Info: Ako imate neke nejasnoæe, pitanja, primjedbe, sugestije,..i dr. u vezi ovog podforuma javite se privatnom porukom moderatorima.


FORUM : Politika : Utrka za novog nacelnika Tuzle This topic has been locked
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 ... Last Page >>
New Topic
Pošiljalac Poruka
cupo
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Utrka za novog nacelnika Tuzle

citat:
arnie_returns wrote:
pa ja sad vidjeh video klip onog uzickog ili kako se vec zove kola, na pananonskim jezerima,

bez uvrede zenama, please, ali meni promocija jedne ugledne carsije i gradskog kupalista ne bi trebala da bude "ritualni ples" polugolih srednjovjecnih zena i napaljenih penzionera,

jos voditelj kaze: "igrajte, samo igrajte ovo ce da gleda cijela Evropa"...





To sam ja snimio

Al znas sta je zanimljivo, sa mnom bila jedna iz Hrvatske koja je doslovno prepricavala mjesecima, a kasnije ponovo dosla sa prijateljima iz Slavonskog Broda, kako ljudi u Tuzli igraju kolo i drze se za ruke bez obzira sto se medjusobno ne poznaju . Inace, imaju tri dijela







I ovo su ujedno i najgledaniji video fajlovi,ukupno oko 120.000 pregleda

Meni ne smeta i ja volim poigrat kolo, krv iz Podrinja dzaba je
25-09-2012 at 14:04
cupo
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Utrka za novog nacelnika Tuzle

citat:
diwna wrote:

Bez komentara sam ..tuzno , tuzno..




Bas tako...da ti se smuci...sta mi je jos grozno, znam par primjera gdje brat s bratom ne razgovara radi razlicite stranacke pripadnosti...
25-09-2012 at 14:06
arnie_returns
Nivo: Forumski vuk
when the time comes

Registriran(a): 23-08-2012
Lokacija: treca munara lijevo
Odgovori: 747
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Utrka za novog nacelnika Tuzle

citat:
cupo wrote:


To sam ja snimio

Al znas sta je zanimljivo, sa mnom bila jedna iz Hrvatske koja je doslovno prepricavala mjesecima, a kasnije ponovo dosla sa prijateljima iz Slavonskog Broda, kako ljudi u Tuzli igraju kolo i drze se za ruke bez obzira sto se medjusobno ne poznaju . Inace, imaju tri dijela



da se razumijemo, nisam protiv drzanja za ruke,
pogotovo u smislu razumijevanja i ljubavi jednih prema drugima,
Tuzlu krasi multi-etnicnost

ali sam protiv pokazivanje Evropi i svijetu "in general" (sto bi rekla vam' je'na) uzickog kola razgolicenih baba, cije naborane guzice i ogromne sisurine lete na sve strane, popraceno skandiranjem penzionerskog kluba "Vjecnost"... i to sve u sred Tuzle


you feel me now brother...
25-09-2012 at 14:14
anaMi
Nivo: Forumas sa iskustvom

Registriran(a): 01-07-2007
Lokacija: Wienna
Odgovori: 186
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Utrka za novog nacelnika Tuzle

Ova debata se trebala održati u Mejdanu(valjda je to ustanova od opšte društvene koristi pa za dobrobit graðana nije trebala ni plaæati)

Tako bi širi broj graðana dobio priliku èuti šta se to nudi u slijedeæe 4 godine.Tako bi pripadnici više stranaèki opcija mogli prisustvovati debati a ne samo jedna politièka opcija i podrška jednom kandidatu.


Pozivam TV TK kao jednu renomiranu TV kuæu ,koja treba da radi u interesu javnosti (a veliki broj njenih gledaoca su upravo Tuzlaci (150 000),da organizuje javnu debatu ako ne u Mejdanu onda u svom studiju ,uz moguænost telefonskog ukljuèenja i bez podrške publike nekom kandidatu gdje bi svi imali ravnopravan tretman. Javnost treba da zna ko ima kakav stav.Ovo mi sve izgleda kao režirana predstava -aplauz uz upaljeno crveno svijetlo.

Slušala sam jutros Slon radio,eto sad smo i mi forumaši mogli da se uvjerimo ko je prvi poèeo s prozivkama.

25-09-2012 at 14:15
cupo
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Utrka za novog nacelnika Tuzle

ma znam druze, ja sam to sege radi snimio i ispalo je sto je ispalo, hebaji ga sad...

25-09-2012 at 14:16
arnie_returns
Nivo: Forumski vuk
when the time comes

Registriran(a): 23-08-2012
Lokacija: treca munara lijevo
Odgovori: 747
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Utrka za novog nacelnika Tuzle

citat:
cupo wrote:
ma znam druze, ja sam to sege radi snimio i ispalo je sto je ispalo, hebaji ga sad...

nista... idemo dalje "da radimo i gradimo"

P.S. jos 4 godine... zajedno...

[Edited by arnie_returns on 25-09-2012 at 14:26 GMT]
25-09-2012 at 14:25
camac
Nivo: Forumski doajen
Unknown artist

Registriran(a): 11-05-2011
Lokacija: Desert roads
Odgovori: 5224
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Re: Utrka za novog nacelnika Tuzle

citat:
cupo wrote:
ma znam druze, ja sam to sege radi snimio i ispalo je sto je ispalo, hebaji ga sad...

nisi trebo, al et'.. kasno je sad..
da ne bude sad da ja nesto pametujem, ali ako moze, drugi put snimi kakve omladine..
i onaj je Ekrem jevric imo pun q pregleda..
pa ja..
25-09-2012 at 14:27
cupo
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Utrka za novog nacelnika Tuzle

Ima malo kvalitetne omladine na trecem videu , zumiro sam malo

@anami slazem sa napisanim postom, tv duel + ukljucenje gledalaca.

25-09-2012 at 14:32
cupo
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Utrka za novog nacelnika Tuzle

Evo malo komentara graðana Tuzle na debatu...

Almir Mesanovic
Velika sramota! Sipmatizeri SDP-a koji su dosli 1,5 h ranije zauzeli su salu.Trebali ste odgoditi debatu,vratili ste sigurno 100-150 ljudi!

Dusica Cook mi smo, takodjer, poljubili vrata!



Almir Mesanovic bitno je da gec nije poljubio vrata!



Lejla Elezoviæ ne znam Almire zasto "velika sramota"?!! Debata koja je odièno organizovana..i opet nekom nešto smeta ( e to je sramota



Almir Mesanovic Meni licno smeta,jer nije uredu da na jednu debatu dodju i zauzmu mjesta simpatizeri jedne stranke ma koja to stranka bila.



Erwin Popara Pa zar mislis da bi se Jasmin pojavio da nije unaprijed svoje satrape razmjestio po cijelom pozoristu... Stvarno ste naivni, covjek vec par godina uspjesno izbjegava svaki kontakt s bilo kim ko ima da postavi neko pitanje, otkud vam ideja da ce sad odjednom postat pristupacan... Pogledajte malo predsjednicke lazi, jeste film al' ima se svasta naucit'. ;)
prije 16 sati · Sviða mi se · 4
Almir Mesanovic Znam Popara moj,ja sam mislio da cu naponkon posle njegova 2 mandata uspjeti da mu postavim jedno pitanje (problem) star 20 god. i to pred publikom,ali nazalost nisam uspio (((



Nedim Pašaliæ Da se htjelo da dodje sto vise gradjana na ovu debatu, za organizaciju bi logicno bilo da se odabere veci prostor od kina "Kaleidoskop".

Velika sala BKC-a bi sigurno bila bolje mjesto za ovu vrstu debate. U razloge zasto je odabrano kino "Kaleidoskop" ne bih da ulazim.



Almir Mesanovic Nemoras ni ulaziti,vec i ptice na grani znaju ko je to "organizovao"




Almir Mujabasic to je javna debata i nema ogranicenja koliko neka stranka moze imati simpatizera,ako ste toliko simpatizer svoje stranke,mogli ste i vi doci 2 sata ranije,ja kkao znam nije bilo ni jedno mjesto rezervisano,tako da ti ta prica da je Jasmin razmjestio svoje simpatizere,pada u vodu,stvarno ste jadni tim svojim komentarima



Almir Mesanovic Mogla je debata biti u vecem prostoru, pa bolje da bude poluprazna,nego da se svijet vrati sa ulaza,cak ni mediji svi nisu mogli uci!



Almir Mujabasic eh tu se slazem,trebala je biti veca



Nedim Pašaliæ Da je dosla samo uza porodica od svih kandidata, kino "Kaleidoskop" bi bilo skoro popunjeno



Lejla Elezoviæ Pošto sam i ja kao istinski socijaldemokrata "poljubila vrata" (i zbog toga sam ljuta na sebe a ne na druge), možete li mi reæi ko je bio najbolji i ko stvarno zaslužuje da dobije glas 07.12.2012.?


Dusica Cook da vidimo neko ko je bio, a ko ce biti objektivan da nam nesto napise. gledam, nigdje jos nikakve vijesti... interesantno :S



Almir Mesanovic Eto Lejla, i ti si sama nezadovljna Jasminom cim si sad pitala za koga bi glasala
prije


Lejla Elezoviæ Almir Mesanovic proèitaj još jednom šta sam napisala!!!



Almir Mesanovic Napisala si sto si napisala,ja sam to shvatio kao da si ti u dilemi za koga ces glasati.....ž



Almir Mujabasic sutra u 11 ima snimka na slonu pa sami prosudite ko je bio najbolji,po meni je Jasmin,a kada budete pregledali vidjet cete i sto



Jelena Tanaskovic Ovo nezadovoljstvo nemogucnoscu prisustvovanja treba pretvoriti u nesto pozitivno, a to je da ocito tuzlanski glasaci zele da BIRAJU ovaj put..Do izbora ima mnogo, energija se moze...



Almir Mesanovic Ja kako sam cuo samo ce biti na radio Slonu, hoce li biti na TV?



Dusica Cook almir mujabasic, hvala na informaciji. valjda ce se i portali oglasiti s nekim izvjestajima. uskoro...



Lejla Elezoviæ Almir Mesanovic opet je do tebe, kao i za mjesto koje te nije èekalo ))



Lejla Elezoviæ Almir Mujabašiæ hvala na informaciji


Almir Mujabasic nisam bas dobro cuo ima li i na tv-u.jer je bio gromoglasan aplauz Jasminu Imamovicu



Almir Mujabasic kao sto rece Jelena,ima debata i za kandidate za Opstinsko vijece i to u dva termina,pa izvolite
prije 16 sati · Sviða mi se
Almir Mesanovic Ako nebude veca sala isto ce biti



Erwin Popara Znaci da rezimiramo, doveli su citavu bruku jasminovih simpatizera, koji su kako to obicno biva dovedeni dekretomm. I sad je taj aplauz kao pokazatelj da je jasmin omiljen u gradu....



Almir Mesanovic Ja cujem da je dojadio vise,zamiljivo je to da nam se grad poceo graditi strahovitom brzinom u zadnju godinu dana! Odjednom za sve ima para....NASIH PARA!



Dusica Cook vis a vis pitanja "kakvo je misljenje u sirotinji, raji", evo rezultati istrazivanja koje je provedeno, a o kojem vecina medija suti (znamo zasto), ili su vijest o njemu stavili na...


Almir Mujabasic to je vas zakljucak da je taj aplauz kao pokazatelj da je jasmin omiljen u gradu.Nije samo taj aplauz pokazatelj da je jasmin omiljen u gradu,nego i povjerenje graðana koje ima vec dugi niz godina



Erwin Popara Ili je dokaz da su dovedeni simpatizeri kojim je naredjeno da pljescu na svaku njegovu recenicu... a clanovi SDP-a se boje jer ako su Zeljka uspjeli otjerat... sta bi tek obicnim pijunima uradili...


Almir Mesanovic Vidjecemo abd 7 oktobra, mene najvise interesuje koji ce mu broj glasova pobrati ostali kandidati.......a vjerovatno ce opet biti ona prica izlaznost biraca.



Almir Mesanovic Zanimljivo da ovaj forum gradjana nema vise èlanova,mislim da bi se moglo na ovoj nasem komentarisanju raditi anketa,ko je za koga )



Almir Mujabasic naravno izbori ce da kazu svoje,a ovo je samo džaba prepucavanje,ali samo da kazem da je razlika SDP-a i ostalh jeste sto se oni brane ciinjenicama,a ne kao drugi,eto dosta od mene,pozz i sretno svima na izborima ;)



Almir Mesanovic Èinjenica je da je svaki glas vazan,a èinjenica je isto tako da Jasmin neprima svoje gradjane kao stranke,èinjenica je to da je on sebi dao za pravo da gazduje ovim gradom!



Almir Mujabasic to je tvoje misljenje,i ne zelim se u to mijesati,svako ima pravo na misljenje



Emir Sejranic Izbori ce takodje pokazati i koliko glasova su pojedini izgubili u odnosu na predhodne godine.Sigurno da niti jednom ozbiljnom polticaru, niti politickoj partiji, nije svejedno da imaju manje glasaca nego na predhodnim izborima-pa makar i pobjedili.



Dusica Cook almir mujabasic kaze: "...razlika sdp-a i ostalih jeste da se oni BRANE cinjenicama..."
mene samo interesira zbog cega bi se jedna tako omiljena stranka, koja ima rezultate koje niko drugi nikada ne moze ostvariti - trebala braniti?
ako moze odgovor, ja bih vam bila zahvalna



Almir Mesanovic Almir Mujabasic ja sam tebi iznio cinjenice, a ne samo misljenje, ti mene ubjedi da nisam upravu kad kazem da neprima stranke Koji su mu dali povjerenje,iznesi neku cinjenicu?



Almir Mujabasic brani se od ovih napada,na to sam mislio


Almir Mesanovic Ako imas broj Jasminov ti ga nazovi pa nek ti kaze jesam li upravu
prije 15 sati ·


Dusica Cook almir mujabasic - jasno je da si aludirao da se brani od napada (nece se braniti od cvijeca, valjda?!), no, evo, ja cu preformulirati pitanje, pa mozda dobijem odgovor:
mene samo ...



Almir Mujabasic dobro izvinite,lose sam se izrazio,sve sto kazu,imaju dokaz za to,mogu obrazloziti,ne koriste se laznim podacima i tak to,jos jednom izvinite na losem izrazu
prije 15 sati


Almir Mesanovic Halo djeèko prima tvoj nacelnik stranke i kojim danom da se preko tebe najavim?? Sta lupetas gluposti!
prije 15 sati · Sviða mi se · 2
Almir Mesanovic Izvini za ovo gluposti,ali stvarno sam sebe podkopajes



Almir Mujabasic mozda sam se i ukopao losim izrazom,ali sve cemo da vidimo na izborima,sve ovo sto mi džaba pisemo ne pije vodu,samo se prepucajemo



Lejla Elezoviæ Dusica Cook, kao što Meša kaže, a ja æu to reæi na svoj naèin, ovdje kad si uspješan umjesto da te "komšije" podrže, svi žele da te povuku na dno jer ne mogu da podnesu da si uspje...


Dusica Cook lejla elezovic - ja sam sigurna da je trenutna vlast do sada uradila ono sto je najbolje znala i umjela. medjutim, da ne mijesamo babe i zabe, kada govorimo o razvojnim projektima,...



Haris Dediæ Jeftina vašerska manifestacija
prije 14 sati · Sviða mi se
Tuzlanska Sloboda @ Haris.. Kaže neko sa onakvom jeftinom spodobom od stranice. Kaže neko sa onakvom jeftinom pop folk grupom. Neko ko nije uradio ništa što bi se moglo nazvati kvalitetom, prièa o jeftinoæi.



Tuzlanska Sloboda @ Organizatori, pošto je interes bio veliki, mogli bi pitati iste kandidatei, da cijelu ovu situaciju dovedete na sljedeæi nivo. Uraditi recimo na nekom trgu, gdje mogu doæi svi zainteresovani. Znaèi radili ste debatu kako bi se graðani mogli odluèiti, a unutra stane do 200 glasaèa.



Haris Dediæ tuzlanska A šta si to ti napravio ili napravila u svom životu



Jelena Ponjavic Sljedeci put starijim od 60 zabraniti ulaz! Oni su bili najgori! Mladi trebaju da odlucuju! Nama ce sve ostati. Ovi preko 60, sto su prozivjeli prozivjeli. SADA PUSTITE MENE DA JA ODLUCIM GDJE CU I S KIM CU DA ZIVIM!



Tuzlanska Sloboda Èak i ako nisam ništa pozitivno, sigurno nisam negativno. U svakom sluèaju nije da te želim vrijeðati, veæ samo komentiram tvoj komentar. Uzmi si minutu i dobro razmisli gdje si od...


Haris Dediæ Ako ti tako kažeš
prije 2 sati · Sviða mi se · 1
Emica Antonijevic SDP ce pobijediti,ali Jasmin Imamovic nece biti gradonacalnik!!!!



Tuzlanska Sloboda Pa evo ako si èlanica Naše Stranke nije ok da potencijalnom glasaèu kažeš da "urla". A da ne bi samo urlao mogu i skoèiti nije problem.. sa nekim èinjenicama:

Ne zamjeram ja tom p...


Haris Dediæ Tuzlanska SLoboda - boljatuzla.ba je otvorena sve vaše èlanke pa bujrum oèekujemo i tvoj a što se tièe dizajna radio ga je Plasto (valjda si èuo za njega) i namjerno je takav kakav je i nije jeftin nego je orginalan. I da oèekujemo tovj èlanak


Almir Mesanovic Tuzlanska sloboda- zasto Jasmin nije spasio S.D. SLOBODA ?
prije 24 min.


Dusica Cook tuzlanska sloboda - posto vidim i moje ime, dat cu si za slobodu (zgodan izbor rijeci ) da odgovorim:
ne mogu komentarisati o osobnom osjeacaju bilo koga, prema bilo kojem kandi...


Tuzlanska Sloboda @Al
Ja lièno sam trenutno najbliže stavu o neglasanju ili poništavanju glasa. Na to me tjera kampanja i ovih protiv Berbiæa, i ovih protiv Jasmina. Stvari su jednostavne - napravil...


Haris Dediæ E samo još kad si tako pametan da se potpišeš i našoj sreæi nigdje kraja


Tuzlanska Sloboda @ Dušica
Isto tako æeš iz mog komentara vidjeti u kojem je kotekstu tvoje ime korišteno, pa se nemoj previše uvrijediti. Dobro poznajem i vašu kampanju, isti...

http://www.facebook.com/events/421458771244065/

25-09-2012 at 14:57
cupo
Nivo: Forumski doajen
Registriran(a): 21-10-2003
Odgovori: 24024
IP: Maskiran


View Profile Send Email to User Send Private Mesage to User
icon Re: Utrka za novog nacelnika Tuzle

Reakcije uèesnika


Saopštenje Zlatka Berbiæa: Na javnom suèeljavanju kandidata nametnuta je cirkuska atmosfera

Poštovani prijatelji, dragi Tuzlaci,

Obraæam Vam se u povodu sinoænjeg javnog suèeljavanja gdje smo trebali da prezentiramo programe i predstavimo realne planove za buduæi razvoj grada.


Zbog nametnute cirkuske atmosfere koja je vladala u režiji prisutnih èlanova SDP-a i zaposlenika opæine, kao i kompletnog sastava Kolegija opæinskog naèelnika (veæini pristaša drugih kandidata bio je onemoguæen ulaz u salu), javnost je ostala uskraæena za konkretna riješenja problema koja se tièu svih nas.

Žao mi je što ste morali slušati liène napade i osvrte na privatne stvari iz mog života i rada. Zastrašujuæe je što trenutna vlast lako raspolaže privatnim informacijama dok obièni gradjani nemaju uvid u naèin potrošnje zajednièkih dobara. No, mene ipak nije strah stati na èeIo prevarenih potrošaèa i reæi stvari koje bi mnogi preæutali. Drago mi je da smo makar i na ovaj naèin pokrenuli teme komunalnih usluga u našem gradu.

Dok govorimo o spomenicima i turizmu mnogi od nas nemaju osnovne elemente urbanog života. Da li znate dragi Tuzlaci, da svi plaæamo reket za vodomjere i kante za smeæe bez obzira da li stanujemo u privatnoj ili stambenoj zgradi i da li to koristimo ili ne.

Naša voda je najskuplja po kubiku u državi. Nonsens je da svi graðani na svojim raèunima za vodu, bilo da stanuju u privatnoj kuæi ili soliteru plaæaju istu naknadu za vodomjer. Do sada niko javno nije progovorio o tome, jer niko ne smije reæi.

Evo ja æu prvi i ponavljam i po tom pitanju opet æu stati na èelo kolone mojih dragih Tuzlaka.

Moja pregovaranja sa Centralinim grijanjem o kvaliteti njihovih usluga i mom nezadovoljstvu, jer plaæam grijanje i kada ga ne koristim i to po tri puta veæoj rati zato što sam poduzetnik, imam firmu i uposlene rezultirala su u njihovoj naplati od 12 000 KM. Ni uvodjenje kalorimetra nije pomoglo. Tada sam shvatio da mi u Tuzli jednostavno potrošaèkih prava nemamo i da moramo platiti. I to bez pogovora koliko kažu i kako kažu, pa i njihove gubitke u mreži, jer oni su javna preduzeæa, oni su država. Svoja dugovanja plaæam, ali sam prevaren.

Ako su dosadašnji projekti opæine zaista uspješni i ako smo mi toliko privlaèan i za život ugodan grad zašto smo prema analizi CCI zauzeli sramno deveto mjesto od 14 promatranih gradova. Zašto su ispred nas Široki Brijeg, Mostar, Zenica, Bijeljina, Banja Luka, Bihaæ, Novo Sarajevo i Travnik. Ako je tolike godine socijaldemokratija na vlasti zašto se stalno poveæava broj nezaposlenih, gdje smo izgubili 12 000 radnih mjesta, zašto se poveæava broj siromašnih ljudi koji preturaju svakodnevno po kontejnerima i traže obrok narodne kuhinje...zašto. Umjesto da ukidamo narodne kuhinje mi poveæavamo njihove korisnike. Ukoliko je to Tuzla ugodna za življenje onda u ovom gradu neko ima pogrešnu dioptriju.

Stoga ako oni nas varaju, ne moramo zato mi jedni druge lagati – navodi se u saopštenju Zlatka Berbiæa, nezavisnog kandidata za naèelnika Tuzle.

(TI)

http://tuzlainfo.ba/izbori/5162-saopstenje-zlatka-berbica-na-javnom-suceljavanju-kandidata-nametnuta-je-cirkuska-atmosfera

25-09-2012 at 15:39
Trenutno aktivni korisnici
Aktivni gosti: 40
Skriveni clanovi: 0
Aktivni èlanovi: 0
Sretan roðendan: beba24, cheguedoeNo2, dr.devilito, lilly, malimeho, mikooo, neko_bezveze, onlyyou, uprava, victorius
FORUM : Politika : Utrka za novog nacelnika Tuzle This topic has been locked New Topic

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 ... Last Page >>


Niste logirani? Nadimak / Username: Password: Sakrij mi ime
Zaboravili ste password?




Pregled tema u posljednjih 24 sata
Pregled poruka u posljednjih 24 sata
(dva dana, sedam, 30 dana)

Pregled pisanja foruma�a u posljednjih 24 sata

Skokni do foruma:

Kontaktiraj nas | tuzlarije.net

Powered by: STRING FORUM Version 1.0
Copyright 2001 STRING
Osmrtnicama ba smrtovnice