Info: Svi posjetioci foruma su obavezni da poštuju forumska pravila.


FORUM : Sport : Fudbalska/Nogometna reprezentacija BiH
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
Abulafija
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 02-07-2004
Odgovori: 28828
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija BiH

Peh za pehom

Misimoviæ definitivno ne igra u Zenici
Posljednji trening nogometne reprezentacije BiH pred uzvratni meè sa Portugalom, održan danas u Hrasnici donio je lošu vijest.



Foto: Feða Krvavac/Fotoservis.infoNaime, i pored svih napora ljekarskog tima reprezentacije i želje veznjaka Wolfsburga, Zvjezdan Misimoviæ neæe biti spreman za sutrašnji uzvratni dvoboj.

Još u Lisabonu arhitekta igre "zmajeva“ dobio je nezgodan udarac u koljeno. I sinoæ na Koševu nije vježbao u punom kapacitetu, ali smo se svi nadali da æe istrèati na travnjak Bilinog polja.

Ovo æe šefu državne nogometne selekcije, Miroslavu Æiri Blaževiæu zadati nove glavobolje, a mjesto u udarnoj postavi trebao bi zauzeti Haris Medunjanin.

Nogometaši su trenirali oko sat vremena podijeljeni u dvije grupe koji su igrali meðusobno.

Prvih jedanaest koji æe se suprotstaviti Portugalcima èine: Hasagiæ, Nadareviæ, Pandža, Jahiæ, Ibrièiæ, Salihoviæ, Bajramoviæ, Pjaniæ, Medunjanin, Ibiševiæ i Džeko.
(Sarajevo-x.com)

17-11-2009 at 17:16 | Ukljuèi u odgovor
jalijas
Nivo: Forumski doajen
JA IZDATI NEZNAM

Registriran(a): 15-02-2002
Odgovori: 2780
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija BiH

citat:
Abulafija wrote:
Peh za pehom

Misimoviæ definitivno ne igra u Zenici
Posljednji trening nogometne reprezentacije BiH pred uzvratni meè sa Portugalom, održan danas u Hrasnici donio je lošu vijest.



Foto: Feða Krvavac/Fotoservis.infoNaime, i pored svih napora ljekarskog tima reprezentacije i želje veznjaka Wolfsburga, Zvjezdan Misimoviæ neæe biti spreman za sutrašnji uzvratni dvoboj.

Još u Lisabonu arhitekta igre "zmajeva“ dobio je nezgodan udarac u koljeno. I sinoæ na Koševu nije vježbao u punom kapacitetu, ali smo se svi nadali da æe istrèati na travnjak Bilinog polja.

Ovo æe šefu državne nogometne selekcije, Miroslavu Æiri Blaževiæu zadati nove glavobolje, a mjesto u udarnoj postavi trebao bi zauzeti Haris Medunjanin.

Nogometaši su trenirali oko sat vremena podijeljeni u dvije grupe koji su igrali meðusobno.

Prvih jedanaest koji æe se suprotstaviti Portugalcima èine: Hasagiæ, Nadareviæ, Pandža, Jahiæ, Ibrièiæ, Salihoviæ, Bajramoviæ, Pjaniæ, Medunjanin, Ibiševiæ i Džeko.
(Sarajevo-x.com)
smrdi,smrdi,smrdi...
 


Za mene mjesta

u dzenetu nejma
17-11-2009 at 17:46 | Ukljuèi u odgovor
Abulafija
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 02-07-2004
Odgovori: 28828
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija BiH

citat:
jalijas wrote:
smrdi,smrdi,smrdi...



Mozda je lafina da zavara Ciro
17-11-2009 at 17:56 | Ukljuèi u odgovor
Trucker
Nivo: Forumski doajen
azrail bosanski
Registriran(a): 07-11-2005
Odgovori: 10159
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija BiH

citat:
jalijas wrote:
smrdi,smrdi,smrdi...


.....onda ne s'eriiiii
18-11-2009 at 02:18 | Ukljuèi u odgovor
Jack
Nivo: Forumski doajen
www.bosanskehistorije.com

Registriran(a): 01-10-2004
Odgovori: 1089
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija BiH

citat:
Jack,Druze ne rise tita ti.


Koliko ti imas godina onako.15.17,18 ili vise.Ako imas vise od 25.Onda bi trebao da kopcas nesto.Mi smo ti koji useru motiku.

Najvise volim parole.Ciro Majstore.Ciro doktore.Ciro?Ciro je bijeda koji nije nista vise postigao od prijasnjih trenera, i treba se znati.Na kraju.I svi ti treneri nasi su usrali motiku, zajebali, sjebali nas, pred sami kraj dobrih zelja


Primjer 1:

Igramo prije 6 godina s Dancima na Kosevu.Na domacem terenu igramo.Vec se dize euforija.Jebes ti sve.Ali, ja sam mislio, idemo na Euro 2004.Uzimamo Dance.Mozemo, uzeli smo ih tamo u gostima.Ako se sjecas te utakmice.Vec sanjam te godine, kako ce Bosna igrati na Euro 2004.Uzbudjenje.Gledam utakmicu, vec razmisljam kako cemo biti na Euro 2004.Pa, dobit cemo Dance.Ma, nisam ni razmisljao da nece biti pozitivan rezultat za nas.Sta bi na kraju.Danci dadose go,mi imasmo i igraca vise.Na kraju nerijeseno


Isto sranje za Sp 2006.Trebala nam je pobjeda protiv Srbije u Srbije i isli bi u barezenko.Naravno.Nismo dobili Srbe.I nismo isli u baraz


Sad, smo ko ostvarili najveci uspjeh repke.Sto je to?Nismo bili nikad blize Sp?

Istina.Nismo nikad bili blize.No, i baraz je nesto sto nam bog ne da.One stative i to.Nista od nas.Jebi ga.Visa sila je protiv nas.Ne igra ni Misimovic

Nekad smo hvalili Barbareza.Misimovic nece niti se je vidio, niti se je cuo.Bilo mu je lahko izigravati playmakera protiv Estonije.No, kad je trebalo, nije pokazao neku genijalnost.Kao i Barbarez.Svaka cast Barbarezu za par divnih trenutaka.Ali, vidio sam vise od par ruznijih trenutaka za nas

Ovako, s ovom repkom.Imali smo ne znam.Sansu

Ko misli da nam Portugal nece uvaljati bar 2 gola, smijesan je.Prebrizi su za nas.A, mi nemamo neku odbranu.Pandza.Eh

Zao mi je.Bio sam pozitivan kao i vi.2003 godine.Bio sam pozitivan kao i vi.2005 godine

Jebi ga.Ovako sam realan.Kad sam prije nadao se.Ma, jebes Dance, vidimo se na Euro 2004.Bilo je kraj za nas.Ne vidim nas u Portugalu.Ciro je promaseni anti-talent.A, jebi ga.Stas.Gledat cu prvih 20 minuta, molit cu se da nam Portugal ne dadne go, i makar ako treba mastat cu.Da mozemo izdrzati 1 poluvrijeme da ne primimo go, a da ga zabijemo



Izvinjavam se na Pesimizmu.Previse sam puta bio razocaran i bahat i optimista.Pa, se nista nije desilo, kako sam ja zamislio tad

18-11-2009 at 07:17 | Ukljuèi u odgovor
primus inter pares
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 31-01-2008
Odgovori: 20460
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija BiH

citat:
Abulafija wrote:


Mozda je lafina da zavara Ciro


Ovde vec po kruzocima pricaju da su se posvadjali
Al ne mora znacit ba ,udarali su tamo cigani mamu im njihovu..
18-11-2009 at 08:03 | Ukljuèi u odgovor
primus inter pares
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 31-01-2008
Odgovori: 20460
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija BiH

citat:
Jack wrote:
citat:
Jack,Druze ne rise tita ti.


Koliko ti imas godina onako.15.17,18 ili vise.Ako imas vise od 25.Onda bi trebao da kopcas nesto.Mi smo ti koji useru motiku.

Najvise volim parole.Ciro Majstore.Ciro doktore.Ciro?Ciro je bijeda koji nije nista vise postigao od prijasnjih trenera, i treba se znati.Na kraju.I svi ti treneri nasi su usrali motiku, zajebali, sjebali nas, pred sami kraj dobrih zelja


Primjer 1:

Igramo prije 6 godina s Dancima na Kosevu.Na domacem terenu igramo.Vec se dize euforija.Jebes ti sve.Ali, ja sam mislio, idemo na Euro 2004.Uzimamo Dance.Mozemo, uzeli smo ih tamo u gostima.Ako se sjecas te utakmice.Vec sanjam te godine, kako ce Bosna igrati na Euro 2004.Uzbudjenje.Gledam utakmicu, vec razmisljam kako cemo biti na Euro 2004.Pa, dobit cemo Dance.Ma, nisam ni razmisljao da nece biti pozitivan rezultat za nas.Sta bi na kraju.Danci dadose go,mi imasmo i igraca vise.Na kraju nerijeseno


Isto sranje za Sp 2006.Trebala nam je pobjeda protiv Srbije u Srbije i isli bi u barezenko.Naravno.Nismo dobili Srbe.I nismo isli u baraz


Sad, smo ko ostvarili najveci uspjeh repke.Sto je to?Nismo bili nikad blize Sp?

Istina.Nismo nikad bili blize.No, i baraz je nesto sto nam bog ne da.One stative i to.Nista od nas.Jebi ga.Visa sila je protiv nas.Ne igra ni Misimovic

Nekad smo hvalili Barbareza.Misimovic nece niti se je vidio, niti se je cuo.Bilo mu je lahko izigravati playmakera protiv Estonije.No, kad je trebalo, nije pokazao neku genijalnost.Kao i Barbarez.Svaka cast Barbarezu za par divnih trenutaka.Ali, vidio sam vise od par ruznijih trenutaka za nas

Ovako, s ovom repkom.Imali smo ne znam.Sansu

Ko misli da nam Portugal nece uvaljati bar 2 gola, smijesan je.Prebrizi su za nas.A, mi nemamo neku odbranu.Pandza.Eh

Zao mi je.Bio sam pozitivan kao i vi.2003 godine.Bio sam pozitivan kao i vi.2005 godine

Jebi ga.Ovako sam realan.Kad sam prije nadao se.Ma, jebes Dance, vidimo se na Euro 2004.Bilo je kraj za nas.Ne vidim nas u Portugalu.Ciro je promaseni anti-talent.A, jebi ga.Stas.Gledat cu prvih 20 minuta, molit cu se da nam Portugal ne dadne go, i makar ako treba mastat cu.Da mozemo izdrzati 1 poluvrijeme da ne primimo go, a da ga zabijemo



Izvinjavam se na Pesimizmu.Previse sam puta bio razocaran i bahat i optimista.Pa, se nista nije desilo, kako sam ja zamislio tad




Nisi u pravu ni po pitanju mojih godina,ni po pitanju cirine strucnosti niti sposobnosti ortganizacije ove ekipe,ni po pitanju misketa,ne slazem se ni za barbareza,sta ti znas sta je sve bilo i u srbiji,but nejse tvoje misljenje...

Al starac ne moras nama kvarit gušt/æeif da mastamo/sanjamo o africi...
De malo ba opusti se uz pjesmu,
18-11-2009 at 08:14 | Ukljuèi u odgovor
Abulafija
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 02-07-2004
Odgovori: 28828
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija BiH

citat:
primus inter pares wrote:


Ovde vec po kruzocima pricaju da su se posvadjali
Al ne mora znacit ba ,udarali su tamo cigani mamu im njihovu..


Nije ni bitno, nek bude sta hoce.
18-11-2009 at 08:16 | Ukljuèi u odgovor
primus inter pares
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 31-01-2008
Odgovori: 20460
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija BiH

Æiro: Ne bi bilo pvi put da je motiviranija momèad pobijedila onu jaèu

OZLJEDA Zvjezdana Misimoviæa novi je šok za Bosnu i Hercegovinu, iako je ovaj klasni vezni igraè u Lisabonu odigrao daleko ispod svoje razine, te je bio jedan od najlošijih igraèa na terenu. Misimoviæ je u utorak šepajuæi napustio suigraèe sredinom treninga.

Æiro nije imao što skrivati, a odmah je po završetku treninga najavio da æe umjesto Misimoviæa u sastav postaviti 24-godišnjeg veznog igraèa španjolskog Valladolida Harisa Medunjanina, nogometaša sa dvojnim državljanstvom, nizozemskim i bosanskim. Medunjanin je igrao za Nizozemsku u mlaðim uzrastima, a FIFA mu je tek prošlog tjedna odobrila promjenu ''nogometnog državljanstva'' i nastupe za Bosnu i Hercegovinu. U srijedu æe, prema tome, debitirati za ''Zmajeve''

"Misimoviæ ne može igrati u srijedu. Dobio je udarac u koljeno u Lisabonu, a zamijenit æe ga Medunjanin", najavio je Blaževiæ, te dodao:

"Garantiram vam da æemo ostaviti srce na terenu kako bismo ostvarili naš cilj koji može izgledati nekima kao nemoguæa misija. Ne bi bilo prvi puta da momèad sa veæom željom bude uspješnija od one koja je na papiru jaèa."

--------------------------------------------


Jbga ako nista bice veceras uzbudljivo..Ako prodju dobro i jest,ako ne prodju nikom nista imamo mladu,do bola dobru ekipu za iduce kvalifikacije,jedino da nadju spahicu partnera u odbrani

18-11-2009 at 08:23 | Ukljuèi u odgovor
primus inter pares
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 31-01-2008
Odgovori: 20460
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija BiH

Darijo Srna za Sarajevo-x.com
"Skakali smo u autobusu kada je BiH pogaðala preèke
Da je izuzetno korektna osoba uvjerili smo se i sami. Naime, u dogovoreno vrijeme intervjua Darijo se javio na telefon. Porijeklo njegovog oca Uzeira je iz naše domovine. Nismo mu stigli postaviti pitanje o oèekivanjima pred uzvrat u Zenici, odmah je hvalio igru bh. tima:

"Sve znam o okršaju u Lisabonu. BiH je pokazala da može parirati Portugalcima, može se nositi sa njima. To je dodatno ohrabrenje pred revanš. Uz to moram apostrofirati da æe biti potrebna velika pomoæ sa tribina, koja sigurno neæe izostati. Hrvatska reprezentacija je tu noæ igrala prijateljsku utakmicu u Vinkovcima sa Lihtenštajnom i u povratku smo slušali prenos na radiju. Svi smo skakali u autobusu kada su bh. reprezentativci pogaðali preèke. Jednostavno, lopta nije htjela u gol“, kaže za Sarajevo-x.com Darijo Srna.

Mogu li izabranici Miroslava Æire Blaževiæa eliminisati Portugal?

Bit æe teško, ali sam uvjeren da mogu. Ne sto posto, nego milijardu posto sam siguran da æe BiH poentirati u Zenici. Da li æe to biti dovoljno, ne znam. Iskreno, volio bih da se plasirate na jug Afrike. Kada nije otišla Hrvatska, neka putuje susjedna zemlja. Æiro Blaževiæ je veliki struènjak. Nemojte sumnjati u to da neæe prirediti neko iznenaðenje za goste. Vjerujem u pobjedu. Portugalci jesu jaki, ali nisu nepobjedivi. Ovo je kljuènih 90 minuta, igraèi su svjesni kakvu priliku imaju. Bit æe žestoko, ali nadam se i korektno.

Znate li da imamo problema sa kartoniranim igraèima?

Nisam upoznat. Ko nema pravo nastupa?

Spahiæ, Rahimiæ i Muratoviæ. Može li to biti pretežak hendikep za bh. reprezentaciju?

To može dodatno homogenizirati ekipu. Bitno je da su na terenu Džeko, Ibiševiæ, Misimoviæ i Salihoviæ. Ne mogu da ne spomenem realizatorske sposobnosti igraèa koji je nama u Sarajevu postigao tri gola, Zlatana Muslimoviæa. Pomenuti igraèi mogu probiti svaku odbranu i sve riješiti jednim potezom. Zapazio sam da je BiH organizirana cjelina. Pored nabrojanih igraèa tu su još Spahiæ, Rahimiæ, Pjaniæ, Bajramoviæ... Imate reprezentaciju za nešto veliko.

U BiH imate mnogo rodbine?

Svakako. Dosta rodbine je iz Orašja i Bosanskog Šamca. Meðu najpoznatijim je voditeljica Segmedina Srna koja živi u Sarajevu.

Možete li nam za kraj otkriti do kada ostajete u Ukrajini?

U dvanaestom mjesecu æe se znati da li ostajem ili mijenjam sredinu. Ipak, sada je najvažnije da BiH savlada Portugal sa rezultatom koji æe biti adekvatan. Od srca želim sreæu bh. reprezentaciji.

srnaaa kraaalju

18-11-2009 at 08:34 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 40
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: EminaS, meho, Mela77, mikimini, Mir$o, pljosko, strokeunit
FORUM : Sport : Fudbalska/Nogometna reprezentacija BiH New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice