Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Politika : Utrka za novog nacelnika Tuzle This topic has been locked
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 ... Last Page >>
New Topic
Pošiljalac Poruka
kagemusha
Nivo: Forumski doajen
Ordo ab Chao

Registriran(a): 01-04-2004
Lokacija: kyoto
Odgovori: 1349
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Utrka za novog nacelnika Tuzle

citat:
Inspektor wrote:
Tvrtko ce ih sve pomest na izborima... ;hanka

E nece,Kako rece Beslagic 1995,Berbic vrijedi sa mikrofonom vise nego ceta boraca....eto ,vidi ti sada u jednom covjeku 100 do 120 ljudi....never ending story

Njima Tvrtko treba ,znas gdje

24-06-2012 at 02:01
mosnik
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 07-01-2008
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 2074
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Utrka za novog nacelnika Tuzle

Èestitke aktuelnom naèelniku i njegovoj ekipi na (nakaradno i, kao i masu drugih stvari, sfušereno) napravljenom parkingu kod Komemorativnog centra i još veæe èestitke na odluci da se isti naplaæuje. Dakle ko hoæe da doðe, oda poèast preminulom/rahmetliji,izjavi saucesce i eventualno ostane tu 20 minuta biæe mu naplaæeno.Tako i treba, naplati gdje stignes, ništa ne smije biti pošteðeno. Dok ima ovaca biæe i vune

[Edited by mosnik on 25-06-2012 at 12:05 GMT] 


Kume i ti ces to da radis, samo sutra.
25-06-2012 at 12:03
arnie
Nivo: Forumski doajen
I'm coming in peace now

Registriran(a): 12-02-2011
Lokacija: Zulu time zone
Odgovori: 4391
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Utrka za novog nacelnika Tuzle

kad malo bolje razmislim,
ako su Tuzla i njeni gradjani ovakvi kakvim se Tuzalcima predstavlja ovdje nekoliko clanova,
onda oni i zasluzuju Jasmina Imamovica i on njih...

P.S. trebate opet glasat za cojka, vidite jos vam jedno pravi... jezero

;hanka

25-06-2012 at 13:54
statebriga
Nivo: Forumski doajen
nezaobilazna

Registriran(a): 07-05-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 9876
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Utrka za novog nacelnika Tuzle

citat:
arnie wrote: ... veoma pametna zena, iskreno...
e moj ti, losa ti procjena! da sam pametna, nit' bi s vama pricala ovuda, nit' bi me bilo na mapi, nego bi u albaniji kakav kamp vodila
25-06-2012 at 16:53
Dilber
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 11-08-2010
Lokacija: u kamionu
Odgovori: 4206
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Utrka za novog nacelnika Tuzle

jedno pitanje za moderatore yugi, Putnik, hurija, Abulafija ...zasto ste skinuli moj video snimak iako je bio u vezi teme?
a ne skidate postove Inspektorove,Tubine iako nemaju veze sa vezom....

jesam li ja to vama nepodoban?
ako jesam ne mora te me na taj nacin gurat sa foruma...reci te to otvoreno i ja vam se kunem da nikad vise necu doc na forum

28-06-2012 at 15:01
tuba
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 02-06-2006
Odgovori: 17436
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Utrka za novog nacelnika Tuzle

citat:
Dilber wrote:
jedno pitanje za moderatore yugi, Putnik, hurija, Abulafija ...zasto ste skinuli moj video snimak iako je bio u vezi teme?
a ne skidate postove Inspektorove,Tubine iako nemaju veze sa vezom....

jesam li ja to vama nepodoban?
ako jesam ne mora te me na taj nacin gurat sa foruma...reci te to otvoreno i ja vam se kunem da nikad vise necu doc na forum





Ma skidali su i moje postove sa ove teme a skinut' ce i ovaj. Nisu ga josh vidjeli.


Ne bunim se jer znam da je zajebancija.
28-06-2012 at 15:04
camac
Nivo: Forumski doajen
Unknown artist

Registriran(a): 11-05-2011
Lokacija: Desert roads
Odgovori: 5224
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Utrka za novog nacelnika Tuzle

ja sam jutros negdje preletio preko nekog clanka, sad ima kandidata za nacelnika, moze svako sebi izabrat po jednog, mescini..

28-06-2012 at 15:23
arnie
Nivo: Forumski doajen
I'm coming in peace now

Registriran(a): 12-02-2011
Lokacija: Zulu time zone
Odgovori: 4391
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Utrka za novog nacelnika Tuzle

Adi Rifatbegoviæ:


Ja sam novi naèelnik Tuzle


Opæinska vlast treba da se bavi stvarima od interesa za obiène ljude, a ne nekom svemirskom politikom, ostvarivanjem neèijih snova i maštarija-zakljuèio je Malohodžiæ

Ja sam buduæi naèelnik Tuzle, rijeèi su kojima je dr. Adi Rifatbegoviæ danas zapoèeo konferenciju za novinare na kojoj je zvanièno predstavljen kao kanditat SDA za ovu funkciju.

Kandidaturu SDA prihvatio je, kaže, iz više razloga, a osnovni je taj što smatra da Tuzla zaslužuje bolje i više, da treba stati u kraj podjelama na 'zelene' i 'crvene' i podjelama na one koji manje i koji su više Tuzlaci.

-Ako znamo da je Derviš Sušiæ roðen u Vlasenici a biblioteka u Tuzli nosi njegovo ime, da je Haim Pinto, svjetski velikan likovne umjetnosti roðen u Bijeljini, kao i ja, a da je u Tuzli ostavio svoj umjetnièki peèat, ako znamo da je legendarno krilo Slobode Dževad Šeæerbegoviæ iz Rahiæa, kao i aktuelni naèelnik...i moglo bi se još nabrajati, onda treba zaboraviti na podjele koje sam pomenuo i stvoriti ambijent da svi doprinesemo bolje životu u Tuzli-kazao je Rifatbegoviæ.

Dodao je kako æe u kampanji za naèelnika biti dostojanstven i nuditi realne projekte.

-Mislim da je vrijeme da Tuzla dobije kvalitetnu zaobilaznicu. Takoðer, Panonska jezera su nešto lijepo što se desilo ovom gradu, ali i njihov rad treba unaprijediti, dati im dodatnu 'zvjezdicu' kvalitete i koristiti ih duži vremenski periodu u godini.

Naèelnik u ovom gradu treba da bude prvi meðu jednakima, da se okruži mladim, struènim kadrovima koji æe omoguæiti ovom gradu napredak, bez obzira na to kojoj oni stranci pripadaju.

Mora se stvoriti ambijent za razvoj privrede i oporavak sporta-naglasio je Rifatbegoviæ, dodajuæi da su Tuzli potrebne privredne zone u kojima æe se dokumentacija za izgradnju proizvodnih pogona dobijati za jednu marku i kratkom roku.

Dr. Mirsad Malohodžiæ, nosilac liste SDA u Tuzli kazao je da, kao i svi Tuzlaci, želi ljepši i funkcionalniji grad i da svi graðani budu ravnopravni.

Da bi se to to ispunili bitno je da nijedna stranka nema apsolutnu veæinu u Opæinskom vijeæu. Kada imate apsolutnu veæinu izvršna vlast se ulijeni, jer zna da æe sve što predlože proæi i dobiti podršku, bez obzira da li je to dobro ili ne.

Tuzla posljednjih godina nazaduje u odnosu na druge gradove. Ne mislim na Sarajevo ili Banja Luku koji su daleko ispred nas, veæ na one gradove koji su nam doskora gledali u leða, poput Zenice ili Bijeljine-kazao je Malohodžiæ.

Ono što mu posebno smeta, kazao je, jeste sve veæi broj nezaposlenih. Teza kako opæina nije nadležna za zapošljavanje, istakao je, ne stoji.

-Opæina treba da stvori privredni ambijent, a ne da ljudi iz Tuzle otvaraju fabrike i proizvodne pogone u Lukavcu, Srebreniku, Živinicama ili Kalesiji, kakav je sada sluèaj.

Imamo firmu koja je u Tuzli željela napraviti fabriku boja, ali nije mogla dobiti papire za šest mjeseci. Otišli su u Lukavac i veæ grade fabriku. Tuzla mora imati ambijent koji æe privlaèiti privrednike, a ne da ih odbija-kazao je Malohodžiæ.

Bez privrede, dodao je Malohodžiæ, neæe biti ni sporta, potcrtavajuæi da je Tuzla ostala bez, praktièno ijednog premijerligaša.

-Nemamo ni èestitog kina. Nekada smo ih imali pet, obeæavali su nam multiplekse, a sada nemamo ništa. Pozorište nam je pred gašenjem. Da ne govorim o simfonijskom orkestru kojeg smo nekad imali. Danas, u 21. vijeku, imamo 20 mjesnih zajednica bez kanalizacije i sedam mjesnih zajednica bez vode.

U krajnjem, imamo grad u kojem je nepokošena trava. Opæinska vlast treba da se bavi stvarima od interesa za obiène ljude, a ne nekom svemirskom politikom, ostvarivanjem neèijih snova i maštarija-zakljuèio je Malohodžiæ.

29-06-2012 at 16:23
statebriga
Nivo: Forumski doajen
nezaobilazna

Registriran(a): 07-05-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 9876
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Utrka za novog nacelnika Tuzle

citat:
arnie wrote:
Ja sam novi naèelnik Tuzle

ovo mi zvuci kao na ono iz kviskoteke: ja sam osoba a, novi nacelnik tuzle

29-06-2012 at 16:39
arnie
Nivo: Forumski doajen
I'm coming in peace now

Registriran(a): 12-02-2011
Lokacija: Zulu time zone
Odgovori: 4391
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Utrka za novog nacelnika Tuzle

citat:
statebriga wrote:

ovo mi zvuci kao na ono iz kviskoteke: ja sam osoba a, novi nacelnik tuzle



ja ipak mislim da je ovaj osoba B i to kviska ulazem...
29-06-2012 at 17:17
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 32
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: beba24, cheguedoeNo2, dr.devilito, lilly, malimeho, mikooo, neko_bezveze, onlyyou, uprava, victorius
FORUM : Politika : Utrka za novog nacelnika Tuzle This topic has been locked New Topic

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice