Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Politika : Utrka za novog nacelnika Tuzle This topic has been locked
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 ... Last Page >>
New Topic
Pošiljalac Poruka
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Utrka za novog nacelnika Tuzle

I jos da dodam, bas zbog mnogih pisama citaoca i kritika su mnogi, posebno komunalni problemi rjesni, ali ne daj boze da ko pohvali za to nego da mi malo kritikujemo.

Meni nije kritika, ako se za nekoga govori da je lud, sizofrenicar, budala i sl, nikad to ne bih ni za koga napisala, meni je to ispod svakog novoa i bas se cudim onima kojima se svidjaju takvi tekstovi. Nakon prve takve recenice dalje i ne citam. Ako neko nije sposoban da napise tekst u kojem moze sve reci bez vrijedjanja, onda nije ni vrijedan citanja.

Ne postoji osoba koja se moze posmatrati crno bijelo, zato i cijenim kada neko kaze ovo valja ALI ovo nije ok. To je vec nesto.

03-09-2012 at 22:26
statebriga
Nivo: Forumski doajen
nezaobilazna

Registriran(a): 07-05-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 9876
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Utrka za novog nacelnika Tuzle

citat:
sunce wrote: Hoces li molim te objasniti kada su to promjene na Tuzlarijama nastupile, nadji mi tu granicu, pa fino argumentovano a ne ovo pricaj mi pricu.
pa, napisala sam to vec... upravo u tome sto si citirala! za vise argumenata, zaista, nema potrebe, ili mislis drugacije? svojevremeno sam argumentirala jedno 2-3 sedmice, pa nista, tako da sam izvukla (jos tada) zakljucak, da to nema svrhe
citat:
sunce wrote: I kako mozes da komentarises neki dogadjaj i cak donosis sud a da nisi bila ni blizu?
cini mi se da si samo letimicno preletjela preko svih postova koje sam na ovu temu pisala. pogledaj ponovno, propustila si odgovor na ovo pitanje.
citat:
sunce wrote: Meni zaista nije jasno je li ti nisi u stanju da vidis, ili to radis namjerno, sva silna saopstenja koje mi objavljujemo od svih stranaka...
jesi li sigurna u ovo sto si napisala? ja znam za bar 4 priopcenja koja su stigla na vasu adresu, a nisu objavljena, a da ne govorim o "azuriranij" sekciji o izborima.
evo je ovdje od 10. augusta je u tuzli bilo bruka konferencija, priopcenja i slicno, a ne vidim ih... nije li poenta sekcije bila da su na jednom mjestu?

mislim, sunce, svaka cast tebi, kolumne su ti interesantne, ja ih redovno citam, nemam sta da ti lazem, al' de, ba, malo popusti! ne moras ti mene voljeti, al' nemoj mi izvrtati rijeci i nemoj mi postavljati pitanja na koja sam vec dala odgovor. znamo da ni jedna od nas nije na tom nivou intelekta...

eto... da bude svima srce na mjestu, necu vam vise pisati nista sto ima bilo kakvu vlasto-upitnu-kriticko-orjentiranu karakteristiku, al' se nadam da cete objavljivati priopcenja koja dobivate... ako nista drugo, onda u svrhu fer pracenja SVIH izbornih aktivnosti...

03-09-2012 at 22:45
djecko
Nivo: Forumski doajen
nisam nehljebar

Registriran(a): 28-03-2005
Lokacija: SFRJMAKEDONIJA
Odgovori: 13657
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Utrka za novog nacelnika Tuzle

Ja da se pitam izabrao bih tri naèelnika pa nek se mijenjaju pomalo-hevtano,sedmièno,tjedno
Naporan je to poso i odgovoran


A baš mi smeta kritika onih koji su na vlasti,od onih koji nisu ili ne pomažu u diktiranju...
Tako se ruše države redom ko domine...
Ako je vlast od naroda ili narodna,
demokratija-vladavina naroda
Zašto se onda ovi utrkuju za vlast?

03-09-2012 at 22:50
sunce
Nivo: Moderator podforuma

Registriran(a): 23-01-2002
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 19786
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Utrka za novog nacelnika Tuzle

citat:
statebriga wrote:

eto... da bude svima srce na mjestu, necu vam vise pisati nista sto ima bilo kakvu vlasto-upitnu-kriticko-orjentiranu karakteristiku, al' se nadam da cete objavljivati priopcenja koja dobivate... ako nista drugo, onda u svrhu fer pracenja SVIH izbornih aktivnosti...




Pa mi kad bi objavljivali svako saopstenje koje dobijemo, ne bi nista drugo ni bilo. Predstavljanje kandidata, i tu i tamo sto moze biti zanimljivo, kao konkretni prijedlozi (recimo Tuzlanska alternativa) ostalo samo kao sponzorirani tekst. Nisu ni sve stranke ni sapstenja ista da bi imali isti prostor.

A sto se tice tebe, nisi ti meni navela nikakve argumenete (ni za fabriku ni promjenu pisanja na Tuzlarijama, i to zamisli kako se Berbic kandidovao) ti samo koristis priliku da tu i tamo prozoves Tuzlarije ili mene i to i kad treba i ne treba, zasto, ti znas.

Djecko, u pitanju je licni interes i nista drugo.

Mislim da bi bilo posteno da se ljudima, obicnim gradjanima prvo kaze sta se i kako moze, da ih se ne laze u oci. Ne govorim bez razloga, velika vecina ljudi ne zna ni koliki je opcinski budzet niti sta radi koji novo vlasti.

Bilo bi dobro da jeste ali nema nacelnik toliku moc i da hoce, po meni bi svijet trebao vise kritikovati vise novoe vlasti ali svijet ko svijet, neka se pljuje pa kako god.
03-09-2012 at 23:18
soraya
Nivo: Forumski doajen

Registriran(a): 01-03-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 30666
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Utrka za novog nacelnika Tuzle

citat:
e_M_i_r wrote:


I sta bi jel curi bazen??



biæe da lokalni mahalaši nisu uspjeli da pronaðu tu rupièicu
ali bitno je da se mahala i baljezga,jer zaboga naša svaka predizborna kampanja je totalno demode ako se ne pretvori u pljuvanicu i traèarenje onog drugog eto i quazinovinari poèeli da se bave traženjem rupa kroz koje curi voda,a godinam niko ne piše o rupama kroz koje cure pare,preduzeæa se privatizuju po jaransko-roðaèkim uzusima ,a sve ko na hametnjaku po sitemu "sve za marku"...

pa šta i ako je procurilo ?opet jasmin kriv? ma nije valjda...u svakom sluèaju i da jeste procurilo može se zakrpiti i mora se otkloniti svaki nedostatak do tehnièkog prijema i izdavanja upotrebne dozvole... a ja imam info da ne curi i da je sve "novinarska" patka....poprilièno bijedan pokušaj nemoænih diletanata koji do novinarske diplome dodju po sistemu "pošta košta ispit"...i ne samo novinara
03-09-2012 at 23:29
statebriga
Nivo: Forumski doajen
nezaobilazna

Registriran(a): 07-05-2009
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 9876
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Utrka za novog nacelnika Tuzle

drago mi je kad kritika urodi plodom! bravo, sunce! promjene na sekciji za izbore! svaka cast, u pravi cas! sad ce biti vise posla, valja pratiti

ps. vis a vis vaznosti: primjetila sam da je nevazno kada neko objavi strucno, naucno istrazivanje, jer ipak, valja predstaviti neke kandidate, to je bitnije od onoga sto gradjani navode kao probleme ili od pokazatelja o stanju u gradu! mozda ce biti interesantnije kada bude jos konkretnije

sto se tice konkretnih programa, samo da podsjetim da se o tome bas i ne smije pricati na nacin kako neki zamisljaju, do 7. septembra moze se samo malo okvirno pricati, onako, u globalu! rjesenja se pricaju od 7.

03-09-2012 at 23:46
borbeni
Nivo: Forumski doajen
ko je dir'o djeda mraza

Registriran(a): 31-01-2009
Lokacija: dunjaluk
Odgovori: 8575
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Utrka za novog nacelnika Tuzle

citat:
sunce wrote:
citat:
Iako ja to tako ne vidim, moji prijatelji, poznanici i kolege najcesce me pitaju imam li problema zbog "servisnih", jer ih tu sve prozivam ako mislim da treba.



jel misliš na ove

http://bhstring.net/tuzlauslikama/tuzlarije/viewdanas.php?id=3217

http://bhstring.net/tuzlauslikama/tuzlarije/viewdanas.php?id=3213

http://bhstring.net/tuzlauslikama/tuzlarije/viewdanas.php?id=3229

stvarno si ih iskritikovala na sva zvona


citat:
Nadji ti meni link gdje ja, ako to tako moze biti "iskreno i objektivno" hvalim nacelnika, ili ne samo moj, nego i clanak kolega gdje se "iskreno i objektivno" kritikuje neko drugi.



http://bhstring.net/tuzlauslikama/tuzlarije/viewdanas.php?id=3212

http://bhstring.net/tuzlauslikama/tuzlarije/viewdanas.php?id=3216

http://bhstring.net/tuzlauslikama/tuzlarije/viewdanas.php?id=3221

i to samo sa prve stranice servisnih

citat:
Zasto ti, posto te zanima ta tematika, ne kazes da nigde nema vise priloga vezanih za vjerske aktivnost, i to priloga sa puno slika i teksta. Zar nije tako? A dobro znas da nas ne placa ni IZ ni koja druga vjerska zajednica.



znamo da se stalno prate te vrste dešavanja i da je zbog toga nekad vršen pritisak na neke od vas, a isto tako znamo da je bilo tvojih toliko tendencioznih, gotovo malicioznih èlanaka na razna vjerska pitanja da, kad se stavi na vagu može biti 0 : 0

a sad bih te zamolio ponovo onaj link iz mog prethodnog posta





[Edited by borbeni on 03-09-2012 at 23:57 GMT]
03-09-2012 at 23:52
cupo
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Utrka za novog nacelnika Tuzle

citat:
sunce wrote:

Cupo, ja sam dala dozvolu za sve slike koje su sa Tuzlarija, a najvise je slika od pilota Muje.


Ja im svoje slike ne dam dzaba! Pogotovo ne dam za vrijeme predizborne kampanje niti da se bilo koja politicka partija njima sluzi u svrhu svoje promocije.

Isto vazi i za ostale slike koje su pokupili sa FB-a, to su tudje slike, od kojih pojedini forumasi zive, a neki od njih misle da sam im ja poslao i naplatio.
04-09-2012 at 00:31
e_M_i_r
Nivo: Forumski doajen
Reci ciki aAaAa...

Registriran(a): 30-09-2008
Lokacija: Tuzla
Odgovori: 1039
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Utrka za novog nacelnika Tuzle

@soraya dobro si rekla

04-09-2012 at 12:56
camac
Nivo: Forumski doajen
Unknown artist

Registriran(a): 11-05-2011
Lokacija: Desert roads
Odgovori: 5224
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Utrka za novog nacelnika Tuzle

citat:
cupo wrote:


Ja im svoje slike ne dam dzaba! Pogotovo ne dam za vrijeme predizborne kampanje niti da se bilo koja politicka partija njima sluzi u svrhu svoje promocije.

Isto vazi i za ostale slike koje su pokupili sa FB-a, to su tudje slike, od kojih pojedini forumasi zive, a neki od njih misle da sam im ja poslao i naplatio.

hajd ba, nema veze sto koriste slike.. manje ce potrosit za kampanju, pa ce ostat i narodu, makar za kifle..
ono sto mene zanima su slike svih onih kandidata za OV sirom Bosne.. jos ni jednog nisam vidio da se sliko u nekoj majici iliti t-shirt, nego sve odijela.. mislim, jel se to kupuje od para za kampanju ili to oni sami od sebe.. da izgledaju lijepo na plakatima.. jbga, moglo bi se na tim odijelima, dobrih para zaradit..
04-09-2012 at 13:53
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 57
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: *touch*, Aci, andjapuppy, bosanka_no1, clippoutline, iskreni tuzlak, Oblakovich, sabko, ziga_zage
FORUM : Politika : Utrka za novog nacelnika Tuzle This topic has been locked New Topic

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice