Info: Svi posjetioci foruma su obavezni da poštuju forumska pravila.

FORUM : Sport : Fudbalska/Nogometna reprezentacija BiH
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
Remzi
Nivo: Forumas sa iskustvom
Dr.Vejsil Hetjimitj
Registriran(a): 01-03-2007
Odgovori: 166
IP: Maskiran

View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija BiH

citat:
mosnik wrote:
Ćiro: Oprostit ću krađu i prevaru, ne i izdaju!

Osjećam se izdanim! - rekao je Ćiro Blažević u prvom susretu sa zagrebačkim novinarima. Ali, dalje od te rečenice nije želio ići!

"Bojim se da ovu tragediju neću preživjeti", odgovorio je na poziv nekom bosanskom novinaru. Uz dodatak:

"Vi zatvorite oči, nek’ vas jebu u samoći"!

Razlog Ćirinog razočaranja je Zvjedan Misimović, najbolji dodavač Bundeslige, koji se uoči utakmice sa Portugalom potužio na tešku povredu koljena. A tri dana poslije igrao je za Wolsburg. Prema ocjenama njemačkih novina, najmanje za - vrlo dobar! I sad se citira jedan “ratnik” koji kaže: “Mogu oprostiti krađu, mogu prevaru, ali izdaju - nikad”.

Zaista je bilo čudno da se Zvjezdan Misimović, mozak bosanske reprezentacije, dan prije utakmice s Portugalom potuži na povredu koljena. Ćiro Blažević zna šta su koljena, zbog vlastitog je falsifikovao YU pasoš ne bi li još igrao dvije godine, ali Švicarskoj nije prošlo.

Danas je selektor “be-ha” reprezentacije u delikatnoj ulozi. Prisluškuju ga bosanske tajne službe, bojkotuju ga Srbi i Hrvati, u udarnim TV emisijama se pripremaju “istine o njegovim grijesima” ili - kako je maznuo 750.000 eura. A dvojica prvih saradnika Munib Ušanović i blagajnik bosanskog saveza Kureš su osuđeni na pet godina zatvora. I Ćiro želi izaći iz bosanskog lonca.

"Optužuju predsjednika Sulju Čolakovića, a on je u tuzi kao i ja. Nije nam ni do čega. Suljo je previše u fudbaluda ne bi bio ‘šubeli’.

Šubeli je - sumnja, Čolaković je sumnjičav!

Ćiro, kako narod diše?

Plebiscitarno su za mene! Niko me ne želi istjerati, ali, pitam vas, biste li vi željeli na mojem mjestu nastaviti raditi?

Šta kaže visoki povjerenik za Bosnu Valentin Inzko?

- Plače! Mudar čovjek, ali on je kamilica.

A Milorad Dodik?

- Vjerovatno u sebi kaže: ‘Jebo sam vam majku!’

Zašto? Jer je srpski lobi minirao Ćiru. Uz tihu podršku hrvatskog lobija. Danas doktor reprezentacije kaže, i ultrazvuk je rekao da Misimović nije bio spreman. A za tri dana igra jednu od boljih utakmica. I vjerovatno je Zvjezdan Misimović bio ucijenjen, kao što je bio ucijenjen i kada je odlučio igrati za bošnjačku reprezentaciju. Tada su mu otvoreno prijetili. Ali, od tog mišljenja se Ćiro želi ograditi. Iako...

- Doktor reprezentacije mi je prije utakmice kazao da Misimović najmanje petnaest dana ne može igrati. A za tri dana je najbolji igrač na svijetu. I ja kažem doktoru: ‘Više nisi doktor reprezentacije, jer si dopustio da te izmanipuliraju i mene si obmanuo...’

Čiro Blažević će reći: - Dan prije na treningu sam imao simptome da nešto nije u redu. Sad shvaćam, Republika Srpska bi sve izgubila da je Bosna otišla na Svjetsko prvenstvo...

Dok smo razgovarali, stigla je vijest iz Sarajeva da su ključni činovnici fudbalske federacije dobili teške zatvorske kazne:

- Zamisli, pet godina robije zbog ‘nesavjesnog poslovanja’! Ajde...

Hoće li Ćiro ostati?

- Ogorčen sam, ali ne želim zatvoriti vrata! Iako sam poražen, a morao sam proći i prošao bih da je Misimović bio ‘zdrav’, spreman sam na novu avanturu.

Iako...

- Novinari su na mojoj strani, iako ‘delinkvenata’ uvijek ima. Ali, takvu toleranciju naroda nikad nisam vidio! Bez obzira na to što su Portugalci prošli, kako kaže Arsene Wenger, ‘na zadnja vrata’, bez obzira na to što sam bio sabotiran i bez obzira na to što mi se ne ostaje, jer ne mogu ja ispravljati krive Drine, ne ide mi se ni u Šangaj, ni u Maroko...

Ćiro je kao Aleksa Šantić. Ostajte ovdje. Ali, čini mi se, bez obzira na nacionalnu osjetljivost, Zvjezdan Misimović više nikada neće biti pozvan u reprezentaciju BiH. Zbog izdaje, bez obzira na “ultrazvuk”, koji pokazuje da je Misimović imao tešku povredu koljena koja je, zahvaljujući intervenciji njemačkih doktora, zaliječena za tri dana. A Ćiro?

- Bez obzira na milionski transfer u Kinu, ne želim i ne smijem otići sa ovih prostora! Razbolio bih se. I ne smijem kalkulisati, imam još šestomjesečni ugovor. I čestitam Slovencima i Srbima na plasmanu. Srećom, nisu imali Portugalce za protivnika...

A šta je sa zdravljem? Upravo ste došli iz klinike u Tuzli?

- Svako u srcu ima jednog dirigenta, a ja imam cijeli orkestar! Nije mi lako...

Kad sam mu rekao - bježi iz vilajeta, samo je prezirno pogledao. Nikad nije bio u dvojbi - unuci ili fudbal? Ne bi mogao preživjeti dvojbu “kralj ili prognanik Baščaršije”? I dalje, u 75. godini, bit će noćna mora za “presretače”, koji love vozače što voze više od 300 na sat.

( www.jutarnji.hr)

a objektivno i da prostis profesionalno novinarstvo (dakle nesto sto fali ispranim turbo-folk mozgovima naviklim na udbaske izvjestaje)podrazumjeva da se cuje i druga,"optuzena" strana te da siroki auditorijum izvuce iz svega sam zakljucak...

Misimović: "Zbog zlonamjernika čuvam snimak ultrazvuka koljena"

Jasno se vidi oštećenje ligamenta • U Zenici nisam igrao jer sam bio povrijeđen

"Mnoge je iznenadilo kada se Zvjezdan Misimović našao u početnom sastavu Volfsburga u utakmici protiv Nirnberga, tri dana nakon što nije mogao nastupiti za reprezentaciju BiH u revanš meču baraža za plasman na Svjetsko prvenstvo protiv Portugala.

Negodovanje i optužbe

Javnost je negodovala, a pojedini "stručnjaci" počeli optuživati Misketa da je namjerno izbjegao nastup na Bilinom polju. Poznajući našeg reprezentativca, u takve glasine nismo povjerovali, ali nam je dužnost bila čuti šta kaže prozvana strana.

- Prvo, nisu prošla tri nego sedam dana od moje povrede koju sam zadobio u Lisabonu. Ligament je bio nategnut i pojavila se tekućina. Nisam igrao jedino zbog toga što me koljeno boljelo i ni zbog čega drugog - rekao je Misimović u jučerašnjem telefonskom razgovoru za "Dnevni avaz".

Čak se pričalo kako su nalazi, rezultat magnetne rezonance, rađeni u klinici "Agram", bili uredu.

- Za sve te stručnjake mogu reći da se na magnetnoj rezonanci ovakvo istegnuće ne vidi najbolje. U Njemačkoj sam išao na preglede, ultrazvukom su skenirali koljeno i rezultat je snimak na kojem se jasno vidi oštećenje. Snimak imam, baš zbog zlonamjernika koji su plasirali ove laži.

Šta da radim sada? Čim sam saznao da ću igrati, znao sam šta će se desiti i šta će ljudi pričati. Spremio sam se na sve. Nikakve laži i uvrede me neće pogoditi. Kada mogu da igram igrat ću, kada ne mogu neću. To je jednostavno tako - kaže Misimović.

Dan nakon utakmice s Volfsburgom koljeno se opet javilo.

- Boli me opet. Ne toliko kao prošle sedmice, ali boli. Vozio sam bicikl u nedjelju ujutro. Jačam oštećeno koljeno i nadam se da ću biti spreman za utakmicu Lige prvaka protiv CSKA u Moskvi - govori Miske.

SP je san

I na kraju još jednom o optužbama.

- Za BiH sam igrao kada mnogi nisu htjeli. Bio sam član ekipe puno slabije nego što je ova sada. San mi je igrati na Svjetskom prvenstvu i želio sam više od svega da igram, ali nisam mogao jer sam bio povrijeđen - Misimovićeve su riječi.

Portugal je bio bolji

Miske ne može vjerovati da se nakon poraza od Portugala pokušava napraviti atmosfera katastrofe i raspada reprezentacije.

- Portugal je jednostavno bio bolji sto posto. Ništa drugo. A, što se nas tiče, zbog toga kakvi smo nikada nećemo nigdje otići - smatra Misimović.

Neću da pljujem

Lansirana je i priča o navodnom telefonskom razgovoru Misimovića s klupskim kolegom iz Volfsburga i portugalskim reprezentativcem Koštom, u kojem mu Miske kaže da neće igrati u revanšu.

- Ne znam samo dokle ljudi mogu ići. Neću ništa da komentarišem. Neću nikoga da pljujem. To jednostavno nije moj stil - rekao je Misimović."

AVAZ
24-11-2009 at 00:12 | Uključi u odgovor
mosnik
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 07-01-2008
Odgovori: 2074

icon Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija BiH

Begović je trebao ostati na posudbi u Ipswichu do januaraGolmana Ipswich Towna, našeg internacionalca Asmira Begovića, matični Portsmouth je pozvao nazad nakon što se situacija na Fratton Parku zakomplicirala povredom Davida Jamesa, koji je, prema posljednjim informacijama, ozlijedio mišić lista desne noge, na kojoj je imao i operaciju koljena krajem prošle sezone.

Popularnost našeg reprezentativca na Portman Roadu je, očekivano, naglo porasla, nakon što je svojim odbranama umnogome doprinio tome da Ipswich ne izgubi nijednu od posljednjih šest utakmica,

javlja (udbaski)BBC, sram ih bilo garant lazi jer nisu avaz.

[Edited by mosnik on 24-11-2009 at 09:03 GMT] 

Kume i ti ces to da radis, samo sutra.
24-11-2009 at 09:02 | Uključi u odgovor
mosnik

Ipak da Ćiro nije bez grijeha jasno se moglo vidjeti u sinoćnjoj reportaži TV magazina 60 minuta u kojoj se jasno vidi da su u svemu ovom jedini nevini ostali reprezentativci Bosne i Hercegovine koji su i dalje, kao i čitava BH. nogometna javnost ostali taoci Saveza...

sportin.ba  

24-11-2009 at 09:07 | Uključi u odgovor
Abulafija
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 02-07-2004
Odgovori: 28828

citat:
mosnik wrote:
Ipak da Ćiro nije bez grijeha jasno se moglo vidjeti u sinoćnjoj reportaži TV magazina 60 minuta u kojoj se jasno vidi da su u svemu ovom jedini nevini ostali reprezentativci Bosne i Hercegovine koji su i dalje, kao i čitava BH. nogometna javnost ostali taoci Saveza...

sportin.ba

Ciro bezgresni , jos malo pa cemo od Pape Rajcingera traziti da ga beatificira, jos za zivota, ako je ikako moguce
A beatifikaciju obavezno da uzivo prenosi neki od ovih "70%" od ugovora, emitera
Ja Ciru ne volim, to je valjda svakome ko prati ovaj forum jasno, al mislim da bi trebao ostati na celu reprezentacije, ako nista onda zbog euforije koju je napravio u narodu, i osmjeha koje redovno izmami, kad god se pojavi na tv-u.
24-11-2009 at 09:19 | Uključi u odgovor
mosnik

Da li je uspjeh biti drugi
ZAŠTO SLAVIMO NEUSPJEH
REPREZENTACIJE?

Gotove su još jedne kvalifikacije u kojima je naša reprezentacija došla vrlo blizu plasmana na veliko takmičenje, ali nije uspjela. Od tužne večeri u kojoj smo poraženi od Portugala prošlo je šest dana i došlo je vrijeme da se hladne glave sumiraju rezultati.

Baviti se kritikom u društvu koje teško pravi razliku između privatnog i javnog jako je nezahvalno, ali svi mi kada se odlučimo baviti ovim poslom moramo biti spremni na to, da će uvijek biti ljudi koji će pohvaliti naš rad i trud, ali i onih koji će pljuvati po nama.

Nacija je u transu. Bila je i prije dvije godine, ali u drugom smislu. Tada smo svi bili u transu izazvanom borbom protiv kriminala u našem Nogometnom savezu, a onda su nam isti ljudi zbog kojih smo provodili dane na protestima u Ferhadiji doveli na čelo reprezentacija Ćiru Blaževića i zamazili nam oči, pa smo preko noći zaboravili sav njihov kriminal.

Danas kada su završene još jedne kvalifikacije možemo pričati o uspjehu ili neuspjehu našeg nacionalnog tima, o prednostima i nedostacima, atmosferi, propustima u organizaciji i svemu ostalom.

Je li plasman u baraž uspjeh?

Ako pogledamo rezultate naše reprezentacije u ovom ciklusu i usporedimo ih s nekim iz prethodnih ciklusa dolazimo do vrlo jasnog zaključka: nismo uspjeli. Plasman u baraž nije uspjeh. U ovom kvalifikacijskom ciklusu mi smo osvojili drugo mjesto u grupi i plasirali se u baraž u kojem nas je Portugal eliminisao.

Drugo mjesto osvojila je Norveška koja kao najlošija drugoplasirana nije otišla ni u baraž. Danas kada uporedimo nas i Norvešku dolazimo do zaključka da njihov rezultat nije ništa manje vrijedan od našeg, pa i oni su bili drugi i neće na SP. Jedina razlika je u tome što su to oni saznali mjesec dana prije nas.

Zašto nasjedamo na priče da nismo bili nikad bliže plasmanu na neko veliko takmičenje. To ne samo da nije istina, to je najobičnija LAŽ. Nama je za odlazak na SP u Južnu Afriku trebalo pobijediti Portugal u dvije utakmice, dok smo prije šest godina za odlazak na EP trebali postići samo jedan gol. Da smo kojim slučajem zabili gol Danskoj u jesen 2003. godine na Koševu mi bismo išli direktno na veliko takmičenje, bez ikakvog baraža.

U ovim kvalifikacijama smo dobili Estoniju i Armeniju, te Belgiju koja više nije prvi razred evropskog nogometa, dok smo u ostalih šest utakmica poraženi čak pet puta. Jedino smo uspjeli ostati neporaženi protiv Turske u Zenici, dok smo ranijih godina znali pobijediti Tursku, Norvešku, Dansku, sa Španijom odigrati nerješeno itd.

Slaviti drugo mjesto u grupi i neodlazak na SP ravno je katastrofi. To je velika nepravda prema samim igračima, jer kako im objasniti da slavimo to što ih neće biti na SP. Hoće li Spahić, Džeko ili Misimović pomisliti da nemamo vjeru u njih ako slavimo to što nisu uspjeli?

Ćirine zasluge i promašaji

Trener svih trenera, najveći demagog i muljator, čovjek sa stotinu lica, samo su neki od nadimaka koje je Ćiro zaradio tokom svoje dugogodišnje, uspješne karijere. Najveći Ćirin uspjeh u vođenju reprezentacije je stvaranje kulta reprezentacije. Pobijeđivalo se i ranije, ali nikad se reprezentacija nije pratila s više pažnje.

Danas na utakmice i trgove gdje se gledaju utakmice dolazi mlado i staro, muško i žensko, čak i oni koji nikad ranije nisu pogledali ni jednu utakmicu našeg tima. Mediji su puni slika naših igrača, o njima se skladaju pjesme i prave reklamni spotovi. Oni danas žive životom pravih zvijezda iako smo prije imali većih imena koja su igrala u Realu, Bayernu, Barceloni, HSV-u, Monacu itd.

Ćiro je svojim vođenjem reprezentacije, a prije svega svojim imenom i lukavstvom doveo naš tim na naslovne stranice svih svjetskim medija. Cijeli region je navijao za nas, pa Split je u srijedu večer ličio na neki bosanski grad, baš kao i Hrgovićev Sinj, a to je prije svega zasluga Ćire Blaževića.

I sada dolazimo do onoga pitanja: je li Ćiro napravio uspjeh? Možda bi bolje bilo postaviti pitanje zašto je Ćiro Blažević doveden za selektora reprezentacije ? Odgovor je vrlo jednostavan. On je doveden da odvede reprezentaciju na SP. To nije učinio, što znači da nije ni napravio uspjeh.

Očekivali smo da on, kao veliki autoritet, prekine praksu igranja prijateljskih utakmica s tamo nekakvim Iranom ili Omanom, ali nije. Trebao je prekinuti praksu da u reprezentaciju menadžeri dovode svoje igrače. Izvjesni Mirnel Sadović se našao na spisku reprezentacije, pa je na treningu Ćiro zagalamio "Pa majko mila ko mi ovoga dovede...". Tome je svjedočilo stotine prisutnih.

Sljedeći ispit na kojem je Ćiro pao bila je situacija s kartonima igrača. Svaki trener mora znati koji mu igrač ima žuti karton, a to je naš smetnuo s uma. Mi smo u utakmicu s Portugalom ušli s osam igrača kojima prijeti suspenzija. Da se razumijemo oni te kartone nisu dobili uoči Portugala, nego ih nose još od Armenije.

Nakon Armenije imali smo Tursku, Estoniju i Španiju i morali smo ih očistiti. Tako to rade veliki timovi. U drugom poluvremenu utakmice u Talinu morala su bar trojica dobiti karton kako bi pauzirali protiv Španije i bili spremni za baraž.

Organizacijski propusti

Eh, to je posebna priča. Odnos saveza prema novinarima, prema igračima, navijačima, odlascima na gostovanja, smještaju u hotelima, da sve ne nabrajamo test je koji savez nije položio. Igrači nisu imali svoj mir. U hotele su dolazili razni tipovi koji su se slikali s igračima remeteći im prijeko potrebni mir pred utakmice. Ujedno su nas i brukali u prestižnom hotelu Meriott, praveći pijacu u njegovom holu, ili kolektivno urlajući psovke na račun uposlenika saveza.

Igrači nisu bili sami ni na putovanjima nego su zajedno s njima putovali razni političari, poslovni ljudi, a bilo je i ljudi koji ne znaju koliko igrača broji nogometni tim. Posebna priča je odnos saveza prema medijima. Na gostovanja su o trošku saveza odlazili novinari zaposleni u medijima čiji je dnevni tiraž oko 3.000, kao i neki iz sedmičnih ili mjesečnih listova, dok su oni koji imaju dnevno po 50.000 i više čitatelja sami plaćali putne troškove.

Ne radi se ovdje o pomoći saveza tim novinarima, nego isključivo o finansiranju puta podobnim novinarima. Isti ti novinari su na press konferencijama u trenutku kada bi neko uputio neko "nezgodno" pitanje automatski postavljali drugo pitanje Ćiri: "Selektore šta očekujete od utakmice?", na što bi Ćiro odgovorio "Jebat ćemo im majku". Nakon toga bi se salom zaorio smijeh i prethodno pitanje bi ostalo neodgovoreno, kao da nikad nije ni postavljeno.

Na sve ovo bi naša javnost gledala blagonaklono da se nije desio incident na kraju još jednog neuspješnog ciklusa. Najbolji igrač ove reprezentacije Zvjezdan Misimović nije imao mjesta da gleda utakmicu iz svečane lože, ista sudbina je zadesila i Nemanju Supića, dok je supruga Kenana Hasagića s malim dijetetom morala da se gura s navijačima.

O propustima u organizaciji moglo bi se pisati dva dana, ali moramo ostaviti još materijala i za drugi dan, jer sigurno je da će priče o javašluku i lopovluku čelnih ljudi biti još dosta govora u narednim danima. Jedini koji u svemu zaslužuju pohvale su naši igrači, koji su u ovom trenutku dali svoj maksimum i hvala im još jednom.

sportsport.ba

24-11-2009 at 13:59 | Uključi u odgovor
primus inter pares
Registriran(a): 31-01-2008
Odgovori: 20460

ejh i sportsport ba nabraja sve sto znamo,sto ne kaze sta konkretno poduzet

24-11-2009 at 14:05 | Uključi u odgovor
mosnik

Selektor odradio posao
MISIMOVIĆ: IZGUBIO SAM POVJERENJE U
ĆIRU

Nakon niza uvreda, osuda i optužbi, Zvjezdan Misimović odlučio se povući iz reprezentacije Bosne i Hercegovine, sve dok na njenoj klupi sjedi selektor Miroslav Ćiro Blažević.

Medijska hajka, koju su posljednjih dana protiv Zvjezdana Misimovića vodili pojedini domaći i hrvatski mediji, a koju je (ne)svjesno podržavao selektor fudbalske reprezentacije Bosne i Hercegovine Miroslav Blažević, dovela je do toga da je Miske odlučio staviti tačku na i, i povući se iz nacionalnog dresa, sve dok na selektorskoj klupi sjedi Ćiro.

"Neću više igrati u dresu reprezentacije Bosne i Hercegovine, dok je Blažević selektor. Ne mogu to napraviti, jer više nemam povjerenja u njega", potvrdio je ovu informaciju za SportSport.ba prije nekoliko trenutaka Zvjezdan Misimović.

Podsjetimo, Miske je slabo odigrao prvu utakmicu baraža sa Portugalom u Lisabonu, da bi ga nakon te utakmice selektor Blažević doslovno okrivio za poraz. Misimović nije mogao nastupiti zbog povrede u revanš susretu na Bilinom polju, na koje ga nisu htjeli pustiti u svečanu ložu, te se morao doslovno provlačiti pored zaštitara.

Ćiro je nakon nekoliko dana i novog poraza od Portugala, spočitao Misimoviću da je ovaj "obmanuo" doktora reprezentacije, te je ustvari bio spreman, ali da nije htio igrati. Miske je sve to demantovao, kao i njegov trener u Wolfsburgu Armin Veh, kao i doktori njemačkog prvaka, ali to nije bilo dovoljno pojedinim medijima, koji su brutalno okarakterisali Misimovića kao izdajnika.

Nakon svega, ne treba čuditi ova Misketova odluka. Svako ima granicu strpljenja preko koje ne može preći. A, kako reče kolega Jasmin Ligata iz Oslobođenja, kada bih morao birati između Misimovića i Blaževića, ne bih mnogo razmišljao. Jedan je Miske.

sportsport.ba 

24-11-2009 at 23:39 | Uključi u odgovor
Abulafija

Zasto nisam iznenadjen?

25-11-2009 at 08:51 | Uključi u odgovor
Jack
www.bosanskehistorije.com

Registriran(a): 01-10-2004
Odgovori: 1089

Sjecam se ja sta je on prije 12 godina vikao o Bosnjacima i Bosni, i kako nas je ''castio''

I naravno, cujes povike ''ciro majstore''/Sta je to Ciro uradio da je vrijedno spomena.Imali smo mnoge sanse da budemo cak i prvi u kvalifikacijama, sjeca li se neko Euro 2004

25-11-2009 at 09:21 | Uključi u odgovor
Abulafija

citat:
Jack wrote:
Sjecam se ja sta je on prije 12 godina vikao o Bosnjacima i Bosni, i kako nas je ''castio''

I naravno, cujes povike ''ciro majstore''/Sta je to Ciro uradio da je vrijedno spomena.Imali smo mnoge sanse da budemo cak i prvi u kvalifikacijama, sjeca li se neko Euro 2004

Eh objasni ti to, ovima sto skandiraju Ciro majstore
25-11-2009 at 09:23 | Uključi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 13
Skriveni clanovi: 1
Aktivni članovi: 0
Sretan rođendan: aladdin, allendale, Amela S., AnonBlack, belli vuk, bosna, danguba, darioo, dustinlk, fax, glavonja, H@rlem, insideOfMe, kolikoo1, makaveliba, na svoju ruku, Nihadm, patriotizam, toza, zoran1958
FORUM : Sport : Fudbalska/Nogometna reprezentacija BiH New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 ... Last Page >>

Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?

Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja forumaša u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net