govori o iskrivljenom pogledu meðunarodne zajednice na Srbiju, kao na neku vrstu legitimnog èlana meðunarodne zajednice, vrijednog prijema u Evropsku uniju. To je još uvijek zemlja koja štiti masovnog ubicu Ratka Mladiæa - kao nacionalno blago i heroja - dok zahtijeva Ejupa Ganiæa!? Ne zna èovjek bi li se smijao ili plakao. Ali zna da je ovo ista ona stara, bijesna, poremeæena Srbija, kojoj su strane diplomate vjeèito zavjerenièki namigivale, baš kao što su to èinile tokom rata, a kojoj Britanija, èini se, odluèno želi povlaðivati.

Naša treæa briga treba biti šta ovaj najnoviji valcer Londona i Beograda - a teško da im je to prvi ples - èini za podrivanje ciljeva univerzalne pravde. Mnogi ljudi u zajednici normalnih demokratskih nacija (meðu koje se, nažalost, ni Srbija ni Velika Britanija ne mogu ubrojiti) nastoje ustanoviti duh vremena u kojem ljudi kao pokojni diktator Augusto Pinochet ili ratni zloèinci iz Izraela ili centralne Afrike mogu biti uhapšeni u drugim zemljama osim u vlastitim. Srbija i Velika Britanija su se ovom epizodom narugale tom naporu: kafanska zamjerka našarana na papir s ambicijom da bude nova verzija historije - nije optužba. Sada èekam da Beograd poène blejati da se "optužba" protiv Ganiæa na neki naèin može mjeriti s onom protiv Karadžiæa i Mladiæa. Ne možete a da se ne zapitate jesu li ovi ljudi ludi ili se samo pretvaraju.

Velika Britanija je, zajedno s Francuskom, u periodu od 1992. do 1995. uradila više od bilo koje druge zemlje da zadovolji srbijansku genocidnu mašinu i osigura da je meðunarodna zajednica ne gnjavi tokom pogroma nad bosanskim muslimanima u tri duge, krvave godine. Prièe o bliskim vezama i ljigavim dogovorima izmeðu starijih èlanova dekadentne vlade Johna Majora, Slobodana Miloševiæa i njegovog režima su legendarne. Sada, skoro dvadeset godina poslije, London još uvijek ne može smiriti tu psihotiènu srbofiliju, opet povlaðujuæi Beogradu, i ovaj put izruèujuæi gospodina Ganiæa osudi u umobolnici. To je groteskno, politièki i moralno odvratno i podriva cilj meðunarodne pravde.

(Autor je novinar The Guardiana i The Observera)

05-03-2010 at 12:26 | Ukljuèi u odgovor
soraya
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 01-03-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 30666
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Aktuelne politicke dogodovstine

Istraživaèko-dokumentacioni centar ostaje bez donacija

Bildt prekinuo dotoke novca?

Ambasade Švedske i Švicarske u Bosni i Hercegovini od èetvrtka prekidaju svoju finansijsku podršku Istraživaèko-dokumentacionom centru (IDC) u Sarajevu, saopæeno je iz Ambasade Švedske u BiH

Ovakva odluka motivirana je nedavnim nalazima pregleda koji je ova ambasada naruèila zbog navodne zloupotrebe i pogrešnog upravljanja uprave IDC-a dijelom sredstava doniranih iz inostranstva.

Kako saznaje portal Sarajevo-x, Tužilaštvo Kantona Sarajevo primilo je informacije vezane za ovaj sluèaj. Kako je javio BHT1, ovakva odluka mogla bi biti posljedica Tokaèinih izjava o ministru vanjskih poslova Švedske Carlu Bildtu.

Kako je za Sarajevo-x.com rekao Mirsad Tokaèa, on je odluku dobio u èetvrtak i još uvijek ne zna šta je pozadina takvog poteza. "Iznenaðen sam ovakvom odlukom. Dobio sam je danas, ali ne znam šta stoji iza ovoga. Ne postoji nikakav razlog koji bih mogao komentarisati", rekao je Tokaèa za portal.

On je istakao da je tražio na uvid revizorski izvještaj za proteklu godinu, ali ga nije dobio. Dodao je da su svi prethodni izvještaji bili pozitivni i da nikada nije bilo nejasnoæa. "Iznenaðen sam ovakvom odlukom, jer su ambasadori bili upoznati sa naèinom na koji se novac troši. Imali smo redovne sastanke i znali su za svaki potez IDC-a", izjavio je Tokaèa povodom odluke Ambasada Švicarske i Švedske da prekinu finansijsku podrški IDC-u.

On je naglasio da ova odluka ne može ugroziti rad IDC-a. "Novac nikada nije bio motiv našeg rada. Radit æemo i bez novca, volontirat æemo ako treba", rekao je Tokaèa.

izvor :e-novine

06-03-2010 at 14:30 | Ukljuèi u odgovor
nere68
Nivo: Forumski vuk
Registriran(a): 12-09-2008
Lokacija: bih
Odgovori: 409
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Aktuelne politicke dogodovstine

Ma njemu je najbolje ocitao bukvicu Tudzman.

he he nije smio nikada doci vise u Hrvatsku a ni danas je ne smije pomenuti...

07-03-2010 at 21:13 | Ukljuèi u odgovor
Shaban
Nivo: Forumski doajen
Taxirat

Registriran(a): 17-01-2008
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 12510
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Aktuelne politicke dogodovstine

10.57.: UHAPŠEN ÆAMIL DURAKOVIÆ, ZAMJENIK NAÈELNIKA OPÆINE SREBRENICA

U Srebrenici i Bratuncu je u toku akcija Ministarstva unutrašnjih poslova RS-a na otkrivanju osoba koje se dovode u vezu s trgovinom ljudima i prostitucijom.

Po rijeèima Dragomira Periæa, portparola MUPRS-a, pretres i kriminalistièka obrada se vrši na 13 lokacija u ova dva grada. On je istakao da je akcija usmjerena na osobe koje se dovode u vezu s prostitucijom i navoðenjem na maloljetnièku delinkvenciju.

Meðu osobama koje su obuhvaæene akcijom su pripadnici policije, prosvjetni radnici i uposlenici u Opæini Srebrenica.

Po naredbi Suda i Okružnog tužilaštva Bijeljina, pripadnici specijalne policije priveli su Æamila Durakoviæa, zamjenika naèelnika Opæine Srebrenica. Prethodno je obavljen pretres njegove kancelarije i automobila.

Prema nezvaniènim informacijama, više osoba iz Srebrenice i Bratunca seksualno je zlostavljalo maloljetnicu M. M. iz Bratunca, koja je prije nekoliko dana u okolini Bratunca pronaðena predozirana, a nakon toga smještena u „Sigurnu kuæu“.

16-03-2010 at 19:04 | Ukljuèi u odgovor
Shaban
Nivo: Forumski doajen
Taxirat

Registriran(a): 17-01-2008
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 12510
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Aktuelne politicke dogodovstine

11.06.: PRETRES KUÆE MINISTRA AHMETOVIÆA

U srebrenièkom selu Podgaj u toku je pretres kuæe ministra bezbjednosti BiH Sadika Ahmetoviæa, javlja izvještaè Srne.
Prema nepotvrðenim informacijama, ovaj pretres u vezi je sa velikom policijskom akcijom hapšenja koja od jutros traje na podruèju Srebrenice i Bratunca zbog sumnje u povezanost sa prostitucijom i navoðenjem na prostituciju i seksualnim zlostavljanjem maloljetnice.

Portparol Ministarstva bezbjednosti Milada Dreca izjavila je Srni da se Ahmetoviæ hitno uputio ka Srebrenici. Iz Centra javne bezbjednosti Bijeljina potvrðeno je samo da meðu privedenim licima ima pripadnika policije i prosvjetnih radnika.

Akcija se vrši po naredbi Suda i Okružnog tužilaštva Bijeljina. Do sada su u ovoj akciji uhapšeni zamjenik naèelnika opštine Srebrenica Æamil Durakoviæ, direktor Srednjoškolskog centra u Bratuncu Nikola Rankiæ i nekoliko srednjoškolskih profesora.

Srna nezvanièno saznaje da je žrtva ove afere maloljetna romska djevojèica, uèenica Srednjoškolskog centra u Bratuncu, koja je prije mjesec dana nestala, a navodnoj je smještena u jednoj od "sigurnih kuæa".

16-03-2010 at 19:04 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 35
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: beba24, cheguedoeNo2, dr.devilito, lilly, malimeho, mikooo, neko_bezveze, onlyyou, uprava, victorius
FORUM : Politika : Aktuelne politicke dogodovstine New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice