Info: Svi posjetioci foruma su obavezni da poštuju forumska pravila.


FORUM : Sport : Fudbalska/Nogometna reprezentacija BiH
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 ... Last Page >>
New Topic Post Reply
Pošiljalac Poruka
MelMel
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 23-03-2010
Odgovori: 24670
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija BiH

citat:
djecko wrote:
Džeko eto u Manèesteru proglašen igraèem mjeseca

Mozes li mi reci gdje si to procitao?
07-02-2011 at 21:20 | Ukljuèi u odgovor
djecko
Nivo: Forumski doajen
nisam nehljebar

Registriran(a): 28-03-2005
Lokacija: SFRJMAKEDONIJA
Odgovori: 13657
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija BiH



[Edited by djecko on 07-02-2011 at 21:29 GMT]

07-02-2011 at 21:25 | Ukljuèi u odgovor
djecko
Nivo: Forumski doajen
nisam nehljebar

Registriran(a): 28-03-2005
Lokacija: SFRJMAKEDONIJA
Odgovori: 13657
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija BiH

citat:
MelMel wrote:

Mozes li mi reci gdje si to procitao?

evo reæi æu ti samo nemoj nekom drugom fudbaleru nabijat na nos što ne igra ko Džeko ,moæda ima još negdje
http://www.rtvslon.ba/index.php?option=com_content&task=view&id=21776&Itemid=200
07-02-2011 at 21:28 | Ukljuèi u odgovor
MelMel
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 23-03-2010
Odgovori: 24670
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija BiH

citat:
djecko wrote:

evo reæi æu ti samo nemoj nekom drugom fudbaleru nabijat na nos što ne igra ko Džeko ,moæda ima još negdje
http://www.rtvslon.ba/index.php?option=com_content&task=view&id=21776&Itemid=200


Hvala.
De ba, nisam bas toliki namcor.

Joj jesam jedne godina kad je bila kosarkaska utakmica KK Bosna-Guildford pljeskala i skakala na svaki kos koji je Bosna dala. Bas sam namcor , jer sam sjedila sa muzem na tribini sa engleskim navijacima i plaho sam im isla na zivce.

Kulturni njaki ljudi, niko me nije istuko. Ovo ja malo da zacatam, da se ima sta
07-02-2011 at 21:36 | Ukljuèi u odgovor
primus inter pares
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 31-01-2008
Odgovori: 20460
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija BiH

Sušiæu otkazao i Nadareviæ, Begoviæa i Ibrièiæa oèekuju sankcije

Selektor reprezentacije BiH, Safet Sušiæ muku muèi sa kompletiranjem tima koji æe se prekosutra suprostaviti reprezentaciji Meksika u Atlanti.

Nakon što su nastup u SAD-u otkazali Semir Štiliæ koji je pošteðen te Elvir Rahimiæ koji nije aplicirao za amerièku vizu, otkazi su nastavili sa Edinom Džekom te Asmirom Begoviæem i Senijadom Ibrièiæem.

Meðutim, tu nije bio kraj, neugodne vijesti za Sušiæa nastavile su se kasno sinoæ kada se iz Turske javio Safet Nadareviæ koji zbog povrede takoðer neæe moæi putovati preko bare.

Selektora smo na telefon dobili jutros kada je èekao let za Atlantu, ali nas i pored toga što se nalazio na aerodromu nije odbio. Selektor nije krio da je zabrinut pred utakmicu sa Meksikom, a kako i ne bi bio, kada ima problem da sastavi prvih 11.

Nažalost, otkazi su se nastavili sinoæ, Safet Nadareviæ je kazao da je povrijeðen i bit æe to veliki hendikep za nas, situacija nije ni malo idealna. Problema ima i Pandža kojem je trebao stiæi pasoš ali se negdje izgubio pa ga traži po poštama u Briselu. Nadam se da æe ga pronaæi u toku dana i da æe nam se prikljuèiti u Atlanti, govori Safet Sušiæ za Sportin.ba.

Hoæete li istražiti Nadareviæev sluèaj, nije li se ipak trebao odazvati?

Da, trebao se odazvati, svaki igraè koji je povrijeðen, dužan je da doðe na okupljanje, da vidimo o èemu se radi, a onda æe ljekarski tim reprezentacije procjeniti da li je igraè spreman za utakmicu ili ne.

Najavili ste sankcije za Begoviæa i Ibrièiæa koj su odbili putovati u SAD, o kakvim se sankcijama radi?

Još uvijek razmišljam o tome, ali je sigurno da æe biti sankcionisani. Bili su dužni da se odazovu a nisu, i ono što mogu reæi je da sigurno preko toga neæu lako preæi.

U Meksiku neæe biti ni Edina Džeke, udarne igle našeg tima, kolike su nam šanse za povoljan rezultat?

Džeko je dobio dopust zbog utakmcie sa Manchester Unitedom naredne sedmice ali bez obzira na to, ko æe istrèati na teren, svaki igraè mora dati sve od sebe, nema veze što je ovo prijateljska utakmica. Ovo nam je trebala biti generalka pred Rumuniju i mislio sam isprobati sastav koji æe se suprostaviti Rumunima ali nažalost, to nisam u moguænosti. Vidjet æemo da li æemo krenuti sa jednim napdaèem ili sa Ibiševiæem i Muslimoviæem u vrhu napada, èekam prvo da vidim na koga æu sve moæi raèunati u Atlanti a tek onda æu misliti o sastavu koji æe poèeti utakmicu, kazao je selektor reprezentacije BiH, Safet Sušiæ za Sportin.ba.
------------------
damn,ne moze bez problema...

08-02-2011 at 12:28 | Ukljuèi u odgovor
racionalna manjina
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 02-02-2010
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 11437
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija BiH

Hasagiæ na golu; odbrana: Spahiæ,Vranješ, Subašiæ i ? Mravac ( nema Pandže, Nadareviæa i Bešiæa i Jahiæa , pa ne znam ko bi mogao biti èetvrti) , vezni red: Salihoviæ, Misimoviæ, Pjaniæ, Medunjanin i napad: Ibiševiæ i Muslimoviæ.
Gledajuæi po imenima, pa i nije to baš toliko loše, osim odbrane na svim pozicijama imamo dokazane igraèe
Ovo nije sušiæev spisak, ovo je moj prvi tim

[Edited by racionalna manjina on 08-02-2011 at 14:49 GMT]

08-02-2011 at 14:47 | Ukljuèi u odgovor
racionalna manjina
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 02-02-2010
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 11437
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija BiH

citat:
racionalna manjina wrote:
Hasagiæ na golu; odbrana: Spahiæ,Vranješ, Subašiæ i ? Mravac ( nema Pandže, Nadareviæa i Bešiæa i Jahiæa , pa ne znam ko bi mogao biti èetvrti) , vezni red: Salihoviæ, Misimoviæ, Pjaniæ, Medunjanin i napad: Ibiševiæ i Muslimoviæ.
Gledajuæi po imenima, pa i nije to baš toliko loše, osim odbrane na svim pozicijama imamo dokazane igraèe
Ovo nije sušiæev spisak, ovo je moj prvi tim


Ispravka, igraæe Bešiæ a ne znam kako zaboravih Mujdžu ( bio je u timu kola Bundes lige!) i Luliæa. Znaèi, odbrana bi trebala da bude u najjaèoj postavi: Luliæ ( Young Boys) lijevo, u sredini Spahiæ ( (Montpelier) i Bešiæ (HSV), i desno Mujdža ( Freiburg). Još kad se pridruži i Bièakèiæ ( centralni braniè) iz Štutgarta neæe nam odbrana ni malo loše izgledati.
08-02-2011 at 19:44 | Ukljuèi u odgovor
racionalna manjina
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 02-02-2010
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 11437
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija BiH

Sušiæ: Nema opuštanja, želimo pobjedu

Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine æe kasno veèeras, taènije ujutro, u 2 sata iza ponoæi po našem vremenu odigrati prijateljsku utakmicu protiv Meksika u Atlanti.
U Atlanti æe selektor naše reprezentacije moæi raèunati samo na 15 igraèa, s obzirom da se posljednjih dana suoèio sa nekoliko otkaza, od igraèa koji èine važnu kariku naše reprezentacije poput Džeke, Ibrièiæa, Begoviæa, Nadareviæa, Rahimiæa....

Utakmica sa Meksikom za našu æe reprezentaciju biti posljednji test pred dvomeè sa Rumunima, pa je upravo zbog toga, Pape istakao važnost veèerašnjeg meèa.

Možda ovo nije bilo najbolje vrijeme za odigravavanje jedne ovavke prijateljske utakmice, ponajprije zbog dalekog putovanja, ali igramo protiv jedne od najjaèih svjetskih reprezentacija, sa kojom nemamo priliku igrati svaki dan. Prije utakmice sa Rumunijom nam je trebala jedna kvalitetna provjera kao što je ova protiv Meksika, kazao je Safet Sušiæ na sinoænjoj press konferenciji nakon treninga naše reprezentacije.

Iako se radi o prijateljskom meèu, Sušiæ je utakmicu sa Meksikom shvatio ozbiljno i nada se pobjedi u Atlanti.

Utakmica sa Meksikom jeste prijateljska, ali je za nas mnogo važna jer igramo protiv reprezentacije koja je uèestvovala na mnogim svjetskim prvenstvima, kao i na posljednjem u Južnoj Africi. Imali smo nažalost nekoliko otkaza ali to ne smije uticati na igraèe, nadam se da æe oni koji dobiju šansu dati sve da odigramo dobro i ostvarimo pozitivan rezultat.

Naša reprezentacija æe u u Atlanti imati podršku preko 20.000. navijaèa koji stižu iz raznih krajeva SAD-a, upravo zbog toga, selektor Sušiæ se nada lijepoj nogometnoj predstavi sa mnogo golova.

Oèekujem pun stadion, znam da æemo imati podršku i želim da gledaoci uživaju u utakmici. Mi smo tim koji ne zna igrati defanzivno, imamo igraèe koji uvijek mogu zabiti gol, a da bi smo pobjedili, morat æemo zabiti više od jednog gola, kazao je Sušiæ.

Moguæi poèetni sastav naše reprezentacije: Kenan Hasagiæ, Mensur Mujdža, Senad Luliæ, Emir Spahiæ, Ognjen Vranješ, Haris Medunjanin, Zvjezdan Misimoviæ, Sejad Salihoviæ, Miralem Pjaniæ, Vedad Ibiševiæ i Zlatan Muslimoviæ.

http://www.sportin.ba/vijesti.aspx?id=24977

09-02-2011 at 13:09 | Ukljuèi u odgovor
racionalna manjina
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 02-02-2010
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 11437
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija BiH

Ermin Bièakèiæ æe, ipak, igrati za BiH!
Proteklih nekoliko dana, velika prašina podigla se oko stopera njemaèkog Stuttgarta, mladog Bosanca, Ermina Bièakèiæa, iz razloga, jer je navodno prihvatio poziv mlade reprezentacije Njemaèke za naredne kvalifikacije.
Meðutim, izgleda da je to bila samo dezinformacija, koju ju nažalost prenio i naš portal.

Podsjetimo, Bièakèiæ je odigrao jednu utakmicu za U-17 reprezentaciju Njemaèke dok je za juniorsku reprezentaciju naše zemlje odigrao èetiri meèa.

Ukoliko bi Ermin kojim sluèajem ponovo odabrqao Nijemce, više ne bi imap pravo nastupa niti za jednu selekciju BiH, iz razloga jer sportsko državljanstvo ne bi mogao mjenjati.

Informaciju da je odbio Nijemce, potvrdio je i sam Ermin u razgovoru za SC reviju, koja je u prodaji danas širom BiH.

Poziv za utakmicu protiv Grèke stigao je u klub, ali se nisam odazvao! Razgovarao sam sa Fredijem Bobiæem (direktor Stuttgarta, op.a) i rekao sam mu da se neæu odazvati, objasnio je Bièakèiæ, dodavši da je njegova želja i dalje dres njegove države- Bosne i Hercegovine!

Mlada reprezentacija BiH u narednim kvalifikacijama tako bi trebala imati jaku odbranu predvoðenu dvojcem iz Bundeslige, Bešiæ (Hamburg) i Bièakèiæ (Stuttgart).

http://www.sportin.ba/vijesti.aspx?id=24961

09-02-2011 at 13:12 | Ukljuèi u odgovor
primus inter pares
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 31-01-2008
Odgovori: 20460
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija BiH

ma nije stvar u pobjedi,stvar je da opet idemo u drugi suncev sustav igrat prijateljsku u po sezone,kad pola igraca muku muci i krvavo se bori sa prvi sastav u svojim ekipama.
ko od ovog moze imat koristi,igraci sigurno ne..
tim kao tim isto tako,kad ih pola nema.
jedino onaj ko je i organizovo ovakvu jednu eskapadu...
i jos nije pravda za sve ista,jedne ce kaznit,drugim ce progledat kroz prste,koji selektivni selektor selekcije BIH. PIH.

09-02-2011 at 13:17 | Ukljuèi u odgovor
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 46
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: aronofsky, auspuh, B.S, marina95, medeni, Memo, Probisvjet, pupa, realnosttuzle, sdds, smiljana, tweety
FORUM : Sport : Fudbalska/Nogometna reprezentacija BiH New Topic Post Reply

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice