Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Politika : Utrka za novog nacelnika Tuzle This topic has been locked
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 ... Last Page >>
New Topic
Pošiljalac Poruka
camac
Nivo: Forumski doajen
Unknown artist

Registriran(a): 11-05-2011
Lokacija: Desert roads
Odgovori: 5224
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Utrka za novog nacelnika Tuzle

citat:
soraya wrote:


yah...baš šteta ...prosto smo kao ludi bez tako vrsnog "intelektualca",poliglote i patriJote
vala pun mi je q seljaèina šljeglih iz kojekakvih pripizdina...Berbiæ je urbani momak,odrastao u ovom gradu i uz ovaj grad...kakav god da je,ritam grada Tuzle bolje poznaje i osjeæa ..stoga moj glas ide njemu najvjerovatnije




ono, istina je da u Tuzli ima i odredjen broj tih "seljaèina šljeglih iz kojekakvih pripizdina", sto jest jest..
ja samo onako upitah za Mirnesa.. nije on nikad bio dovoljno jak, da se adekvatno suprostavi onima na cije je greske konstantno ukazivao.. haman, da ga carsijska raja nije razumjela, kad je pric'o..
26-08-2012 at 12:48
Posmatram
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 18-05-2012
Odgovori: 1641
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Utrka za novog nacelnika Tuzle

Pa kako bi ga razumjeli kad prica seljOcki.

26-08-2012 at 13:15
soraya
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 01-03-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 30666
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Utrka za novog nacelnika Tuzle

citat:
camac wrote:

haman, da ga carsijska raja nije razumjela, kad je pric'o..


ne ,nego je èaršijska raja skužila šta radi,kakvim je rabotama sklon taj mali ,priprosti, seljaèiæ sa kupljenom diplomom nekog juniversity-a ....jer upravo argument onih koji ga podržavaju i hvale je taj " da ima diplomu"...jeste,ima...ali i praziluk koji mu viri iz guzice ma koliko da ga kreše i krije...šlif se ne može kupiti kao diploma...sorry
26-08-2012 at 13:47
nikondude
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 28-09-2008
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 118
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Utrka za novog nacelnika Tuzle

Moj glas ide Zlatku. Ne u smislu da je najkvalitetniji kandidat, ali kad vec imam ovakav izbor, ipak je on najbolje rjesenje. DO revolucionarnih promjena ionako nece doci, ali vrijeme je da svi oni savjetnici i pomocnici odu, pocevsi od Maida, Aida, i ostalih.

Ono sto zelim da vidim od glasaca jest raznoliksot i sarenilo u izboru kandidata za Opcinsko vijece. Jer znamo da se glasa po stranackoj direktivi. Apsurd je da jedna sportasica sjedi u Vijecu, glasa za smanjenje izdvajanja za sport, i nakon toga daje izjave o losoj situaciji u kojoj se nalazi sport u Tuzli.

Dakle, ako nitko ne bude imao apsolutnu vecinu, ja cu biti zadovoljan. Pa makar Jasmin opet bio nacelnik. Ovako, sve njegove bolesne ideje mogu olako da se realiziraju.

26-08-2012 at 14:39
Chili
Nivo: Forumas sa iskustvom
Registriran(a): 21-04-2009
Odgovori: 207
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Utrka za novog nacelnika Tuzle

citat:
hurija wrote:

Ne razumijem, kako mislis, istina bi trebala biti najmanji zajednicki sadrzalac? Ako je odgovor imovinsko stanje, itekako je istina bitna kao rezultat nedjeljivog broja. Ako je odgovor kako ga poznaju gradjani Tuzle, kao nekog sta je radio prije negoli je postao selimov zet ili samo kao zeta, onda nismo odmakli od malogradjanstine i vaznih pitanja mahale, ko je, odakle je, sta jede i pije..valjda je vodilja u izboru nacelnika (bar bi trebala biti) sta nudi, je li to realno i ostvarljivo, na koji nacin misli da radi i sta mu je cilj, izbor saradnika bez manekenstine, jednostavno - da li je dobar menadzer i da li radi ZA i da li SLUZI gradjanima Tuzle!



De molim te povuci malo ruènu, jezik brži od pameti!!! Samo sam skrenuo pažnju na LAŽ koju proturaju pojedinci a to je, da budem konkretan, da je Zlatko Berbiæ stekao bogatstvo na raèun svog punca Selima Bešlagiæa!!

Jedini koji su profitirali na raèun Selima Bešlagiæa, kao da im je punac, jeste Jasmin Imamoviæ i opštinska administracija, koji je došao bez ikakvog plana i platforme, upropastio/odbio nekoliko sjajnih milionskih projekata jer ih nisu mogli finansijski kotolisati (IMT) da bi desetak godina poslje za to isto natovarili kredite graðanima Tuzle (da bi dio tih sredstava kanalisali u svoje džepove), rasprodali najbolju opæinsku zemlju u bescijenje a s dobrom cijenom za sebe (keširano ili usluga za uslugu).

Naravno da kandidat za naèelnika mora imati dobru platformu za rad opštine.

Šta radi aktualna administracija, digne kredit i kaže ljudima našminkat æemo vam grad, biæe super, brèkajte se po barama punim znoja i urina (kredite æete sigurno godinama vraæati tako da i neæete moæi dalje od Šiækog a mi odosmo u naše kuæice na Jadranu), ne kaže im da æe za 2 godine biti još veæ bijeda jer kako æe vratiti kredite. Zašto? Jer ne znaju i nije ih briga.
Evo kako rade u Hrvatskoj, dignu 300 miliona EUR kredita, naprave 150 km autoputa, stave naplatne kuæe i vraæaju kredit. Ingeniozna stvar Jasmina Imamoviæa je bila odgovor na pitanje o servisiranju kredita kada je samo rekao (kao pravi opštinski birokrata koji u svom životu nikada nije privrijedio niti 1 KM) da Opština nije dovoljno zadužena pa eto možemo se mi još zavalit!!! Jel' to plan, platforma? Ti ljudi da nas vode, pa mogu nas voditi samo u bijedu i nigdje drugdje.



[Edited by Chili on 26-08-2012 at 15:08 GMT]
26-08-2012 at 15:04
camac
Nivo: Forumski doajen
Unknown artist

Registriran(a): 11-05-2011
Lokacija: Desert roads
Odgovori: 5224
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Utrka za novog nacelnika Tuzle

citat:
soraya wrote:


ne ,nego je èaršijska raja skužila šta radi,kakvim je rabotama sklon taj mali ,priprosti, seljaèiæ sa kupljenom diplomom nekog juniversity-a ....jer upravo argument onih koji ga podržavaju i hvale je taj " da ima diplomu"...jeste,ima...ali i praziluk koji mu viri iz guzice ma koliko da ga kreše i krije...šlif se ne može kupiti kao diploma...sorry

ma hajd reko i on je iz Tuzle, sa slifom ili bez.. nisam znao ovo za praziluk al nema veze, nema ga na listi i to je to..
26-08-2012 at 18:47
yugi
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 20-12-2006
Lokacija: NORVEŠKA
Odgovori: 35281
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Utrka za novog nacelnika Tuzle

Kratko i jasno moj glas ide Berbiæu  


<br /><br /><br /><br />

26-08-2012 at 19:36
soraya
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 01-03-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 30666
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Utrka za novog nacelnika Tuzle

citat:
camac wrote:

ma hajd reko i on je iz Tuzle, sa slifom ili bez.. nisam znao ovo za praziluk al nema veze, nema ga na listi i to je to..



pa ne treba Mirnes ni da ga bude na listi...nije on ništa bolji od svih onih koje je kritikovao..kad veæ meljemo o aferimima...a da je krkan ,jeste vala na kub...
26-08-2012 at 19:56
hurija
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 02-03-2004
Lokacija: tuzla
Odgovori: 15602
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Utrka za novog nacelnika Tuzle

citat:
Chili wrote:


De molim te povuci malo ruènu, jezik brži od pameti!!! Samo sam skrenuo pažnju na LAŽ koju proturaju pojedinci a to je, da budem konkretan, da je Zlatko Berbiæ stekao bogatstvo na raèun svog punca Selima Bešlagiæa!!

Jedini koji su profitirali na raèun Selima Bešlagiæa, kao da im je punac, jeste Jasmin Imamoviæ i opštinska administracija, koji je došao bez ikakvog plana i platforme, upropastio/odbio nekoliko sjajnih milionskih projekata jer ih nisu mogli finansijski kotolisati (IMT) da bi desetak godina poslje za to isto natovarili kredite graðanima Tuzle (da bi dio tih sredstava kanalisali u svoje džepove), rasprodali najbolju opæinsku zemlju u bescijenje a s dobrom cijenom za sebe (keširano ili usluga za uslugu).

Naravno da kandidat za naèelnika mora imati dobru platformu za rad opštine.

Šta radi aktualna administracija, digne kredit i kaže ljudima našminkat æemo vam grad, biæe super, brèkajte se po barama punim znoja i urina (kredite æete sigurno godinama vraæati tako da i neæete moæi dalje od Šiækog a mi odosmo u naše kuæice na Jadranu), ne kaže im da æe za 2 godine biti još veæ bijeda jer kako æe vratiti kredite. Zašto? Jer ne znaju i nije ih briga.
Evo kako rade u Hrvatskoj, dignu 300 miliona EUR kredita, naprave 150 km autoputa, stave naplatne kuæe i vraæaju kredit. Ingeniozna stvar Jasmina Imamoviæa je bila odgovor na pitanje o servisiranju kredita kada je samo rekao (kao pravi opštinski birokrata koji u svom životu nikada nije privrijedio niti 1 KM) da Opština nije dovoljno zadužena pa eto možemo se mi još zavalit!!! Jel' to plan, platforma? Ti ljudi da nas vode, pa mogu nas voditi samo u bijedu i nigdje drugdje.



[Edited by Chili on 26-08-2012 at 15:08 GMT]

Na "de ba" tebi treba i rucna i nozna. U mom pitanju nije bilo nista antiberbicevskog, a ponajmanje projasminovskog, tako da nema potrebe za istresanjem zuci.
Ovo sve sto si napisao, dijelom i licno mislim, ali zato postoje izbori i ona mozgovina kojom se dicimo, pa birajmo. Sami sebi.


26-08-2012 at 19:59
Dajdza
Nivo: Forumski doajen
Nista posebno ali opet kako za
Registriran(a): 05-07-2011
Lokacija: USA
Odgovori: 1588
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Utrka za novog nacelnika Tuzle

Utrka nikako da pocne. Kad je start da li neko zna.Volio bih gledati utrku. Mozda se pretplatim na neku od TV iz BiH, samo ne znam koji je najbolji?

27-08-2012 at 02:09
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 26
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: admin, Daks, Little One, mace, Morton1905, Prosvjetar, sana
FORUM : Politika : Utrka za novog nacelnika Tuzle This topic has been locked New Topic

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice