Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Politika : Utrka za novog nacelnika Tuzle This topic has been locked
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 ... Last Page >>
New Topic
Pošiljalac Poruka
zara
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 06-01-2007
Lokacija: U mislima
Odgovori: 11515
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Utrka za novog nacelnika Tuzle

Sto ce biti zanimljivooooo, situacija se lijepo zahuktava i zakuhava

01-06-2012 at 00:05
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Utrka za novog nacelnika Tuzle

citat:
soraya wrote:


ok,o zapošljavanju prièaju i prièaæe svi.na onome ko bude izabran æe biti da smisli šta i kako,koliko,gdje...
ne slažem se da treba imati samo jedan cilj,ali mora znati "ubosti" redosled prioriteta...
MZ Centar ima veæ dio stare VK mreže,problem je što u skoro cijeloj Tuzli oborinska kanalzacija ne fercera,nije godinama u nju ulgano i ta rekostrukcija æe itekako da košta...to je spomenuo u treæoj taèki svog programa (izrada prostornog i generalnog urbanistièkog plana,plana regulacije...ovaj sadašnji je kastrofalan,ustvari sve po sistemu sjeèeš uši krpiš doope,zato se i grade objekti po tudjim avlijama)...pitanje je sa kojim kadrovima se raspolaže za jedan takav poduhvat...Izrada prostornih planova je itekako ozbiljan posao i zahtjeva timski rad...



Mislila sam u smislu bolje da jedno obecano ispune nego puno pricaju a nista.

Meni programi manje vise ne znace nista, jer uvijek budu sve bolji od boljeg, jedino mozes analizirati covjeka i vidjeti sta je postigao, za sta je sposoban i sl,

Yugi, kad ti pocnes u vatru padati i kad na nekog imas pik . Ne bih rekla da je Jasmin Imamovic ikada bio Beslagicev potrcko, njemu je narod dao glasove za tri uzastopna mandata i mislim da se to vjerovatno nikada nece ponoviti, definitivno je ostavio najveci trag od svih dosadasnjih nacelnika. Niko nije tjerao narod da zaokruzuje njegovo ime.

Priznali to ili ne, on je uglavnom uradio to sto je govorio i sta ga je zanimalo , a ja, kako ranije napisah mislim da bi stvarno bilo previse, i da je najbolji da dobije i cetvrti mandat.

Imamovic - Berbic tu su interesi obostrani, Kameleon redovno dobija od Opcine sredstva, kao i ostali mediji a nigdje ih nema na terenu. Sigurno je da je i Berba i Kameleon imali vise koristi, ali to i nije tema.

01-06-2012 at 00:13
ljiljan
Nivo: Novi forumaš
Registriran(a): 13-01-2006
Lokacija: svugdje pomalo
Odgovori: 23
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Utrka za novog nacelnika Tuzle

Niti sam protiv Jasmina, niti sam za Jasmina. Sta god da je dobro odradio za TZ hvala mu, za ono sto nije a mogo je neka ide na njegovu dusu. Samo vrijeme je za promjene i tacka.
Kad se po Evropi mijenjaju vlade i predsjednici, zasto ne bi i kod nas. A alternativa uvijek ima, samo treba malo dublje kopat.

01-06-2012 at 00:14
kagemusha
Nivo: Forumski doajen
Ordo ab Chao

Registriran(a): 01-04-2004
Lokacija: kyoto
Odgovori: 1349
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Utrka za novog nacelnika Tuzle

Ako berbic pobjedi..hoce li on praviti plaze ili fabriku vod iz Jalen..

01-06-2012 at 00:24
soraya
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 01-03-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 30666
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Utrka za novog nacelnika Tuzle

citat:
sunce wrote:


Mislila sam u smislu bolje da jedno obecano ispune nego puno pricaju a nista.

Meni programi manje vise ne znace nista, jer uvijek budu sve bolji od boljeg, jedino mozes analizirati covjeka i vidjeti sta je postigao, za sta je sposoban i sl,




i sama sam pristalica stava "jedno ali vrijedno",ali kandidatsko mjesto naèelnika zahtjeva malo širi dijapazon oblasti u kojima se mora djelovati..u pravu si,ne može se unaprijed znati šta ko može hoæe ili umije,dok to ne pokaže...zato i postoje izbori,a što više kandidata i razlièitosti u programima ,to interesantnija kampanja...U svakom sluèaju malo promjene nije na odmet,pa dajmo i ostalima šansu...
01-06-2012 at 00:25
statebriga
Nivo: Forumski doajen
nezaobilazna

Registriran(a): 07-05-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 9876
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Utrka za novog nacelnika Tuzle

citat:
sunce wrote: ... Ne bih rekla da je Jasmin Imamovic ikada bio Beslagicev potrcko, njemu je narod dao glasove za tri uzastopna mandata i mislim da se to vjerovatno nikada nece ponoviti, definitivno je ostavio najveci trag od svih dosadasnjih nacelnika. Niko nije tjerao narod da zaokruzuje njegovo ime.
zar nije njegov prvi mandat u stvari bio uskakanje na beslagicevo mjesto, jer je ovaj otisao u kanton? meni se cini da su za njega samo dva puta glasali, nazalost, i ja medju svima...

sto se traga tice, u pravu si, potpuno! napravio je najvise stvari koje su na dnu liste prioriteta! mogli bismo (kao grad) time jos jednom u ginisa

nego... ima l' ikakvih novih vijesti o kandidatima iz drugih stranaka? ima li ista da je vec (koliko toliko) potvrdjeno. ja sam cula da se "centrala" protivi jasminovom kandidovanju...
01-06-2012 at 00:27
yugi
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 20-12-2006
Lokacija: NORVEŠKA
Odgovori: 35281
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Utrka za novog nacelnika Tuzle

citat:
sunce wrote:


Mislila sam u smislu bolje da jedno obecano ispune nego puno pricaju a nista.

Meni programi manje vise ne znace nista, jer uvijek budu sve bolji od boljeg, jedino mozes analizirati covjeka i vidjeti sta je postigao, za sta je sposoban i sl,

Yugi, kad ti pocnes u vatru padati i kad na nekog imas pik . Ne bih rekla da je Jasmin Imamovic ikada bio Beslagicev potrcko, njemu je narod dao glasove za tri uzastopna mandata i mislim da se to vjerovatno nikada nece ponoviti, definitivno je ostavio najveci trag od svih dosadasnjih nacelnika. Niko nije tjerao narod da zaokruzuje njegovo ime.

Priznali to ili ne, on je uglavnom uradio to sto je govorio i sta ga je zanimalo , a ja, kako ranije napisah mislim da bi stvarno bilo previse, i da je najbolji da dobije i cetvrti mandat.

Imamovic - Berbic tu su interesi obostrani, Kameleon redovno dobija od Opcine sredstva, kao i ostali mediji a nigdje ih nema na terenu. Sigurno je da je i Berba i Kameleon imali vise koristi, ali to i nije tema.




Ma nemam ba pik na Jasmina vjeruj ali i sama znaš da se radi o neviðenom narcisu èije je vrijeme isfuralo.A da je bio potrèko jeste vjeruj.Pa sjeæam ga se iz perioda kad je hodo u izlizanim farmerkama po opštini i bio bukvalno Selimov potrèko.Pa to nije nikakva tajna.Ehh to narod ga izabrao.Da se ne lažemo, izabrao bi narod bilo kog kandidata koga je delegirao SDP.
I da ponovim za sve poklonike lika i djela "voljenog nam naèelnika:na stotine miliona je bilo u Budžetu od 2000-te otkad faraon vlada Tuzlom i siguran sam da su se sva ta silna sredstva mogla racionalnije i korisnije upotrijebiti!!!
Pitao sam jednom na ovoj temi ali eto da ponovim pitanje:zna li iko kad je otvoren neki proizvodni pogon u Tuzli
I sad treba ja da popušim Jasminovu prièu o zapošljavanjuPa šta si radio hairlija za svih tih 12 godina vladavine
Treba razmišljati o kandidatima èiji æe primarni cilj biti kako da se napuni budžet a ne kako da se olako profuækaju svi ti milioni praveæi klasiène populistièke graðevine!!!
Da se razumijemo, ne smatram ja ni Berbu nekim posebno velikim igraèem al izmeðu njega i Jasmina biram ipak Berbiæa!! 


<br /><br /><br /><br />

01-06-2012 at 01:42
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Utrka za novog nacelnika Tuzle

Jasmin se ponovo kandiduje to je sigurno, juce cula.

Osim Berbica niko joj nije objavio zvanicnu kandidaturu.

Promjene trebaju, ali mislim da sto vise bude kandidata Jasmin ima vecu sansu, jer ce se glasovi rasipati a za njega ce glasati SDP-ovci.

Mislim da je uradio svoj max, sredio je Tuzlu i sada treba nesto novo, za sada nemam za koga glasati.

Cula sam i da SDP planira, ako pobijedi, Iliju Jurisica za predsjedavajuceg Vijeca.




01-06-2012 at 08:17
statebriga
Nivo: Forumski doajen
nezaobilazna

Registriran(a): 07-05-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 9876
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Utrka za novog nacelnika Tuzle

citat:
sunce wrote: Mislim da je uradio svoj max, sredio je Tuzlu
drago sunce, sta je sredio?! pa je l' vi, ljudi, ne vidite kako su ulice krive? je l' ne vidite smece? je l' ne vidite prljavstinu? je l' ne cujete nazadovanje koje izvire iz svake pore drustva? je l' ne vidite zgrade koje propadaju? je l' ne vidite skole koje su sve losije? je l' ne vidite nepostojanje kulture, sporta, razvoja bilo koje vrste?!

sta je sredio?! napravio trg, pa ga unakazio s KIT-om? napravio drugi trg, pa prekrio staru opcinu reklamom? sta je to on sredio?!

treba svaki dan u fontani da mu osvane 3D, svaki dan!
01-06-2012 at 11:13
primus inter pares
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 31-01-2008
Odgovori: 20460
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Utrka za novog nacelnika Tuzle

eh onda bi bilo,jah,samo 3D sto nije 4D,..
a onda 4d? nista brez 5D!

01-06-2012 at 11:16
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 48
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: Adnan_, Adnan_ IRAQ, Ajvi, antepavelic, goca, Herodot.H, joskobra, Lastavica, LilyL, nele73, Pasha_car_aga, rafa, SEMY_, Tuc-Muc-SRB, zaza
FORUM : Politika : Utrka za novog nacelnika Tuzle This topic has been locked New Topic

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice